Ostatnia szansa żeby zrobić zakupy na fakturę dla wszystkich tych co przez #polskiwal przechodzą w 2022 na ryczałt. Z punktu widzenia ekonomicznego, to dziś jest nawet sens pojechać na stacje tylko po to by tylko zatankować, wiadomo do pełna i na fakturę, co by ostatni raz na starych zasadach wliczyć ją w koszta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polskilad #polskiwal #pracait
#programista15k
#polskilad #polskiwal #pracait
#programista15k
- zbinior
- thority
- leniuchowanie
- JestemKrzysio
- Xune
- +8 innych
@sztuczny_perceptron: można też sobie wykupić cały rok księgowości od razu, to dopiero niezły deal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sztuczny_perceptron: Można też mieć w dupie takie drobne koszty i przestać się tym przejmować
- seniorwykopek
- kzw
- chris0
- szymko1995
- tomciobe8
- +9 innych





































@vertical: dokładnie, i dopiero wyraźne napisanie: "20k brutto = 9k do ręki" pokazuje smutną prawdę