Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko122
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
pwone

pwone

Dołączył 18 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 42676
  • Znaleziska 13240
  • Mikroblog 29436
  • Obserwujący 22
  • Obserwowane 25
dzem_z_rzodkiewki
dzem_z_rzodkiewki
9 godz. i 34 min temu
  • 58
Najlepsze jak teraz szury mówią że wcale nie ma ocieplenia klimatu bo chwilowy upał to pogoda a nie klimat ( ͡° ͜ʖ ͡°) A poza tym w 1921r było tak samo ciepło
#pogoda #bekazprawakow
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pwone
pwone 6 godz. i 26 min temu via Android
  • 1
@dzem_z_rzodkiewki: za dzieciaka w latach 90. to jak było 30°C to już był upał. 35°C to było ekstremalnie żadko. Teraz niestety temp 30-35°C to normalka latem. Ale najwiekszą różnicę to i tak widać zimą. 30 lat temu zimą był śnieg i mróz przez prawie całą zimę a nie przez tydzień czy dwa.
  • Odpowiedz
krolowa_lodu
krolowa_lodu
8 godz. i 53 min temu
  • 40
Co to jest torta?

#heheszki
krolowa_lodu - Co to jest torta?

#heheszki

źródło: IMG_1250

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pwone
pwone 6 godz. i 32 min temu via Android
  • 0
@krolowa_lodu: Randy, ja jestem tortem.
  • Odpowiedz
mirkw88d
mirkw88d
wczoraj, 13:33:19
  • 33
Myślałem, że on istnieje naprawdę, a to tylko legenda!
Następnym razem pewnie przy okazji spotkam dziąslaka, jak będzie szedł na randkę z mirabelką (bez starego) albo gdziekolwiek indziej ze starym. Wrzucam po kilku dniach, żeby nie było, że stalking. Pozdro, mordo, jechałem tym pociągiem tylko jedną stację, więc za mało czasu na sprawdzanie reakcji.
#przegryw #przegrywpo30tce
mirkw88d - Myślałem, że on istnieje naprawdę, a to tylko legenda! 
Następnym razem pe...

źródło: obraz_2026-06-26_153052993

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pwone
pwone wczoraj, 15:31:11 via Wykop
  • 0
Jakoś o głowę niższy ode mnie, mam 180cm.


@mirkw88d: to by musiał mieć ze 160 cm wzrostu. Aż tak mało ma?
  • Odpowiedz
Ukiss
Ukiss
wczoraj, 12:52:06
  • 48
Gorąco? ;)

0°F = -17.78°C
100°F
Ukiss - Gorąco? ;)

0°F = -17.78°C
100°F = 37.78°C

0K = -273.15 °C
100K = -173.15 °C...

źródło: temperatury

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pwone
pwone wczoraj, 13:21:27 via Wykop
  • 1
@Ukiss: teraz poproszę takie opisy ale dla temperatury w środku
  • Odpowiedz

705

Nie miesiące, a lata. Kubeł zimnej wody w sprawie Dawida Kacprzyka

Nie miesiące, a lata. Kubeł zimnej wody w sprawie Dawida Kacprzyka

Jeśli ktoś liczył na szybki i spektakularny ciąg dalszy afery wokół Dawida Kacprzyka, prawdopodobnie się rozczaruje. Prokuratura, która w związku ze sprawą prowadzi dwa śledztwa, obecnie, nie wyznaczyła terminu przesłuchania Dawida Kacprzyka. W NIL dowiadujemy się zaś, że to kwestia dwóch-trzech lat

staryjednaknowy
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: wczoraj, 05:50:21
  • 27
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    afera
pwone
pwone wczoraj, 13:09:46 via Wykop
  • 18
Przesłuchują pewnie na NFZ
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster
wczoraj, 06:13:03
  • 448
#mecz
Edward Norton mówiący sam do siebie na mundialu:
stanley-fieldmaster - #mecz 
Edward Norton mówiący sam do siebie na mundialu:

źródło: 1000001145

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pwone
pwone wczoraj, 07:26:11 via Wykop
  • 179
Pitt jak na swoje 62 lata wygląda absolutnie fatalnie


@music_has_the_right_to_children: aż strach pomyśleć jak będzie wyglądał jak będzie miał tyle lat co Wayne Rooney
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes
wczoraj, 05:21:32
  • 1319
tl;dr Mężczyzna którego zdradziła kobieta jest szykanowany przez znajomych i rodzinę (swoją rodzinę). Co jest nie tak z polską rzeczywistością? A później zdziwienie ilu mężczyzn się wylogowuje...

#p0lka #blackpill #pieklomezczyzn #logikarozowychpaskow
kankes - tl;dr Mężczyzna którego zdradziła kobieta jest szykanowany przez znajomych i...

źródło: blackpill

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pwone
pwone wczoraj, 07:22:35 via Wykop
  • 34
@kankes: nie wiem na ile to prawda, ale gość nawet jeszcze nie wie, że wygrał. Uwolnił się od kobiety, która na niego nie zasługiwała i która pewnie zniszczyłaby mu życie, nie musi płacić alimentów, wyprowadził się ze swojej zapyziałej wioski bez perspektyw i z ograniczonymi poglądowo ludżmi, przeprowadził się do dużego miasta i ma czystą kartę. Życzę mu wytrwałości a za 5-10 lat będzie miał dziecko z kobietą na którą
  • Odpowiedz

776

TUTENCHAMON TEŻ MIAŁ ROBIONĄ TOMOGRAFIĘ PO ŚMIERCI

TUTENCHAMON TEŻ MIAŁ ROBIONĄ TOMOGRAFIĘ PO ŚMIERCI

Arłukowicz u Prusinowskiego

TomTom7770
z
youtube.com
dodany: przedwczoraj, 10:30:50
  • 149
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    egipt
pwone
pwone wczoraj, 07:00:02 via Wykop
  • 39
@mocten: to i tak jest pikuś rozjazdu przy ludziach rzucajacych kamieniami w dinozaury
lukasz-lux
lukasz-lux
przedwczoraj, 21:43:17
  • 0
#mecz #bukmacherka
bye bye kuponiku za 100zl

a przeczuwałem ze niemcy nie mają paki ale i tak zaryzykowałem

po wyjściu z grupy niech w----------ą
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pwone
pwone przedwczoraj, 21:46:14 via Android
  • 0
@lukasz-lux: Niemcy grają o pietruszkę a Ekwador walczy o być albo nie być. Faktycznie nie do przewidzenia wynik ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
pwone
pwone przedwczoraj, 21:54:30 via Android
  • 0
@lukasz-lux: gdyby Niemcy grali o coś to pewnie by wygrali. Ale w takiej sytuacji, gdzie trzeba oszczędzać siły na dalszą część turnieju to nigdy bym nie postawił pieniędzy na nich.
  • Odpowiedz
KiedysBedzieLepiej
KiedysBedzieLepiej
przedwczoraj, 21:42:40
  • 3
#mecz Niemcy i tak wychodzą z pierwszego, bez znaczenia dla nich
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pwone
pwone przedwczoraj, 21:43:53 via Android
  • 4
@KiedysBedzieLepiej: dokładnie. A ci p------ą jakby się im miała jakaś tragedie wydarzyć. A przecież Niemcy mają tę ewentualną porażkę wkalkulowaną.
  • Odpowiedz
rail_man
rail_man
przedwczoraj, 19:21:17
  • 428
Wyobrażacie sobie splacanie 30 lat kredytu na takie coś?

- ciemna klitka, wciśnięta w róg budynku
- ogródek taki, że zamiast kosiarki wystarczy królik
- smietnik obok XD
- nad twoim przybytkiem stłoczone dwa balkony, ze sasiedzi mogą zbijać rano piątki i robić konkurs we wrzucaniu ci petów na trawę
rail_man - Wyobrażacie sobie splacanie 30 lat kredytu na takie coś?

- ciemna klitka,...

źródło: IMG_4583

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pwone
pwone przedwczoraj, 21:30:21 via Android
  • 4
@rail_man: zarówno kupujący jak i ewentualny wynajmujący widzi jak to wygląda i jakimś cudem się na to godzi. Podejrzewam, że cena jest atrakcyjna i tylko dlatego znajduje się ktoś gotowy w tym mieszkać. Zresztą kiedyś sam byłem studentem i potrafiłem pójść na wiele ustępstw jeśli cena była odpowiednio niska. Jedyne na co się nie zgodziłem to na pokój w piwnicy, bez kuchni (wynajmujący mówił, że to dla ludzi młodych jedzących
  • Odpowiedz

2612

Cisowianka pozywa Skarb Państwa. Woda: 23% VAT, a COLA: 5%

Cisowianka pozywa Skarb Państwa. Woda: 23% VAT, a COLA: 5%

Producent wody Cisowianka (Nałęczów Zdrój) złożył pozew przeciwko Skarbowi Państwa i zawiadomił Komisję Europejską w sprawie absurdów w polskim systemie podatkowym. Podczas gdy państwo promuje zdrowy tryb życia, czysta woda butelkowana jest obłożona najwyższą stawką 23% VAT, a niektóre napoje z so

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: przedwczoraj, 13:21:24
  • 235
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    afera
  • #
    gospodarka
pwone
pwone przedwczoraj, 14:17:23 via Wykop
  • 98
@jakis_login: no właśnie po to aby można kręcić wały a i żeby kontrola z US zawsze mogła coś znaleźć i uwalić niewygodną konkurencję.

1247

AMA Andrzej Dragan zapraszam do zadawania pytań :)

AMA Andrzej Dragan zapraszam do zadawania pytań :)

Cześć,nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie.

andrzejdragan
z
wykop.pl
dodany: 24.06.2026, 15:47:12
  • 760
  • #
    ama
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    fizyka
  • #
    gruparatowaniapoziomu
pwone
pwone przedwczoraj, 11:19:53 via Wykop
  • 4
Zawsze ten sam schemat w ama


@yourgrandma: no, bo to pytanie to tak naprawdę weryfikacja czy rzeczywiście możemy zapytać o cokolwiek. No i w praktyce to często wygląda, że zapytać oczywiście możemy, ale z odpowiedzią gorzej.

397

Kierownik SOR i pielęgniarz winni nieumyślnego spowodowania śmierci pacjentki...

Kierownik SOR i pielęgniarz winni nieumyślnego spowodowania śmierci pacjentki...

Kierownik SOR i pielęgniarz winni nieumyślnego spowodowania śmierci pacjentki, ale kary nie będzie

pozyczdyche
z
tyna.info.pl
dodany: 24.06.2026, 20:55:03
  • 45
  • #
    szpital
  • #
    zdrowie
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    polska
  • #
    afera
pwone
pwone przedwczoraj, 09:05:53 via Wykop
  • 4
@Hi_Lo_Hi: żeby tylko w powiatowych. W wojewódzkich a jak ostatnio widać w stołecznym mieście też.
Prokurator_Bluewaffles
Prokurator_Bluewaffles
przedwczoraj, 04:28:18
  • 95
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pwone
pwone przedwczoraj, 07:47:01 via Android
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
24.06.2026, 15:11:07
  • 21
brak klimy w tramwaju wspaniałle to powinno byc traktowane jak zamach na ludzkie życie za co wam do uja 5 zł za 15 minut płace
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pwone
pwone 24.06.2026, 19:14:02 via Android
  • 1
5 zł za 15 minut płace


@JaNieGejJaPapiesz: widzę, że koliega z Poznania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ZielonaOna
ZielonaOna
ZielonaOna
24.06.2026, 13:41:15
  • 67
Ostatnia rzecz jaka przychodzi mi do głowy jechać w upalne miejsce z porytymi babami i jeszcze za to płacić xd.

#p0lka #podroze #pieklomezczyzn
ZielonaOna - Ostatnia rzecz jaka przychodzi mi do głowy jechać w upalne miejsce z por...

źródło: 4548

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pwone
pwone 24.06.2026, 19:08:27 via Android
  • 0
@ZielonaOna: gdzie tu jest cokolwiek o sponsorowaniu czegoś?
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
24.06.2026, 09:31:15
  • 1824
Polska LEKARSKO‑DEWELOPERSKA Anno Domini 2026

• Darmowe studia 🎓

• musisz zdac chemie i biologie na maturze dobrze

•
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pwone
pwone 24.06.2026, 10:09:11 via Wykop
  • 949
Areczekowi zostalo 3500zl, a nie zaczal jeszcze jesc XD


@Czoso: xDDDDDD
  • Odpowiedz
pwone
pwone 24.06.2026, 13:56:11 via Wykop
  • 5
właśnie mi kolega doradził, żeby założyć partię. Mój zarys programu: podatek katastralny, kwota wolna od podatku i drugi próg podatkowy uzależnione od mediany zarobków w gospodarce, likwidacja dopłat do nierentownych kopalni, likwidacja mediów publicznych. Kto by zagłosował?


@seleroff: A Ty myślisz, że ci co rządzą to nie wiedzą co naprawdę jest bolączką kraju? Oni to doskonale wiedzą, ale mają nad sobą innych którzy pociągają za sznurki i cały układ biznesowo
  • Odpowiedz
xer2--her
xer2--her
24.06.2026, 11:29:45
  • 797
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pwone
pwone 24.06.2026, 12:48:43 via Wykop
  • 43
@xer2--her: brakuje jeszcze czegoś w stylu "na dyżurze to się jeszcze nie ruchałam"
  • Odpowiedz

317

Czy Miodowe Lata miały na celu utrzymać porządek społeczny? (Nie)poważna analiza

Czy Miodowe Lata miały na celu utrzymać porządek społeczny? (Nie)poważna analiza

Miodowe lata pokazują klasę pracującą, która marzy o awansie ekonomicznym, ale serial regularnie unieważnia te marzenia, po czym przywraca bohaterów do bezpiecznego porządku. W ten sposób serial uczy, że prawdziwe szczęście nie polega na zmianie pozycji społecznej, lecz pogodzeniu się ze swoją rolą.

Zbychu222
z
x.com
dodany: 23.06.2026, 21:40:56
  • 110
  • #
    ciekawostki
  • #
    seriale
  • #
    filmy
  • #
    heheszki
  • #
    gimbynieznajo
  • #
    nostalgia
pwone
pwone 24.06.2026, 12:41:03 via Wykop
  • 0
jedynie lekko przerysowanym obrazem polskiej rodziny


@Salam-Abdul-Al-Stulejari: ale takiej z lat '90
pwone
pwone 24.06.2026, 12:44:20 via Wykop
  • 10
@Znachor_enjoyer: Miodowe Lata to siadły już momencie kiedy żonę Karola Krawczyka zastąpiła żona Cezarego Żaka.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >
  • Poznań

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.10.2016

    Komentator
  • Złotousty
    od 28.02.2015

    Złotousty
  • Rocznica
    od 05.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.12.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 06.04.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking