Szanowne Mirabelki i szanowni Mircy z #programowanie, #programista15k, #frontend czy ktoś z Was pracuje dla szwajcarskiej firmy? Myślę nad popracowanie trochę jako kontraktor z późniejszą emigracją i szukam firm otwartych na taką współpracę. Przeglądam:
https://swissdevjobs.ch/
https://www.jobs.ch/en/
https://ch.indeed.com/
ale jeśli szukają kogoś zdalnie to ew w granicach Szwajcarii. Na reddit pisali też że jednak ktoś na miejscu będzie wyżej wyceniany niż kontraktor. Co do konkretnych technologii to #javascript #react #redux
Może
https://swissdevjobs.ch/
https://www.jobs.ch/en/
https://ch.indeed.com/
ale jeśli szukają kogoś zdalnie to ew w granicach Szwajcarii. Na reddit pisali też że jednak ktoś na miejscu będzie wyżej wyceniany niż kontraktor. Co do konkretnych technologii to #javascript #react #redux
Może
@nobodyelse: A jedna kwestia odnośnie roche za moich czasów jak ktoś był na kontrakcie to musiał być przez kontraktornie z która roche współpracował, nie brali kontraktorów z wolnej ręki.
@lobo: teraz chyba zatrudniaja tez bezposrednio na niektore stanowiska



































Z tego, co ostatnio zauważyłem, da się; jest to możliwe - a niektóre rezultaty wyglądają mega imponująco; tutaj chociażby porównanie rezultatów z algo-tradingu BTC z samym "trzymaniem" BTC w trakcie hossy.
#programista15k #programowanie #informatyka #it #datascience