Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
manikcs
manikcs

manikcs

Dołączył 18 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 249848
  • Znaleziska 83735
  • Mikroblog 166113
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 250
real_scoria
real_scoria
wczoraj, 10:11:40
  • 62
Niesamowity jest ten kwik i #boldupy ludzi, ze lekarz bierze 300zl za wizytę.

Fryzjerka bierze 500zl, elektryk 300zl za pieczątkę tak samo jak kominiarz. Nie wspomnę o prz3gladac pieców gazowych czy pomp ciepła xD

O "uwolnieniu" zawodu medyka to jest najgorsza #ruskapropaganda jaka ostatnio widzialem.
Uwolnisz i co? Tani debil przepisze leki, które zabija ciebie i twoja matkę. Nie no, super. W matce rosiji jest wolny. I co? Nie ma chorob
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manikcs
manikcs
manikcs 17 godz. i 28 min temu via Android
  • 0
@Wwolt:

Fryzjerka, 500 zł z czego 150-200 zł to są materiały.

Farba, jednorazowe palto, kilka kawałków folii i woda do umycia głowy 200zl? No nie przesadzaj
  • Odpowiedz
manikcs
manikcs
manikcs 16 godz. i 33 min temu via Android
  • 0
@Wwolt:

Tak to jest 150-200 zł jeśli mowa u usłudze premium.

W tym premium jedyna zmienna to jakość farby. Dalej bardzo daleko do tego 200 zł.

Fryzjerka przez ten czas skupia się na jednej klientce, może po drodze wykonać inną usługę ale
  • Odpowiedz
manikcs
manikcs
manikcs 16 godz. i 5 min temu via Android
  • 0
@Wwolt: WIEM CO TO AROMATYZACJA ale nie wiem co może amortyzować FRYZJER. Nie wykręcaj kota.

Mizutani Scissors

No wybrałeś pierwszą lepszą japońską premium markę mam rozumieć że każdy z niej korzysta i bierze kredo? XD Dobry fryzjer zrobi głowę takimi za 1/5 ich ceny. Chociaż dalej brakuje trochę do tych "kilkudziesięciu tysięcy" on których pisałeś wyżej.
Nożyczki za tą kasę powinny pracować przez dwa pokolenia.
OK, fryzjer zainwestuje na dobry
  • Odpowiedz
manikcs
manikcs
manikcs 15 godz. i 34 min temu via Android
  • 0
@Wwolt: oczywiście że jest potrzebna jest kasa na start (jak w każdym biznesie) i jest aromatyzacja ale kupujesz te swoje japońskie nożyczki na 5-10-20 lat, suszarki i inną elektronikę na 2-5 (rozszerzona gwarancja, ubezpieczenia) więc koszt w przeliczeniu na "zrobioną głowę" jest znikomy. Co innego w salonie fryzjerskim się zużywa? Krzesło? Ekspres do kawy trzeba odkamienić raz na dwa miesiące środkiem za 20 zł? Zrobić odświeżenie ścian co 3 lata?
  • Odpowiedz
zjadlbym_kebaba
zjadlbym_kebaba
16 godz. i 19 min temu
  • 6
#bekazpisu #polityka
W republice już oskarżyli tuska o zamach?
zjadlbym_kebaba - #bekazpisu #polityka 
W republice już oskarżyli tuska o zamach?

źródło: 1000054593

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manikcs
manikcs
manikcs 15 godz. i 53 min temu via Android
  • 0
@zjadlbym_kebaba: będzie męczennikiem jak trump na wiecu
  • Odpowiedz
Marcepanowy_Detektyw
Marcepanowy_Detektyw
19 godz. i 13 min temu
  • 180
P-----c w dzieciństwie i jej skutki

Na Mirko często przewija się temat toksycznych rodziców, „świętego spokoju” i słynnego tekstu „kiedyś to było, dostało się kablem od prodiża i człowiek wyrósł na ludzi”. Porozmawiajmy poważnie. Jak z perspektywy czasu oceniacie atmosferę w swoich domach rodzinnych? Czy fizyczna lub psychiczna tresura ze strony rodziców to był u Was standard, czy mieliście szczęście wychować się w normalnych warunkach?

