
ezekiell0 +1302
#pocztapolska to jednak fachowcy. Miałem do dzisiaj do odebrania paczkę od chińczyka z lokalnej poczty. Przychodzę koło południa stanąć sobie w kolejkę, bo akurat miałem wolne. Poszło gładko, tylko z 15 min stania. Proszę młodej Julki, że paczkę chce odebrać, spisuje numerki z telefonu i pytanie, a do kiedy Pan miał odebrać. No do dzisiaj przecież napisane. Coś tam sprawdza i się okazuje, że pół godziny temu cofnęła ją do zwrotu. No








