Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
qba2004
qba2004

qba2004

Dołączył 1 rok i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4655
  • Znaleziska 966
  • Mikroblog 3689
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 59
qba2004
qba2004
qba2004 24.06.2026, 22:19:38
  • 1
2026 to over dla huopa na rynku matrymonialnym. Kiedyś było dobrze, z biegiem czasu coraz gorzej - w 2024 były spotkania z laskami z których nic nie wynikało, a teraz nawet spotkań nie ma.

#przegryw #podrywajzwykopem #tinder
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qba2004
qba2004
qba2004
Autor
10 min temu via Wykop
  • 0
@Bekazinceli67: wypad trollu
  • Odpowiedz

21

Pseudokibic zatrzymany za groźby wobec ukraińskiej kasjerki w Żabce

Pseudokibic zatrzymany za groźby wobec ukraińskiej kasjerki w Żabce

Ciąg dalszy incydentu w Żabce spowodowanego przez dziada, który okazał się gdańskim kibolem - dokładnie tak jak prezydent Nawrocki ;)

qba2004
z
rmf24.pl
dodany: 12 godz. i 38 min temu
  • 3
  • #
    kryminalne
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    policja
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    kibole

392

Koniec pracy w upale? Nowe limity temperatur

Koniec pracy w upale? Nowe limity temperatur

Projekt ustawy zakłada maksymalną temperaturę 35 st. C w pomieszczeniach pracy oraz 32 st. przy ciężkiej pracy na zewnątrz. Już po przekroczeniu 28 st. w pomieszczeniu albo 25 st. przy pracy fizycznej pracodawca ma stosować działania ochronne. Jak obstawiacie, to będzie martwy przepis?

zwyklychlopakszary
z
skarbiec.biz
dodany: przedwczoraj, 08:03:08
  • 145
  • #
    praca
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    pracbaza
  • #
    kolchoz
qba2004
qba2004
qba2004 przedwczoraj, 23:22:32 via Wykop
  • 6
@Silvia_Torque: Jak pracowałem w Mahle, to w pobliżu maszyn stały szklane butelki na kapsle, których nie było czym otworzyć, więc trzeba było prowizorycznie podważać. Z kolei na stołówce był wodopój, ale to trzeba było przejść 50 metrów, a zapieprz był taki, że nie było możliwości żeby co chwilę odchodzić od maszyny na 2-3 minuty w celu uzupełnienia wody. Przy czym na hali rekordowa temperatura w jakiej przyszło mi pracować to
qba2004
qba2004
qba2004 wczoraj, 07:12:59 via Wykop
  • 2
@Cozwykopem: Niestety tak to jest, że pracownicy fizyczni w Polsce są poniewierani przez pracodawców.

Robią pieczywo do biedronki, generalnie unikaj o ABSOLUTNIE NIE WSPIERAJ tej firmy kupując ich chleb, bo nadzorujący wyzywają pracownice od k---w.


Postaram się zapamiętać, aczkolwiek ja i tak nie robię zakupów w Biedronce.
qba2004
qba2004
qba2004 23 godz. temu via Wykop
  • 3
@krzysztof48: Ja jeździłem tirem 4 miesiące i też zrezygnowałem. Organizacja pracy tak bardzo nieprzewidywalna że nie da się zaplanować życia prywatnego a często nawet trasy, dużo nadgodzin w skali miesiąca gdzie w ciągu dnia często się pracuje 15h, mało czasu na życie prywatne, minimalna na umowie i reszta w dietach, ryczałtach, kilometrówkach lub pod stołem oraz wiele dziad-transów nie wypłaca części lub całości wynagrodzenia. Poszedłem na tiry z pasji do
qba2004
qba2004
qba2004 19 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 0
Życzę powodzenia w Policji aby człowieka system tam tylko nie złamał.


@krzysztof48: dziękuję :)

471

Morderczyni zabiła partnera, media robia zniej ofiarę.

Morderczyni zabiła partnera, media robia zniej ofiarę.

Media kreują ją na ofiarę. No i jak z takim podejściem ma być dobrze na świecie? Kiedy mężczyzna zabija kobietę to nikt nie wnika co było przyczyna tylko robią z niego potwora. Wstyd RMF FM !!!

IHERMESI
z
rmf24.pl
dodany: przedwczoraj, 18:42:27
  • 85
  • #
    policja
  • #
    dubaj
  • #
    przestepczosc
  • #
    mgtow
  • #
    incel
qba2004
qba2004
qba2004 wczoraj, 07:48:47 via Wykop
  • 4
@chlopiec_kucyk: Wykopki tak bardzo nienawidzą kobiet, że jeden tworzy kłamliwy nagłówek i opis, a jemu podobni to łykają. Ja zarówno zakopałem to znalezisko, jak i zgłosiłem. Mam nadzieję że przynajmniej do tej sprawy moderacja podejdzie rzetelnie.
qba2004
qba2004
qba2004 wczoraj, 10:11:49 via Wykop
  • 3
moderacja wykopu jak zwykle się kompromituje
qba2004 - moderacja wykopu jak zwykle się kompromituje

źródło: image

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PrzegranySlazak26
PrzegranySlazak26
przedwczoraj, 13:13:12
  • 7
#przegryw #bezrobocie #neet #pracbaza #kolchoz Dzisiaj mój 145 dzień na bezrobociu, ale leci ten czas...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qba2004
qba2004
qba2004 przedwczoraj, 21:14:15 via Wykop
  • 0
Ja po szkole średniej coś ponad 3 lata siedziałem na neecie


@PrzegranySlazak26: O Boże, mi już po pół roku neetu odbija, a co dopiero by było po 3 latach xd
  • Odpowiedz

602

Zgony w Szpitalu Południowym. Żurek: prokuratura analizuje 12 przypadków

Zgony w Szpitalu Południowym. Żurek: prokuratura analizuje 12 przypadków

Dzisiaj o godzinie 12 w prokuraturze zostanie przesłuchany pan doktor Emil Jędrzejewski - poinformował na konferencji prasowej minister sprawiedliwości i prokurator generalny Waldemar Żurek. Prokuratura analizuje wszystkie sprawy dotyczące Szpitala Południowego, jakie toczyły się od 2023 roku. Dodał

WirtualnaPolska
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 24.06.2026, 09:23:32
  • 125
  • #
    szpitalpoludniowy
  • #
    zurek
  • #
    zgony
  • #
    prokurator
qba2004
qba2004
qba2004 24.06.2026, 15:05:59 via Wykop
  • 11
@ooooooooo: nie bez powodu szpitale w powiatowych są nazywane umieralniami
Trao
Trao
Trao
23.06.2026, 11:42:21
  • 10
po prostu killing

#heheszki #policja #patologiazewsi #patologiazmiasta #polska #przestepczosc
Trao - po prostu killing

#heheszki #policja #patologiazewsi #patologiazmiasta #polsk...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qba2004
qba2004
qba2004 23.06.2026, 12:17:41 via Wykop
  • 6
@Trao: pomyśleć że użytkownicy facebooka stanowią przekrój polskiego społeczeństwa (19 milionów użytkowników w Polsce), masakra...
  • Odpowiedz
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny
22.06.2026, 11:02:51
  • 4
Najbardziej w Polsce wku*wiają mnie skrajności i gigantyczne rozwarstwienie. Jak wybierzesz sobie źle zawód to łatwo jest znaleźć się w sytuacji, w której koszty życia (wynajem, rachunki, jedzenie, inne niezbędne opłaty) przewyższają twoją pensję albo są z nią równe i najtaniej jest umrzeć. Albo jesteś bogolem, raczkującym oligarchą i większość wolnego czasu spędzasz na hurtowym skupowaniu kolejnych nieruchomości, które będziesz wynajmować plebsowi za równowartość ich pensji. I nie p--------e mi proszę, że
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qba2004
qba2004
qba2004 23.06.2026, 09:35:03 via Wykop
  • 0
Taki c--j, w niemczech za minimalną to żyjesz u nas jak ktoś kto zarabia 6,5k BRUTTO xD.


@Trao: W Niemczech minimalna wynosi ok. 1600-1700 euro NETTO, co przy obecnym kursie euro daje 6800-7300 zł. No a ceny w Niemczech i Polsce są podobne. Więc jesteśmy w gorszej sytuacji niż myślisz.
  • Odpowiedz
nieocenzurowany88
nieocenzurowany88
22.06.2026, 22:13:08
  • 6
Ciekawe jaka jest historia tej ksywki
#heheszki #policja
nieocenzurowany88 - Ciekawe jaka jest historia tej ksywki
#heheszki #policja

źródło: temp_file8061972162451540268

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qba2004
qba2004
qba2004 23.06.2026, 08:24:58 via Wykop
  • 0
@nieocenzurowany88: gołąb obciągacz
  • Odpowiedz
qba2004
qba2004
qba2004 23.06.2026, 07:45:10
  • 0
co za jełopy mieszkają w mojej okolicy XD

#bekazpodludzi #heheszki #patologiazewsi #wies #nowemiastonadwarta #wielkopolska
qba2004 - co za jełopy mieszkają w mojej okolicy XD

#bekazpodludzi #heheszki #patolo...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
23.06.2026, 07:51:17 via Wykop
  • 0
@qba2004: Nie jełopy a dilerzy pewnie xD
  • Odpowiedz
sayanek
sayanek
sayanek
23.06.2026, 08:39:48 via Wykop
  • 0
@qba2004: Pamiętam xx lat temu, jak jeszcze z mamą mieszkałem to kiedyś w bloku jak zatkał się pion i zaczęło wybijać u sąsiada na parterze, to okazało się że ktoś wrzucał do kibla kości po kurczaku i zużyte pieluszki...
  • Odpowiedz
centerario
centerario
22.06.2026, 11:23:53
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qba2004
qba2004
qba2004 22.06.2026, 17:41:54 via Wykop
  • 2
jaka jest wasza wymówka?


@centerario: autyzm
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
22.06.2026, 09:20:14
  • 560
ja perdole 39 ma byc chyba spisze testament
JaNieGejJaPapiesz - ja perdole 39 ma byc chyba spisze testament

źródło: 1000005574

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qba2004
qba2004
qba2004 22.06.2026, 13:49:33 via Wykop
  • 1
@bylem_zielonko: w moim pokoju ostatnio było 77% wilgotności - oddychać się nie dało xd
  • Odpowiedz
KratosBogWojny
KratosBogWojny
22.06.2026, 07:08:43
  • 2
https://wykop.pl/wpis/86596015/powiem-wam-ze-jako-30-letni-chlop-ja-po-prostu-nie

Odnośnie tego wpisu, gdzie op pisze ze zarabia minimalną w wieku 30 lat.

To nie jest jakiś odosobniony przypadek, to jest reguła w tym kraju. Wielu ludzi j---e w kolchozach za minimalną, a mają często trochę więcej bo z----------ą na nadgodzinach.

Teraz
@Schwarzfahrer +629
Powiem wam, że jako 30 letni chłop ja po prostu NIE JESTEM W STANIE wyprowadzić się od rodziców.

W powiatowym dają wszędzie minimalną + premia.

3 msc nie miałem pracy. Cudem znalazłem. Teraz okres próbny, potem dadzą umowę na pół roku, potem na rok, potem się zobaczy.

I
więcej
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qba2004
qba2004
qba2004 22.06.2026, 09:26:10 via Wykop
  • 0
@dr_papieros: Pracę jako szeregowy robol w kołchozie można ogarnąć w 5 minut, więc ta dziewczyna pewnie wychodzi z takiego założenia. No ale mając takie podejście to sama siebie skazuje wyłącznie na gównoprace, które można szybko załatwić, bo raz że są proste i nie wymagają żadnej wiedzy ani umiejętności, a dwa że brakuje chętnych.
  • Odpowiedz
qba2004
qba2004
qba2004 21.06.2026, 19:34:56
  • 2
tego typa wszędzie pełno na fb, ponoć od kilku lat wrzuca posty matrymonialne xd

#przegryw #heheszki #facebook #bekazpodludzi
qba2004 - tego typa wszędzie pełno na fb, ponoć od kilku lat wrzuca posty matrymonial...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qba2004
qba2004
qba2004 20.06.2026, 21:17:03
  • 4
Wiecie, czemu w Polsce powiatowej mało ludzi uprawia sport na świeżym powietrzu? Mam tu na myśli np. bieganie oraz rekreacyjną i wyczynową jazdę na rowerze.

#przegryw #wies #polskapowiatowa #bieganie #rower
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qba2004
qba2004
qba2004
Autor
20.06.2026, 23:10:05 via Wykop
  • 1
aktywność fizyczna po 12h pracy na magazynie, trzymajcie mnie. Gdzie często trzeba jeszcze dojechać te 30-50 km do pracy


@eugeniusz_geniusz: U mnie to jeszcze dłużej dojeżdżają do pracy w wojewódzkim i okolicach, bo 60-70 km, a bywa że nawet i 100 km. Przy czym w dużej mierze to są właśnie proste prace fizyczne np. w magazynach, fabrykach i sklepach, a niektóre firmy jak H&M i Amazon to nawet zwożą pracowników autobusami
  • Odpowiedz

78

Streamer na rowerze wjeżdża w dostawcę jedzenia

Jedź elektrycznym rowerem, nie trzymaj steru, zetnij zakręt, wjedź w prawidłowo jadącego rowerzystę, nagraj wszystko i wrzuć do neta xD brak profitu

wods
z
trojmiasto.pl
dodany: 18.06.2026, 19:20:16
  • 32
  • #
    gdansk
  • #
    rower
  • #
    trojmiasto
  • #
    wypadek
  • #
    patologiazewsi
  • #
    patologiazmiasta
qba2004
qba2004
qba2004 19.06.2026, 09:26:14 via Wykop
  • 8
mi wygląda jednak na jednokierunkową....


@GOHAN: no i po co manipulujesz typie?
@xistobal jednak dziadek jechał prawidłowo, a Gohan dopuścił się manipulacji, co widać na mojej stopklatce
qba2004 - >mi wygląda jednak na jednokierunkową....

@GOHAN: no i po co manipulujesz ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-19 112323

Pobierz
qba2004
qba2004
qba2004 19.06.2026, 09:33:46 via Wykop
  • 2
@Rafixo: Na nagraniu już nie ma tej strzałki po lewej stronie. Aczkolwiek taki bubel nie powinien się nigdy wydarzyć, ale to jest Polska, gdzie nie podchodzi się poważnie do projektowania ścieżek rowerowych.
qba2004
qba2004
qba2004 19.06.2026, 09:39:43 via Wykop
  • 13
To że jest niebezpieczny zakręt za który zarządca drogi powinien beknąć to jedno - tu niestety kłania się lekceważące podejście do projektowania ścieżek rowerowych w Polsce. Druga kwestia jest taka, że streamer powinien zachować szczególną ostrożność, zwolnić, trzymać obie ręce na kierownicy oraz jechać prawą stroną. A że tej mylącej strzałki o której ludzie wspominają już nie ma na nagraniu, to powinien wziąć pod uwagę, że ktoś może jechać z naprzeciwka.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

qba2004
qba2004
qba2004 19.06.2026, 09:44:02 via Wykop
  • 2
@GOHAN: Radzę obejrzeć nagranie, na którym tej strzałki po lewej stronie już nie ma. Nie zmienia to faktu, że takiego oznakowania nie powinno w ogóle być, a nawet teraz bez tej mylącej strzałki ta ścieżka jest źle poprowadzona. Kolejna kwestia to taka, że streamer, biorąc pod uwagę że już nie ma tej mylącej strzałki, powinien wziąć pod uwagę że może ktoś jechać z naprzeciwka, a co za tym idzie powinien
qba2004
qba2004
qba2004 19.06.2026, 17:12:33 via Wykop
  • 0
@Vinizius: To prawda. Drogi rowerowe w Polsce to jest ponury żart i ja popieram tutaj kolarzy zarówno jako rowerzysta, kierowca osobówki jak i niegdyś ciężarówki.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.08.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 20.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 26.11.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking