eh nie ma farmy, nie ma co ogladac
#farma
#farma
źródło: aa7f0d733966537d7a7258952f45542b09f2b1a4923b7ec66bf66733b5f47814
PobierzKomentator
od 18.01.2021
Rocznica
od 30.08.2025
Mikroblogger
od 10.12.2018
Król Wykopaliska
od 07.03.2023
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
-Poziom szczelania wzrósł, kilkukrotnie zaczynałem od silvera a potem kończyłem granie na kałachu w laurach. Do golda 4 robiłem regularną r--ź xd. Teraz mając 2k punktów tryb rambo i bieganie na pałe już nie działa xd.
-Chat głosowy jest analizowany, jak wyzywałem ruskich, to dobierało mi toxiców i troli, odłączyłem mikrofon od słuchawek i po kilkunastu grach, toxic i troll się