UW obiecał tanią stołówkę. W BUW otwarto food hall

Zapowiedzi padły w 2023 r., lokal miał ruszyć w roku 2024/2025. Zamiast uczelnianej stołówki jest prywatny BUWBAR, zamawianie przez QR, bez gotówki, a operator płaci ok. 58 tys. zł netto miesięcznie.

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 137
- Odpowiedz






Komentarze (137)
najlepsze
@wipok: Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.
Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem
źródło: obraz
Pobierzhttps://qrcode.buwbar.com/
W ogóle, jak przeglądam, to NAJDROŻSZĄ pozycją jest jakiś podwójny uberburger za 38zł
Kurcze, jak będę w warszawie, to sam się tam przejdę, bo najwyraźniej można tam tanio zjeść.
prasa: [grupa społeczna] domaga się/protestuje!!!
tak sie tworzy narrację
źródło: obraz
PobierzJezeli te ceny utrzymaja...
@fervi: zabawne, że chyba tylko konfedaraci otwarcie mówią, że są przeciwko likwidacji gotówki (czyli przeciwko opresyjności państwa, inwigilacji itp.). Ale to oni są tymi złymi antydemokratami, a nie Ci którzy dążą do powolnej likwidacji gotówki (gotowanie żaby tak, aby się nie zorientowała).
Z resztą z Konfederacji chyba tylko Korwin-Mikke otwarcie mówił, że jest monarchistą, antydemokratą.
@ziomus0812: Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dla Ciebie gotówka to wolność, dla innego złoto (itd). Dla mnie gotówka nie jest żadną wolnością.
Dla Ciebie zbieranie rzeczy może być ważne (im więcej posiadasz tym lepiej), a dla mnie minimalizm - staram się mieć naprawdę mało rzeczy, tylko te, które faktycznie są