audycie @audyt-obywatelski co myślisz o takiej taktyce, nawet interwencje cieci itd do przyjazdu policji to pozbawienie wolności pod pozorem "zatrzymania obywatelskiego", co gdyby po prostu informować ich że się odchodzi po czym gdy było by się zatrzymanym powiedzieć "ogranicza pan moją wolność i narusza pan moją cielesność, czy zatrzymuje mnie pan obywatelsko?" gdy odpowiedź brzmiała by tak wtedy czekać spokojnie a potem pozwać cieci/szefów ochrony i tym podobnych o bezpodstawne zatrzymanie
JajkaNieMajaBialek - audycie @audyt-obywatelski co myślisz o takiej taktyce, nawet in...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#audytobywatelski ale to jest mistrz. Niby taki mądry tego nie można tamtego nie można, niedozwolone. Nie wylegitymuje sie, jednak kiedy chociaż troche nalegają zawsze sie legitymuje i juz nie jest mistrzem. Poza tym policjanci stosują bardzo łatwy trik tlumacząc że przeciż on jest tylko świadkiem w sprawie wykroczenia dotyczącego złego oznaczenia obiektów i wtedy podaje wszystkie swoje danei nawet czapke sciąga że to on i żeby listownie mu pisać na
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie rozumiesz kompletnie dzialan tego czlowieka. Policja bez legitymowanie wie obecnie, z kim ma do czynienia. Na szkolkach policyjnych o nim mowia. Chodzi o zasady/prawo, ktore policja lamie, a ktore staly sie spoleczna debata A ten przytoczony przez Ciebie detal nie ma wielkiego znaczenia. Dzieki audytowi policja zaczyna w koncu, choc powoli, dzialac w pewnych sytuacjach zgodnie z prawem, a nie wg ich widzimisie. I ten cel zaczyna byc osiagany.
  • Odpowiedz
@Legenyes: świadkowanie oczywiście naciągane, bo sami mają oczy, ale idzie im na rękę jak wykazują chociaż odrobinę chęci zajęcia się nielegalnymi znakami. Jak tylko każą się legitymować, to wielokrotnie odmówił i wywozili go.
  • Odpowiedz
Czuję potrzebę kręcenia afery w imię własnego bezpieczeństwa.

TL;DR na końcu

Na koniec maja na infosecurity24.pl pojawił się artykuł o tym, że policyjni związkowcy złożyli do Sejmu petycję rozszerzającą granice obrony koniecznej w miejscu zamieszkania - "Mój dom, moja twierdza".
4e68a9f9a671 - Czuję potrzebę kręcenia afery w imię własnego bezpieczeństwa.

TL;DR n...

źródło: 2026-06-03_09-26

Pobierz
4e68a9f9a671 - Czuję potrzebę kręcenia afery w imię własnego bezpieczeństwa.

TL;DR n...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@4e68a9f9a671 ja bym dal to rozszerzenie dla obywateli ale policji absolutnie bym nie dawal żadnego złagodzenia odpowiedzialności ze względu na możliwe nadużycia a w Polsce nadużycia policji zdarzają się często. Przecież to kolejny zamach na wolność i pogłębienie kastowego systemu tylko tutaj już totalnie jak dobrze rozumuje będzie można zlikwidować albo pozbawić zdrowia obywatela bez konsekwencji jeśli funkcjonariusz powie że nie widział ze działał bezprawnie?????? xD
  • Odpowiedz
udostepnia wizerunek policjantow, instalacje wojskowe, rafinerie,


@FFFFUUUU: No i co z tego? Przecież tego typu miejsca możesz sobie obejrzeć w dowolnym momencie i to korzystając przynajmniej z 3 różnych stron, gdzie jest opcja widoku 3D, o street view już nawet nie wspomnę. Wizerunek policjantów też nie powinien być specjalnie chroniony jeśli akurat wykonują swoją pracę, więc serio nie wiem o co tak sapiesz.
  • Odpowiedz