Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MisPluszowyZWadaWymowy

MisPluszowyZWadaWymowy

Dołączył 9 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 128469
  • Znaleziska 5698
  • Mikroblog 122771
  • Obserwujący 28
  • Obserwowane 34

68

Rosyjskie boty - jak działają i dlaczego wykop to teraz ściek

Rosyjskie boty - jak działają i dlaczego wykop to teraz ściek

Farmy botów, skąd się wzięła ksywka "dupiarz", wykopowe konta widmo i zalew zielonkami. Wykop umarł, stał się tym przed czym niektórzy ostrzegali latami

JestemKaspi
z
youtube.com
dodany: 17 godz. i 7 min temu
  • 67
  • #
    internet
  • #
    wykop
  • #
    rosja
  • #
    polska
  • #
    ruskapropaganda
MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy 5 min temu via Wykop
  • 0
@elo345: to + wtedy jeszcze nie działała czarna lista, mirko było zalewane postami od patusów i jak dodałeś tagi na czarno to miałeś puste gorące
Ryzcel
Ryzcel
23 godz. i 26 min temu
  • 10
#gielda Bylo fable i sie zmylo xd
Ryzcel - #gielda Bylo fable i sie zmylo xd

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy 23 godz. temu via Wykop
  • 2
@Ryzcel: może to zagranie żeby udupić anthropic
  • Odpowiedz
nabla-delta
nabla-delta
23 godz. i 56 min temu
  • 2
#gielda to wy w micronie???
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy 23 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 4
@nabla-delta: a co się stało w micronie?
  • Odpowiedz
MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy przedwczoraj, 21:37:40
  • 4
a może gruby zrobi zmyłkę i nie spuści od razu akcji spcx żeby potem wyleszczanie lepiej wyszło na kolejnych 2 ipo #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
przedwczoraj, 21:59:16 via Wykop
  • 2
@MisPluszowyZWadaWymowy: nasdaq ETF kupuje to za 2 tygodnie to ciekawe w jakiej cenie. Bo że spadnie o około 50% od ATH to mam sporą pewność.
  • Odpowiedz
korin_
korin_
18 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 1
@Average-CottonWorld-Enjoyer: a nie jest tak, że jest tylko 5% akcji w obiegu? Tzn że to jak z jakimś tokenem na blockchainie. Gdzie jest go niby dużo a 95jest zamrożone a z 5% aż 4% kontrolują ludzie związani z twórcą lub inwestorzy. Co daje im możliwość dowolnej manipulacji?
  • Odpowiedz
Konigstiger44
Konigstiger44
przedwczoraj, 18:33:38
  • 13
#gielda Dobra ale to trochę chore że spaceX po jednym dniu na giełdzie ma zbliżony market cap do amazona xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy przedwczoraj, 19:06:56 via Wykop
  • 1
@Konigstiger44: elonowy pump & dump
  • Odpowiedz
MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy 11.06.2026, 23:59:43
  • 6
Dobrze rozumiem że wrzucanie filmiku/gifa na którym #kiszak bije menela będzie się teraz łapać pod paragraf z tej nowej ustawy o patostreamach?

#kiciochpyta
MisPluszowyZWadaWymowy - Dobrze rozumiem że wrzucanie filmiku/gifa na którym #kiszak ...

źródło: 9c26766580809bcd31163904d17d4e75f16c67f0d233e3e504272bcc77e060ac

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy
Autor
przedwczoraj, 00:11:29 via Wykop
  • 0
@Bujak: "poniżające traktowanie innej osoby, nawet za jej zgodą", a ogólnie to pobicie kogoś jest po prostu czynem zabronionym zagrożonym karą pozbawienia wolności
  • Odpowiedz
MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy
Autor
przedwczoraj, 16:28:53 via Wykop
  • 0
@Bujak: o dziekuje, trzeba bylo nie byc leniem i przeczytac cos wiecej niz fragment na obrazku, teraz to ma wiecej sensu
  • Odpowiedz
MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy 11.06.2026, 19:22:10
  • 5
Zdechłego kotka w----------o w kosmos #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy 11.06.2026, 18:51:53
  • 11
Micron wyciska szorciarzy jak pryszcze #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan
11.06.2026, 09:48:35
  • 6
#gielda
RunningMan - #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy 11.06.2026, 09:50:06 via Wykop
  • 7
@RunningMan: prędzej hemoroidy popękają peroniarzom od siedzenia na peronie
  • Odpowiedz
MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy 11.06.2026, 09:22:58
  • 8
kiedy musisz naganiać ale już ci się nie chce #gielda
MisPluszowyZWadaWymowy - kiedy musisz naganiać ale już ci się nie chce #gielda

źródło: 596

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan
11.06.2026, 09:24:38 via Wykop
  • 16
@MisPluszowyZWadaWymowy: w ogóle dla mnie to jest mem, że ktoś wierzy w to co napisze gość z postacią z chińskich bajek w awatarze XD
  • Odpowiedz
Guezeman
Guezeman
11.06.2026, 09:45:52 via Wykop
  • 1
@MisPluszowyZWadaWymowy: dzisiaj ten profil napisał ze lpk robi ze spacex i od razu laga +11% xD
Niezle zasięgi tam ida
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111
11.06.2026, 03:57:48
  • 2
#gielda kiedy pąpa bo jakoś nudno
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy 11.06.2026, 04:03:14 via Wykop
  • 6
@Skipi1111: dzisiaj
  • Odpowiedz
rluk
rluk
09.06.2026, 19:15:35
  • 6
#gielda i nura na koniec wszyscy zeby wyznaczyc na jutro kierunek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy 09.06.2026, 19:22:02 via Wykop
  • 1
@rluk: w piątek też tak wyznaczyli kierunek niby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy 09.06.2026, 19:25:52 via Wykop
  • 0
@rluk: xd
  • Odpowiedz
MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy 10.06.2026, 21:47:23 via Wykop
  • 0
@rluk: na to wygląda, ta dzisiejsza odbitka z kiblem też była całkiem przewidywalna
  • Odpowiedz
mar-kar-583
mar-kar-583
mar-kar-583
10.06.2026, 14:59:18
  • 2
zaczęło się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gta6 #ttwo #gielda #taketwo
mar-kar-583 - zaczęło się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gta6 #ttwo #giełda #taketwo

źródło: gta6

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy 10.06.2026, 15:00:28 via Wykop
  • 4
@mar-kar-583: to tylko janusz sobie wywiesił baner, nic oficjalnego
  • Odpowiedz
Herm1t
Herm1t
10.06.2026, 12:32:55
  • 8
#gielda

Mówicie k---a jak dla prostego chłopa czy pompa czy kibel a nie wrzucacie h-j wie co
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy 10.06.2026, 12:33:36 via Wykop
  • 13
@Herm1t: jak dobrze pójdzie to będzie dzisiaj i jedno i drugie
  • Odpowiedz
202492
202492
10.06.2026, 11:40:50
  • 0
Sivers przy najbardziej optymistycznych prognozach sięgających nawet 19,00 SEK... tymczasem to jest na poziomie 75, ktoś może wyjaśnić jakim cudem?

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy 10.06.2026, 11:45:20 via Wykop
  • 1
@202492: te wyceny biorą tylko pod uwagę obecne wyniki, na śmieciuchach się liczy potencjał i co (być może) szykują
  • Odpowiedz
MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy 10.06.2026, 11:25:13
  • 7
już jutro #gielda
MisPluszowyZWadaWymowy - już jutro #gielda

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-10 132454

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bar125
bar125
10.06.2026, 11:32:08 via Wykop
  • 2
@MisPluszowyZWadaWymowy: w dzień giełda, w nocy mundial, emocje 24h na dobe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy 10.06.2026, 09:58:32
  • 16
Trochę analizy technicznej z twittera #gielda #gieldowegownowpisy
MisPluszowyZWadaWymowy - Trochę analizy technicznej z twittera #gielda #gieldowegowno...

źródło: HKcIObDW0AA-UFz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

202492
202492
10.06.2026, 10:05:24 via Wykop
  • 1
@MisPluszowyZWadaWymowy: xd, zaraz to g---o spadnie na ryj
  • Odpowiedz
magnus_rex
magnus_rex
magnus_rex
10.06.2026, 07:38:48
  • 4
#gielda Obecna bańka pęknie z taką mocą jak mało co wcześniej. To nie tyle jest kwestia opinii co matematyki. Najgorsze, że nie wiadomo kiedy, może jutro a może za rok. Ja jednak postoję z boku i popatrzę.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy 10.06.2026, 08:01:51 via Wykop
  • 11
@Hazzy90: matematyka typu: dużo urosło więc musi spaść xd
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
10.06.2026, 07:24:55
  • 2
#gielda i jak tam, kupujecie siwego na promocji prawda? PRAWDA? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy 10.06.2026, 07:26:13 via Wykop
  • 1
@ProfesorP1ZDAN: ciekawe co będzie z kursem jak przez dłuższy czas nie pojawią się jakieś newsy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

15

Jak zostałem krypto-magnatem dzięki lekcjom na Revolucie

Jak zostałem krypto-magnatem dzięki lekcjom na Revolucie

Mircy, pamiętacie te genialne quizy edukacyjne na Revolucie? Człowiek poklikał kilka minut, odpowiedział na pytania o Web3, a w zamian dostawał darmowe tokeny. Miała być z tego nowa kawalerka w Warszawie i wczasy w ciepłych krajach, a wyszło... absolutne mistrzostwo inwestycyjne. Zapraszam na szybki

Vonja69
z
wykop.pl
dodany: 09.06.2026, 20:27:21
  • 11
  • #
    kryptowaluty
  • #
    revolut
  • #
    altcoin
  • #
    gielda
  • #
    inwestycje
MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy 09.06.2026, 20:30:25 via Wykop
  • 13
Piękna kolekcja śmieci (。◕‿‿◕。)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >
  • Życie się kręci jak sokowirówka, raz na obiad rosół, raz pomidorówka.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.06.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 10.05.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking