Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
massh

massh

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4200
  • Znaleziska 409
  • Mikroblog 3791
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 39
bimba
bimba
14 godz. i 59 min temu
  • 3
Pozdrawiam z Sycylii, jest bosko (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#wakacje #turystyka #sycylia #wlochy
bimba - Pozdrawiam z Sycylii, jest bosko (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#wakacje #turystyka #sycylia #...

źródło: 1000038098

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

massh
massh 23 min temu via Wykop
  • 0
Zazdro
  • Odpowiedz
massh
massh 24 min temu
  • 16
#gielda #nfz #heheszki
massh - #gielda #nfz #heheszki

źródło: 1000029357

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ParadygmatYT
ParadygmatYT
21 min temu via Wykop
  • 1
@massh:
ParadygmatYT - @massh:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
widmo82
widmo82
21 min temu via Wykop
  • 1
@massh: Myślę, że warto też uwzględnić Palikota
https://wykop.pl/wpis/86644341/swietny-biznes-to-moze-jakos-splacisz-wierzycieli-
@widmo82 0
Świetny biznes.
To może Janusz spłacisz wierzycieli
#gielda #januszebiznesu #afera
więcej
  • Odpowiedz
orientalist-jack
orientalist-jack
orientalist-jack
10 godz. i 22 min temu
  • 12
#gielda nie ma lepszej pracy na tym świecie
orientalist-jack - #gielda nie ma lepszej pracy na tym świecie

źródło: IMG_0172

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

massh
massh 10 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 2
@orientalist-jack: ten flex z w----y xd na 100% ustawiles do zdjecia
  • Odpowiedz
massh
massh 10 godz. i 28 min temu
  • 6
#gielda gdy trwa goraczka zlota sprzedawaj lopaty ~paulo micron coelho
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

massh
massh 11 godz. i 12 min temu
  • 14
#gielda #zaorski klasycznie podpowiedzial kiedy ladowac longi.
massh - #gielda #zaorski klasycznie podpowiedzial kiedy ladowac longi.

źródło: 1000029338

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vinmcqueen
vinmcqueen
11 godz. i 6 min temu via Wypiek
  • 4
@massh gówniany Midas
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
11 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 3
@vinmcqueen: on potrafi coś innego, niż tylko przejebywać cudzy hajs?
  • Odpowiedz
massh
massh 16 godz. i 50 min temu
  • 0
#gielda ale ten nasdaq sie mieli dzis w miejscu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel
przedwczoraj, 23:35:48
  • 2
#gielda we are doomed
Ryzcel - #gielda we are doomed

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

massh
massh przedwczoraj, 23:58:41 via Wykop
  • 1
@Ryzcel: nie no jeszcze IPO anthropica
  • Odpowiedz

2365

Izba lekarska w Łodzi kupiła 15 mieszkań. Tłumaczy, że to inwestycja

Izba lekarska w Łodzi kupiła 15 mieszkań. Tłumaczy, że to inwestycja

(03.2026) Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi przeznaczyła środki ze składek członkowskich na zakup 15 mieszkań pod wynajem. Zrobiliśmy to aby zabezpieczyć przed inflacją środki samorządu podkreśla w rozmowie z Expressem Ilustrowanym doktor Paweł Czekalski, były prezes Okręgowej Rady Lekarskiej.

tomasztomasz1234
z
politykazdrowotna.com
dodany: 22.06.2026, 18:49:13
  • 170
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    konowalposting
  • #
    inwestycje
  • #
    lekarski
  • #
    zdrowie
massh
massh przedwczoraj, 19:56:07 via Wykop
  • 0
A prole im pitce kupowaly ( ͡° ͜ʖ ͡°) a nowa kasta po 10 mieszkan hurtowo brala xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LewCyzud
LewCyzud
22.06.2026, 20:28:03
  • 1
Czy ktoś może wie jak wygląda teraz sytuacja na zoomie #zaorski to towarzystwo się wykruszyło czy trzymają się go mimo tych wszystkich afer?
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

massh
massh 22.06.2026, 20:30:25 via Wykop
  • 1
@LewCyzud: ma dalej swoich wyznawcow ktorzy go klepia po pleckach
  • Odpowiedz
massh
massh 22.06.2026, 19:11:04
  • 0
#gielda ale accenture po dupie dostaje
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

golomb13
golomb13
22.06.2026, 19:26:15 via Wypiek
  • 1
@massh wszystkie BPO orane sa, i nie zapowiada sie na zmiane trendu.
  • Odpowiedz
massh
massh 28.11.2025, 14:33:09
  • 7
#inflacja #gielda Wyszlo, ze Tyrowicz to wuja sie zna i by nas tylko dojechala wysokimi stopami. Pan Glapa to jednak fachowiec.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

massh
massh
Autor
28.11.2025, 15:03:03 via Wykop
  • 6
@affairz: ale gdyby to bylo jedynym kryterium to ja moge zasiadac w takiej radie - skumulowana wysoka jeb wysokie stopy!a tam kolega dobrze pisze wyzej. Dodatkowo glapa teraz sell po markecie ze zlotem i moze kolka robic xD no top zawodnik
  • Odpowiedz
AusserKontrolle
AusserKontrolle
25.11.2025, 15:03:51
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

massh
massh 25.11.2025, 15:08:44 via Wykop
  • 0
@AusserKontrolle: bo ja wiem - tak samo jak szybko jeblo na m5 to tak szybko wraca xd
  • Odpowiedz
HADESP2K
HADESP2K
25.11.2025, 09:20:29
  • 2
jak to się stało, że mimo obiecanek cacanek sranek, że #kryptowaluty to będzie maks 10% aktywów stało się, że jest to 80% i to jeszcze kupione na górce xD #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

massh
massh 25.11.2025, 09:27:21 via Wykop
  • 1
@HADESP2K: usredniales na kazdym z 6 krachow ostatnio
  • Odpowiedz
massh
massh 21.11.2025, 11:15:58
  • 1
#gielda to chyba o waszym Palantirku:
massh - #gielda to chyba o waszym Palantirku:

źródło: karp_srarp

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R.....o
konto usunięte 21.11.2025, 11:34:45 via Wykop
  • 0
@massh: zerknij na number of shares outstanding xD
  • Odpowiedz
massh
massh 21.11.2025, 09:43:45
  • 1
#zaorski #gielda Szkoda, ze chlopa juz z nami nie ma. Po takim dniu byloby pelno malych siusiaczkow a tak to jest tylko jeden ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

massh
massh 16.11.2025, 21:00:14
  • 0
#mikrokoksy mordeczki jaki plan zastosowac pod trening trojbojowy z zalozeniem "offseason", chcialbym teraz zbudowac jakies fundamenty, objetosc pod sile. mam 4 dni na trening a nawet znalazlbym jakis tydzien na 5 treningow.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saprofit
Saprofit
16.11.2025, 21:35:42 via Wykop
  • 0
@massh: fundamentem w trójboju są główne boje i tyle. Jeżeli brakuje Ci masy, to po prostu rób trening typowo pod hipertrofię oparty właśnie o nie. Jeżeli masz jakieś niedostatki ruchowe, to warto po prostu przemodelować trening i wzmocnić przykładowo triceps. Możesz też po prostu pobawić się treningiem, zmienić koncepcję na bardziej dynamiczne ruchy, w różnych zakresach. Nawet trochę pobiegać, czy pochodzić na basen, jak to ma być offseason, nie zaszkodzi
  • Odpowiedz
FrancisKonois
FrancisKonois
FrancisKonois
06.11.2025, 09:00:11
  • 0
#gielda i co #xtb juz naprawilo się czy nie się
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

massh
massh 06.11.2025, 09:06:58 via Wykop
  • 0
@FrancisKonois: @burns ale apka webowa wydaje sie nie dzialac, na telefonie wyglada ok
  • Odpowiedz
massh
massh 31.10.2025, 12:40:14
  • 4
#frajerzyzmlm A co tam u Cezarego Lewickiego i tego jego alfonsa?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakismadrynickpolacinsku
jakismadrynickpolacinsku
24.10.2025, 22:26:49
  • 1
Wykopki czy Accenture jest tak ujowe, jak piszą na go worku?
#accenture #pracait #korposwiat
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

massh
massh 27.10.2025, 08:47:03 via Wykop
  • 0
@jakismadrynickpolacinsku: a na jakie stanowisko?
  • Odpowiedz

762

Koniec alkoholu na stacjach paliw i w uzdrowiskach.

Pokaż treści 18+

Koniec alkoholu na stacjach paliw i w uzdrowiskach.

Resort zdrowia przedstawił nową wersję projektu ustawy o przeciwdziałaniu alkoholizmowi, która zakłada rozszerzenie zakazu sprzedaży alkoholu obejmie on stacje paliw oraz uzdrowiska, a zakup online będzie możliwy tylko z odbiorem osobistym w sklepie.

darosoldier
z
portalspozywczy.pl
dodany: 12.10.2025, 11:54:51
  • 414
  • #
    pijzwykopem
  • #
    prawo
  • #
    alkohol
  • #
    polska
massh
massh 14.10.2025, 08:12:58 via Wykop
  • 0
@LuzikSebastian: boze jaki argumeny z d00py xDD to chyba musi byc bot.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

MasshCRC

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.08.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.06.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 21.07.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking