Dlaczego część ludzi wychodzi z jakiegoś takiego bardzo dziwnego założenia, że jeśli kupuję grę to będą chciał ją odsprzedać? ( ͡°͜ʖ͡°) Nie wiem co prawda jak inni, ale moją pierwszą myślą którą mam kupując jakąkolwiek grę jest to, że będę w nią grał przede wszystkim xD #gry #gta
@Cztero0404: bo jeżeli oni tak robią to znaczy, że Ty masz obowiązek robić tak samo ( ͡°͜ʖ͡°) z zakutym łbem nie ma co wchodzić w dyskusję, jeśli on ma problem to jego problem xD
A zresztą rynek gier już od dawna jest r-------y i wszyscy idą w cyfrową stronę, mi też zapowiadana praktyka z gta 6 się nie podoba ale obecny wybór to tylko kupować lub nie. PS5 domyślnie było wydane bez napędu, dopłać osobno lub kup PS5 pro, xbox to z kolei gamepass i granie w formie subskrypcji, a żeby pograć na kompie to przez j----e ai slopy i kopaczy krypto weź wydawaj 15 koła
@DrTRAPH0USE: sam nie jestem za takim rozwiązaniem R* ale prawda jest taka, że choćby i dali tą grę w formie miesięcznej subskrypcji to i tak nie będą narzekać na sprzedaż. Najgorsze jest to, że wszystkie molochy typu ea, activision i jakieś bugisofty będą robić to samo za jakiś czas. Bojkot paru wykopków nic nie da, powiedzą wam: jak nie chcecie grać - nie musicie. Nawet nie łudzę się, że cokolwiek
@Beeercik: typowe wychodki, które wyliczają komuś co mają robić ze swoimi pieniędzmi, często nie posiadając własnych dochodów ( ͡°͜ʖ͡°) nie ma się co wdawać w dyskusję z takimi tylko robić swoje i tyle
Ludzie rzucili się na preordery (cyfrowe xd) gry, której na 5 miesięcy premierą:
- nie pokazano ani sekundy gameplayu XD - nie wiadomo nic o ficzerach innych niż strzelanie i jeżdżenie samochodem - nie ujawniono mapy świata - nie wrzucono nawet jednozdaniowego teasu fabuły
#mecz 24 mecze za nami - koniec pierwszej kolejki fazy grupowej. Każda drużyna zdążyła się już pokazać. Napiszcie swoje TOP 3 Power Ranking na chwilę obecną. A ja idę w kime
Pierwsza kolejka spotkań dobiegła końca, widzieliśmy już wszystkie drużyny, na pewno są tu świry, które obejrzały wszystkie mecze - chciałbym usłyszeć od Was jakieś słowo podsumowania, kto zaskoczył? kto rozczarował?
Ja osobiście chciałbym wymienić kilka nazwisk Hwang In-beom Ayyoub Bouaddi Yan Diomande
@MagiaPianek: na minus zdecydowanie Szwajcaria, Hiszpania i Portugalia, Belgia też już nie ta co kiedyś paaaanie ( ͡°͜ʖ͡°). Przyjemnie oglądało mi się Australię, Japonię, Cabo Verde, Iran z Nową Zelandią i Maroko oraz grad bramek Niemiec z Kurakao. Nie oglądałem większości meczyków z pory nocnej, a widzę że parę drużyn zafundowało świetne widowisko ( ͡º͜ʖ͡º)
źródło: Opera Zrzut ekranu_2026-06-26_130949_wykop.pl
Pobierz