Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko191
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

351

UW obiecał tanią stołówkę. W BUW otwarto food hall

UW obiecał tanią stołówkę. W BUW otwarto food hall

Zapowiedzi padły w 2023 r., lokal miał ruszyć w roku 2024/2025. Zamiast uczelnianej stołówki jest prywatny BUWBAR, zamawianie przez QR, bez gotówki, a operator płaci ok. 58 tys. zł netto miesięcznie.

Pan_od_Internetu
Pan_od_Internetu
z
horecatrends.pl
dodany: 07.05.2026, 11:57:17
  • #
    warszawa
  • #
    gastronomia
  • #
    edukacja
  • #
    studbaza
  • #
    pieniadze
  • #
    informacje
  • 137
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

zupa 6zł, gołąbki 18zł, , placki ziemniaczane 18zł, falafel/ziemniaki/surówka 19zł
RandomowyMirek
z qrcode.buwbar.com
  • 38

Komentarze (137)

najlepsze

pawloka1
pawloka1
pawloka1
07.05.2026, 21:20:19 via Wykop
  • 197
Teraz każde żarcie nawet w barze mlecznym to premium food bo ceny wszędzie są premium.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ipkis123
ipkis123
08.05.2026, 10:45:50 via Wykop
  • 54
Jak ktoś umie gotować to i z udka z kurczaka za 6 zł za kilo z promocji wytrybuje kości i usmaży mięso jak kotleta, smak bardzo podobny ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wipok: Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem
  • Odpowiedz
misk4cy
misk4cy
misk4cy
08.05.2026, 11:15:44 via Wykop
  • 49
@atomowypaczek: chłop co na pastę odpisał XD
  • Odpowiedz
RandomowyMirek
RandomowyMirek
RandomowyMirek
08.05.2026, 10:43:42 via Wykop
  • 105
Tymczasem część oferty i ceny:
RandomowyMirek - Tymczasem część oferty i ceny:

źródło: obraz

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

new-object
new-object
08.05.2026, 10:44:31 via Wykop
  • 150
@RandomowyMirek: bardzo spoczko ceny.
  • Odpowiedz
RandomowyMirek
RandomowyMirek
RandomowyMirek
08.05.2026, 10:52:50 via Wykop
  • 90
@new-object:
https://qrcode.buwbar.com/

W ogóle, jak przeglądam, to NAJDROŻSZĄ pozycją jest jakiś podwójny uberburger za 38zł

Kurcze, jak będę w warszawie, to sam się tam przejdę, bo najwyraźniej można tam tanio zjeść.
  • Odpowiedz
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
07.05.2026, 19:22:49 via Wykop
  • 82
Gównoartykuł, tytuł "Studenci liczyli na tani obiad. Zamiast stołówki w BUW-ie powstał food hall" sugeruje że miało być tanio a wyszło drogo, a w artykule nie ma nic o cenie, za to narzekanie że nie można płacić gotówką albo kartą.
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

_komentator_
_komentator_
_komentator_
08.05.2026, 07:24:57 via Wykop
  • 55
@HyperionTC: Dla studentów, to jest spora kasa. Na uczelni chcieli mieć TANIĄ stołówkę a nie burgery wołowe i ramen.
  • Odpowiedz
HyperionTC
HyperionTC
08.05.2026, 09:36:02 via Wykop
  • 20
@_komentator_: Wiesz, dla mnie pod koniec lat 2000 taka kasa to byłą abstrakcja na studiach, tylko wtedy szedłeś do knajpy i płaciłeś tyle albo mniej. Dziś zostawiasz przynajmniej 60-80zł za osobę. Ceny niestety poszły do góry nawet w barach mlecznych.
  • Odpowiedz
Miszczu_wszystkiego
Miszczu_wszystkiego
08.05.2026, 10:52:14 via Wykop
  • 61
tradycyjnie: czwórka aktywistów twierdzących że reprezentuje [grupa społaczena] o coś sie pulta
prasa: [grupa społeczna] domaga się/protestuje!!!

tak sie tworzy narrację
Miszczu_wszystkiego - tradycyjnie: czwórka aktywistów twierdzących że reprezentuje [g...

źródło: obraz

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

piotrz1
piotrz1
08.05.2026, 11:25:21 via Wykop
  • 11
@Miszczu_wszystkiego: ale ono ubrane haha
  • Odpowiedz
Drogomir
Drogomir
08.05.2026, 11:34:16 via Wykop
  • 23
@Miszczu_wszystkiego: przez parę godzin będą protestować przeciw pulpetom za 24 zł, a potem dla rozluźnienia pójdą na kilka ekokraftowych ciemnych pszenicznych palonych pilsów lagerów górnodolnej fermentacji z browaru Koczkodan po 25 zł / 0,4 l ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kinlej
kinlej
kinlej
08.05.2026, 10:09:27 via Wykop
  • 28
obiady rzemieślnicze
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pinochet
pinochet
pinochet
08.05.2026, 10:56:40 via Wykop
  • 4
@kinlej: a nawet kraftowe
  • Odpowiedz
guilmonn
guilmonn
guilmonn
08.05.2026, 11:10:55 via Wykop
  • 0
@kinlej: jak coś jest rzemieślnicze to znaczy że jest mało i drogo
  • Odpowiedz
arcxa
arcxa
08.05.2026, 11:19:49 via Wykop
  • 27
z takimi cenami bym tam codziennie jadl
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

W.....v
W.....v
konto usunięte 08.05.2026, 11:20:50 via Wykop
  • 17
W sensie uniwersytet skorzystał z usług prywaciarza? Co w tym nie normalnego? Ceny jak na Warszawę są bardzo niskie afera z d--y
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

adam-gancarczyk
adam-gancarczyk
09.05.2026, 09:07:41 via Wykop
  • -1
@WykopToHiv:
Jezeli te ceny utrzymaja...
  • Odpowiedz
W.....v
W.....v
konto usunięte 09.05.2026, 10:23:25 via Wykop
  • 1
@adam-gancarczyk: muszą bo podpisali umowę z UW która narzuca limit podajze 19 zł za posiłek. -15% w czasie lunchu dla studentów.
  • Odpowiedz
policjantpeel
policjantpeel
policjantpeel
08.05.2026, 11:37:13 via Wypiek
  • 11
Bardzo dobre ceny. Wręcz niespotykane biorąc pod uwagę lokalizację, nawet tanio powiedziałbym. Jak się studenciakom nie podoba to mogą nie mieć żadnego baru, albo jeść w okolicznych knajpach za 3x tyle
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ziomus0812
ziomus0812
08.05.2026, 11:51:49 via Wykop
  • 7
Ehhh, kolejne miejsce, gdzie nie można płacić gotówką. Ale zaraz przyjdzie jakiś neuropek i powie, że nikt nie chce zlikwidować gotówki.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ziomus0812
ziomus0812
10.05.2026, 12:16:28 via Wykop
  • 0
Ludzie nie chcą demokracji. Weźmy na przykład konfederatów. Od początku chcą monarchii i rośnie poparcie


@fervi: zabawne, że chyba tylko konfedaraci otwarcie mówią, że są przeciwko likwidacji gotówki (czyli przeciwko opresyjności państwa, inwigilacji itp.). Ale to oni są tymi złymi antydemokratami, a nie Ci którzy dążą do powolnej likwidacji gotówki (gotowanie żaby tak, aby się nie zorientowała).

Z resztą z Konfederacji chyba tylko Korwin-Mikke otwarcie mówił, że jest monarchistą, antydemokratą.
  • Odpowiedz
fervi
fervi
10.05.2026, 12:28:13 via Wykop
  • 0
abawne, że chyba tylko konfedaraci otwarcie mówią, że są przeciwko likwidacji gotówki (czyli przeciwko opresyjności państwa, inwigilacji itp.)


@ziomus0812: Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dla Ciebie gotówka to wolność, dla innego złoto (itd). Dla mnie gotówka nie jest żadną wolnością.

Dla Ciebie zbieranie rzeczy może być ważne (im więcej posiadasz tym lepiej), a dla mnie minimalizm - staram się mieć naprawdę mało rzeczy, tylko te, które faktycznie są
  • Odpowiedz
kastrator2
kastrator2
kastrator2
08.05.2026, 04:55:07 via Wykop
  • 7
Inny lokal na U WU nie byłby prestiżowy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3044
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2430
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2021
Clint Eastwood kończy 96 lat
Clint Eastwood kończy 96 lat
1788
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
1791
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polska
  • #krakow
  • #wroclaw
  • #nieruchomosci
  • #pytanie
  • #heheszki
  • #architektura
  • #policja
  • #kiciochpyta
  • #historia
  • #motoryzacja
  • #ciekawostki
  • #uw
  • #poznan
  • #metro

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking