Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko191
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

621

Seryjny podpalacz lasów zatrzymany. Policja mówi o "katastrofie"

Seryjny podpalacz lasów zatrzymany. Policja mówi o "katastrofie"

40-latek podejrzewany o serię podpaleń w kompleksach leśnych na terenie Nadleśnictwa Świebodzin został zatrzymany zaraz po kolejnym podłożeniu ognia. Jak poinformował rzecznik miejscowej policji, "katastrofa, do jakiej mógł doprowadzić, zagrożona jest karą nawet ośmiu lat pozbawienia wolności".

Kolekcjoner_dusz
Kolekcjoner_dusz
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 08.05.2026, 11:24:30
  • #
    prawo
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    policja
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Zamiast taniego drewna na meble i domy zieloni palą drewnem w elektrowni 🫶
mikolaj-von-ventzlowski
z youtu.be
  • 2

Komentarze (96)

najlepsze

Adiqus
Adiqus
Adiqus
08.05.2026, 13:00:47 via Wykop
  • 304
Tu powinna już być kara śmierci. Najlepiej przez spalenie żywcem. Nie ma słów, żebym mógł opisać, jak gardzę tym śmieciem.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ArtVSS
ArtVSS
08.05.2026, 13:57:40 via Wykop
  • 50
@Adiqus: przywiązać drutem kolczastym do drzewa i podpalić
  • Odpowiedz
Czerwone_Stringi
Czerwone_Stringi
08.05.2026, 14:22:40 via Wykop
  • 20
@Adiqus: Dostanie 4 lata sanatorium 40 lat to pewnie już ząbki do leczenia i sobie poćwiczy i wyjdzie zdrów ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Franciszek_Morawiec
Franciszek_Morawiec
08.05.2026, 13:07:01 via Wykop
  • 125
Dostanie 1,5 roku bransoletki i posiedzi sobie w domu planując kolejne akcje. Sądownictwo w Polsce to kabaret
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Markok
Markok
08.05.2026, 15:18:48 via Wykop
  • 2
kabaret

@Franciszek_Morawiec: Z którego nikt się nie śmieje, także słowo niezbyt pasujące, raczej syf, kiła i mogiła.
  • Odpowiedz
mikolaj-von-ventzlowski
mikolaj-von-ventzlowski
08.05.2026, 19:53:01 via Wykop
  • -1
@Franciszek_Morawiec: Kabaret to palenie drewnem w elektrowniach żeby było eko...

Lepiej żeby te plantacje sosny poszły z dymem na miejscu i porosły odnowieniem naturalnym niż to co się wyprawia z lasami 🙈

Polskie elektrownie i elektrociepłownie spalają rocznie ok. 4,9–5,5 mln \(m^{3}\) biomasy drzewnej. Ilość ta wzrosła drastycznie od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej, z 35 tys. \(m^{3}\) do niemal 5 mln \(m^{3}\) rocznie, co stanowi wzrost o ponad
mikolaj-von-ventzlowski - @Franciszek_Morawiec: Kabaret to palenie drewnem w elektrow...
  • Odpowiedz
Majkel2008
Majkel2008
Majkel2008
08.05.2026, 13:04:45 via Wykop
  • 93
Tylko 8 lat? Za wandalizm powinno być zero litości.
Majkel2008 - Tylko 8 lat? Za wandalizm powinno być zero litości.

źródło: Middle-Ages--943x1024

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kemo
Kemo
08.05.2026, 13:11:43 via Wykop
  • 43
Tylko 8 lat?

@Majkel2008: Do ośmiu lat. Czyli dostanie rok w zawieszeniu i może grzywnę
  • Odpowiedz
bernanio
bernanio
bernanio
08.05.2026, 13:53:23 via Wykop
  • 8
@MosMaus: pierwszy raz lewa ręka, drugi prawa, za trzecim razem do pierdla, będzie mógł wyjść jak mu obie odrosną
  • Odpowiedz

komarrek
komarrek
komarrek
08.05.2026, 13:45:56 via Wykop
  • 57
Niech komornik zajmie jego mienie i zgromadzi kwotę równa kosztom pracy strazy pożarnej.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

badziebadla
badziebadla
08.05.2026, 14:38:32 via Wykop
  • 36
@komarrek: mienie takiego patusa to pewnie 3 pary dziurawych gaci, zapałki, czteropak harnasia i 12 zł w gotówce
  • Odpowiedz
Markok
Markok
08.05.2026, 15:09:50 via Wykop
  • 9
@badziebadla: Nawet patusy mają trochę wartości, w sobie. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Markok - @badziebadla: Nawet patusy mają trochę wartości, w sobie. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

źródło: 1rienoux9q131

Pobierz
  • Odpowiedz
sl4yer
sl4yer
08.05.2026, 13:49:05 via Wykop
  • 29
Czemu nie dziwi to że to "patriota" w bluzie z orłem na plecach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Polnischefuhrer
Polnischefuhrer
08.05.2026, 14:35:30 via Wykop
  • 7
@sl4yer: ci idioci prezentują mentalność kacapską która wygląda tak, że jak coś jest państwowe to znaczy, że niczyje i można to niszczyć. Świetnie to widać po tym ile ruscy i ukraińcy po sobie śmieci pozostawiają, o dziwo Białorusini potrafią po sobie sprzątać.
  • Odpowiedz
Rafbe99
Rafbe99
Rafbe99
08.05.2026, 14:37:23 via iOS
  • 7
@sl4yer: też na to zwróciłem uwagę ;) Brakuje tatuaża z „żołnierze wyklęci”
  • Odpowiedz

bogdan-pieknoustny
bogdan-pieknoustny
bogdan-pieknoustny
08.05.2026, 14:39:10 via Android
  • 17
Co trzeba mieć we łbie żeby podpalać lasy?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Aleale2
Aleale2
Aleale2
08.05.2026, 14:45:36 via Wykop
  • 6
@bogdan-pieknoustny: pewnie g---o
  • Odpowiedz
Kriss23
Kriss23
09.05.2026, 06:42:29 via Wykop
  • 1
@bogdan-pieknoustny: nie wiem co we łbie ale na sobie bluzę patriotyczną
  • Odpowiedz
Polnischefuhrer
Polnischefuhrer
08.05.2026, 14:31:50 via Wykop
  • 17
Chciałbym wiedzieć co takiego ułoma motywuje do takich działań w tym wieku. Jestem w stanie uwierzyć, że 12-letni gówniarze biegają po lesie i dla rozrywki wzniecają ogień, ale 40-letni facet?! Jego mordę powinni wszędzie pokazać, by wstydził się z domu wychodzić.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sebasan
sebasan
sebasan
09.05.2026, 09:36:11 via Wykop
  • 5
@Polnischefuhrer: Zapewne dostał kilka tysięcy od jakiegoś agenta obcych służb i tyle, to jest jeden z elementów wojny hybrydowej. A to, że on tego nie ogarnia to się zgodził.
  • Odpowiedz
Nick7C5
Nick7C5
09.05.2026, 17:54:34 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

DziendobryMireczku
DziendobryMireczku
08.05.2026, 13:53:08 via Wykop
  • 17
Sprawdzic czy mu ktos rublami nie placi za to. Podpalenia to lubiana metoda przez ruskich i bioloruskich beznapletkowcow
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Merkowsky
Merkowsky
08.05.2026, 17:42:00 via Android
  • 11
@DziendobryMireczku
Merkowsky - @DziendobryMireczku

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
Adolf_HODLer
Adolf_HODLer
08.05.2026, 11:30:30 via Wykop
  • 11
Ehh żeby tak w więzieniu się z takimi obchodzili jak z p3dofilami.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MosMaus
MosMaus
MosMaus
08.05.2026, 13:45:32 via Android
  • 31
@Adolf_HODLer: Naoglądałeś się symetrii i innych zyebanych filmów o "gitach". Marzą ci się zwyrole wymierzający "sprawiedliwość" na innych zwyrolach... Widzisz, to na odróżnia od russkich i całej reszty trzeciego świata to to, że się tak nie dzieje, a nawet jeśli to jest to ścigane przez prawo.
  • Odpowiedz
godlike1
godlike1
godlike1
08.05.2026, 14:15:48 via Wypiek
  • 4
@MosMaus dziwne, bo jakiś czas temu była sprawa, gdzie córka fałszywie oskarżyła matkę o molestowanie i matka twierdzi, że przeżyła piekło
  • Odpowiedz
AppleDash
AppleDash
08.05.2026, 13:22:45 via Wykop
  • 8
wyrwać chwasta, po co takie coś żyje
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
3963
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3177
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3125
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3056
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2626
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polska
  • #policja
  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #pytanie
  • #kryminalne
  • #pieniadze
  • #afera
  • #prawojazdy
  • #kiciochpyta
  • #motoryzacja
  • #praca
  • #podatki
  • #pytaniedoeksperta
  • #samochody

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking