Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Fattek

Fattek

Dołączył 7 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6614
  • Znaleziska 284
  • Mikroblog 6330
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 3
scriptum_nox
scriptum_nox
przedwczoraj, 18:09:38
  • 391
Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zepsuły podróżowanie?
Kiedyś człowiek się można było zgubić i trzeba było sobie poradzić. Dzisiaj nawet nie trzeba pamiętać, gdzie się zostawiło auto.
Wygodniej, ale jakoś mniej ciekawie. Kiedy ostatnio widzieliście turystę z mapą?

W sumie niby nikt nie zabrania, no ale jednak...

#podroze #nostalgia #technologia #podrozujzwykopem
scriptum_nox - Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zeps...

źródło: 1000022918

Pobierz
  • 238
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fattek
Fattek przedwczoraj, 18:10:35 via Wykop
  • 179
@scriptum_nox: telefony popsuły bardzo dużo rzeczy :(
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
przedwczoraj, 07:00:55
  • 4
W sprawie orderu Tusk powinien:
- zaakceptować bez gadania decyzję Nawrockiego
- podkreślić dalsze wsparcie militarne
- jeszcze bardziej podkreślić, że robimy to w interesie Polski, nie dla Ukrainy jako takiej
- podjąć dyskusję nad zmianą procedur przyznawania orderów.

Ale
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fattek
Fattek przedwczoraj, 07:03:30 via Wykop
  • 13
- zaakceptować bez gadania decyzję Nawrockiego


@Turin89: a czy tu jest co akceptować, jak order już odesłany?
  • Odpowiedz
maniac777
maniac777
przedwczoraj, 05:50:29
  • 103
Stan dostępnosci paliwa na Krymie

Źródło: https://fuel-status.atan.ru/map?fuel=a95

Legenda:
Czerwone - brak sprezdaży
maniac777 - Stan dostępnosci paliwa na Krymie

Źródło: https://fuel-status.atan.ru/ma...

źródło: Zrzut ekranu z 2026-06-22 07-48-01

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fattek
Fattek przedwczoraj, 06:21:51 via Wykop
  • 60
@maniac777: dostępne tylko w miejsach, z których i tak nie starczy wachy na ucieczkę xD
  • Odpowiedz
Wilczynski
Wilczynski
21.06.2026, 20:24:27
  • 12
#polityka #ukraina Dymisja po rosyjsku.
Wilczynski - #polityka #ukraina Dymisja po rosyjsku.

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fattek
Fattek 21.06.2026, 20:37:50 via Wykop
  • 5
@Wilczynski: szkoda... Auta... Ale pewnie i tak w baku tylko rezerwa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Doktor_Proton
Doktor_Proton
21.06.2026, 20:25:29
  • 0
Mam wrażenie, że ludzie, którzy grzeją temat "lekarzy 100k" urwali się z jakiegoś innego uniwersum.
Nie od dziś wiadomo, że lekarz ma chałupę co najmniej 150m2, nie jeździ byle jakim autem, nie jeździ na byle jakie wakacje.
Nie od dziś wiadomo, że prywatnie załatwia się coś szybciej, bo prywatnie terminy są od ręki - nawet te w ramach NFZ,
Nie od dziś wiadomo, że lekarze dostają "łapówki" za szybsze terminy,
Nie od
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fattek
Fattek 21.06.2026, 20:36:25 via Wykop
  • 0
@Doktor_Proton: ja wiedziałem, że takie przypadki są. Nie sądziłem, że kręcą lewą kasę aż tak bezczelnie. Kręcenie tematu przez ludzi, gdy akurat jest głośny medialnie, to przecież rozsądną opcja. Trafiło na świecznik, to trzeba spróbować chociaż trochę załatać te luki systemu
  • Odpowiedz
seman2zajety
seman2zajety
21.06.2026, 20:26:15
  • 13
#ukraina
seman2zajety - #ukraina

źródło: 11754

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fattek
Fattek 21.06.2026, 20:34:16 via Wykop
  • 3
@seman2zajety: tylko 300? Ukraińcy dziś litościwi. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale na kawusię na rano starczy.
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
21.06.2026, 19:51:40
  • 24
Tylko pajace z prawicy potrafili tak to wszystko zepsuc.
Szkodniki pracujace dla kremla, wszyscy od pisu po konfe

#ukraina #bekazprawakow #polityka #bekazpisu
KIaudik - Tylko pajace z prawicy potrafili tak to wszystko zepsuc. 
Szkodniki pracuja...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fattek
Fattek 21.06.2026, 20:05:46 via Wykop
  • 1
@KIaudik: zwalanie tego tylko na prawaków to spore uproszczenie. russkie pchają tyle kasy w propagandę, że mają w tym sporo swojej zasługi. Prawaki to po prostu podatny grunt.
  • Odpowiedz

342

170 ton konserw dla rosyjskich żołnierzy. Zamiast mięsa zmielone skóry

170 ton konserw dla rosyjskich żołnierzy. Zamiast mięsa zmielone skóry

W Rosji wybuchła kolejna afera z wyżywieniem żołnierzy - zatrzymano szefów służb intendenckich, a 170 ton konserw reklamowanych jako klasa premium wycofano z frontu. Badania wykazały, że zamiast pełnowartościowego mięsa zawierały m.in. zmielone skóry, chrząstki i skrobię

darosoldier
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 21.06.2026, 19:58:48
  • 75
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    wojsko
  • #
    jedzenie
  • #
    afera
Fattek
Fattek 21.06.2026, 20:03:34 via Wykop
  • 13
Pewnie liczyli, że konserwy spłoną przy okazji ataku na któryś magazyn wojskowy i fajrant, pora na cska
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Fattek
Fattek 21.06.2026, 18:54:36
  • 7
#ukraina abstrahując już od samej warstwy merytorycznej obecnej "afery", to jak na tacy widać, jak łatwo jest grać na wewnętrznym podziale naszego kraju. W kwestii polityki międzynarodowej jesteśmy krajem zwyczajnie upośledzonym i nie widzę szans na poprawę. #polityka #polska
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JPRW
JPRW
21.06.2026, 18:58:18 via Wykop
  • 13
@Fattek: Jeśli polityka zagraniczna jest sprowadzona do funkcji polityki wewnętrznej i służy doraźnemu zaspokajaniu emocji elektoratu, no to inaczej nie będzie.
  • Odpowiedz
JPRW
JPRW
21.06.2026, 19:26:05 via Wykop
  • 2
@Stachu_Farmer: Jak się tak bawić, to z punktu widzenia Ukrainy Zełenski: nie ugiął pod szantażem, jednostka dalej nosi nazwę, o którą inba się zaczęła, dał kolejnego prztyczka w nos Polsce odsyłając order ichnim Impostem i jeszcze w konsekwencji aktualnie skonsolidował wokół siebie praktycznie całe społeczeństwo i klasę polityczną.
W Polsce: nasze ultimatum spuszczono w klopie, prezydent chcąc upokorzyć Ukrainę niechcący zrobił z OOB order ziemniaka, prawica krzyczy, że znowu nam
  • Odpowiedz
yosemitesam
yosemitesam
21.06.2026, 15:33:46
  • 149
#rosja #ukraina #wojna
Kacapskie pachołki, ale rozumiecie, że bez względu na to, kto komu zabiera order i kto komu go odsyła, dalej będą się wam palić rafinerie, dalej nie będziecie mieli czym zatankować, a Polacy dalej będą się śmiali z waszej bezsilności i dalej będą kibicowali waszemu upadkowi?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fattek
Fattek 21.06.2026, 15:52:56 via Wykop
  • 0
@Pomorski_Wilk: a Jasionki nikt nie zamknie, bo nikt nie chciałby ryzykować spowolnieniem w gruzowaniu kacapoidów
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
21.06.2026, 10:56:58
  • 9
Magyar: Krym zmiażdży Moskwę, to psychologiczny punkt krytyczny. Wszystkie dyktatury nagle się załamują.

Moskwa i dziadek-bunkier będą trzymać się Krymu do końca, jako głównego trofeum wojennego, nawet w trybie „wyspiarskim”.

Ukraińcy na okupowanym terytorium, proszę wybaczyć mi ciągły niepokój, zamknięte mosty/drogi, ciemność, ciszę i stres. Trzymajcie się z dala od obiektów wojskowych i wszystkiego, co łatwopalne i bądźcie ostrożni.

Nie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fattek
Fattek 21.06.2026, 11:05:22 via Wykop
  • 1
@robertkk: ruskie będą miały trochę utrudnioną ucieczkę z Krymu, skoro paliwa nie mają, ale wierzę, że znajdą sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
szurszur
szurszur
21.06.2026, 06:21:01
  • 1827
Coraz więcej osób zauważa, że od pewnego czasu każde wydarzenie międzynarodowe, które mogłoby dać punkty władzy jest torpedowane chwilę wcześniej przez PIS (i czasami konfederację).

1) Program SAFE - nagła zmiana stanowiska i atak PIS przed podpisaniem umów.
2) Umowa obronna z UK - Kręcenie nosem, że Nawrocki nie wiedział i nie wiadomo czy podpisze ( wg władzy kancelaria prezydenta była informowana o pracach)
3) Umowa o współpracy z Niemcami - ''przypadkiem'' dzień przed podpisaniem
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fattek
Fattek 21.06.2026, 07:28:05 via Wykop
  • 9
@szurszur: no bo wiadomo, że interes własnej partii ważniejszy od spraw polskich
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
20.06.2026, 19:06:20
  • 7
Dobrze że trump każąc Nawrockiemu robić zamęt przed konferencją odbudowy ukrainy sam zaczął z meloni bo włączyła pełny rozkład jazdy i świat zamiast krytykować Nawrockiego zajął się Trumpem

Prezydencie Trump,
te ciągłe, niczym niesprowokowane ataki są bezsensowne.

Jeśli chodzi o moje sondaże, bycie pańskim przyjacielem z pewnością mi nie pomogło, ani też nie zależy ona od moich relacji z panem. Moja popularność zależy od mojej zdolności do obrony włoskiego interesu narodowego i właśnie to zawsze
robertkk - Dobrze że trump każąc Nawrockiemu robić zamęt przed konferencją odbudowy u...

źródło: hfddfhhfddfhfdhhfddhfh

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fattek
Fattek 20.06.2026, 19:24:47 via Wykop
  • 2
@robertkk: mogła zasugerować zainteresowanie plikami Epsteina
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
18.06.2026, 19:22:52
  • 450
Kierwiński dzisiaj: żadnego saloniku VIP nie było!
Lekarz ze Szpitala Południowego też dzisiaj: pod swoim nazwiskiem potwierdził, że salonik był, oraz dodał, że pomieszczenie to zostało odebrane pacjentom z chorym kręgosłupem.
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#lekarz #lekarz100k #medycyna #lekarski #afera #polska #polityka
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fattek
Fattek 18.06.2026, 19:32:21 via Wykop
  • 315
@nowszyja: bo to lekarze z tego szpitala ponoć w ogóle sprzedali mediom temat pokoiku, bo tak bardzo dość mieli tego cyrku
  • Odpowiedz
hatsune_miku1993
hatsune_miku1993
18.06.2026, 19:18:34
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fattek
Fattek 18.06.2026, 19:24:42 via Wykop
  • 0
@hatsune_miku1993: Moskwa to luz. Ale willi w Sochi dotknąć nie można, bo będzie zrzut atomu
  • Odpowiedz
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
18.06.2026, 15:40:19
  • 5
https://tysol.pl/wiadomosci/wazny-komunikat-dla-mieszkancow-podkarpacia,179244

Blisko 14,7 mln zł kosztować będzie przebudowa budynku odpraw autokarów na polsko-ukraińskim przejściu granicznym w Medyce. Inwestycja ma niemal dwukrotnie zwiększyć przepustowość odpraw, jednak do końca 2027 r. podróżni muszą liczyć się z utrudnieniami.


Dlaczego robimy to z własnych środków, przecież nie ma prawie żadnego ruchu polskich obywateli na wschód.

Wydamy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fattek
Fattek 18.06.2026, 15:45:04 via Wykop
  • 0
@MatyasHunyadi: luzik mordo. Kilku lekarzy straciło dziś robotę, więc te 15mln finansowania mamy zabezpieczone.
  • Odpowiedz
Fattek
Fattek 18.06.2026, 09:34:59
  • 14
#ukraina wy się z ruskich śmiejecie, że im w stolicy się fajczy, a zobaczymy jutro, czy Ukraińcy sobie jutro poradzą z nawigacją nowych dronów przez takie gęste słupy dymu. Nie rozumiecie szachów 5D
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fff112
fff112
18.06.2026, 09:40:55 via Wykop
  • 4
@Fattek: dokłaaadnie...przeciez putin pozwolił i osobiście podpalał składy paliwa żeby drony się pogubiły jutro, nie znacie możliwości rosji, to jest potęga atomowa, nawet paliwo mają w cloudzie, to jest ta nowoczesnosć te kocie ruchy
fff112 - @Fattek: dokłaaadnie...przeciez putin pozwolił i osobiście podpalał składy p...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.03.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 04.07.2022

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 09.01.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking