#ufo niema obecnie już możliwości aby ludzie uwierzyli w jakikolwiek film z latającym spodkiem. Mogli udostępniać 10 lat temu przed erą AI. Teraz to to już muszą ufoka na żywo pokazać.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trafnie, widzę po swoim przykładzie. Praktycznie wszystkie nagrania, które mnie zaskoczyły jakoś pozytywnie (wzbudziły zainteresowanie lub ciekawość) okazały się AI slopem, ale takim w miarę realistycznym, bo raczej bez problemu wyłapuję treści AI. Absolutnie nie jestem w stanie uwierzyć w nic, co zobaczę na necie.
  • Odpowiedz

Czyli zrobiliśmy jeden krok w przód i dwa albo trzy do tyłu. Okazuje się, że dekret prezydencki może nie wystarczyć do odtajnienia dokumentów na temat #ufo . Agencje, pentagon i inni mogą tylko udostępnić zwykły chłam co już zresztą zrobili ale w przypadku bardziej przekonywujących materiałów mogą powołać się na klauzurę o bezpieczeństwie narodowym.

Dlatego Grush we wtorek będzie apelował do samego prezydenta przy obecności głównych mediów o specjalną ustawę,
Subsacharyjska-tarantula - Czyli zrobiliśmy jeden krok w przód i dwa albo trzy do tył...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ufo

Przecież nawet jakby Turmp dzisiaj powiedział że obcy istnieją to co to zmieni w naszym życiu? Do roboty jutro nie pójdziecie do Januszexa? Polski prywaciarz to by szaraków zatrudnił za najniższą krajową byle się kasa na lising zgadzała.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WstretnyOwsik: Już pomijając że Trump to palant to czy wszystko musi mieć wpływ na codzienne życie? Tak, będę dalej chodził do roboty, przy okazji będę bogatszy o jakąś wiedzę i tyle. Nie ma tu filozofii, jeżeli ktoś poszukuje ufokow z nadzieją że ci zmienia jego życie to współczuję, ale na ogół to bagatelizowanie jakiegoś tematu tylko dla tego że nie będzie mieć wpływu na ciebie to zwykły egoizm i płytkość
  • Odpowiedz
@CzarnyTroll: podpinam się pod tę odpowiedź. Nie wszystko musi być skrajne i oddziaływać na nasze życie, dokładnie tak samo bym poszedł do pracy, gdyby się okazało, że prawdziwy jest jednak jakiś hinduski bóg, a nie ten defaultowy.
Przecież nawet Ukraińcy chodzili i nadal chodzą do pracy podczas wojny, co nawet bardziej oddziaływuje na nich niż ujawnienie kosmitów. Czysta ciekawość i tyle. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz

Nie podoba mi się ten cały ferment w polskim środowisku ufologicznym. To nie jest czas, aby skakać sobie do gardeł i atakować personalnie. Trzeba działać razem w imieniu prawdziwego ujawnienia.

Dlatego też wypracowałem uniwersalne stanowisko, aby zjednoczyć wszystkie strony tego bezsensownego sporu:


#ufo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ufo prędzej ujawni się mój szwagier ze swoją orientacją Halince jak te ufa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ufo streści ktoś dlaczego ostanio jest takie zwątpienie jeśli chodzi o disclousure?

I jakie są ciekawe przyszłe wydarzenia poza premierą filmu spilberga?

Ostatnie tygodnia jestem trochę wyłączony z neta.

Z gory dzieki!
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A widzieli Państwo to dzieło sztuki?

W ogóle tak sobie myślę terz - co to za abstrakcyjne UFO musiało być. NAwet na tych nagraniach z pentagonu zwykle to są jakieś tic-taki, trójkąty, płaskie talerze, kule - a tutaj dosłownie kawałek metalu co wygląda jak dwie sklejone miski i jeszcze ma taki śmieszny rant na obwodzie. Unikalny wręcz na skalę swiatowych obserwacji ufo.
O pojeździe z Emilcina to ja nawet nie mowię...

#
enten - A widzieli Państwo to dzieło sztuki?

W ogóle tak sobie myślę terz - co to za...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@enten: Ciekawe, że Bernatowicz przestał o tym mówić, a przecież powinien o tym trąbić cały czas bo zrobił zdjęcie prawdziwego obiektu pozaziemskiego. Zobaczył, że to nie działa to się zabrał za duchowe opowieści.
  • Odpowiedz
Mirki od #ufo, zdebunkowali to - czy nadal niewyjaśnione?

(Chiny, 2010, zamknięto port lotniczy z powodu obiektu)
bialy100k - Mirki od #UFO, zdebunkowali to - czy nadal niewyjaśnione?

(Chiny, 2010, ...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach