Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
sm_m

sm_m

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10124
  • Znaleziska 843
  • Mikroblog 9281
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 78

0

GTA VI za 349 zł w pudełku, ale bez płyty. Dostaniesz tylko kod

GTA VI za 349 zł w pudełku, ale bez płyty. Dostaniesz tylko kod

Rockstar sprzedaje GTA VI w Polsce od 349 zł, ale pudełkowe wydania nie będą zawierały płyty. To może być moment, w którym fizyczne gry AAA stają się tylko kartonikiem z cyfrową licencją.

BigBadDice
z
bigbaddice.pl
dodany: 35 min temu
  • 7
  • #
    gry
  • #
    gta
  • #
    gtavi
  • #
    konsole
  • #
    playstation
  • #
    xbox
sm_m
sm_m przed chwilą via Wykop
  • 0
@Neocaridina Płyty DVD były ostatnio używane na PS2, spodziewany rozmiar GTA6 na PS5 to 180-200 GB, więc maksymalnie 3 płytki wystarczą.
@Cztero0404: No bo tak jest, chyba że kupisz na GOGu bez DRM.
Piho
Piho
Piho
21.06.2026, 20:55:31
  • 0
Wie ktoś gdzie pobiorę film grawitacja 2013 3d? Mam telewizor 3D i chciałbym obejrzeć też inne filmy 3D, czy jest jkaiś streaming z filmami 3D, albo stronka do pobierania?
#filmy3d #3d #film3d #film #piratujo #thepiratebay
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sm_m
sm_m 22.06.2026, 16:57:41 via Wykop
  • 1
@Piho: To ściągnij 3d po angielsku i 2d po polsku i sobie przemuxuj dźwięk.
  • Odpowiedz
JatuArmy
JatuArmy
19.06.2026, 05:42:27
  • 11
#yakuza #gry

(Yakuza) LAD Gaiden: The Man Who Erased His Name

No fajna Yakuza muszę przyznać, chociaż na początku przez jakieś pierwsze cztery godziny strasznie zamulała. Jak doszedłem do Zamku i Koloseum no to lelum polelum się wciągnąłem jak cholera. Pewnie dlatego, że gra sowicie wynagradza Cię za robienie misji pobocznych co dla takiego autysty jak ja było idealne.

Nie
JatuArmy - #yakuza #gry

(Yakuza) LAD Gaiden: The Man Who Erased His Name

No fajna Y...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sm_m
sm_m 19.06.2026, 18:55:40 via Wykop
  • 2
@JatuArmy: Mają te Yakuzy coś w sobie, że łykam każdą, ale Judgementy podobały mi się najbardziej.
  • Odpowiedz
kojos
kojos
17.06.2026, 16:23:48
  • 0
Potrzebuje zrobić wektor z logo, pomoże ktoś? Mogę trochę zapłacić #grafika #grafik
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sm_m
sm_m 18.06.2026, 12:11:25 via Wykop
  • 0
@kojos: Prześlij.
  • Odpowiedz
znikam5
znikam5
15.06.2026, 14:48:30
  • 0
Czy jest jakiś ogólne lubiany i polecany robot koszący wyższej klasy, którego faktycznie ustawiasz raz i resztę sezonu masz spokój z koszeniem? Nie trzeba mu robić granicy z kabla, którego sam sobie przetnie, nie będzie sie boksował z krzakiem czy drzewem, nie stanie w środku ogrodu, bo sobie nie obliczy powrotu na ładowanie na czas?

#ogrodnictwo #narzedzia #majsterkowanie #elektronarzedzia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sm_m
sm_m 16.06.2026, 19:48:03 via Wykop
  • 1
@znikam5: Topowe wśród popularnych robi Mammotion - Luba lub Yuka, w zależności od wielkości ogrodu. Co do robotów z granicą z kabla, to nie przetnie, bo nie instaluje się go nad ziemią, ale dzisiaj kabel to już trochę retro (no ale tanie). Jak masz drzewa to i tak raz na jakiś czas będziesz musiał przejechać "normalną" kosiarką, żeby powciągać listki, gałązki, szyszki czy co tam jeszcze.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
16.06.2026, 12:05:16
  • 1
Na mieście coraz więcej e-bike i ulepów. Sprawdzi się hipoteza, że za 10 lat większość rowerów będzie mieć silnik. Wejdą ograniczenia, ale ludzie wybiorą wygodę zamiast wysiłku. Może pojawią się lżejsze e-bike wraz z postępem technologii. #rower #ebike
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sm_m
sm_m 16.06.2026, 19:24:29 via Wykop
  • 0
@SendMeAnAngel: Ja mam wrażenie, że po początkowym zainteresowaniu obecnie pojawia się coraz więcej niechęci do elektryków. Może to jednak jakaś moja bańka.
  • Odpowiedz
GodALLU
GodALLU
14.06.2026, 13:38:20
  • 0
#playstation #gry #ps5
Kumple 007 first light warty uwagi? Trafiła się dobra okazja i się zastanawiam nad zakupem
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sm_m
sm_m 14.06.2026, 13:44:24 via Wykop
  • 0
@GodALLU: Jak lubisz liniowe gry akcji to tak. Mi się bardzo podobało, ale ja ogólnie uwielbiam gry jak Uncharted czy The Last of Us. Hitmany też mie się bardzo podobały.
  • Odpowiedz
sm_m
sm_m 14.06.2026, 13:48:55 via Wykop
  • 0
@GodALLU: Ja dałem pełną cenę na premierę. Za 170 to fizyczna, więc możesz sprzedać jak coś.
  • Odpowiedz
Thiocomaster
Thiocomaster
14.06.2026, 09:32:26
  • 0
Chcę kupić wkrętak elektryczny/akumulatorowy, coś jak na zdjęciu, ale nie ma tam bita PH2, a czat mi mówi, że komputer cały jest w PH2. Pasuje jakoś na chama PH1 do PH2? Czy szukać czegoś koniecznie z PH2? I jakie jeszcze śruby są w kompie oprócz PH2?
#komputery #narzedzia
Thiocomaster - Chcę kupić wkrętak elektryczny/akumulatorowy, coś jak na zdjęciu, ale ...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sm_m
sm_m 14.06.2026, 13:32:35 via Wykop
  • 0
@Thiocomaster: Takie podstawowe PH1 i PH2 to lepiej i tak kup jako normalne śrubokręty. Są tak powszechne wszędzie, że szkoda się mordować z zestawem bitów.
  • Odpowiedz
snorli12
snorli12
14.06.2026, 10:19:38
  • 2
O cię h... Myślałem, że on jest młodszy a niedługo 40stka u najpopularniejszego strimera
#twitch #youtube #asmongold #gry
snorli12 - O cię h... Myślałem, że on jest młodszy a niedługo 40stka u najpopularniej...

źródło: 11527

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sm_m
sm_m 14.06.2026, 13:25:49 via Wykop
  • 1
@snorli12: To nieźle, ja myślałem że jest już po 40 jak pierwszy raz trafiłem na jakaś filmiku typu "Asmongolds Mind EXPLODES By World Record Dark Souls Speed Run". Teraz sprawdziłem, to było 7 lat temu (:
  • Odpowiedz
fakinMental
fakinMental
10.06.2026, 16:10:26
  • 0
Szukam grubszych T-shirtów z dopasowanymi otworami na ramiona i szyję. Ostatnio przymierzałem Malfini Rimeck Resist Heavy za ~40zł i myślałem, że to jest to, ale niestety rękawy są za duże i odstają na boki.
Znacie jakieś modele koszulek, które spełniają te 3 warunki?

