Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Artic

Artic

Dołączył 16 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8255
  • Znaleziska 5355
  • Mikroblog 2900
  • Obserwujący 35
  • Obserwowane 21

408

Zdrowie czy kasa? Rząd podnosi opłatę za małpki aż 400%

Zdrowie czy kasa? Rząd podnosi opłatę za małpki aż 400%

Rząd Donalda Tuska planuje wprowadzić wyższą opłatę za tak zwane małpki, czyli małe butelki z alkoholem. Oficjalnie ma to być element walki z alkoholizmem Polaków. A nieoficjalnie? To może być próba zwiększenia wpływów do budżetu państwa, który jak wynika z danych jest w coraz gorszej kondycji.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: wczoraj, 11:52:32
  • 239
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    wykop
  • #
    afera
Artic
Artic 16 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 1
@FOTEL: nie wiem jak teraz ale jak mieszkałem w Irlandii w 2005 to pół litra kosztowało 20€

560

Brexit po 10 latach - wyniki sondażu

Brexit po 10 latach - wyniki sondażu

Tak to jest, gdy dla swoich interesów wyborczych wmówi się ludziom głupoty, a oni w to wierzą. Ech żeby ludzie byli inteligentniejsi, żyło by się lepiej...

gargantel
z
rmf24.pl
dodany: przedwczoraj, 10:03:16
  • 226
  • #
    uk
  • #
    wielkabrytania
  • #
    brexit
  • #
    ue
  • #
    uniaeuropejska
Artic
Artic wczoraj, 09:36:39 via Wykop
  • 2
@buzia-music-and-fun: te służby to ich odwieczny sposób wynikający z radzieckiej mentalności. Niestety ta mentalność jest zakorzeniona w większości krajów byłego związku. Bez wskazywania palcami 😀

322

Google wykorzysta twój adres IP do reklam. Granice prywatności znów przesunięte

Google wykorzysta twój adres IP do reklam. Granice prywatności znów przesunięte

Od 3 sierpnia 2026 roku adresy IP osób korzystających z usług Google mają zostać włączone do procesów personalizacji i pomiaru skuteczności reklam. Dotychczas były one używane głównie do dostarczania treści i podstawowej analityki ruchu, teraz ich rola ma zostać rozszerzona o identyfikację urządzeń

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 18.06.2026, 16:42:19
  • 64
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    google
  • #
    internet
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
Artic
Artic 19.06.2026, 22:26:41 via Wykop
  • 0
Chyba nieprawda. Poszedłem do okulisty i okazało się, że czas na okulary. Wszedłem na sklep z okularami i od tamtej pory moja żona widzi reklamy okularów. Jedyne co łączy nasze urządzenia to IP. Tyle w temacie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

422

Dr n. med. Marcin Socha, który pracuje w roli chirurga pokazuje przelew za maj

Dr n. med. Marcin Socha, który pracuje w roli chirurga pokazuje przelew za maj

Doktor Marcin Socha pokazał przelew, który wpłynął na jego konto za pracę w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kwota to 4 621,40 zł.

sloniasek
z
biznes.o2.pl
dodany: 18.06.2026, 21:32:31
  • 116
  • #
    chirurg
  • #
    wyplata
Artic
Artic 19.06.2026, 22:18:37 via Wykop
  • 0
@enterprize: na kontrakcie na 100k miesięcznie
Artic
Artic 16.06.2026, 19:24:57
  • 0
#mecz Francja - Senegal. Na boisku jest jeden biały. Biało sa mniejszością
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czerwonykomuch
czerwonykomuch
09.06.2026, 11:24:16
  • 2611
Ceny w polskiej gastronomii są skandaliczne i zupełnie oderwane od rzeczywistości, a przed nami kolejna podwyżka, która uzasadniona zostanie koniecznością podania wody z kranu. Będzie to kosztowało biednych cieciembiordzów aż ułamek grosza, ale pozwoli uzasadnić podwyżkę kolejną podwyżkę cen - w końcu kolejny mikroapartament inwestycyjny sam się nie kupi, a poza tym oni mają koszta i ZUS!!!!!!!

Dlatego proponuję ogólnopolską akcję PODPIE*DOL RESTAURATORA.

Co do zasady, dowodem sprzedaży jest PARAGON FISKALNY pochodzący z
czerwonykomuch - Ceny w polskiej gastronomii są skandaliczne i zupełnie oderwane od r...

źródło: IMG_2525

Pobierz
  • 295
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Artic
Artic 09.06.2026, 20:52:22 via Wykop
  • 1
@czerwonykomuch: nie bronię ale też nie mogę czytać takich wypocin. Jak jest tak super to czemu sam nie będziesz cieciembiordzą. Możesz wołać 100 zł za pizzę a ludzie będą walić do ciebie drzwiami i oknami. W dodatku będziesz mógł płacić ludziom tyle, żeby byli zadowoleni, będziesz mógł płacić podatki i jeszcze styknie żeby na chore dzieci coś rzucić. Weźmiesz furę w leasing, przecież one w leasingu to za darmo są.
  • Odpowiedz

2088

W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.

W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.

Główny truciel śmieje się ludziom w oczy, płaci kary i dalej zatruwa. Poproszę o pomoc w nagłośnieniu sprawy.

chaberr
z
bielsk.eu
dodany: 09.06.2026, 17:12:06
  • 136
  • #
    bialystok
  • #
    podlasie
  • #
    ekologia
  • #
    srodowisko
  • #
    polska
Artic
Artic 09.06.2026, 20:41:33 via Wykop
  • -21
@chaberr: obok mojej pracy jest zakład czyszczący cysterny. Wszystkie oleje i paliwa idą do studzienki.
Z drugiej strony gdyby mieli to utylizować to odbiór takich odpadów to 4-7k za mauzer. Dziennie z 10 mauzerów sie uzbiera. To mała firma a nie wielki zakład i legalna utylizacja nie wchodzi w grę choć facet co to prowadzi jest mocno nadziany.

614

Ferrari poszło drogą Jaguara? Akcje lecą w dół po premierze elektryka

Ferrari poszło drogą Jaguara? Akcje lecą w dół po premierze elektryka

Premiera pierwszego w pełni elektrycznego Ferrari miała być historycznym momentem dla włoskiej marki. Zamiast zachwytów pojawiły się jednak porównania do jednej z najbardziej kontrowersyjnych premier ostatnich lat. Nowy model Luce już teraz zestawiany jest z Jaguarem Type 0

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 26.05.2026, 19:51:05
  • 241
  • #
    ferrari
  • #
    samochody
  • #
    italiancars
  • #
    motoryzacja
  • #
    gielda
  • #
    elektryki
Artic
Artic 27.05.2026, 17:12:11 via Wykop
  • 0
@Tesseract: a widziałeś nowe kompakty bmw? Taki ni seat ni peugeot
K-S-
K-S-
26.04.2026, 13:15:45
  • 11
Tylko godzinkę, dawno nie grałem.

#gry #factorio
K-S- - Tylko godzinkę, dawno nie grałem.

#gry #factorio

źródło: B6yy1sV

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Artic
Artic 06.05.2026, 05:08:00 via Wykop
  • 0
@K-S-: ja męczę podstawkę. Jakoś boję się tych zmian. Warto było?
  • Odpowiedz
bArrek
bArrek
18.04.2026, 14:29:33
  • 60
Oświadczenie nie robię już więcej steków bo są c-----e
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Artic
Artic 18.04.2026, 17:40:33 via Wykop
  • 0
@bArrek: bo steki z lidla to nie steki. Trzeba poczytać jakie mięso wybrać. Niestety ciężko trafić, chyba że 8 dyszek za mięcho zapłacisz
  • Odpowiedz
Artic
Artic 17.04.2026, 19:52:18
  • 2
Rok temu programista liczył mnie już 250 netto za godzinę pracy. Od roku większość rzeczy robił mi gpt ale nadal potrzebowałem pomocy. Miesiąc temu odkryłem Claude. Nie potrafię napisać nawet linijki kodu. Dzisiaj tworzę aplikacje, które zastępują mi podstawowych pracowników w eCommerce. Dzisiaj stworzyłem aplikację która napisała mi indywidualne opisy do 2000 produktów w sklepie WWW. Jutro zrobię taką, która wrzuci mi to na pinterest. Nie tylko programiści mają problem ale cała
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PinezkaSwiata
PinezkaSwiata
17.04.2026, 19:54:18 via Android
  • 2
@Artic: no szczerze mówiąc nadal jestem zdziwiony że takie stanowiska jak opisy produktu czy cos nadal istnieją.

Pamiętaj tylko że te opisy muszą być bardzo dobre i oryginalne. Inni piwni tego nie robią,.ale dzięki temu że Ty to zrobisz to będzie lepiej ( ͡º ͜ʖ͡º).
  • Odpowiedz
Patryk4
Patryk4
Patryk4
19.04.2026, 01:32:56 via Wykop
  • 0
@jestemtakizmeczony: jak tworzysz jak nie potrafisz?
  • Odpowiedz
Artic
Artic 13.04.2026, 10:03:19
  • 0
Nie mam dla was dobrych wieści.
Nostradamusa intrepretuje się tak, że człowiek który wywoła WW3 zstąpi z nieba (Trump Tower) i będzie antychrystem (obecny konflikt z papieżem). Pozostaje nam śmieciarka a zamiast skupiać się na awansach, jedźcie na urlop.

#wojna #trump
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrjk
Hrjk
13.04.2026, 10:09:56 via Android
  • 4
@toolonge: eukalipsa
  • Odpowiedz
MinisterKoryto
MinisterKoryto
13.04.2026, 10:12:44 via Android
  • 0
@Artic: potężny antychryst wyjaśniony przez Leona xD
  • Odpowiedz
Artic
Artic 04.04.2026, 15:36:32
  • 1
Nigdy nie brałem pod uwagę długoterminowego wynajmu auta ale w sumie chętnie się dowiem jak to działa.
Ktoś z was ma? Jakie auto? Ile płacicie miesięcznie? Jak wygląda zwrot auta? Jak będzie miał jakąś wgniotę albo coś takiego to co wtedy? Jakie są wady a jakie zalety? Wzięlibyście drugi raz?
#motoryzacja #leasing
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

293

Prezydent podpisał ustawę o PIP

Prezydent podpisał ustawę o PIP

PIP zyska prawo przekształcenia umów śmieciowych i B2B w UoP. Ustawa wchodzi w życie 3 miesiące od jej publikacji, a więc na początku lipca 2026.

PfefferWerfer
z
gov.pl
dodany: 02.04.2026, 18:38:19
  • 235
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    polityka
Artic
Artic 02.04.2026, 20:38:49 via iOS
  • 2
@PfefferWerfer: niestety nie mam dobrych wieści dla ciebie. Wynagrodzenia. A UOP będą mniejsze z powodu wyższych kosztów

185

Niemieckie Sumienie

Niemieckie Sumienie

Czy w czasie II wojny światowej istnieli dobrzy Niemcy? Czy byli tacy, którzy sprzeciwiali się Adolfowi Hitlerowi? Którzy nim gardzili, bali się go, ale jednocześnie czuli wstyd, głęboki, wewnętrzny wstyd za zbrodnie popełniane przez własny naród? Czy istniało coś takiego jak niemieckie sumienie?

lukasz-kazek
z
youtube.com
dodany: 31.03.2026, 17:59:54
  • 97
  • #
    niemcy
  • #
    wojna
  • #
    zagladalesmiwtelefon
  • #
    polacy
  • #
    okupacja
  • #
    terror
Artic
Artic 01.04.2026, 05:24:32 via iOS
  • 1
@powsinogaszszlaja: mojej babci załatwił lekarstwa bez których by umarła. Nie pamiętam na co. U dziadka z drugiej strony analogiczna sytuacja - on miał akurat tyfus i już się żegnał ze światem

23

Trump rezygnuje z warunku zawarcia pokoju i odblokowania cieśniny.

Trump rezygnuje z warunku zawarcia pokoju i odblokowania cieśniny.

Dziennik "Wall Street Journal" poinformował, że Donald Trump jest gotów na zakończenie wojny z Iranem, nawet jeśli cieśnina Ormuz pozostanie w większości zamknięta. Prawdopodobnie przedłuży to ścisłą kontrolę Teheranu nad tym szlakiem wodnym i odłoży na później skomplikowaną operację...

konradpra
z
onet.pl
dodany: 31.03.2026, 10:04:25
  • 7
  • #
    trump
  • #
    usa
  • #
    iran
  • #
    bliskiwschod
Artic
Artic 31.03.2026, 16:28:37 via iOS
  • 4
Ten pomarańczowy chory człowiek to mem. Rozpętał wojnę, panikuje i czepia się wszystkich dookoła.
Najgorsze jest to, że rozwali bo takie NATO na które wiele osób pracowało. Założę się że dogadał się z Putinem i wyjdą z NATO.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Onaaa20
Onaaa20
30.03.2026, 08:29:21
  • 406
#usa #iran #izrael #hiszpania #wojna
Onaaa20 - #usa #iran #izrael #hiszpania #wojna

źródło: IMG_8876

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Artic
Artic 30.03.2026, 14:07:55 via iOS
  • 1
@Chlodny_Pokerzysta: ta małpa na bank dogadała się z Putinem. Europa została sprzedana. Wkrótce dowiemy się za co.
  • Odpowiedz
Chlodny_Pokerzysta
Chlodny_Pokerzysta
29.03.2026, 12:59:21
  • 313
Autorzy defence24 postawili teze, że desant jest już w zasadzie oczywisty
*pomarańczowa małpa ma ręce w nocniku,
*państwa zatoki perskiej nie dołączą do desantu,
*desant będzie okupiony ogromnymi stratami,
*nawet udany, nie zakończy wojny,
*inwazja może być przyczyną powstań w krajach ościennych,
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Artic
Artic 29.03.2026, 18:44:52 via iOS
  • 1
@nilmerg: dodaj że ponoć fabryka półprzewodników jest zaminowana na wypadek inwazji
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 31.07.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.08.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.07.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking