Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
StaryWedrowiec

StaryWedrowiec

Dołączył 10 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 100096
  • Znaleziska 51639
  • Mikroblog 48457
  • Obserwujący 70
  • Obserwowane 420
andrzejdragan
andrzejdragan
03.06.2026, 13:11:26
  • 2939
Cześć,
nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie. 24. czerwca o 18:00 odbędzie się AMA z moim udziałem, na które Was serdecznie zapraszam. Od jakiegoś czasu robię co mogę, żeby ograniczać swoją obecność w publicznym obiegu, ale dla użytkowników Wykopu chętnie się z tego wyłamię, więc gdybyście mieli ochotę podyskutować, będę do Waszej dysproporcji
  • 304
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StaryWedrowiec
StaryWedrowiec 12 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 0
Prosimy i weryfikacje. Wystarczy zdjęcie z garczkiem na głowie.


@przemax: Z czym na głowie? Gdzie się tak mówi na rondel? Na Podlasiu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rondel to niewielkie naczynie kuchenne o cylindrycznym kształcie z płaskim dnem i charakterystyczną, długą rączką zamiast dwóch tradycyjnych uchwytów. Jest to niezwykle wszechstronne narzędzie używane do gotowania, duszenia oraz podgrzewania płynów, takich jak sosy, mleko czy zupy.
  • Odpowiedz
StaryWedrowiec
StaryWedrowiec 12 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 0
przeglądasz wykop po 1 w nocy ?


Przeglądasz wykop po 1. w nocy?

Przeglądasz wykop po 1:00 w nocy?

Przeglądasz
StaryWedrowiec - >przeglądasz wykop po 1 w nocy ?

Przeglądasz wykop po 1. w nocy?

P...

źródło: interpunkcja_spacja

Pobierz
  • Odpowiedz

299

Historia jednej przesyłki - czyli jak Globkurier i GLS mają ludzi głęboko w...

Historia jednej przesyłki - czyli jak Globkurier i GLS mają ludzi głęboko w...

Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest zapłacić krocie za kuriera, tylko po to, żeby paczka wróciła w to samo miejsce, a znajdujący się w niej sprzęt został totalnie zniszczony? Zapraszam do lektury. Opowiem Wam, jak GLS i Globkurier naciągnęli mnie na zakup przesyłce wycieczki po Europie...

Cvmx7
z
wykop.pl
dodany: przedwczoraj, 20:03:26
  • 73
  • #
    oszukujo
  • #
    wykopefekt
  • #
    afera
  • #
    zalesie
  • #
    januszebiznesu
  • #
    kurier
StaryWedrowiec
StaryWedrowiec 15 godz. i 5 min temu via Wykop
  • -1
@Cvmx7: Wyślij im przedsądowe wezwanie do zapłaty, z konkretną kwotą i terminem, a dopiero potem pozew.
StaryWedrowiec
StaryWedrowiec 14 godz. i 39 min temu via Wykop
  • -2
Okej, a gdzie jakieś dowody? Brzmi mało przekonująco tekst pisany bez żadnych dowodów.


@danoneek: Jak ci córka powie, że jakiś taksówkarz ją macał i proponował s--s, to odpowiedz jej tak samo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
StaryWedrowiec
StaryWedrowiec 14 godz. i 27 min temu via Wykop
  • -2
Jeśli napisze do Ciebie, że żona Ci się puszcza to wierzysz że tak było bo ja Ci to napisałem? Bierz rozwód. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jeśli napiszę do Ciebie, że żona Ci się puszcza, to uwierzysz, że tak było, bo ja Ci to napisałem? Bierz rozwód. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@danoneek: A to zależy od tego czy po prostu

43

Wykładowca polonistyki i redaktor: Poprawianie innych bierze się z buractwa

Wykładowca polonistyki i redaktor: Poprawianie innych bierze się z buractwa

Maciej Makselon, redaktor wydawnictwa i polonista: "poprawianie kogoś w towarzystwie albo, co gorsza, w sytuacji publicznej, to jest okazanie wyższości, zaznaczenie hierarchii, wprowadzenie podziału ja jestem panem języka, ty jesteś jego poddanym lub poddaną". Wywiad.

AlexBrown
z
zwierciadlo.pl
dodany: przedwczoraj, 19:19:29
  • 47
  • #
    jezykpolski
  • #
    jezykiobce
  • #
    grammarnazi
  • #
    savoirvivre
  • #
    gruparatowaniapoziomu
StaryWedrowiec
StaryWedrowiec wczoraj, 01:18:01 via Wykop
  • -3
Jest takich trzech: @paliwoda: @tomilipin: @StaryWedrowiec:


@choochoomotherfucker: Dziękuję za pamięć, moja ulubiona wiedźmo. ( ͡º ͜ʖ͡º)
StaryWedrowiec
StaryWedrowiec 15 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 1
Miodkiem albo Bralczykiem to on nie zostanie. Lubię poprawiać i sam być poprawiony jeśli mi się coś zdarzy - zapamiętam i będę się lepiej wysławiał. Kolejne kurła pokolenie płatków śniegu co się obraża jak ktoś ich skoryguje. Przykre. Medal za uczestnictwo i dochód podstawowy dla wszystkich, nic od siebie nie wymagajmy.


Miodkiem albo Bralczykiem to on nie zostanie. Lubię poprawiać i sam być poprawiony, jeśli mi się coś zdarzy - zapamiętam i będę
StaryWedrowiec
StaryWedrowiec 15 godz. i 43 min temu via Wykop
  • -6
Przede wszystkim trzeba mieć wyczucie kiedy i kogo należy lub trzeba poprawiać. I to wyczucie właśnie świadczy o czyjejś motywacji, czy jest to chęć wywyższenia się czy chęć poprawienia umiejętności współrozmówcy.


Przede wszystkim trzeba mieć wyczucie, kiedy...

@guntmar-schlevbach: https://wykop.pl/link/7966915/wykladowca-polonistyki-i-redaktor-poprawianie-innych-bierze-sie-z-buractwa/komentarz/137468121/miodkiem-albo-bralczykiem-to-on-nie-zostanie-lubie-poprawiac-i-sam-byc-poprawiony-jesli-mi-sie-cos-zdarzy-zapamietam-i-bede-sie-lepiej-wyslawial-kolej#137475349
@StaryWedrowiec +5
Miodkiem albo Bralczykiem to on nie zostanie. Lubię poprawiać i sam być poprawiony jeśli mi się coś zdarzy - zapamiętam i będę się lepiej wysławiał. Kolejne kurła pokolenie płatków śniegu co się obraża jak ktoś ich skoryguje. Przykre. Medal za uczestnictwo i dochód podstawowy dla wszystkich, nic od
więcej

479

Puszki z Lublina jechały aż do Niemiec! Tak działa system kaucyjny w Polsce

Puszki z Lublina jechały aż do Niemiec! Tak działa system kaucyjny w Polsce

Działający od października ubiegłego roku system kaucyjny w Polsce zaskakuje. Okazuje się, że opakowania z Lublina trafiały setki kilometrów dalej, nawet do Niemiec. Firma OK Operator Kaucyjny S.A. tłumaczy to fazą rozruchową i specyfiką procesu, jakim jest recykling butelek i puszek.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 19 godz. i 54 min temu
  • 75
  • #
    polska
  • #
    niemcy
  • #
    ekologia
  • #
    recykling
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    biznes
StaryWedrowiec
StaryWedrowiec 16 godz. i 14 min temu via Wykop
  • -1
Czyli coś co się da odzyskać jedzie do Niemiec, a coś co Niemcy już nie potrafią przetworzyć wysyłają do nas


Czyli coś, co się da odzyskać, jedzie do Niemiec, a coś, czego Niemcy już nie potrafią przetworzyć, wysyłają do nas.

@staryjednaknowy:
StaryWedrowiec - >Czyli coś co się da odzyskać jedzie do Niemiec, a coś co Niemcy już...

źródło: szkola_podstawowa

Pobierz

4

Dzień ojca - Świat według Kiepskich

Dzień ojca - Świat według Kiepskich

Ferdek Kiepski ubolewa nad faktem, że nikt z rodziny nie szanuje go jako ojca. Zdesperowany postanawia zmusić rodzinę do uroczystego celebrowania Dnia Ojca, którego on ma być głównym i jedynym bohaterem

StaryWedrowiec
z
youtube.com
dodany: wczoraj, 01:17:01
  • 0
  • #
    heheszki
  • #
    seriale
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    film
  • #
    kino
Emble
Emble
22.06.2026, 10:04:13
  • 309
#krakow #avia ah shit here we go again
Emble - #krakow #avia ah shit here we go again

źródło: FB_IMG_1782122607901

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StaryWedrowiec
StaryWedrowiec 22.06.2026, 13:14:02 via Wykop
  • 2
kto by się takimi bzdurami jak odwodnienie przejmował ;) ciekawe jak tam garaże xd


@mch0588: Kto by się przejmował takimi bzdurami jak szyk, interpunkcja oraz duże litery. XD
StaryWedrowiec - >kto by się takimi bzdurami jak odwodnienie przejmował ;) ciekawe ja...

źródło: język_polski

Pobierz
  • Odpowiedz
StaryWedrowiec
StaryWedrowiec 22.06.2026, 14:25:31 via Wykop
  • 3
Wielkie litery, nieuku.


@Leniek: Pudło, nieuku. ¯\(ツ)/¯

https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/duze-litery-i-wielkie-litery;4090.html

Pozdrawiam również drugiego (plusującego bzdury) nieuka: @aaadam91
StaryWedrowiec - >Wielkie litery, nieuku.

@Leniek: Pudło, nieuku. ¯\(ツ)/¯

https://s...

źródło: 2026-06-22 16 23 42

Pobierz
  • Odpowiedz
StaryWedrowiec
StaryWedrowiec 22.06.2026, 14:42:27 via Wykop
  • 8
lepiej pokaż jak wyglądają garaże w tych fajnopolackich norach


@jantje_van_sluis:
StaryWedrowiec - >lepiej pokaż jak wyglądają garaże w tych fajnopolackich norach

@ja...

źródło: Bez nazwy

Pobierz
  • Odpowiedz
StaryWedrowiec
StaryWedrowiec przedwczoraj, 10:26:06 via Wykop
  • 2
co to są zapory jakieś na takie powodzie?


@Bombardino-Crocodilo: Owszem. Szybka w montażu, modułowa zapora przeciwpowodziowa.

Produkują je w różnych
StaryWedrowiec - >co to są zapory jakieś na takie powodzie?

@Bombardino-Crocodilo: O...

źródło: 2026-06-23 12 22 42

Pobierz
StaryWedrowiec - >co to są zapory jakieś na takie powodzie?

@Bombardino-Crocodilo: O...
  • Odpowiedz
Mododzyglizda
Mododzyglizda
22.06.2026, 14:22:17
  • 41
Pokazać wam muszę, bo się uduszę. Kupiłem sobie pierwsze w życiu Ducati i jestem zachwycony. 1100ccm pojemności i oczywiście najszybszy kolor. Suche sprzęgło tak hałasuje, że jak ktoś ma pierwszy raz styczność z tym wynalazkiem, to szuka usterki. Chłopy na ulicy się za mną oglądają XD Chyba kupę sobie czapkę z napisem Ducati (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) #motocykle #chwalesie
Mododzyglizda - Pokazać wam muszę, bo się uduszę. Kupiłem sobie pierwsze w życiu Duca...

źródło: IMG_0079

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StaryWedrowiec
StaryWedrowiec 22.06.2026, 15:16:13 via Wykop
  • 0
@Mododzyglizda: Ładny, ale brak błotników skłania do przemyśleń. Jeździłeś już nim po mokrej nawierzchni?
  • Odpowiedz

284

Świat szuka ratunku przed sepsą. "W Polsce była stosowana od 1983 r."

Świat szuka ratunku przed sepsą. "W Polsce była stosowana od 1983 r."

Przez dziesięciolecia w Polsce stosowano preparaty przeciwgronkowcowe produkowane przez państwowe zakłady biologiczne. Delbeta, Panodinum czy szczepionki przeciwgronkowcowe funkcjonowały w praktyce klinicznej i wojskowej jako element szerszego systemu immunoprofilaktyki.

ScypioAfricanus
z
onet.pl
dodany: 20.06.2026, 16:10:54
  • 52
  • #
    szczepienia
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    nauka
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    zdrowie
StaryWedrowiec
StaryWedrowiec 21.06.2026, 14:27:09 via Wykop
  • 7
Świat szuka ratunku przed sepsą. "W Polsce była stosowana od 1983 r."


Twierdzisz, że od 1983 roku w Polsce była stosowana sepsa?

@ScypioAfricanus: Co wydarzyło się w czasie, kiedy twoi rówieśnicy uczyli się języka polskiego?
StaryWedrowiec - >Świat szuka ratunku przed sepsą. "W Polsce była stosowana od 1983 r...

źródło: język_polski

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

StaryWedrowiec
StaryWedrowiec 21.06.2026, 14:29:43 via Wykop
  • 51
jesteś idiotą.


@ahavoc: Tytuł znaleziska wskazuje na to, że od 1983 roku w Polsce była stosowana sepsa.

Ktoś skomentował to ironicznie, a ty twierdzisz, że jest idiotą. Brawo, Jasiu.
StaryWedrowiec - > jesteś idiotą.

@ahavoc: Tytuł znaleziska wskazuje na to, że od 19...

źródło: masz

Pobierz
StaryWedrowiec
StaryWedrowiec 21.06.2026, 14:33:07 via Wykop
  • -24
człowiek dostał delbete na samym początku przygody z monem to potem przez 2 lata się nie przeziębił, nawet kataru nie było jak przemarzł i przemókł na poligonie albo przyjakichś innych przygodach w syfie

gorzej ze mniej więcej jakieś 3 lata od szczepienia dostaało się takiej gorączki i takiej rzucawki że człowiek mógł się przekrecić ale kogo to wtedy interesowało


@elektryczny_mariusz: Ty chyba przez pomyłkę dostałeś coś, co hamuje rozwój umysłowy,
StaryWedrowiec - >człowiek dostał delbete na samym początku przygody z monem to potem...

źródło: język_polski

Pobierz
euklides
euklides
20.06.2026, 14:16:23
  • 0
Mam pytanie

Czy tym włącznikiem jestem w stanie zrobić światła schodowe ?

https://allegro.pl/oferta/kissme-wlacznik-lacznik-swiatla-pojedynczy-km-w1-18541332467

#elektryka #budujzwykopem
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StaryWedrowiec
StaryWedrowiec 20.06.2026, 16:08:25 via Wykop
  • 0
Czy tym włącznikiem jestem w stanie zrobić światła schodowe ?


@euklides: Nie, ale powinieneś wiedzieć coś innego...
StaryWedrowiec - >Czy tym włącznikiem jestem w stanie zrobić światła schodowe ?

@euk...

źródło: interpunkcja_spacja

Pobierz
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
20.06.2026, 12:38:17
  • 20
przy 7 Nm w widelcu zerwał się gwint do mocowania wspornika/zacisku hamulca chociaż shimano podaje moment 6-8 Nm, a KROSS 7-8 Nm

koniec jeżdżenia, rower jest s---------y całkowicie już teraz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StaryWedrowiec
StaryWedrowiec 20.06.2026, 15:45:51 via Wykop
  • 0
rozwierci sie nagwintuje i bedzie jak nowy synek


Rozwierci się, nagwintuje i będzie jak nowy, synek.

@nykkjen: Nie będzie miał nowego synka, tylko sprawny rower. ¯\(ツ)/¯
StaryWedrowiec - >rozwierci sie nagwintuje i bedzie jak nowy synek

Rozwierci się, na...

źródło: język_polski

Pobierz
  • Odpowiedz
tomasztomasz1234
tomasztomasz1234
tomasztomasz1234
20.06.2026, 07:16:16
  • 2416
Oto Mark Thomson, dyrektor generalny CERN. Doktorat w Oksfordzie, profesor Uniwersytetu Cambridge, pracował też w Fermilabie. Jednak nie musiał zdawać polskiej matury z biologii, więc zarabia w Genewie mniej niż ortopeda gdzieś w Grójcu

#polska #fizyka #lekarski #heheszki #zarobki #nauka #lekarz100k #konowalposting
tomasztomasz1234 - Oto Mark Thomson, dyrektor generalny CERN. Doktorat w Oksfordzie, ...

źródło: thomson_534.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StaryWedrowiec
StaryWedrowiec 20.06.2026, 10:10:06 via Wykop
  • 4
i co on takim cernem zrobi ? Zbada ciśnienie ? No chyba tylko kosmiczne


@toolonge:
StaryWedrowiec - > i co on takim cernem zrobi ? Zbada ciśnienie ? No chyba tylko kosm...

źródło: interpunkcja_spacja

Pobierz
  • Odpowiedz
mookie
mookie
mookie
19.06.2026, 20:32:01
  • 32
Najbardziej ironiczne w całej aferze z lekarzami zarabiającymi po 100 czy 150 tys. miesięcznie jest to, że wielu ludzi nie łączy kropek.

To właśnie Polski Ład wprowadzony w 2022 zlikwidował możliwość odliczenia składki zdrowotnej od PIT. Miliony areczków na UoP zaczęły oddawać państwu więcej pieniędzy pod hasełkiem "więcej środków na ochronę zdrowia”

Problem nie polega na tym, że lekarz dobrze zarabia. Problem polega na tym, że politycy zabrali pieniądze zwykłym robolom, tłumacząc to ratowaniem
mookie - Najbardziej ironiczne w całej aferze z lekarzami zarabiającymi po 100 czy 15...

źródło: HGq1URpWMAAecKI

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StaryWedrowiec
StaryWedrowiec 20.06.2026, 01:29:37 via Wykop
  • 0
za skomplikowane nie zrozumieją 🤣


Zbyt skomplikowane, nie zrozumieją. 🤣

@DogInTheFog: Zrozumieć interpunkcję...
StaryWedrowiec - > za skomplikowane nie zrozumieją 🤣

Zbyt skomplikowane, nie zrozum...

źródło: język_polski

Pobierz
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
19.06.2026, 19:30:53
  • 15
co oni mają tam za piece w tej żabce że te pipce niby w 3 minuty robią a w zwykłym piekarniku trzeba 12 minut
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StaryWedrowiec
StaryWedrowiec 20.06.2026, 01:05:58 via Wykop
  • 0
co oni mają tam za piece w tej żabce że te pipce niby w 3 minuty robią a w zwykłym piekarniku trzeba 12 minut


@Teuvo: Żabka korzysta ze specjalistycznych pieców konwekcyjno-mikrofalowych marki Merrychef. Urządzenia te łączą funkcje szybkiego podgrzewania mikrofalowego z tradycyjnym pieczeniem, co pozwala w kilka minut przygotować chrupiące przekąski.

Mój piekarnik rozgrzewa się trochę, a i trzeba rozgrzać kamień do pizzy, ale potem, jak jest 300 stopni Celsjusza
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
15.06.2026, 14:42:52
  • 1
ciekawe że każdy miał na końcu nicku "pl"

#xkom #pcmasterrace
eSUBA94 - ciekawe że każdy miał na końcu nicku "pl"

#xkom #pcmasterrace

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StaryWedrowiec
StaryWedrowiec 19.06.2026, 12:10:27 via Wykop
  • 0
ciekawe że każdy miał na końcu nicku "pl"


@eSUBA94: Pierwsza pozycja nie ma "pl", więc albo jesteś farmazoniarzem, albo nie znasz definicji słowa "każdy". ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
StaryWedrowiec
StaryWedrowiec 19.06.2026, 17:19:39 via Wykop
  • 0
prawie każdy


@eSUBA94: Nooo, lepiej. Dobra robota. ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz
cotozazycie
cotozazycie
cotozazycie
19.06.2026, 09:01:52
  • 9
Czy ma ktoś doświadczenia z mieszkaniem w powiatowej Słowacji? Liptowski Mikułasz i okolice? Twardoszyn, Rużomberk. Chcę wyprowadzić się gdzieś na ładną górską wieś z Krakowa ale od czasu do czasu muszę się zjawić na miejscu więc default Asia odpada. Ogólnie wynajem w całej Małopolsce, nie wspominając o Podhalu jest drogi w stosunku do standardu, mało też jest mieszkań poza Krakowem. W Słowacji jest z tym trochę lepiej no i piękne widoki, natura
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StaryWedrowiec
StaryWedrowiec 19.06.2026, 11:28:53 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
BartlomiejWr
BartlomiejWr
19.06.2026, 04:24:06
  • 41
Pracuję w kołchozie za 4000zl na rękę, nie chce być niewolnikiem pracy do końca życia, wyrwał się ktoś z was z wyścigu szczurów ? Pomóżcie mi mam dopiero 22 lata.
#praca #kariera #biznes
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StaryWedrowiec
StaryWedrowiec 19.06.2026, 11:07:42 via Wykop
  • 0
...wyrwał się ktoś z was z wyścigu szczurów ?


@BartlomiejWr:
StaryWedrowiec - >...wyrwał się ktoś z was z wyścigu szczurów ?

@BartlomiejWr:

źródło: interpunkcja_spacja

Pobierz
  • Odpowiedz

2

Promocja książki (e-book i papier) pt. "Elektryka w praktyce"

Promocja książki (e-book i papier) pt. "Elektryka w praktyce"

Pojawiła się ciekawa książka o elektryce praktycznej. Trzecia tego autora-elektryka. Książka godna uwagi. Polecam nie tylko elektrykom.

SpokoSpoko
z
ridero.eu
dodany: 18.06.2026, 15:34:31
  • 6
  • #
    elektryka
  • #
    elektrotechnika
  • #
    prad
  • #
    ebook
  • #
    ksiazki
  • #
    elektronika
StaryWedrowiec
StaryWedrowiec 18.06.2026, 18:10:55 via Wykop
  • -1
Przecież to się wyklucza xD co za debil to pisał?


@KonwersatorZabytkow: Zwarcie fazy z ochronnym plus przerwane zero.

Słabo, bo taki scenariusz nie wymaga nie wiadomo jakiego umysłu.
StaryWedrowiec
StaryWedrowiec 18.06.2026, 18:33:44 via Wykop
  • -1
@KonwersatorZabytkow: Nie czytałem tej książki, więc nie miałem pojęcia, że chodzi o instalację dwużyłową.

Swoją drogą, mogłeś to podkreślić w pierwszym komentarzu.

Może to AI, a może autor ma problem z budowaniem zdań. A może i to, i to. Cholera wie...
wybryk_natury
wybryk_natury
18.06.2026, 06:49:49
  • 21
Od kilku dni lekko boli głowa i się zastanawiam czy przyczyną może być aparat
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StaryWedrowiec
StaryWedrowiec 18.06.2026, 15:55:22 via Wykop
  • 0
Od kilku dni lekko boli głowa i się zastanawiam czy przyczyną może być aparat


@wybryk_natury: Telefoniczny?

StaryWedrowiec - >Od kilku dni lekko boli głowa i się zastanawiam czy przyczyną może ...

źródło: 2026-06-18 17 53 38

Pobierz
  • Odpowiedz

259

Przyszycie guzika za 36 zł, suwak za stówę. Nowe krawieckie promocje w Żabce

Przyszycie guzika za 36 zł, suwak za stówę. Nowe krawieckie promocje w Żabce

Idziesz po chipsy, a wychodzisz z zacerowanymi spodniami? Żabka rozszerza usługi o krawiectwo i naprawę butów (w ramach woshwosh). O ile dostępność od 6:00 do 23:00 robi wrażenie, o tyle cennik ścina z nóg: 36 zł za przyszycie jednego guzika, 99 zł za wszycie suwaka i ponad 300 zł za renowację butów

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 16.06.2026, 07:48:52
  • 148
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
StaryWedrowiec
StaryWedrowiec 17.06.2026, 11:38:53 via Wykop
  • 1
ja potrafię, i mniej niż 100 zł bym za to nie wziął ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z resztą takie rzeczy to się robi w jakiś lepszych ciuchach, szkoda czasu i zachodu do ubrań z sieciówek, lepiej nowe kupić.


*zresztą

*jakichś

@Bialkowoz:
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 32
  • Strona 1 z 32
  • >
  • Od lutego do marca 2022 roku miałem bana, ponieważ naczelna moderatorka wykopu nie zna definicji słowa zdrada. Ha tfu - #aferawegierska Nie lubię niechlujstwa i szerzenia analfabetyzmu Mieszanka osobowości ESTJ z INTP

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 19.10.2025

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 04.10.2021

    Komentator
  • VIP
    od 08.02.2020

    VIP
  • Rocznica
    od 25.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.03.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.10.2022

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking