Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sekundynian

Sekundynian

Dołączył 7 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15901
  • Znaleziska 382
  • Mikroblog 15519
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 198
Cztero0404
Cztero0404
wczoraj, 11:11:49
  • 2
Dlaczego część ludzi wychodzi z jakiegoś takiego bardzo dziwnego założenia, że jeśli kupuję grę to będą chciał ją odsprzedać? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem co prawda jak inni, ale moją pierwszą myślą którą mam kupując jakąkolwiek grę jest to, że będę w nią grał przede wszystkim xD #gry #gta
Cztero0404 - Dlaczego część ludzi wychodzi z jakiegoś takiego bardzo dziwnego założen...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2026-06-26_130949_wykop.pl

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sekundynian
Sekundynian wczoraj, 15:32:48 via Android
  • 0
@Cztero0404: bo jeżeli oni tak robią to znaczy, że Ty masz obowiązek robić tak samo ( ͡° ͜ʖ ͡°) z zakutym łbem nie ma co wchodzić w dyskusję, jeśli on ma problem to jego problem xD
  • Odpowiedz
Sekundynian
Sekundynian 15 godz. i 34 min temu via Android
  • 0
A zresztą rynek gier już od dawna jest r-------y i wszyscy idą w cyfrową stronę, mi też zapowiadana praktyka z gta 6 się nie podoba ale obecny wybór to tylko kupować lub nie. PS5 domyślnie było wydane bez napędu, dopłać osobno lub kup PS5 pro, xbox to z kolei gamepass i granie w formie subskrypcji, a żeby pograć na kompie to przez j----e ai slopy i kopaczy krypto weź wydawaj 15 koła
  • Odpowiedz
DrTRAPH0USE
DrTRAPH0USE
przedwczoraj, 19:47:20
  • 5
what you gonna do with that?

K---a niektórzy sami sobie szkodzą, nawet o tym nie wiedząc xD

#gta #gry #gtavi #gta6
DrTRAPH0USE - >what you gonna do with that?
K---a niektórzy sami sobie szkodzą, nawet...

źródło: IMG_3727

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sekundynian
Sekundynian wczoraj, 15:45:16 via Android
  • 0
@DrTRAPH0USE: sam nie jestem za takim rozwiązaniem R* ale prawda jest taka, że choćby i dali tą grę w formie miesięcznej subskrypcji to i tak nie będą narzekać na sprzedaż. Najgorsze jest to, że wszystkie molochy typu ea, activision i jakieś bugisofty będą robić to samo za jakiś czas. Bojkot paru wykopków nic nie da, powiedzą wam: jak nie chcecie grać - nie musicie. Nawet nie łudzę się, że cokolwiek
  • Odpowiedz
Beeercik
Beeercik
wczoraj, 07:23:10
  • 10
Przepyszne jest to zesrańsko nerdowych freethinkerów o preorderowanie GTA XD

rzadnych preorderów nigdy przenigdy
nigdy się nie nauczycie barany
kupujecie kota w worku beka z was
nabijacie kabze korpo lool
Beeercik - Przepyszne jest to zesrańsko nerdowych freethinkerów o preorderowanie GTA ...

źródło: 1000098742

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sekundynian
Sekundynian wczoraj, 13:11:29 via Android
  • 0
@Beeercik: typowe wychodki, które wyliczają komuś co mają robić ze swoimi pieniędzmi, często nie posiadając własnych dochodów ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie ma się co wdawać w dyskusję z takimi tylko robić swoje i tyle
  • Odpowiedz
Meurelius
Meurelius
Meurelius
przedwczoraj, 09:27:12
  • 17
Ludzie rzucili się na preordery (cyfrowe xd) gry, której na 5 miesięcy premierą:

- nie pokazano ani sekundy gameplayu XD
- nie wiadomo nic o ficzerach innych niż strzelanie i jeżdżenie samochodem
- nie ujawniono mapy świata
- nie wrzucono nawet jednozdaniowego teasu fabuły
Meurelius - Ludzie rzucili się na preordery (cyfrowe xd) gry, której na 5 miesięcy pr...

źródło: IMG_0651

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sekundynian
Sekundynian przedwczoraj, 12:41:49 via Android
  • 1
@Meurelius: wysropki mające butthurt bólu d--y bo ktoś robi coś z pieniędzmi co chce odc. 2137 xD
  • Odpowiedz
Sekundynian
Sekundynian wczoraj, 13:06:38 via Android
  • 0
@dzwoni_kuzyn: cope xD
  • Odpowiedz
Portes
Portes
23.06.2026, 18:42:11
  • 3
Syna Sergio xDD
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sekundynian
Sekundynian 23.06.2026, 18:51:36 via Android
  • 0
@Portes: to może czytać jego syn ( ͡° ͜ʖ ͡°) tego Sergio
  • Odpowiedz
Sekundynian
Sekundynian 23.06.2026, 17:26:51
  • 0
#mecz następne mundiale bez czeladnika z Madeiry i karła z Rosario to już nie będzie to samo (ʘ‿ʘ) takie dla jego refleksji naszli
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sekundynian
Sekundynian 23.06.2026, 17:18:09
  • 3
#mecz Cristiano szachy 5d 500 iq move
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sekundynian
Sekundynian 22.06.2026, 19:08:49
  • 3
#mecz Messi po meczu z Jordanią to chyba będzie miał z 10 bramek na tym mundialu, róbcie screeny xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sekundynian
Sekundynian 22.06.2026, 19:05:28
  • 7
#mecz młody Ronaldo do końca roku chyba będzie na diecie dagomskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sekundynian
Sekundynian 22.06.2026, 19:00:50
  • 1
#mecz malarze na własne życzenie xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sekundynian
Sekundynian 22.06.2026, 18:47:03
  • 0
#mecz Messi nie musiał nic robić, Kopyto oddał mu się na tej murawie w Texasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ladzinsky
ladzinsky
22.06.2026, 18:19:52
  • 11
#mecz co Argentyńczyk musi zrobić żeby dostać żółtą kartkę?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sekundynian
Sekundynian 22.06.2026, 18:22:50 via Android
  • 0
@ladzinsky: to, co robili ich przodkowie w okresie 1939-1945 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sekundynian
Sekundynian 22.06.2026, 18:21:12
  • 1
#mecz ten Fernandez podszedł tak blisko Austriaków jakby rozumiał niemiecki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RKN_
RKN_
RKN_
22.06.2026, 13:19:48
  • 8
#mecz #nostalgia
Czaicie to: między mundialem RPA 2010, obecnym jest taka sama różnica jak miejscu mundialami Meksyk 1986 a Korea&Japonia 2002
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sekundynian
Sekundynian 22.06.2026, 15:14:24 via Android
  • 4
@RKN_: 2002 pierwszy mundial, który oglądałem i pamiętam doskonale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sekundynian - @RKN_: 2002 pierwszy mundial, który oglądałem i pamiętam doskonale ( ͡°...

źródło: 1000062616

Pobierz
  • Odpowiedz
Kutang-Pan
Kutang-Pan
18.06.2026, 11:19:20
  • 59
#f1 #afrodytapadoku
Z samom grzywkom, tag?
Kutang-Pan - #f1 #afrodytapadoku
Z samom grzywkom, tag?

źródło: 1637

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sekundynian
Sekundynian 18.06.2026, 12:15:36 via Android
  • 18
@Kutang-Pan: Aldona Nazário de Lima ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kropkawykopka12
kropkawykopka12
18.06.2026, 04:01:28
  • 1
#mecz
24 mecze za nami - koniec pierwszej kolejki fazy grupowej.
Każda drużyna zdążyła się już pokazać.
Napiszcie swoje TOP 3 Power Ranking na chwilę obecną.
A ja idę w kime
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sekundynian
Sekundynian 18.06.2026, 04:54:26 via Android
  • 0
@kropkawykopka12:
Niemcy
Francja
Argentyna

Hiszpania mimo remisu wiem, że się odkuje
Norwegia, Szwecja, Japonia, Australia i USA mogą też ładnie namieszać
  • Odpowiedz
MagiaPianek
MagiaPianek
18.06.2026, 04:04:25
  • 11
Pierwsza kolejka spotkań dobiegła końca, widzieliśmy już wszystkie drużyny, na pewno są tu świry, które obejrzały wszystkie mecze - chciałbym usłyszeć od Was jakieś słowo podsumowania, kto zaskoczył? kto rozczarował?

Ja osobiście chciałbym wymienić kilka nazwisk
Hwang In-beom
Ayyoub Bouaddi
Yan Diomande
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sekundynian
Sekundynian 18.06.2026, 04:44:48 via Android
  • 3
@MagiaPianek: na minus zdecydowanie Szwajcaria, Hiszpania i Portugalia, Belgia też już nie ta co kiedyś paaaanie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Przyjemnie oglądało mi się Australię, Japonię, Cabo Verde, Iran z Nową Zelandią i Maroko oraz grad bramek Niemiec z Kurakao. Nie oglądałem większości meczyków z pory nocnej, a widzę że parę drużyn zafundowało świetne widowisko ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Owlosiaty-Dzik
Owlosiaty-Dzik
18.06.2026, 02:25:48
  • 104
Już się kiedyś chwaliłem ale przy okazji hydration break wspomnę że byłem kiedyś w Uzbekistanie na dwóch meczach ligowych

#mecz
Owlosiaty-Dzik - Już się kiedyś chwaliłem ale przy okazji hydration break wspomnę że ...

źródło: 1000025408

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sekundynian
Sekundynian 18.06.2026, 04:23:50 via Android
  • 1
@Owlosiaty-Dzik: kurde zazdro! (ʘ‿ʘ) jak wrażenia?
  • Odpowiedz
Marcinnx
Marcinnx
17.06.2026, 06:09:01
  • 3
Sytuacja w 30 minucie meczu 😶

Czy Szymon Marciniak popełnił BŁĄD i to powinna być CZERWONA kartka dla Leo Messiego? 👀

🗣️ „To oczywista czerwona kartka, ale przez to, że to Messi to jej nie było” - Marcelo

🗣️ „Tu należała się CZERWONA kartka” - Archivo VAR


#mecz #mundial #mundial2026 #messi
Marcinnx - >Sytuacja w 30 minucie meczu 😶
Czy Szymon Marciniak popełnił BŁĄD i to po...

źródło: 24121

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sekundynian
Sekundynian 17.06.2026, 06:10:54 via Android
  • 0
@Marcinnx: za takie zagrania karła to mu się złota piłka należy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >
  • Ślunsk

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.11.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.09.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking