Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
skullc64

skullc64

Dołączył 10 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 58706
  • Znaleziska 29195
  • Mikroblog 29511
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 19
plusikdziczku
plusikdziczku
5 godz. i 24 min temu
  • 73
plusikdziczku
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skullc64
skullc64 34 min temu via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
wczoraj, 08:38:11
  • 326
a nie lepszy taki doradca finansowy?

#heheszki #humorobrazkowy #lekarz #konowalposting #lekarz100k
okoboji - a nie lepszy taki doradca finansowy?

#heheszki #humorobrazkowy #lekarz #ko...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-25 o 10.37.23

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skullc64
skullc64 2 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 0
@okoboji: ja bym jeszcze dołożył premiera piłkarza
  • Odpowiedz

184

Polacy wolą hybrydy od elektryków.. Sprzedaż elektryków w Polsce runęła o 28,5%

Polacy wolą hybrydy od elektryków.. Sprzedaż elektryków w Polsce runęła o 28,5%

Dane Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego nie pozostawiają złudzeń. W maju 2026 roku liczba zarejestrowanych elektryków spadła w Polsce o 28,5% r/r, a ich udział w rynku skurczył się do zaledwie 4%. Powód? Głównie brak rządowych dopłat po zakończeniu programu NaszEauto. W tym samym czasie w

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 22 godz. i 10 min temu
  • 167
  • #
    motoryzacja
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
skullc64
skullc64 4 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 67
Chyba odwrotnie - sztucznie wzrósł przez dopłaty w tamtym roku
Czemu elektryków nie kupują? Bo gdzie mają je ładować, pod blokiem?

Oczywiście z czasem i pod blokami będzie można ładować, ale na razie hybryda
  • 26
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

skullc64
skullc64 20 godz. i 39 min temu
  • 4
#heheszki
skullc64 - #heheszki

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-25 142039

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JajkaNieMajaBialek
JajkaNieMajaBialek
JajkaNieMajaBialek
przedwczoraj, 19:26:07
  • 648
gość z ryja wygląda jakby mógł grać w bajkach pixara typu zły rozpieszczony dzieciak nie szanujący zabawek w Toy Story
#lekarz100k #afera #kanalzero
JajkaNieMajaBialek - gość z ryja wygląda jakby mógł grać w bajkach pixara typu zły ro...

źródło: obraz_2026-06-24_212450119

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skullc64
skullc64 21 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 0
@JajkaNieMajaBialek: wygląda na przygłupa

a jednak pozory mylą
  • Odpowiedz

363

Quake 30 lat temu popchnął pecety w prawdziwe 3D

Quake 30 lat temu popchnął pecety w prawdziwe 3D

Gdy id Software wypuściło Quake w 1996 roku, gracze dostali nie tylko kolejną brutalną strzelankę z widoku pierwszej osoby. Dostali grę, która popchnęła całą branżę w stronę prawdziwego 3D, sieciowej rywalizacji i pecetów coraz mocniej zależnych od dedykowanego sprzętu graficznego.

ochucki
z
pixelnerd.pl
dodany: 23.06.2026, 12:02:51
  • 138
  • #
    quake
  • #
    gry
  • #
    komputery
  • #
    konsole
  • #
    ciekawostki
skullc64
skullc64 przedwczoraj, 19:22:08 via Wykop
  • 0
@Trupizjad: nawet siekierką można było poszaleć

699

Zbyt wcześnie na odebranie prawa wykonywania zawodu Kacprzykowi? Izba Lekarska z

Zbyt wcześnie na odebranie prawa wykonywania zawodu Kacprzykowi? Izba Lekarska z

Na obecnym etapie jest zbyt wcześnie na decyzje o odebraniu prawa wykonywania zawodu Dawidowi Kacprzykowi - poinformowała Naczelna Izba Lekarska (NIL). Dodała, że właściwe organy samorządu lekarskiego podjęły czynności wyjaśniające w związku z doniesieniami dotyczącymi lekarza.

MisterMinister
z
bankier.pl
dodany: 23.06.2026, 21:00:03
  • 104
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarze
  • #
    polska
skullc64
skullc64 przedwczoraj, 15:02:39 via Wykop
  • 19
@Adam909: wyborcza ( ͡º ͜ʖ͡º)
Koleszkaleszka
Koleszkaleszka
22.06.2026, 17:27:59
  • 257
#mecz
Koleszkaleszka - #mecz

źródło: 1000018012

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skullc64
skullc64 23.06.2026, 11:26:55 via Wykop
  • 0
@Koleszkaleszka: lekarze
  • Odpowiedz
Twoja_tata
Twoja_tata
23.06.2026, 01:02:54
  • 670
#trzecieoko
https://streamin.link/v/0dcdf200
Twoja_tata - #trzecieoko 
https://streamin.link/v/0dcdf200
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skullc64
skullc64 23.06.2026, 06:50:18 via Wykop
  • 3
@Twoja_tata: walczył dzielnie
  • Odpowiedz

777

Profesor o szpitalach: dlaczego mam siedzieć w tej samej kolejce?

Profesor o szpitalach: dlaczego mam siedzieć w tej samej kolejce?

Pozornie krzyk przeciwko tzw. "salonikom VIP" w zakładach leczniczych to krzyk w obronie sprawiedliwości społecznej. Poz

Wouxus
z
money.pl
dodany: 19.06.2026, 12:03:02
  • 130
  • #
    szpital
  • #
    lekarze
  • #
    nfz
  • #
    tusk
  • #
    po
  • #
    polska
skullc64
skullc64 19.06.2026, 21:40:31 via Wykop
  • 2
profesorów to widać już mamy z "chłopskim rozumem"
Pomylił usługi komercyjne z ustawowym system uzgodnionym z całym społeczeństwem, to nie jest jego wybór że płaci więcej od najuboższych tylko rozwiązanie systemowe, jakby tak było jak mówi to większość by poszła "tam gdzie lepsze warunki" a on by się n---------ł w poczekalni z kilkoma innymi tego typu geniuszami (bo tyle ich by było) o miejsce w kolejce
Łaski nie robi, że płaci (płaci
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

skullc64
skullc64 22.06.2026, 06:33:30 via Wykop
  • 0
@P_i_o_t_R: tak, i ma jeszcze wiele innych wad jak widać, ale nie oznacza to wcale, że jak ktoś sobie coś "wymyśli" to będzie go "po swojemu" naginał
Afrobiker
Afrobiker
18.06.2026, 05:40:54
  • 49
#lekarz #heheszki #afera
Afrobiker - #lekarz #heheszki #afera

źródło: 1000006945

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skullc64
skullc64 18.06.2026, 09:00:34 via Wykop
  • 3
@Afrobiker: przecież to lekarz
  • Odpowiedz
Jurajski_Wedrowiec
Jurajski_Wedrowiec
Jurajski_Wedrowiec
17.06.2026, 15:43:24
  • 324
#lekarz #lekarz100k #lekarski #konowalposting #medycyna #polityka
Jurajski_Wedrowiec - #lekarz #lekarz100k #lekarski #konowalposting #medycyna #polityk...

źródło: wkurwilem sie

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skullc64
skullc64 17.06.2026, 18:59:36 via Wykop
  • 1
@AtlantyQ: a mobilne ekspresy do kawy i jachty?
  • Odpowiedz
Rabusek
Rabusek
17.06.2026, 13:49:11
  • 172
Nowe Peugoty są tak zaprojektowane, że jadąc elementy dekoracyjne wielkiego ekranu na środku walą kierowcy po gałach xD

#2jednostkowe0integracyjnych
Rabusek - Nowe Peugoty są tak zaprojektowane, że jadąc elementy dekoracyjne wielkiego...

źródło: k9bi7rt80w3h1

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skullc64
skullc64 17.06.2026, 16:58:24 via Wykop
  • 0
@Rabusek: 308?
  • Odpowiedz
czupek
czupek
czupek
17.06.2026, 12:11:46
  • 2
#lekarz100k A co jeśli Tusk wystawił tego radnego by uzdrowić patologię w służbie zdrowia ?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skullc64
skullc64 17.06.2026, 13:23:24 via Wykop
  • 0
@czupek: jak już to chyba sprywatyzować
  • Odpowiedz

794

Kacprzyk zorganizował na SOR salonik VIP dla polityków

Kacprzyk zorganizował na SOR salonik VIP dla polityków

1.6 miliona rocznie i stanowisko koordynatora SOR służyło do zorganizowania saloniku VIP na SOR do którego w publicznym szpitalu przyjeżdżali politycy i wpływowi znajomi z pierdołami

viktorro
z
youtube.com
dodany: 17.06.2026, 05:50:12
  • 192
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
skullc64
skullc64 17.06.2026, 08:53:37 via Wykop
  • 2
@tomasz-aleksander-barania: zawsze sobie można pouzupełniać opisy pod pseudo-wykopkami - dzięki

4171

W trakcie dyżurów występował w telewizji i sesjach rady dzielnicy

W trakcie dyżurów występował w telewizji i sesjach rady dzielnicy

Tak zarabia się 1.6 miliona złotych rocznie jeśli jest się lekarzem i radnym PO: Wizyty w telewizji, udział w sesji rady dzielnicy oraz polityczne spotkania wszystko w dniach, w których pełnił dyżury.

eMWu12
z
zero.pl
dodany: 15.06.2026, 06:43:11
  • 420
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    wydarzenia
skullc64
skullc64 15.06.2026, 10:20:08 via Wykop
  • 11
najgorszy typ -> polityczny hipokryta pazerny na kasę
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

siusiorex
siusiorex
11.06.2026, 07:55:21
  • 580
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
siusiorex - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: optimus_pchaj

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skullc64
skullc64 11.06.2026, 09:43:24 via Wykop
  • 2
@siusiorex: jeden z gównianych, a więc plus
  • Odpowiedz

323

VibeOS - system operacyjny, w którym aplikacje wymyśla AI na bieżąco.

VibeOS - system operacyjny, w którym aplikacje wymyśla AI na bieżąco.

vibeOS to eksperymentalny system, w którym AI tworzy aplikacje na bieżąco. Zamiast instalować programy, wystarczy opisać czego potrzebujesz, a system sam generuje odpowiednie narzędzie i interfejs.

taksobie
z
youtube.com
dodany: 05.06.2026, 16:55:51
  • 105
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    technologia
  • #
    programowanie
  • #
    it
  • #
    informatyka
skullc64
skullc64 07.06.2026, 07:46:50 via Wykop
  • 1
se żarciki robio
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

606

Zamiast na studia idą do pracy. "Nie potrzebuję kolejnego papierka".

Zamiast na studia idą do pracy. "Nie potrzebuję kolejnego papierka".

- Na studia nie idę. Matka jest zła i twierdzi, że to duży błąd. Tylko ten papier jest dziś tak naprawdę bez znaczenia. Nie chcę marnować pięciu lat na coś, co potem schowam do szuflady - zaznacza Edyta, tegoroczna maturzystka. Czy to nowy trend? Czy faktem jest dziś to, że młodzi ludzie coraz...

robert-kuzba
z
edziecko.pl
dodany: 01.06.2026, 17:52:24
  • 424
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    polska
  • #
    edukacja
  • #
    studia
  • #
    szkola
skullc64
skullc64 03.06.2026, 09:28:16 via Wykop
  • 2
Studia na pewno nie zaszkodzą, zmarnowany czas? Niby na co? Większość, powtórzę większość bo każdy się czuje (przynajmniej na początku) wyjątkowy, nie osiągnie nic w młodości. Studia jednak są opcją bezpieczniejszą, nie mówiąc już o tym że to może najbardziej wyidealizowany okres życia człowieka, gdzie ostatni raz nie będzie miał w zasadzie żadnych zobowiązań, ma zdrowie, już jako dorosły poznaje świat i łatwo osiągnąć szczęście. Emerytura i tak dopiero w wieku 65lat
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

36

Fachowcy w akcji

Fachowcy w akcji

Rajd Polski 2016, mechanicy mają 30 minut by naprawić Citroena z urwanym kołem. Robi wrażenie.

strasznyzwierz
z
youtube.com
dodany: 31.05.2026, 10:18:01
  • 8
  • #
    rajdy
  • #
    wrc
  • #
    motoryzacja
  • #
    mechanikasamochodowa
  • #
    sport
  • #
    samochody
skullc64
skullc64 02.06.2026, 04:59:06 via Wykop
  • 1
obok... nie zdążyli wymienić kół na zimowe

ps. widzę tu kandydata na sport olimpijski - oglądałbym
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Walery Turbo

  • By em Jestem B d
  • Wykop w Wielki

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.10.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 24.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.03.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking