#stopcham #polskiedrogi ukrainska modelka Darina Anderzhanova nagrywa na siebie 2 dowody w przeciagu 24h na instastories jak leci 140 w miescie i 235 na Aleja Prymasa Tysiąclecia w Warszawie i wrzuca w internet, pozniej pisze, ze te filmiki "wygenerowalo ai" i teraz polska policja "weryfikuje czy to ai" xD https://www.o2.pl/informacje/ukrainska-modelka-pedzila-w-warszawie-220-km-h-mamy-komentarz-policji-7293620955003328a
lorealsek - #stopcham #polskiedrogi ukrainska modelka Darina Anderzhanova nagrywa na ...

źródło: image

Pobierz
lorealsek - #stopcham #polskiedrogi ukrainska modelka Darina Anderzhanova nagrywa na ...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Niebezpieczna sytuacja na drodze z Audi Q8
W niedzielę prawie zostałem zabity przez Audi Q8 na drodze ekspresowej S61 w okolicy Łomży:
https://www.facebook.com/share/r/1LUqsxSehe/

Złapał pobocze, mógł mnie zdmuchnąć, mogłem wpaść pod tira.
Zawsze przed zmianą pasa upewniam się czy można przeprowadzić manewr i było czysto. Różnica prędkości była ogromna.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Chciałbym, żeby za takie manewry (i za takie komentarze jak na fejsie) zabierali prawko i konfiskowali pojazd, przecież to jest k---a kryminał. To jest nie do pomyślenia jak ludzie mogą być głupi, ręce opadają.
  • Odpowiedz

✨️ Jak zgłosić incydent drogowy policji?
Hej mirasy,

Po 30 latach będę miał pierwszą styczność z policją: zgłoszenie idioty który nie potrafi jeździć.

Szedłem do sklepu na osiedlu (Osiedle mieszkalne, stoją znaki + info że dla mieszkańców i gości). Będąc w połowę przejścia jakiś typ (na oko 25 lat) wymusił pierwszeństwo z premedytacją (Przejezdny, skracał se drogę przez osiedle)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@mirko_anonim: ja w piątek zgłaszałem sprawę jak mnie wyprzedzał na przejściu dla pieszych prawie potrącając pieszą. Nagrania z monitoringu ktoś ci udostępni czy możesz je zgrać? Idziesz na komendę zeznajesz odpisujesz opis zdarzenia. Miejsce, data, godzina przybliżona tym dokładna tym lepiej, i po tym etapie czekasz. Jeśli uda się znaleźć sprawcę dostajesz powiadomienie listowne iż przyznał się do winy i pisze co mu za to grozi gorzej jak go nie
  • Odpowiedz