Cześć, nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie. 24. czerwca o 18:00 odbędzie się AMA z moim udziałem, na które Was serdecznie zapraszam. Od jakiegoś czasu robię co mogę, żeby ograniczać swoją obecność w publicznym obiegu, ale dla użytkowników Wykopu chętnie się z tego wyłamię, więc gdybyście mieli ochotę podyskutować, będę do Waszej dysproporcji :)
@thorgoth: dozywocie z mozliwoscia ubiegania sie o przedwczesne zwolnienie po 30 latach? Przeciez tyle najwieksi zwyrole nie dostaja... Dla mnie to taka sama kpina jak 2-4 lata za gwalt.
#polityka #bekazpisu palec wyciągnięty w kierunku czyjeś twarzy w kulturze włoskiej określany jest jako "gest szpona z gilem na końcu". gest ten jest interpretowany jako sygnał braku zaufania ( ͡°͜ʖ͡°)
@gbsh: Ten dzisiejszy spin wydał mi się tak niewiarygodny, że postanowiłem go zweryfikować. Zwrot "gest sztyletu" pojawił się w polskim internecie pierwszy raz. Generalnie bardzo interesujący przypadek do przejrzenia sobie które strony, profile czerpią z jednego źródła.
Cześć wszystkim, mam do Was ogromną prośbę o pomoc 🙏 Czy ktoś z Was może polecić neurologa albo psychiatrę, który wystawia zaświadczenia o leczeniu padaczki (epilepsji)? Choruję od 6 roku życia, mam pełną dokumentację:
Jak ja lubie konentarze zeby się przebranżowić, no jasne probowalem kilkanaście razy, szkola zawodowa na elektryka nie wypalila bo nikt nie chce starego dziada na poczatkujacego typa do szkoleń, miałem byc konstruktorem to k---a pracodawca mnie w------l A proby aplikacji nawet na podobne stanowiska rozbijaja sie o brak doswiadczenia. I dalej tkwie jako ten marny technolożyna w branży ktora się sypie za niewiele ponad minimalną bez wlasnego kąta a pasowalo by cos
@Przemo-dran: Twoje źródła niekoniecznie są wiarygodne, Przynajmniej w tej części jeśli chodzi o Izrael. Mam rodzinę w Tel Avivie i oprócz kilku incydentów nic specjalnie się nie działo, Ten Tel Aviv to sobie możesz szybko zweryfikować, odpal sobie kamerki online i zobacz jak Twoja głoszona retoryka ma się z rzeczywistością.
Ratują życie ukraińskich obrońców - polscy medycy pola walki - na froncie wojny z Rosją. Do transportu rannych używają zwykłych samochodów. Jest szansa, żeby zapewnić im bezpieczeństwo w wozie opancerzonym, na który zbierają fundusze. To nasi bohaterzy. Zadbajmy o nich!
@Zsieci: Wpadłem na ten wątek ponieważ szukałem jakiegoś substytutu właśnie dla Essenzy. Ktoś polecił Colonia Intensa jako idealny zamienik. Znalazłeś coś może bliżej orginału ?
Ponad 3 lata ciężkiej pracy, a oto jej efekty. -55kg. Początek 1 czerwca 2022, ale po drodze niezliczona ilość wzlotów i upadków. W tym przytycie z powrotem 16kg. Jak można doprowadzić się do takiego stanu? Nie mam żadnych wymówek, chorej tarczycy, problemów z hormonami itd. Po prostu żarłam jak prosiak, miałam napady kompulsywnego objadania się i zerową samoocenę. NIGDY nie byłam szczupła, już od dzieciaka miałam nadwagę a potem otyłość. Jak to
nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie. 24. czerwca o 18:00 odbędzie się AMA z moim udziałem, na które Was serdecznie zapraszam. Od jakiegoś czasu robię co mogę, żeby ograniczać swoją obecność w publicznym obiegu, ale dla użytkowników Wykopu chętnie się z tego wyłamię, więc gdybyście mieli ochotę podyskutować, będę do Waszej dysproporcji :)