Seryjny podpalacz lasów zatrzymany. Policja mówi o "katastrofie"

40-latek podejrzewany o serię podpaleń w kompleksach leśnych na terenie Nadleśnictwa Świebodzin został zatrzymany zaraz po kolejnym podłożeniu ognia. Jak poinformował rzecznik miejscowej policji, "katastrofa, do jakiej mógł doprowadzić, zagrożona jest karą nawet ośmiu lat pozbawienia wolności".

- #
- #
- #
- #
- #
- 96
- Odpowiedz

![[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"](https://wykop.pl/cdn/c3397993/f78aeefcc7a61f17a75e3f8e4dc61ed68f7576e785783771da19afcd4a554c56,q80.png)




Komentarze (96)
najlepsze
@Franciszek_Morawiec: Z którego nikt się nie śmieje, także słowo niezbyt pasujące, raczej syf, kiła i mogiła.
Lepiej żeby te plantacje sosny poszły z dymem na miejscu i porosły odnowieniem naturalnym niż to co się wyprawia z lasami 🙈
Polskie elektrownie i elektrociepłownie spalają rocznie ok. 4,9–5,5 mln \(m^{3}\) biomasy drzewnej. Ilość ta wzrosła drastycznie od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej, z 35 tys. \(m^{3}\) do niemal 5 mln \(m^{3}\) rocznie, co stanowi wzrost o ponad
źródło: Middle-Ages--943x1024
Pobierz@Majkel2008: Do ośmiu lat. Czyli dostanie rok w zawieszeniu i może grzywnę
źródło: 1rienoux9q131
Pobierzźródło: images
Pobierz