Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko190
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Promilus
Promilus

Promilus

Dołączył 17 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 60798
  • Znaleziska 19841
  • Mikroblog 40957
  • Obserwujący 23
  • Obserwowane 23
Tywin_Lannister
Tywin_Lannister
20 godz. i 56 min temu
  • 16
Jestem jedną z ostatnich osób, która broniłaby miliardowego korpo, ale jako stary dziad pamiętam, ile w latach ery PS2 (2001-2006) kosztowały gry na tę konsolę. Nówki chodziły po 200-270 zł.

Oczywiście pudełka z płytami i książeczkami, mapami itd., ale no dla nas Polaków-robaków, wtedy to była 1/3 pensji minimalnej, więc tak jakby dzisiaj gra kosztowała ponad 1000 zł.

Pamiętam, jak ojciec zdobył Metal Gear Solid 2 tuż po premierze, kiedy trudno było
Tywin_Lannister - Jestem jedną z ostatnich osób, która broniłaby miliardowego korpo, ...

źródło: IMG_8231

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promilus
Promilus
Promilus 20 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 15
@Tywin_Lannister: rozwala mnie jak ludzie porównują ceny z np. 2000 i 2026, ale zapominają o przeciętnej pensji w tych latach. Idiotów nie brakuje lub lubią sobie narzekać pod tezę. A gra premium na dziesiątki godzin w cenie niewiele wyższej niż jakaś liniówka na 10h to cena 350 jest wręcz promocyjna.
  • Odpowiedz
eehomonto
eehomonto
wczoraj, 09:13:27
  • 615
A jak u was dzień ojca? #heheszki
eehomonto - A jak u was dzień ojca? #heheszki

źródło: image_picker_351ED051-6693-42CC-9AA3-F1E261385FDF-73289-00000B9D464EA3FA

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promilus
Promilus
Promilus wczoraj, 12:45:40 via Wykop
  • 2
@eehomonto: u chłopów czym większy bebzon, tym większa pewność siebie. Na wsiach na rowerach bez koszulki najczęściej jeżdżą grubasy
  • Odpowiedz
Farezowsky
Farezowsky
wczoraj, 12:10:03
  • 2
Ceny w Nowej Zelandii:
"In NZD it was is $139.95 for the Standard Edition or $174.95 for the Ultimate Edition"
#gta #gry #gta6
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promilus
Promilus
Promilus wczoraj, 12:15:58 via Wykop
  • 3
@Farezowsky: Jeśli w Polsce będzie 299zł to aż zaskakująco mało - w cenie duuuuużo mniejszych gier.
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus wczoraj, 11:25:05
  • 5
No ciekawy jestem, ilu ludzi kupi pudełkowe #gta bez płyty. Chciałem mieć na półce, ale sama świadomość, że postawiłbym puste opakowanie, by mnie wkurzała. Rozumiem, że większość i tak trzeba ściągać, ale mogli dać cokolwiek na tej płytce.

#gta6 #gtavi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krystiano_ps3
krystiano_ps3
wczoraj, 11:33:54 via Wykop
  • 2
@Promilus: chciałem na płycie, ale jak nie ma nośnika, to biere cyfre. po premierze, żadnych preorderów
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus wczoraj, 10:09:06
  • 2
Właściwe to gdzie się schował ten cały Dawid Kacprzyk? Już po kremacji w Albanii?

#polityka #kanalzero #lekarz #medycyna #afera
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promilus
Promilus
Promilus
Autor
wczoraj, 10:23:41 via Wykop
  • 1
@peszek_leszek: no wypadałoby żeby odniósł się do zarzutów
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus
Autor
wczoraj, 11:16:08 via Wykop
  • 0
@peszek_leszek: no nie wiem, w mediach? Typ był szefem młodzieżówki KO - osobą publiczną.
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus wczoraj, 11:00:41
  • 1
Wrzucili nowe grafiki z GTA. Dzisiaj idziemy po 250

#ttwo #gielda #gta #gta6
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promilus
Promilus
Promilus
Autor
wczoraj, 11:09:52 via Wykop
  • 1
@bar125: chyba większość sell przed premierą aż zastanawiam się czy nie zrobić tego z 2 tygodnie przed.
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus przedwczoraj, 21:42:55
  • 4
Jak można było to z----ć

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TenXen47
TenXen47
przedwczoraj, 12:22:02
  • 239
Karolek nie zawodzi. Najpierw gadanie że prawdziwym mężczyzną jesteś jak wezmiesz 16 latkę z dzieckiem zrobionym z niewiadomo kim i wychowasz go w małej klitce a teraz jak to europa będzie się super zbroić poprzez programy takie jak safe który sam zawetował kilka miesięcy temu.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #ukraina #wojsko #demografia #polska
TenXen47 - Karolek nie zawodzi. Najpierw gadanie że prawdziwym mężczyzną jesteś jak w...

źródło: 4b943e1662c91152f86eefbeafce136332278c6a769939f3a7f09a02273b8f03

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promilus
Promilus
Promilus przedwczoraj, 12:32:47 via Wykop
  • 135
@TenXen47: On dość jasno komunikował, dlaczego zawetował. Otóż budżet Polski trochę by odetchnął, zmniejszyłaby się w nim dziura. Z tego też powodu zawetował wszelkie podwyżki akcyz czy ustawy walczące z nieuczciwymi rolnikami i firmami. Im gorzej dla Polski, tym lepiej dla prawaków.
  • Odpowiedz
LeVr
LeVr
przedwczoraj, 12:26:39
  • 11
Na tagach #polityka i #ukraina mam wrażenie że już tylko boty się ze sobą kłócą XD
Silniczki to, prawacy tamto
Ukraińskie trolle to, onuce tamto
I oczywiście jak ktoś ma inne poglądy niż ja to jest ruskim/ukraińskim/pisowskim/peowskim trollem, bo nie ma innej możliwości.
Internet to śmietnik, nie ma już pola do merytorycznej dyskusji

#wojna #bekazlewactwa #bekazpisu
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promilus
Promilus
Promilus przedwczoraj, 12:29:44 via Wykop
  • 8
@LeVr: i tak wykop jeszcze się jakoś trzyma. FB i twitter to już pewnie w większości boty
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus przedwczoraj, 12:09:13
  • 152
Jak Batyra uważam za kibola i najgorszego prezydenta od czasów Wałęsy, to nie jestem w stanie pojąć jak można stawać po stronie Zełenskiego w obecnym sporze o UPA. A jeszcze tutaj widziałem jak ktoś ustawił sobie z nim tapetę w telefonie xD

Zelenski gra dużo powyżej swojej wagi, ma urojenia że jest nie tylko członkiem NATO, ale wręcz że bez niego NATO nie istnieje. Bredzi o Polsce, która w przypadku wojny bez Ukrainy
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promilus
Promilus
Promilus
Autor
przedwczoraj, 12:28:04 via Wykop
  • 1
@Promilus: rozróżniasz bycie po stronie Zeleńlnskiego w tej konkretnie sprawie a wspieranie Ukrainy jako takiej mielącej naszego wroga?


@marcin-cw: przecież o tym napisałem

@Promilus: bez przesady, garstka zjebów z internetu (#pdk) nie jest reprezentatywną próbką naszego kraju. Plus nie zdziwiłbym się jakby wiekszosc z tego ruchu to były boty.


@gaz_wieprzowy: @KarmelkowyZubr też sobie kiedyś wmawiałem, że to boty, aż nie
  • Odpowiedz
WykopToHiv2
WykopToHiv2
WykopToHiv2
przedwczoraj, 06:41:56
  • 1
Rolety najlepszy zakup ever co prawda od kilku dni żyje w ciemnościach ale w mieszkaniu dalej zimno. #pogoda #l-------------j
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promilus
Promilus
Promilus przedwczoraj, 10:23:47 via iOS
  • 0
@WykopToHiv2: do czasu aż nie przyjdą noce 20 stopni plus i mury nie będą się wychladzac
  • Odpowiedz
samael4018
samael4018
przedwczoraj, 10:11:10
  • 3
#pogoda
samael4018 - #pogoda

źródło: image_2026-06-23_121028287

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promilus
Promilus
Promilus przedwczoraj, 10:17:28 via iOS
  • 0
@samael4018:
Promilus - @samael4018:

źródło: IMG_1806

Pobierz
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus przedwczoraj, 10:13:59
  • 0
Starzy za kilka dni lecą do Portugalii i wychodzi na to, że będą mieli 10 stopni chłodniej.

Po takim weekendzie będzie sporo pogrzebów seniorów.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prawdziwy_Oponiarz
Prawdziwy_Oponiarz
przedwczoraj, 10:17:04 via Wykop
  • 0
@Promilus: klimatyzacja OP
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus 22.06.2026, 23:11:26
  • 7
Potwory słyszą dźwięk kopania w ziemi, który się niesie może ze 100 metrów. Wstają i idą, idą, idą. A w tym czasie dwójka ludzi kopie półmetrowy dół długi na 2 metry i szeroki na metr xD

#from
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maqnez
Maqnez
22.06.2026, 23:12:57 via Wykop
  • 8
@Promilus: folia przyklejona na taśmę powstrzyma krwiożercze potwory
  • Odpowiedz
Arizona221
Arizona221
22.06.2026, 23:54:39 via Wykop
  • 6
@Maqnez: wiesz, zamknięte pomieszczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Troche to debilne, ale przecież kilka sezonów wcześniej materac powstrzymywał potwory
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus 22.06.2026, 21:59:22
  • 12
Nie wiem co bardziej upadło - wykop czy zainteresowanie Rodem smoka. Początek sezonu, a na tagu ze 2 posty. Za czasów #got byłoby tu 50 postów, a pod każdym z nich komentarze.

A odcinek? W pytę. Oczywiście, można się czepiać, że królowa przeklina, a jej nie wypada xD ale bądźmy poważni. D------a rozrywka na początek tygodnia, a i piniendzy na bitwę nie oszczędzali.

#hotd #rodsmoka #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ucho1899
Ucho1899
przedwczoraj, 08:44:33 via Wykop
  • 1
@Promilus: Wam płacą za reklamowanie tego badziewia? Już któryś raz widzę post w którym narzeka się że zainteresowanie małe - no ciekawe, ja dałem szansę dwóm sezonom, były liche, odpuściłem. Wielki upadek użytkowników bo nie oglądają serialu który zawodził od 1. sezonu i miał 2 dobre sceny przez 2 sezony, lol.
  • Odpowiedz
taki_tam_ktos
taki_tam_ktos
przedwczoraj, 19:42:24 via Wykop
  • 0
a i piniendzy na bitwę nie oszczędzali.


@Promilus: Dlatego z 5 smoków książkowo zrobiło się 3 w serialu xD. Widać cięcia nawet na zredukowaniu bitwy nad Czerwonymi Widłami do obrazu pobojowiska.

Jestem fanem uniwersum i siłą rzeczy oglądam. Bitwa była dla oka przyjemna, ale jako że czytałem książki, to czuję mocny niedosyt.
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus 21.06.2026, 21:27:36
  • 62
Polska dla Ukrainy to syn koleżanki twojej starej. Startowaliśmy z podobnego poziomu, ale ostatnie 30 lat to historia polskiego, a nie ukraińskiego sukcesu. Gdy my integrowaliśmy się z zachodem, oni próbowali grać na dwa fronty. Skończyło się tak jak widać.

#ukraina #wojna
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promilus
Promilus
Promilus
Autor
21.06.2026, 21:39:14 via iOS
  • 2
@deeprest: no my mieliśmy też farta, że nasza postkomuna co prawda robiła interesy z Rosją, ale jednocześnie pchała nas do zachodnich struktur.
  • Odpowiedz
Kosmiczny_pies_Kazak
Kosmiczny_pies_Kazak
21.06.2026, 18:18:08
  • 114
Dla tych co mają onet premium polecam felieton Piotra Skwiecińskiego. W dużym skrócie, Ukraina wcale nie jest teraz państwem walczącym o życie, wprost przeciwnie, ma poczucie odniesionego sukcesu (skutecznie się obroniła) i postanowiła podporządkować pod siebie Polskę pod kątem przyszłego ładu międzynarodowego. I krokiem do tego była przeprowadzona na zimno prowokacja - przecież Zelenski w 7 roku prezydentury dobrze wiedział jaka będzie polska reakcja. Chodziło o sprowokowanie Polaków, złamanie i uzmysłowienie im,
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promilus
Promilus
Promilus 21.06.2026, 21:17:43 via iOS
  • 4
@Kosmiczny_pies_Kazak: srogie mają tam urojenia. Bez pomocy w miesiąc nie ma Ukrainy nie tylko militarnie, ale i gospodarczo.

Parafianowicz w swojej książce o Zelenskim pisał, że Tusk od dawna tez nie miał złudzeń co do tego państwa. Te teksty o przyjaźni to tylko gierki przed kamerami.

Ukraina po wojnie będzie miała gigantyczny problem chociażby z demografią i pozostanie im tylko darcie mordy o wielkim kraju.
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus 21.06.2026, 20:58:23
  • 2
Belgii i tak wystarczy tylko wygrana z Nową Zelandią, więc mogą mieć w------e w ten mecz.

#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aik32fr45yd
Aik32fr45yd
21.06.2026, 20:58:56 via Wykop
  • 1
@Promilus: remis w sumie też im może dać awans ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
xyzr-xyzr
xyzr-xyzr
xyzr-xyzr
21.06.2026, 20:59:00 via Wykop
  • 1
@Promilus: ale muszą wygrać od tego zacznijmy xd
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus 21.06.2026, 20:48:39
  • 1
To wygląda tak jakby wszyscy grali na remis
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promilus
Promilus
Promilus 21.06.2026, 20:47:21
  • 1
Belgijski Bednarek
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 37
  • Strona 1 z 37
  • >

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 08.03.2022

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 13.07.2022

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.11.2020

    Złotousty
  • Kałasznikow
    od 15.01.2021

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 01.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.04.2017

    Gadżeciarz
  • Ekspert
    od 22.07.2015

    Ekspert
  • Mikroblogger
    od 18.07.2022

    Mikroblogger
  • Władca Ognia
    od 04.11.2021

    Władca Ognia
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking