Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko154
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

793

It's Alive! Izera żyje i nadal pochłania ogromny szmal.

It's Alive! Izera żyje i nadal pochłania ogromny szmal.

Pompowanie kolejnych pieniędzy nabierze tempa dzięki nowemu "inwestorowi"

PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
z
autoblog.spidersweb.pl
dodany: 08.05.2026, 06:48:16
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (4)

Jacek Balkan w tym temacie
sajmonm
z youtu.be
  • 35
GTBT Polska 2 lata temu
kontodoczytaniapozalogowaniu
z youtube.com
  • 1

Komentarze (129)

najlepsze

pablo103
pablo103
08.05.2026, 09:21:47 via Wykop
  • 300
Musimy w końcu odsunąć pisiorów od władzy bo zrujnują nasz kraj!!!!!!
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mleko3-2procent
mleko3-2procent
08.05.2026, 12:56:58 via Wykop
  • 42
@pablo103: Zabawnie będzie jak Izera za rządów tfuska jednak nie zbankrutuje a nawet zacznie produkować auta XD
  • Odpowiedz
tanaka1234
tanaka1234
tanaka1234
08.05.2026, 14:12:58 via Wykop
  • 23
@pablo103: Spokojnie - wróci Tusk to skończy się finansowanie szemranych interesików, ciagle nowe podatki, zamordyzm i sr@nie kasą dookoła. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
andbatros
andbatros
andbatros
08.05.2026, 10:25:09 via Wykop
  • 250
PiS sobie zrobił maszynkę do wyciągania państwowej kasy do prywatnych kieszczeni swoich ziomeczków.
A PO przyszli podmienili ludzi na swoich i sami wyciągają teraz kasę.
Tak samo było z TVP.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bartlomiej-mot
bartlomiej-mot
bartlomiej-mot
08.05.2026, 12:31:42 via Wykop
  • 43
@andbatros: Lekko tą maszynkę udoskonalili, teraz wyciąga jeszcze więcej kasy.
  • Odpowiedz
Instrybutor_z_Orlenu
Instrybutor_z_Orlenu
08.05.2026, 12:56:19 via Wykop
  • 5
PiS sobie zrobił maszynkę do wyciągania państwowej kasy


@andbatros: a slyszal kolega o takim projekcie jak Arrinera i za kogo powstał?


Stary wał
  • Odpowiedz
CzteryTrzeciePiRdoTrzeciej
CzteryTrzeciePiRdoTrzeciej
08.05.2026, 06:54:08 via Wykop
  • 140
Mem ma 16 lat, ale ciągle aktualny.
CzteryTrzeciePiRdoTrzeciej - Mem ma 16 lat, ale ciągle aktualny.

źródło: slyszalem-ze-jest-wal-do-zrobienia-to-przyjechalem-tusk

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

manowak2016
manowak2016
manowak2016
08.05.2026, 07:56:35 via Wykop
  • 47
@CzteryTrzeciePiRdoTrzeciej: W Turcji już Izera ichniejsza jest produkowana, wszystkie kraje mają elektrownie atomowe. A co my mamy? POPIS ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego nigdy nie wolno głosować na tych złodzieji i oszustów! A jak tam rudy z 100 obietnicami? Nic - wyj*bane ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czym się zajmują? Butelkomatami, odmianiami kierowca / kierowczyni i rozdawaniem kasy z KPO na jachciki!
  • Odpowiedz
MatteoCommerciante
MatteoCommerciante
08.05.2026, 10:12:07 via Wykop
  • 57
@CzteryTrzeciePiRdoTrzeciej: ten przyjechał szybciej polskim supercarem
MatteoCommerciante - @CzteryTrzeciePiRdoTrzeciej: ten przyjechał szybciej polskim sup...

źródło: ZXJhLmpwdTkrCjpeXwx4LGhSbgQZVXZ6P0p2T19GY2p6EGMJXgAqMScPYh0cWGtvflh6XEZAbG9nRX1YRUBubnxael5fGjUqKx8lCBMcM3UrGj4EHhIoOWQCPApSCg

Pobierz
  • Odpowiedz
MagicznyMariusz
MagicznyMariusz
08.05.2026, 10:00:16 via Wykop
  • 107
Spoko, teraz gdy nie rządzi PiS przepalanie miliardów jest w porządku.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pablo1608
pablo1608
pablo1608
08.05.2026, 14:48:36 via Android
  • 6
@Instrybutor_z_Orlenu: przeszkadzalo popis powinien się skończy już dawno
  • Odpowiedz
pifqo
pifqo
pifqo
08.05.2026, 15:25:39 via Wykop
  • 8
@pablo1608: i tymyślisz, że gołodupcy wygłodzeni z konfy nie przejmą tych wszystkich firm i nie będą ciągnąć profitów?
Na partię działa sztab ludzi często za free a jeszcze składają się na wierzchołki i w końcu jak przyszło by do przejęcia władzy trzeba im się odpłacić.
Jedynie co w tym kraju trzeba naprawić to egzekwowanie prawa, jego naprawa i czyszczenie wszelkiego szlamu po korupcji w służbach i polityki a tutaj konfa
  • Odpowiedz
ziokinek
ziokinek
ziokinek
08.05.2026, 08:44:21 via Wykop
  • 55
Skaczcie sobie do gardeł a oni będą się klepać po ramieniu i brać kasiorę.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kostek1888
kostek1888
08.05.2026, 11:59:09 via Wykop
  • 4
@ziokinek: dokładnie. Nie zesrajta się. Pinondze i tak pójdą "gdzie trzeba" ;)
  • Odpowiedz
mr_InCogito
mr_InCogito
08.05.2026, 19:08:01 via Wykop
  • 1
@ziokinek: Spokojnie, wyrazy oburzenia tutaj, na facebooku i X załatwią sprawę.
  • Odpowiedz
tomaszkus
tomaszkus
tomaszkus
08.05.2026, 09:26:39 via Wykop
  • 51
Czy ktos inteligętny odpowie mi w końcu czy projekt Polskiej elektrowni atomowej i CPK zyje i pochłania szmal jak IZERA?
tomaszkus - Czy ktos inteligętny odpowie mi w końcu czy projekt Polskiej elektrowni a...

źródło: izera_cpk_elektrownia

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mattt-pittt
mattt-pittt
08.05.2026, 09:49:19 via Wykop
  • 61
Czy ktos inteligętny odpowie mi w końcu czy projekt Polskiej elektrowni atomowej i CPK zyje i pochłania szmal jak IZERA?


@tomaszkus:
Atomówka:
- Wykonawca podpisany (Bechtel-Westinghouse), turbiny zamówione (Arabelle), kredyt z US EXIM podpisany w styczniu 2026
- Wniosek o pozwolenie na budowę poszedł do Polskiej Agencji Atomistyki w
  • Odpowiedz
Fitek22
Fitek22
Fitek22
08.05.2026, 13:17:18 via Wykop
  • 4
@mattt-pittt: oby tak to poszło.
  • Odpowiedz
the_good_guy
the_good_guy
08.05.2026, 10:45:38 via Wykop
  • 21
... i zera rosną przy zdefraudowanej kwocie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak poza tym to nadal mam cień nadziei, że coś z tego wyjdzie, tym bardziej, iż sztama z Tajwanem to bardzo ciekawe alternatywa dla bycia koniem trojańskim chińskiej motoryzacji
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Macior_Pacior
Macior_Pacior
Macior_Pacior
08.05.2026, 13:38:08 via Wykop
  • 0
@the_good_guy: wydaje mi się, że wyszłoby nawet za PiS (ale z pewnoscia na gorszych warunkach, byle coś powstało. Bez transferu tech, jak to PiS) jakby PiS miał KPO.

Może jestem frajerem, ale widzę, że PO faktycznie dopina rzeczy i przed wyborami tam już będzie kawał inwestycji w drodze. Niedowiarkom przypomne przed wyborami.
  • Odpowiedz
kstarzec89
kstarzec89
kstarzec89
08.05.2026, 17:04:31 via Wykop
  • 5
@Macior_Pacior: tak jak 60 koła wolnej kwoty od podatku, to bedzie wspaniala obietnica na następne wybory, co szkodzi obiecać kolejny raz.
  • Odpowiedz
Hektorrr
Hektorrr
08.05.2026, 12:41:30 via Wykop
  • 9
Czy ktoś już poinformował FOXCONN - tą biedną głupiutką i zmanipulowaną firmę, że ten projekt się nie uda?! Niech przeczytają sobie wykop, ile więcej dowodów im potrzeba?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

a665321
a665321
a665321
08.05.2026, 13:44:39 via Wykop
  • 1
@Hektorrr: przecież izera dostaje 4,5mld dofinansowania, nic dziwnego że są chętni.
  • Odpowiedz
rotaredom
rotaredom
rotaredom
09.05.2026, 07:25:01 via Wykop
  • 0
@jenkins_slave: zapowiadali z dekadę temu fabryki, miejsca zatrudnienia i dolinę krzemową a potem Intel był.
Palcem po wodzie.
  • Odpowiedz
Cykmyk
Cykmyk
Cykmyk
08.05.2026, 10:07:02 via Wykop
  • 9
Miś
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

TytusBombaHD
TytusBombaHD
08.05.2026, 18:56:02 via Wykop
  • 0
@Cykmyk: "chińska rura a nie miś"
  • Odpowiedz
ZjazdDoBazy
ZjazdDoBazy
ZjazdDoBazy
08.05.2026, 12:52:44 via Wykop
  • 8
Przepalili juz tyle kasy i nikt nie beknal za niegospodarnosc. I jeszcze sobie sute premie naliczali. Za to powinni isc na dlugo do pierdla.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3099
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2461
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2107
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2037
Clint Eastwood kończy 96 lat
Clint Eastwood kończy 96 lat
1794
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #samochody
  • #ciekawostki
  • #mechanikasamochodowa
  • #carboners
  • #heheszki
  • #pytanie
  • #polskiedrogi
  • #motocykle
  • #motopodprad
  • #prawojazdy
  • #bmw
  • #polska
  • #renault
  • #kiciochpyta
  • #prawo

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking