ZNACIE TE ELEMENTY HTML NIE? XD NIEOBLICZALNE, TAKIE SĄ NAJLEPSZE, TAKIE "NA STAŁE #!$%@?ĘTE" SZALONE. INLINE-CSS, POZYCJONOWANIE PO CAŁEJ STRONIE, CHOWA SIĘ BO Z-INDEX: -1, WYSTAJE BO PADDING: 10PX, POSITION:ABSOLUTE Z KOLEŻANKAMI DO PORZYGU, LEŻY NA DIVIE #!$%@? NIEDOMKNIĘTY, A NA DOJEBKĘ W 20 KLASIE PO KTÓREJ DZIEDZICZY BORDER: 100000PX RED !IMPORTANT. SKOK W BOK Z BO TRANSFORM KAZAŁ, GORĄCY TEMPERAMENT XDDDD
ALE JAK MNIE NIE ZNIESIESZ GDY JESTEM NAJGORSZY TO NIE
ALE JAK MNIE NIE ZNIESIESZ GDY JESTEM NAJGORSZY TO NIE
- thority
- smoqwhite
- konto usunięte
- ikerooo
- enslavedeagle
- +26 innych










































#praca #pracbaza #pracait #programowanie #programista15k
2. Wiadomo, że dla elity wypoku, która udaje, że zarabia 15+ k na rękę za klepanie w klawiaturę czegoś, co mogłoby wygenerować makro w excelu to oburzające, ale odwracając perspektywę, to gdybym jako pracodawca miał faktycznie miał ponosić koszty zatrudnienia pracownika rzędu 20-30k miesięcznie, to wolałbym
To na #!$%@? się odzywasz