Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko218
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

672

HP zdalnie wyłącza drukarki. Masz tusz, ale nic nie wydrukujesz

HP zdalnie wyłącza drukarki. Masz tusz, ale nic nie wydrukujesz

Drukarka pewnej Amerykanki nie drukuje - nic nic nadzwyczajnego, jednak urządzenie nie zepsuło się, tusz jest pełny, papier załadowany. Drukarka nie może drukować bez opłacenia miesięcznego abonamentu, a HP zdalnie ją zablokował.

ochucki
ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 08.05.2026, 08:03:49
  • #
    drukarki
  • #
    hp
  • #
    komputery
  • #
    afera
  • 147
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (147)

najlepsze

liptonn
liptonn
liptonn
08.05.2026, 08:15:17 via Wykop
  • 406
Nie wiem jak nieogarniętym trzeba być żeby kupić drukarke HP
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hmrogrz
Hmrogrz
08.05.2026, 10:02:25 via Wykop
  • 184
@jozek444: Lepiej od HP kupić jakiegoś Brothera albo Epsteina.
  • Odpowiedz
Worm91
Worm91
08.05.2026, 10:02:58 via Wykop
  • 66
@jozek444: Nie to które są na topie, tylko to które jakie mają koszty. Jak kupujesz drukarkę to nie powinieneś patrzeć tylko na jej cenę (a HP daje śmiesznie niskie ceny bo odbijają sobie na tuszu) tylko patrzysz też ile tusz kosztuje. To tak jak z samochodem, gdy kupujesz to sprawdzasz ile będzie palił, co nie?
Są na przykład drukarki Epsona, które pozwalają na uzupełnianie tuszu z buteleczek, nie mają wymiennych
  • Odpowiedz
xpear
xpear
xpear
08.05.2026, 08:50:10 via Wykop
  • 228
CEO HP, jakieś takie znajome rysy twarzy, nos, uszy, jakby tak wrzucic czapeczke na głowe, dorzucić dwa pejsy, co by z tego wyszło?
xpear - CEO HP, jakieś takie znajome rysy twarzy, nos, uszy, jakby tak wrzucic czapec...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

misk4cy
misk4cy
misk4cy
08.05.2026, 10:27:41 via Wykop
  • 30
@xpear: rzycianin
  • Odpowiedz
xmas78
xmas78
08.05.2026, 11:51:06 via Wykop
  • 150
@xpear: nic ciekawego..
xmas78 - @xpear: nic ciekawego..

źródło: IMG_1231

Pobierz
  • Odpowiedz
real_scoria
real_scoria
08.05.2026, 09:58:40 via Wykop
  • 183
kupiłem Brothera z tankiem właśnie żeby nie być hostażem czyjegoś serwera. subskrypcja na drukarkę to pojęcie które powinno być nielegalne
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mozis
mozis
09.05.2026, 02:43:23 via Wykop
  • 4
@real_scoria: brother z tankiem oczywiście lepszy niż HP, ale jak zapełni ci się gąbka od pochłaniania tuszu to masz blokadę na drukowanie... wtedy trzeba rozbierać całą drukarkę, wymienić gąbkę i znać magiczne triki na reset pamięci drukarki
  • Odpowiedz
rodriqez
rodriqez
09.05.2026, 10:36:41 via Wykop
  • 1
@mozis: Ja właśnie niedawno temu miałem ten problem ze starą i kultową DCP-J135W. Problem udało się rozwiązać nie czyszczeniem gąbki, tylko magicznym resetem - kombinacją przycisków na drukarce. Sprzęt skanuje i drukuje sprawnie od wielu lat. Nie zamieniłbym jej na inną. Tusze tanie.
  • Odpowiedz
bukimi
bukimi
08.05.2026, 12:12:12 via Wykop
  • 128
Jeszcze nikt nie wstawił??
bukimi - Jeszcze nikt nie wstawił??

źródło: 1000009443

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Lohengrin
Lohengrin
08.05.2026, 12:14:54 via Wykop
  • 23
@bukimi: no właśnie szukałem trgo obrazka
  • Odpowiedz
yy4Olo
yy4Olo
yy4Olo
08.05.2026, 08:11:39 via Wykop
  • 123
Hp to był wypasiony wypas, ale w latach '90
Od ponad dwudziestu się tego... nie kupuje.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

yy4Olo
yy4Olo
yy4Olo
08.05.2026, 12:51:31 via Wykop
  • 4
@Kashankovsky: Raczej miałem na myśli laserówki.
Z plujek, mam do dzisiaj 990cxi bo wspaniale zdjęcia na papierze fotograficznym drukuje.
  • Odpowiedz
zielony_ludek
zielony_ludek
08.05.2026, 13:15:59 via Android
  • 4
@yy4Olo: mój ostatni HP to chyba HP 790c. Ależ jestem szczęśliwy. Wolę canona, brothera czy lasera Samsunga, którego używam w domu od dobrych 12 lat. Bez chipa tylko dosypuje lub wymieniam toner
  • Odpowiedz
jestemjakijestem1212
jestemjakijestem1212
jestemjakijestem1212
08.05.2026, 10:09:39 via Wykop
  • 104
Kupiła drukarką z abonamentem - to jest taki produkt. Można kupić taką samą drukarkę bez abonamentu i bez usługi dostarczania tuszu i nikt jej nie zablokuje. HP często leci w ciula, ale tutaj to kupujący jest osłem, że kupił badziewną usługę.

Poza tym problem od lat znany
https://www.reddit.com/r/printers/comments/1704v56/is_a_subscription_really_required_to_print_with_hp/?tl=pl
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jestemjakijestem1212
jestemjakijestem1212
jestemjakijestem1212
08.05.2026, 12:03:52 via Wykop
  • 31
@StaryPierdziel: To Amerykanie. Oni na kubkach z kawą mają napisane "Uwaga gorące", bo były pozwy, jak się oblali. Pewnie informacja o blokadzie była na drugiej stronie warunków, a to za daleko od tytułu było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ociec2
Ociec2
Ociec2
08.05.2026, 12:27:10 via Android
  • 16
@jestemjakijestem1212: Ale mam znajomą, która sobie to bardzo chwali.
"...to jest wspaniałe rozwiązanie - zanim mi się toner skończy oni już to wiedzą i mam pod drzwiami przysłaną kurierem paczkę z nowym tonerem. Co za luksus. Nie muszę się martwić i pilnować..."
Więc ten...
  • Odpowiedz
PasswordExpired
PasswordExpired
08.05.2026, 11:46:01 via Android
  • 70
Nie będziesz drukował i będziesz szczęśliwy.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wykopaliskasz
Wykopaliskasz
08.05.2026, 12:08:26 via Wykop
  • 7
@PasswordExpired: Większość byłaby szczęśliwa, gdyby był całkowicie elektroniczny obieg dokumentów i nic nie trzeba by było drukować. Niewielki procent aktualnego druku jest faktycznie potrzebny.
  • Odpowiedz
nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
08.05.2026, 12:15:23 via Wykop
  • 67
Z "chvj brakuje cyjanu" zrobiło się "brakuje subskrypcji". Całe HP.
nieparzystokopytny - Z "chvj brakuje cyjanu" zrobiło się "brakuje subskrypcji". Całe ...

źródło: ceac2c0ad207de126f53ee7a4c6873da

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

siepan
siepan
08.05.2026, 15:48:32 via Wykop
  • 25
@nieparzystokopytny: drukowanie jak drukowanie, miałem kiedyś urządzenie wielofunkcyjne Canona które jak nie dało się drukować to odmawiało też możliwości skanowania xD
  • Odpowiedz
Last_Viking
Last_Viking
08.05.2026, 11:47:24 via Wykop
  • 56
Kupuj produkt w subskrypcji. Bądź zdziwiony, że nie działa bez subskrypcji. Napisz o tym artykuł. Bądź wykopkiem i jaraj się gównianym artykułem, którego i tak nie przeczytałeś.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

barbara-janusz
barbara-janusz
barbara-janusz
08.05.2026, 12:19:00 via Wykop
  • 1
@Last_Viking:
Moze informacja o abonamencie byla malym drukiem.
  • Odpowiedz
wyksu
wyksu
wyksu
08.05.2026, 16:42:34 via Wykop
  • 5
Moze informacja o abonamencie byla malym drukiem.


@barbara-janusz: Dokładnie. Ludzie ciągle myślą, że jak idą do sklepu coś kupić, to to kupują, bo fizycznie jest, a tu ży...ska niespodzianka.
  • Odpowiedz
wgumie50bezgumy100
wgumie50bezgumy100
08.05.2026, 13:26:04 via Wykop
  • 20
Nie rozumiem hejtu na HP, kupiłem taką i działa bez problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wgumie50bezgumy100 - Nie rozumiem hejtu na HP, kupiłem taką i działa bez problemu ( ͡...

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mikezet12
Mikezet12
10.05.2026, 19:19:55 via Wykop
  • 2
@wgumie50bezgumy100: Przywołałeś wspomnienia - miałem w domu ten sam model.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4291
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3175
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3092
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2659
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2362
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #komputery
  • #drukarka
  • #brother
  • #hp
  • #pytanie
  • #druk
  • #kiciochpyta
  • #informatyka
  • #sprzetkomputerowy
  • #drukowanie
  • #pytaniedoeksperta
  • #canon
  • #urzadzeniawielofunkcyjne
  • #drukarkalaserowa
  • #pcmasterrace

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking