Najlepsze jak teraz szury mówią że wcale nie ma ocieplenia klimatu bo chwilowy upał to pogoda a nie klimat ( ͡°͜ʖ͡°) A poza tym w 1921r było tak samo ciepło #pogoda #bekazprawakow
@dzem_z_rzodkiewki: za dzieciaka w latach 90. to jak było 30°C to już był upał. 35°C to było ekstremalnie żadko. Teraz niestety temp 30-35°C to normalka latem. Ale najwiekszą różnicę to i tak widać zimą. 30 lat temu zimą był śnieg i mróz przez prawie całą zimę a nie przez tydzień czy dwa.
Myślałem, że on istnieje naprawdę, a to tylko legenda! Następnym razem pewnie przy okazji spotkam dziąslaka, jak będzie szedł na randkę z mirabelką (bez starego) albo gdziekolwiek indziej ze starym. Wrzucam po kilku dniach, żeby nie było, że stalking. Pozdro, mordo, jechałem tym pociągiem tylko jedną stację, więc za mało czasu na sprawdzanie reakcji. #przegryw #przegrywpo30tce
Jeśli ktoś liczył na szybki i spektakularny ciąg dalszy afery wokół Dawida Kacprzyka, prawdopodobnie się rozczaruje. Prokuratura, która w związku ze sprawą prowadzi dwa śledztwa, obecnie, nie wyznaczyła terminu przesłuchania Dawida Kacprzyka. W NIL dowiadujemy się zaś, że to kwestia dwóch-trzech lat
tl;dr Mężczyzna którego zdradziła kobieta jest szykanowany przez znajomych i rodzinę (swoją rodzinę). Co jest nie tak z polską rzeczywistością? A później zdziwienie ilu mężczyzn się wylogowuje...
@kankes: nie wiem na ile to prawda, ale gość nawet jeszcze nie wie, że wygrał. Uwolnił się od kobiety, która na niego nie zasługiwała i która pewnie zniszczyłaby mu życie, nie musi płacić alimentów, wyprowadził się ze swojej zapyziałej wioski bez perspektyw i z ograniczonymi poglądowo ludżmi, przeprowadził się do dużego miasta i ma czystą kartę. Życzę mu wytrwałości a za 5-10 lat będzie miał dziecko z kobietą na którą
@lukasz-lux: gdyby Niemcy grali o coś to pewnie by wygrali. Ale w takiej sytuacji, gdzie trzeba oszczędzać siły na dalszą część turnieju to nigdy bym nie postawił pieniędzy na nich.
Wyobrażacie sobie splacanie 30 lat kredytu na takie coś?
- ciemna klitka, wciśnięta w róg budynku - ogródek taki, że zamiast kosiarki wystarczy królik - smietnik obok XD - nad twoim przybytkiem stłoczone dwa balkony, ze sasiedzi mogą zbijać rano piątki i robić konkurs we wrzucaniu ci petów na trawę
@rail_man: zarówno kupujący jak i ewentualny wynajmujący widzi jak to wygląda i jakimś cudem się na to godzi. Podejrzewam, że cena jest atrakcyjna i tylko dlatego znajduje się ktoś gotowy w tym mieszkać. Zresztą kiedyś sam byłem studentem i potrafiłem pójść na wiele ustępstw jeśli cena była odpowiednio niska. Jedyne na co się nie zgodziłem to na pokój w piwnicy, bez kuchni (wynajmujący mówił, że to dla ludzi młodych jedzących
Producent wody Cisowianka (Nałęczów Zdrój) złożył pozew przeciwko Skarbowi Państwa i zawiadomił Komisję Europejską w sprawie absurdów w polskim systemie podatkowym. Podczas gdy państwo promuje zdrowy tryb życia, czysta woda butelkowana jest obłożona najwyższą stawką 23% VAT, a niektóre napoje z so
Cześć,nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie.
@yourgrandma: no, bo to pytanie to tak naprawdę weryfikacja czy rzeczywiście możemy zapytać o cokolwiek. No i w praktyce to często wygląda, że zapytać oczywiście możemy, ale z odpowiedzią gorzej.
właśnie mi kolega doradził, żeby założyć partię. Mój zarys programu: podatek katastralny, kwota wolna od podatku i drugi próg podatkowy uzależnione od mediany zarobków w gospodarce, likwidacja dopłat do nierentownych kopalni, likwidacja mediów publicznych. Kto by zagłosował?
@seleroff: A Ty myślisz, że ci co rządzą to nie wiedzą co naprawdę jest bolączką kraju? Oni to doskonale wiedzą, ale mają nad sobą innych którzy pociągają za sznurki i cały układ biznesowo
Miodowe lata pokazują klasę pracującą, która marzy o awansie ekonomicznym, ale serial regularnie unieważnia te marzenia, po czym przywraca bohaterów do bezpiecznego porządku. W ten sposób serial uczy, że prawdziwe szczęście nie polega na zmianie pozycji społecznej, lecz pogodzeniu się ze swoją rolą.
#pogoda #bekazprawakow