Ankieta w pełni anonimowa.

#ankietydetektywa

Jaki rodzaj „metod wychowawczych” dominował w Twoim domu i jak na Ciebie wpłynął?

  • Przemoc fizyczna (pas, kabel) i trauma do dziś 9.9% (952)
  • Przemoc psychiczna (wyzywanie, poniżanie) 7.6% (730)
  • Zimny chów (brak zainteresowania) 9.4% (899)
  • Sporadyczny klaps, ale był strach przed rodzicem 20.5% (1960)
  • Awantury domowe i alkohol (syndrom DDA/DDD) 10.1% (971)
  • Nadopiekuńczość i toksyczna kontrola (brak luzu) 7.3% (702)
  • Normalny dom – szacunek, miłość i wsparcie 14.3% (1373)
  • Było biednie/ciężko, ale bez żadnej przemocy 8.4% (808)
  • Dopiero na terapii odkryłem, jak było toksycznie 2.2% (215)
  • Wyniki / Nie chcę o tym myśleć 10.0% (961)

Oddanych głosów: 9571

  • 219
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manikcs
manikcs
manikcs 15 godz. i 56 min temu via Android
  • 3
@Marcepanowy_Detektyw: gdzie w ankiecie odpowiedź: każdego po trochu? (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
Zakrentas
Zakrentas
Zakrentas
11.06.2026, 04:40:35
  • 374
Dlaczrgo na wykopie tak popularny jest pogląd, że szeregówka "ma wszystkie wady mieszkania i domu"? Taki komentarz dostał wczoraj ponad 1000 plusów.

A moim zdaniem szeregówka ma szereg zalet:
-brak sąsiadów nad głową i pod podłogą;
-własny ogródek do grillowania, opalania się, postawienia basenu, zabawy w dziećmi, posadzenia pomidorków itd.;
-garaż i podjazd: zawsze jest gdzie zaparkować, można sobie umyć, posprzątać samochód, wnieść zakupy spod samych drzwi do domu;
Zakrentas - Dlaczrgo na wykopie tak popularny jest pogląd, że szeregówka "ma wszystki...

źródło: 18211

Pobierz
  • 293
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manikcs
manikcs
manikcs 11.06.2026, 16:09:03 via Android
  • 0
@nie_umiem_inwestowac: jak masz te wszystkie usługi w takiej odległości to gratuluję. Wyjątkowo dobra lokalizacja ale 99% innych mieszkań możesz zapomnieć o tym
  • Odpowiedz
manikcs
manikcs
manikcs 11.06.2026, 16:16:27 via Android
  • 1
@FLAC

Szeregowa i bliźniak to zawsze będzie budownictwo dla ludzi biedniejszych którzy chcą się poczuć bogatsi ale nie stać ich na samodzielność

Lubię takie psychologiczne analizy. Powiedz to moim sąsiadom: jeden kilka biur ubezpieczeń i 3 nowe BMW pod domen a drugi firma transportowa.
Może po prostu dobra szeregówka i wygoda czasem wygrywa z domem?
  • Odpowiedz
manikcs
manikcs
manikcs 11.06.2026, 16:19:49 via Android
  • 1
@FLAC: rozmawiamy o inteligencji czy o majętności?
  • Odpowiedz
manikcs
manikcs
manikcs 11.06.2026, 18:03:07 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
manikcs
manikcs
manikcs 11.06.2026, 18:14:01 via Android
  • 1
@FLAC: wiesz lepiej. Ale za to jesteś kwintesencją polaka - wchodzisz nosem tam gdzie nie twoja sprawa
  • Odpowiedz
LoginZajetyPrzezKomornika
LoginZajetyPrzezKomornika
11.06.2026, 11:24:10
  • 742
Real POTUS idiocracy, pisowskiego PATUSa nie mogło tam zabraknąć.

#bekazprawakow #bekazusa #bekazpisu #polityka #patologiazmiasta
LoginZajetyPrzezKomornika - Real POTUS idiocracy, pisowskiego PATUSa nie mogło tam za...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-11 o 13.22.46

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manikcs
manikcs
manikcs 11.06.2026, 18:12:43 via Android
  • 0
@LoginZajetyPrzezKomornika: już widzę oczami wyobraźni studio republiki podczas tej gali
  • Odpowiedz
Bonzolog11
Bonzolog11
Bonzolog11
11.06.2026, 09:18:28
  • 309
Dziadka Tuska wyciągnęli z szafy xD #polityka #bekazprawakow #bekazpisu #bekazpodludzi #tvrepublika
Bonzolog11 - Dziadka Tuska wyciągnęli z szafy xD #polityka #bekazprawakow #bekazpisu ...

źródło: 1000009925

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manikcs
manikcs
manikcs 11.06.2026, 18:11:10 via Android
  • 0
@Bonzolog11: "mocna" odpowiedź na wczorajszy pocisk Tuska w sejmie
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
11.06.2026, 12:23:13
  • 682
#polityka I Janusz Kowalski xD
badreligion66 - #polityka I Janusz Kowalski xD

źródło: 1000053048

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manikcs
manikcs
manikcs 11.06.2026, 18:07:21 via Android
  • 2
@badreligion66: WOLNOŚĆ SLOWA LEFAKU, chyba że żarty z papaja to wtedy sztum
  • Odpowiedz
lukasz-lux
lukasz-lux
10.06.2026, 10:12:56
  • 815
ale combo, polski patriota pod prokuraturą wspiera Kaczyńskiego XDD

tak właśnie wyobrażam sobie pseudo prawaka

#bekazpisu #bekazprawakow
lukasz-lux - ale combo, polski patriota pod prokuraturą wspiera Kaczyńskiego XDD

tak...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-10 121048

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manikcs
manikcs
manikcs 10.06.2026, 15:14:07 via Android
  • 4
@lukasz-lux: dokładnie tak wyobrażam sobie każdego wojownika prawicy z X'a
  • Odpowiedz
Rainmaker97
Rainmaker97
01.06.2026, 12:19:43
  • 1150
To uczucie gdy walisz w ch*ja zatrudniając kurierów na fikcyjnej działalności gospodarczej przez co państwo traci grube miliony rocznie i ludzie nie dostaną emerytury ani nie pójdą na L4, ale przekazujesz 0.01% tej kwoty na cele charytatywne, więc ludzie traktują cię jak Boga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#antykapitalizm #januszebiznesu #inpost
Rainmaker97 - To uczucie gdy walisz w ch*ja zatrudniając kurierów na fikcyjnej działa...

źródło: IMG_7825

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manikcs
manikcs
manikcs 01.06.2026, 20:18:11 via Android
  • 1
@kasiknocheinmal:

jeśli się chce, więc co to za głupie gadanie o braku L4?


Bo na etacie jak chcesz chorobowe to idziesz do lekarza i masz wolne, Elo.
Na b2b teoretycznie też tak możesz ale w umowie masz zapis że musisz wykonać zlecenie albo kara umowna. Więc jak nie podstawisz zastępstwa pod swoją trasę to płacisz. Taka
  • Odpowiedz
manikcs
manikcs
manikcs 01.06.2026, 20:32:28 via Android
  • 0
@kasiknocheinmal: to jest tak obliczone że kara wychodzi niż twoja dniówka na czysto. Poza tym kilka takich strzałów i mogą ci podziękować z dnia na dzień
  • Odpowiedz
manikcs
manikcs
manikcs 01.06.2026, 20:58:49 via Android
  • 0
@kasiknocheinmal: nie masz kary za chorobę (bo prawdopodobnie byłoby to bardzo wbrew prawu) tylko za brak stawiennictwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
31.05.2026, 06:13:32
  • 407
Czasami jak jadę samochodem, przejeżdżam przez wieś i widzę, że jakiś debil ma w nosie obszar zabudowany i musi cisnąć, to mrugam, że niby policja stoi, więc zwalnia. Ciekawe kiedy się orientują, że jednak nie stoi
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manikcs
manikcs
manikcs 31.05.2026, 13:50:02 via Android
  • 10
@Ch4d: różnica też taka społeczniaku, że od mrugania jeszcze nikt nie zginął a od nadmiernej prędkości całkiem sporo
  • Odpowiedz
manikcs
manikcs
manikcs 31.05.2026, 18:09:19 via Android
  • 0
@Ch4d:

to załatwia sie to w legalny sposób a nie łamiąc przepisy

Jakby nie było kultu z-----------a to by nie trzeba było mrugać co nie? Czyli dalej stawiasz znak równości w kwestii łamania prawa między z------------m a mruganiem?

a od oslepienia zginelo juz
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
30.05.2026, 14:51:56
  • 254
Kiedy wchodzisz do sklepu a sklep poje*ało i są same dziwne produkty.

Sorry za spam dzisiaj na #sernikpodrozuje ale to pierwszy dzień w Azji xD i @matixrr mnie okrzyczał, że nie taguje wpisów xD

Cały czas zadaje sobie pytanie "co ja tu robię? xD"
lubie-sernik - Kiedy wchodzisz do sklepu a sklep poje*ało i są same dziwne produkty.
...

źródło: 1000056608

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manikcs
manikcs
manikcs 30.05.2026, 19:36:44 via Android
  • 2
@lubie-sernik: tak jak napisał wyżej, spamuj tagiem ile się da. Jedyny pozytywny content w tym smutnym portalu.
  • Odpowiedz

291

Tego nikt się nie spodziewał! Nagły zwrot akcji w sklepach. Inflacja w dół!

Tego nikt się nie spodziewał! Nagły zwrot akcji w sklepach. Inflacja w dół!

Inflacja w maju 2026 roku zaskoczyła ekonomistów. Jest wyraźnie poniżej oczekiwań rynku

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 29.05.2026, 09:42:26
  • 177
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
  • #
    inflacja
  • #
    finanse
manikcs
manikcs
manikcs 29.05.2026, 20:10:08 via Android
  • -4
@PfefferWerfer: w kryzysie z 2008 roku śmiali się z Tuska na zdjęciu z inflacją 0,1 (gdzie Europa była grubo pod kreską) ale pewnie tego nie pamiętasz? Najlepiej wróćmy do inflacji sprzed 3 lat 18% i będzie lepiej co nie?
manikcs
manikcs
manikcs 30.05.2026, 17:40:20 via Android
  • 1
@KingaM: kiedy był VAT 19%? Coś ci się skrypt zepsuł. Od kiedy ceny spadają jak inflacja spada? W międzyczasie koszty pracy i produkcji nie wzrosły?

934

Znany prawnik nie wytrzymał. Działali na czarno, a teraz chcą opieki państwa

Znany prawnik nie wytrzymał. Działali na czarno, a teraz chcą opieki państwa

Rząd przyjął projekt ustawy, dzięki której państwo będzie dopłacać artystom do ZUS

starnak
z
bezprawnik.pl
dodany: 30.05.2026, 05:50:19
  • 172
  • #
    polska
  • #
    prawnik
  • #
    artysci
  • #
    budzetpanstwa
manikcs
manikcs
manikcs 30.05.2026, 09:21:01 via Android
  • 3
@zerohedge: wyłącz republikę bo ci na głowę siadło
jaroty
jaroty
27.05.2026, 14:24:04
  • 191
#bekazpisu #polityka #partiarosyjska

Skoro Stonuk tak podaje, to to może być prawda xD
jaroty - #bekazpisu #polityka #partiarosyjska 

Skoro Stonuk tak podaje, to to może b...

źródło: AISelect_20260527_162325_Samsung Browser

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manikcs
manikcs
manikcs 28.05.2026, 13:05:15 via Android
  • 0
@jaroty: jeśli to prawda a rządzący nie wykorzystają tego przeciwko PiS maglując temat przez dwa tygodnie to już wiary w nich nie mam
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
28.05.2026, 05:23:11
  • 591
Kobiety w Polsce nie rodzą dzieci, żyją dłużej ale może emerytura od 60 roku zycia?
A to bardzo chetnie.

Co za cuckoldstan xd

#praca #emerytura #polska #plec
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manikcs
manikcs
manikcs 28.05.2026, 10:22:39 via Android
  • 2
@Bubele:

3 lata rządów - wina pisu XD

Wy jesteście wybrakowani na każdej płaszczyźnie :D

Zrób z siebie idiotę, zostań wyjaśniony i następuje milczenie.
Jakie to wybrakowane XD
  • Odpowiedz

524

Żona Hołowni na emeryturze (40 lat). Z wojska i z ZUS - nowy pomysł MON

Żona Hołowni na emeryturze (40 lat). Z wojska i z ZUS - nowy pomysł MON

Mogą mieć niewiele ponad 40 lat, a już są emerytami. Mowa o mundurowych, którzy coraz liczniej decydują się na zakończenie służby i pobieranie świadczenia. To otrzymywane przez wojskowych jest znacznie wyższe od tego, które oferuje Zakład Ubezpieczeń Społecznych. A wkrótce emerytowani mundurowi będą

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 26.05.2026, 05:42:11
  • 138
  • #
    wojsko
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
manikcs
manikcs
manikcs 27.05.2026, 08:44:03 via Android
  • 3
Strażacy i policja też jest w tym systemie no ale trzeba w tytule napisać Hołownia żeby się klikało.
Btw
manikcs - Strażacy i policja też jest w tym systemie no ale trzeba w tytule napisać H...

źródło: 1000080681

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Jabby
Jabby
26.05.2026, 16:32:40
  • 287
Jakie to jest niewyobrażalnie głupie. To że TERAZ w mieszkaniu nic się nie dzieje to nie znaczy że jutro czy nawet za pare godzin nie będzie coś się działo.
A jak jakiś zwariowany Silnyczek, fanatyk obecnej władzy, wparuje do mieszkania grubasa i weźmie go na zakładnika to co? Policja ma grzecznie pukać i używać klamki? Prawactwo to stan umysłu.

#bekazpisu #polityka
Jabby - Jakie to jest niewyobrażalnie głupie. To że TERAZ w mieszkaniu nic się nie dz...

źródło: IMG_20260526_182307

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manikcs
manikcs
manikcs 26.05.2026, 20:54:16 via Android
  • 0
@Jabby: ai to najlepsze co im się przytrafiło. Generowanie g---o obrazka na każdą okazję w kilka chwil dla ameb intelektualnych.
Ciekawe dlaczego druga strona tak z tego nie korzysta?
  • Odpowiedz
sznioo
sznioo
26.05.2026, 09:06:39
  • 179
XDDDD
#tvrepublika #polityka #bekazpisu
sznioo - XDDDD
#tvrepublika #polityka #bekazpisu

źródło: IMG_2587

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manikcs
manikcs
manikcs 26.05.2026, 20:51:37 via Android
  • 0
@Turin89: a dopiero przed południem
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
26.05.2026, 14:03:40
  • 738
ochujeli? #inpost XDDDDD
Ja myślałem, że to tylko na memach takie rzeczy a dopadło i mnie
ithilcrackk - ochujeli? #inpost XDDDDD
Ja myślałem, że to tylko na memach takie rzecz...

źródło: 1000004674

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manikcs
manikcs
manikcs 26.05.2026, 20:47:12 via Android
  • 1
@ithilcrackk: przynajmniej paluch rozgrzany dla starej (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz

832

Już co dziesiąty polski podatnik wpada w drugi próg PIT. Zamrożenie kością niezg

Już co dziesiąty polski podatnik wpada w drugi próg PIT. Zamrożenie kością niezg

32-procentową stawkę podatku płaci już co dziesiąty podatnik PIT wynika z danych Ministerstwa Finansów. To efekt zamrożenia progu podatkowego, o co trwa już spór w koalicji rządowej.

matelusz
z
pb.pl
dodany: 26.05.2026, 10:31:22
  • 202
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    polska
  • #
    podatki
manikcs
manikcs
manikcs 26.05.2026, 20:35:55 via Android
  • -9
@petrus: Optymalizacja na b2b ( ͡° ͜ʖ ͡°) chłopie oddam ci mój próg za twoje benefity na uop
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.11.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.10.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 16.10.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking