Dane Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego nie pozostawiają złudzeń. W maju 2026 roku liczba zarejestrowanych elektryków spadła w Polsce o 28,5% r/r, a ich udział w rynku skurczył się do zaledwie 4%. Powód? Głównie brak rządowych dopłat po zakończeniu programu NaszEauto. W tym samym czasie w
Gdy id Software wypuściło Quake w 1996 roku, gracze dostali nie tylko kolejną brutalną strzelankę z widoku pierwszej osoby. Dostali grę, która popchnęła całą branżę w stronę prawdziwego 3D, sieciowej rywalizacji i pecetów coraz mocniej zależnych od dedykowanego sprzętu graficznego.
Na obecnym etapie jest zbyt wcześnie na decyzje o odebraniu prawa wykonywania zawodu Dawidowi Kacprzykowi - poinformowała Naczelna Izba Lekarska (NIL). Dodała, że właściwe organy samorządu lekarskiego podjęły czynności wyjaśniające w związku z doniesieniami dotyczącymi lekarza.
profesorów to widać już mamy z "chłopskim rozumem" Pomylił usługi komercyjne z ustawowym system uzgodnionym z całym społeczeństwem, to nie jest jego wybór że płaci więcej od najuboższych tylko rozwiązanie systemowe, jakby tak było jak mówi to większość by poszła "tam gdzie lepsze warunki" a on by się n---------ł w poczekalni z kilkoma innymi tego typu geniuszami (bo tyle ich by było) o miejsce w kolejce Łaski nie robi, że płaci (płaci
1.6 miliona rocznie i stanowisko koordynatora SOR służyło do zorganizowania saloniku VIP na SOR do którego w publicznym szpitalu przyjeżdżali politycy i wpływowi znajomi z pierdołami
Tak zarabia się 1.6 miliona złotych rocznie jeśli jest się lekarzem i radnym PO: Wizyty w telewizji, udział w sesji rady dzielnicy oraz polityczne spotkania wszystko w dniach, w których pełnił dyżury.
vibeOS to eksperymentalny system, w którym AI tworzy aplikacje na bieżąco. Zamiast instalować programy, wystarczy opisać czego potrzebujesz, a system sam generuje odpowiednie narzędzie i interfejs.
- Na studia nie idę. Matka jest zła i twierdzi, że to duży błąd. Tylko ten papier jest dziś tak naprawdę bez znaczenia. Nie chcę marnować pięciu lat na coś, co potem schowam do szuflady - zaznacza Edyta, tegoroczna maturzystka. Czy to nowy trend? Czy faktem jest dziś to, że młodzi ludzie coraz...
Studia na pewno nie zaszkodzą, zmarnowany czas? Niby na co? Większość, powtórzę większość bo każdy się czuje (przynajmniej na początku) wyjątkowy, nie osiągnie nic w młodości. Studia jednak są opcją bezpieczniejszą, nie mówiąc już o tym że to może najbardziej wyidealizowany okres życia człowieka, gdzie ostatni raz nie będzie miał w zasadzie żadnych zobowiązań, ma zdrowie, już jako dorosły poznaje świat i łatwo osiągnąć szczęście. Emerytura i tak dopiero w wieku 65lat