#modameska #moda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sm_m
sm_m 10.06.2026, 19:33:10 via Wykop
  • 0
@fakinMental: Unikaj Moraj też. Dziwi mnie to, jak szerokie rękawki w koszulkach są zazwyczaj. Ostatnio jakiś mirek polecał tutaj JHK, też tanie jak woda, gramatura 190, więc nie ma tragedii i rękawki w miarę ok. Po praniu się kurczą, więc i rękawki robią się bardziej dopasowane. Niestety otwory na ramiona są znacznie szersze niż obwód na końcu rękawka.
  • Odpowiedz
sm_m
sm_m 14.06.2026, 13:18:13 via Wykop
  • 0
@fakinMental: Pamiętaj że się jeszcze skurczą po praniu, ja kilka zamówiłem i w sumie różniły się długością (nawet 4 centymetry) i były trochę za luźne. Po praniu są ok, ale obawiam się, że szybko szmaty się z nich zrobią. A co do szerokości rękawka to mam wrażenie, że u wielu producentów szerokość jest taka sama bez względu czy kupujesz xs czy xl. Kompletny bezsens.
  • Odpowiedz
Bardzo_Suabe_Rymy
Bardzo_Suabe_Rymy
12.06.2026, 20:54:36
  • 5
#przegryw mam dwie pary jeansów, jedne wyjściowe (praca, życie, wszystko) i drugie na wszelki wypadek / okazjonalne pranie tych wyjściowych (od święta jak się pobrudzą)

kolejne kupuję jak się któreś podrą

chyba nie tak to powinno wyglądać u dorosłego huopa, ale c--j

#modameska
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sm_m
sm_m 13.06.2026, 07:54:22 via Wykop
  • 1
@Bardzo_Suabe_Rymy: ja mam 3 pary, jedne ciemno-szare, jedne klasyczne granatowe i jedne do ciorania po domu. Po co komu więcej jeansów.
  • Odpowiedz
niegwynebleid
niegwynebleid
12.06.2026, 07:20:43
  • 0
- moja stara kosiarka spalinowa Stiga się rozsypuje - silnik działa jak złoto ale wszystkie plastiki z rączki poszły, do wymiany linka napędu, linka obroty/ssanie zapieczona, rozrusznik zwija kabel do połowy i można urwać sobie palce przy pierwszym uruchomieniu itp. Pewnie muszę już zawieść do serwisu i zapłacić u znajomego z 500 zł minimum
- ilość trawy zleciała mi z 600m2 do 150m2
Rozważam kupno akumulatorowej kosiarki Makita, bo trawnik płaski jak
niegwynebleid - - moja stara kosiarka spalinowa Stiga się rozsypuje - silnik działa j...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-12 091933

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sm_m
sm_m 12.06.2026, 07:31:28 via Wykop
  • 1
@niegwynebleid: Ja zawsze miałem tylko kosiarki bez napędu, bo przecież pchanie kosiarki po terenie bez pochyłów to taki sam wysiłek jak pchanie wózka w sklepie i to ze sprawnymi kółkami (:
Też będę kupował elektryczną. ale chyba na przyszły rok.
  • Odpowiedz
radzioso532
radzioso532
10.06.2026, 19:26:10
  • 2
Naprawdę tak ma wyglądać kontynuacja Serious Sam 4? Przecież Serious Sam 4 miała rewelacyjną grafikę, a tutaj widzę jakiejś kreskówkowe gó-wno graficzne. Twórcy gry chyba stracili rozum robiąc takie dno jako kontynuację. To prawie wygląda na jakiś żart.

https://www.gry-online.pl/gry/serious-sam-shatterverse/zc7221

#gry #technologia #serioussam #komputery #konsole #xbox #rozrywka #grafika #ciekawostki
radzioso532 - Naprawdę tak ma wyglądać kontynuacja Serious Sam 4?  Przecież Serious S...

źródło: 1237332656

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sm_m
sm_m 10.06.2026, 19:38:00 via Wykop
  • 0
@radzioso532: Zupełnie bez sensu, ale prawdę mówiąc tylko dwa pierwsze Serious Samy mi się podobały. Tam powinny być duże przestrzenie i ogromne ilości przeciwników.
  • Odpowiedz
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
10.06.2026, 11:53:52
  • 1
Czy ktoś z mirków używa kosiarki bębnowej/wrzecionowej jak na zdjęciu i może coś powiedzieć czy jest zadowolony?
Potrzebna do koszenia 50 m2 trawnika przy szeregówce.
#kosiarka #dom #ogrodnictwo
wujeksredniarada - Czy ktoś z mirków używa kosiarki bębnowej/wrzecionowej jak na zdję...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sm_m
sm_m 10.06.2026, 12:00:45 via Wykop
  • 0
@wujek_srednia_rada: Ja używam. Jestem zadowolony. Jak chcesz z takiej korzystać, to musisz kosić często, bo do wysokiej trawy się nie nadaje a koszenie więcej niż 1/3 wysokości jest niedobre dla trawy. Ogólnie jest to dobre narzędzie do zadbanych trawników.
  • Odpowiedz
przeczki
przeczki
przeczki
09.06.2026, 20:02:12
  • 0
Macie jakieś problemy z ładowaniem iPhona za pomocą kabla baseus? Z dnia na dzień wszystkie przestały mi działać, albo zatrybi albo w ogóle nie zacznie ładowania. Dwa różne kable baseus, które bez problemu ładują inne urządzenia nie chcą ładować mojego iPhone 17 i nie, to nie wina brudnego gniazda USB. Oryginalny kabel i drugi jakiś no name działają bez problemu #iphone #iphone17
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sm_m
sm_m 09.06.2026, 20:09:49 via Wykop
  • 0
@przeczki: Próbowałeś przeczyść gniazdo czy zakładasz, że jest czyste, bo inne kable działają?
  • Odpowiedz
sm_m
sm_m 09.06.2026, 20:24:58 via iOS
  • 0
@przeczki: powiedziałbym, żebyś czyścił dalej. Kabel to kabel, jak nie działa to coś nie styka.
  • Odpowiedz
Wyrewolwerowanyrewolwer
Wyrewolwerowanyrewolwer
09.06.2026, 12:52:14
  • 0
Czym kosicie takie średnie/małe podwórka?
Mam 45a, będzie tego pewnie z 35a docelowo między jakimiś słupkami, drzewkami etc.
Mocno zastanawiają mnie kosiarki akumulatorowe, no bo jednak PV jest i spoda nadprodukcja latem. Z tego co wiziałem to Stiga zaczęła wypuszczać jakieś traktorki z szerokością 98cm.
Jakieś alternatywy?

#kosiarka #trawnik #koszenie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sm_m
sm_m 09.06.2026, 19:12:04 via Wykop
  • 0
@Wyrewolwerowanyrewolwer: O panie, na 35a to ja chyba bym sobie traktorek jakiś kupił. Sam mam tylko jakieś 6a trawnika, miałem robota, mam spalinową i wrzecionową i na przyszły rok biorę jeszcze akumulatorową. Koszę jakieś dwa razy w tygodniu.
  • Odpowiedz
Turkotka
Turkotka
08.06.2026, 07:46:51
  • 1
Fajne parametry, ciekawe jak będzie w praktyce
#gopro #kamerkasportowa #kamerysportowe
Turkotka - Fajne parametry, ciekawe jak będzie w praktyce
#gopro #kamerkasportowa #ka...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sm_m
sm_m 08.06.2026, 09:23:22 via Wykop
  • 1
@Turkotka: Obecnie to najlepsza kamerka na rynku, ale GoPro jest obecnie na granicy bankructwa i jego przyszłość jest niepewna. Jak ich nikt nie wykupi to klops. Jak ktoś może poczekać, to pewnie za kilka miesięcy konkurencja wypuści swoje kamerki o tożsamych lub lepszych parametrach za mniejszą cenę, jak to zwykle.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.06.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.05.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 05.04.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia