Od 2 miesięcy "pracuję" w firmie, w której nic nie robię. No dobra, może mam robotę na max 30-60 min dziennie, ale bywały dni, że nie robiłem kompletnie nic, poza poruszeniem myszki co pół godziny. W międzyczasie szedłem na zakupy albo ogarniałem chatę. Gorzej jak się jest w biurze, bo ile można się gapić bez celu w ekran.
Jako, że bardzo lubię swoje obowiązki, te które wykonywałem wcześniej i które na papierze miałem
W firmie od 5 lat, w tym 3 jako senior od klikania w Sapie i Excelu, powiedzmy w dużym uproszczeniu że działka związana z finansami. 133k brutto na picie za zeszły rok (z premiami). Praca była zdalna, od stycznia 2 dni do biura i cisną mocno z tym, co mi nie na rękę, bo kupiłem mieszkanie w powiatowym i od drzwi do drzwi dojazd wychodzi mi trochę ponad11h. Doszło w ostatnim półroczu
Pytanie, bo czegoś nie rozumiem - chcę się rozliczyć z żoną jak zawsze, klikam wspólnie z małżonkiem, podaję PESEL, podaję przychód z pit 11 poz29, który ma w danych źródłowych za rok 2025 oraz 2024 i błąd, nieprawidłowe dane. Ktoś jeszcze na taki problem lub zna rozwiązanie? #pit #podatki
@Jerryjeremi: zła kwote wpisujesz, miałem to samo, tam jak dasz I (informacja) to ci pokażę sporo pół z których to można wziąć i ja brałem to nie ten przychód z góry tylko z dołu strony jest też inna kwota i ona wchodzi a dokładniej pole 81 spróbuj
Czy tą kanapę da się uratować czy jest do wyrzucenia? Człowiek z firmy, która ma zająć się pluskwami twierdzi, że to jest do wyrzucenia jak zobaczył to zdjęcie. Jeżeli tak to jak pozbyć legalnie się starej kanapy z pluskwami z domu jednorodzinnego?
Po obu stronach wyglada podobine ale na środku nie ma nic. Tata ma dużo plam krwi na prześcieradle i poduszkę.
To może teraz coś o przekraczaniu granic w Ameryce Południowej. Generalnie wszędzie jest podobnie, ale po kolei, najpierw Chile - Argentyna Zbliżając się do granicy, najpierw spisują tablicę rejestracyjną i piszą, ile osób jest w pojeździe, a następnie wręczają karteczkę z tymi danymi. Trzeba gdzieś zaparkować i pieszo udać się po pieczątkę do paszportu, że się opuszcza kraj i wtedy dostaje się również pierwszą pieczątkę na wspomnianą wcześniej kartkę z danymi pojazdu. Następnie
Dawno temu oglądałem #dexterowski, bo byłem ciekaw, jak wygląda praca kuriera. Ostatnio YouTube znów zaczął mi polecać jego filmy i po kilku filmach nie mam już siły na tego gościa. Gdy jeździ rowerem (a właściwie motorowerem), czepia się każdego kierowcy za najmniejsze przewinienie, a sam śmiga po ścieżkach czymś, co powinno mieć OC i poruszać się po jezdni. Nawet gdyby to był zwykły rower, to i tak jeździ nim
Jako, że bardzo lubię swoje obowiązki, te które wykonywałem wcześniej i które na papierze miałem