- Niedobry
- Bairei
- konto usunięte
- wasber
- L_u_k_as
- +30 innych
@zlitujsieniebanujczlowieku: jakby mu zabrać "kąputer", to sobie kupi nowy w 5 minut i możesz mu tak codziennie zabierać :)

Komentarz usunięty przez moderatora
Dzień dobry Panie xxx, tu oferta [bla, bla], Czy jest pan zainteresowany?
Proszę o podanie widełek i technologii [jeśli nie były podane]
tutaj technologie, widełki
nie jestem zainteresowany oczekiwałbym bym tyle XXX/jestem zainteresowanytutaj mój numer
brzmi jak ludzie, których pracę możnaby zautomatyzować
Wykop.pl
#nieruchomosci #gielda #programista15k #programista20k #zalesie #nowylad #kredyt #inflacja
Od jakiegoś czasu rozglądam się za kupnem mieszkania i gdy tak patrzę na ceny, to odechciewa mi się żyć.
Mam 30 lat, pracuję jako programista. Długo zwlekałem z kupnem mieszkania, bo nie byłem pewien, czy kiedyś nie wyprowadzę się z Polski, ale upowszechnienie pracy zdalnej sprawiło, że jednak postanowiłem kupić. Niestety ceny cały czas rosną i interesujące mnie mieszkania są bardzo drogie.
Od
Piszcie lepsze bajty.