#mecz ja p------e oglądałem wszystkie te mecze o tych normalnych godzinach i oprócz Maroko Brazylia to same k---a paździerze czy oni są poprostu wszyscy osrani czy piłka nożna już podupadła, wie ktoś jak wyglądały te mecze w nocy?

RealnyMadrysta












