#ufo #uap #teoriespiskowe światowa popkultura nie przypadkowo wysyła nam sygnały.. Panowie w czerni i pozarządowe organizacje mające tak silne miejsce w szeregu że wojska i rządy światowe są jak pionki w szeregu.. Pytanie kto je prowadzi ( ͡º ͜ʖ͡º) TIK TAK
Gymasturbator - #ufo #uap #teoriespiskowe światowa popkultura nie przypadkowo wysyła ...

źródło: CZERN

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gymasturbator: Tam się coś pod powierzchnią grubo dzieje z powodu kasy. Mowa podobno o bilionowych kwotach w dolarach - więc nic dziwnego, że naukowcy znikają a reszta boi się wychylić głowę. Służby formalnie próby/zamiary ujawniania informacji o tajnych programach traktują jako zdradę (dokładniej powołując się na Espionage act?). Nie wnikałem jakoś głębiej w temat, ale obok samego UFO/UAP krytycznym elementem są pieniądze (finansowanie dla szarych programów). Jeżeli prześledzą lub utną
  • Odpowiedz
@tymoteuszruchacz:
Zobacz choćby wczorajszy i dzisiejszy materiał od Cristiny Gomez:
https://www.youtube.com/watch?v=OknLnlEx7u8
https://www.youtube.com/watch?v=_N_Qa9xtoiI

Nie wiem czy znasz te osoby z konferencji prasowej która tam się pojawia - ale to trochę kongresmenów oraz pracownik który zajmował się UAP w ramach obowiązków służbowych. Tam (w sprawie disclosure act i ujawnień) dzieje się tak dużo, że śledzę tematy tylko wyrywkowo. O ucinaniu finansowania chyba najwięcej mówi Anna Paulina Luna (ta z długimi czarnymi włosami)
  • Odpowiedz
Słynne #uap nad Phoenix. Co zabawne dla ufo entuzjastów ten filmik ma tylko 100 tys wyświetleń. Ale filmiki ufo szurow mają po 200 tys. Obejrzyjcie więc #ufo entuzjaści. Co jest bardziej prawdopodobne? Że kosmici przylecieli i mrugają światełkami czy że to były flary
BoskiPrototyp - Słynne #uap  nad Phoenix. Co zabawne dla ufo entuzjastów ten filmik m...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BoskiPrototyp: Podobno bylo jeszcze jedno ufo które n----------o przez miasto i mnóstwo ludzi go widziało niby a te flary to niby odwrócenie uwagi przez wojsko. Oczywiście tego ruszającego się trójkąta nikt k---a już nie nagrał/ zrobił zdjęcia xD
  • Odpowiedz
Amy Catherine ciekawe rzeczy opowiadała


@star-blade: Nie wiem dlaczego ona jest tutaj wszędzie dodawana. To schizofreniczka, która opowiadała bzdury i jej wątek tylko psuje sprawę zaginięć naukowców.
  • Odpowiedz
Nie ma żadnego zjawiska #uap które są wytworem pozaziemskiej cywilizacji. Nikt nas nie odwiedza. Rząd nie jest w posiadaniu żadnych rozbitych maszyn "obcych" ani nie ma materiału biologicznego.

Rząd amerykański ma w------e na całe ujawnienie.

Mogą zrobić dziesiątki przesłuchań w kongresie, opublikować terabajty podobnych nagrań i dokładnie będziemy w tym samym punkcie co obecnie. Jeśli wyłączymy zeznania i czynnik ludzki nie mamy niczego.

Niby
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Subsacharyjska-tarantula:

Był taki odcinek z archiwum X w którym Mulder właśnie stracił "wiarę" i na jakimś tam kongresie ufologicznym powiedział, ze nie ma żadnych kosmitów a jedynie to pierdzielenie rządu by przykryć tajne eksperymenty samolotów i robić żołnierzom "testy" wiarygodności robiąc pranie mózgów tym tematem :)))))))

Wątpić jest rzeczą ludzką ¯\(ツ)/¯ sam niestety też mam takie przypuszczenie.

Ale z drugiej strony teraźniejszość to jedno - a "poszlaki" o tzw. paleoastronautyce
  • Odpowiedz
@kwiat_pustyni626: Oczywiście. Istnieje pewien czynnik "dziwności", którego nawet nauka nie odrzuca ale nie wie jak się za to zabrać. I nie dotyczy tylko ufo.

Cuda uzdrowień wykraczające poza placebo, artefakty religijne, proporcje budowy piramid, orby, rzekome bliskie kontakty z istotami pozawymiarowymi, synchroniczność Junga, świadomość zbiorowa Grofa i tak można wymieniać w nieskończoność. Ale sprowadzanie wszystkiego do tematu UFO i wierzenie że disclosure będzie ostatecznym wyjaśnieniem tego zjawiska to czysta naiwność.
  • Odpowiedz
Genialne. XD Zaraz się okaże, że jednym z inwestorów tego filmu jest Trump albo ktoś z rodziny. Jestem w stanie uwierzyć, że posunąłby się do tego dla zarobku. XD
  • Odpowiedz
ufo w rozumieniu odwiedzin ziemi przez inną rozwiniętą cywilizację uważam za oczywistą ściemę, wszystkie te rzekome statki, relacje o porwaniach to legendy, bujdy na resorach. choroby psychiczne, manipulacje, świadomy trolling, insenizacje, paraliże senne i inne tego typu zjawiska - dobrze znane nauce. nigdy nie dojdzie do spotkania dwóch rozwiniętych cywilizacji, odległości w kosmosie są zbyt duże. całe to ufo to pojęcie kulturowe - fenomen medialny, mit jak każdy inny - żyje swoim
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@presburger: Możesz być sceptykiem i nie wierzyć w ufo, ani kosmitów. Spoko, rozumiem. Może faktycznie ich tutaj nie ma.

odległości w kosmosie są zbyt duże

Ale to jest głupi argument, od którego już mi uszy więdną.

nie ma absolutnie żadnego, powtarzam, żadnego
  • Odpowiedz
@LuznaPusi: No czyli co, jak, gdzie? Konkrety?

O to właśnie chodzi, że wszyscy gadają takie pierdoły: "no niech coś pokażą, ale -dobre- ma być". A jak są materiały, to zawsze "AI, CGI, kukła, fake, debunked" itd. Jak zły jakościowo to źle, jak dobry jakościowo to też źle.
I ja się tutaj nie upieram, że te, czy tamte materiały są prawdziwe. Są podróbki, są szarlatani, są żartownisie.
Twierdzę tylko, że co
  • Odpowiedz