ciekawe co sobie myślą różowe co idą do chłopa w gościnę a tam np kibel oszczany normalnie zaschnięte rzułte kropelki moczu jak isę podniesie deskę na desce
Stany Zjednoczone odzyskały cztery odrębne gatunki życia pozaziemskiego z rozbitych statków UFO ogłosił dr Hal Puthoff, fizyk kwantowy zaangażowany program rządowy finansowany przez CIA.
@szpongiel: jaki penatagon? nie ma tam takiego czegoś w dobie pomarańczowego koloru. ludzie sprawujący stanowiska są już"właściwi" i mówią "jak trzeba"
Nie za bardzo sukces wyszedł z zakończeniem bezsensowych wojen, nie za bardzo wyszło tym przywracaniem bilansu handlowego usa-chiny i cłami, do tego te akta naukowca Ejsztejna wrzucaja ciągle jakies zdjęcia z dziewczynkami
niektórzy jęczą że ropa droga i trzeba wydać 80usd na tankowanie, niektórzy że te 15 ogłoszeń rozejmu to jakoś
Głośno jest o występie Jacka Dukaja w Kanale Zero. Warto jednak po prostu zapoznać się z jego książkami, bo to ekstraklasa światowa, jeśli chodzi o fantastykę.
@scriptum_nox: ogólnie pomimo moich zachwytów nad Dukajem, nie polecę go nikomu. to cięzko pisana i gęsta fantastyka. chłop jest filozofem i to czuć. powieść to jest zazwyczaj trzy warstwowa rzecz. świat opisany nie jest w żaden sposób opisany czy wyjaśniony po prostu podążasz za bohaterem i jesteś w jakimś dziwnym uniwersum a rzeczy dla wszystkich są oczywiste - typu katastrofa tunguska która spowodowała odwrócenie entropii i wpłyneła na podejście do
14,3% nastolatek w Europie regularnie używa e-papierosów - to najwyższy wskaźnik na świecie. W Polsce korzysta z nich co czwarta dziewczyna i co piąty chłopiec w wieku 13-15 lat.
też znacię tę opowieść zasłyszaną od róznych randomów 50+ że "u mnie w rodzinie, kuzyna szwagra syn, miał 3 litry wody w płucach i lekarz w szpitalu mu powiedział że to od efajków"? oczywiście zwykle szlugi są 100x zdrowsze bo to sama chemia i to ze w chinach już zakazane?
Firma Nvidia zaprezentowała DLSS 5, kolejną generację swojej technologii opartej na sztucznej inteligencji. Według producenta jest to największy przełom w grafice komputerowej od czasu wprowadzenia ray tracingu w czasie rzeczywistym w 2018 roku. Nowe rozwiązanie ma znacząco zbliżyć jakość obrazu gen
Niezrozumiała sytuacja. Gdzieś tu kręcą wałek, ale nie ogarniam gdzie. Od początku:
Znajomemu zginął pies – zwykły, dorosły kundelek. Rozwiesił ogłoszenia, wrzucił posty na FB. Nagle dzwoni dalszy sąsiad: „Słuchaj, znalazłem twojego psa, ale nie miałem go jak przetrzymać, więc zgłosiłem to do fundacji (nazwijmy ją 'Kochamy Zwierzęta'). Przyjechali, zabrali, pies jest bezpieczny”.
Książka ma tytuł "Uratuj kotka", ale jest o... pisaniu scenariuszy. A opis na stronie księgarni mówi, że tematy to: Opieka nad kotami Zdrowie i dieta kotów Zrozumienie zachowań kotów Budowanie relacji z pupilem Rozwiązywanie problemów behawioralnych
Osoba zaczynająca na produkcji może liczyć na pensję sięgającą około 9,8 tys. zł netto miesięcznie, inspektor jakości zarabia w granicach 10,7 tys. zł, a technicy otrzymują nawet blisko 12 tys. zł.
@gorzki99: to tylko domniemania, z resztę na podstawie pismakow którzy nagminnie leca w robocie po łebkach lecąc na podstawie artykułu z tabloidu. Wracając te 12k za robotę w UR gdzieś pod berlinem (niekoniecznie w giga) to raczej podłoga czy coś wiecej płacą i czy da się wyżyć z tego no i czy to pensja netto/brutto
Czeska firma LPP stworzyła nowy dalekiego zasięgu pocisk manewrujący o nazwie Narwhal, który jest obecnie testowany. W ostatniej fazie prób pociski mają zostać przekazane Ukrainie do oceny w warunkach bojowych przeciwko siłom rosyjskim - podaje Defense Express.
@Lufio: jak popatrzysz co lepią ukry z tymi skromnymi srodkami. składają jakies rakiety, światłowody, anteny odporne na zakłócenia, naprowadzenia po ai i różne cudawianki. leca rakiety pół azji i trafiają w rafinerie pomimo obrony p.plot radarów i zakłórcarek, a potem uświadom sobie że ich państwo ma pkb na poziomie województwa mazowieckiego. olbrzymia krupcja,, nieustanne ataki i braki wszystkiego. a my w zasadzie od 2014 to się zastanawiamy
Dino zabezpieczył się jeszcze tak, że co roku w styczniu wszyscy pracownicy podpisywali że sami zrzekają się socjalu. A dlaczego tak podpisywali zapytacie? Po prostu pracownik dostawał do podpisu a kto nie podpisał to już nie pracował.
@mlotek_to_uniwersalna_odpowiedz: masz pewnie na mysli opowiadanie Dicka. o wojnie rusków z amerykańcami. ot kolejna opowieść z czasów zimnowojennych. ale jest coś ciekawszego. To recenzja książki napisanej w XXII wieku opisująca XXI wiek, sama recenzja to bodaj 1983 rok, oczywiście od Lema ( ͡°͜ʖ͡°) no wiec po pierwsze ; "na początku XXI w. nastąpił zasadniczy przełom w dziedzinie AI. Zamiast artificial intelligence uczeni zaczną symulować artificial instinct (sztuczny instynkt). Ich
Powoływał się na znajomość z Janem Pawłem II, utrzymywał, że jest teściem Antoniego Banderasa i dziedzicem zamku nad Loarą. Miał być właścicielem klinik onkologicznych w Szwajcarii i Hiszpanii. Tytułował się hrabią. Okazał się spawaczem z Pruszkowa.
@Drokan11111: E tam, ja kiedyś w pracy powiedziałem, że jestem synem prezesa. Wysłali mnie na produkcję, żebym robił zdjęcia tym, którzy się o---------ą albo coś kradną. Część ludzi nawet uwierzyła, ale inni zaczęli podejrzewać, że jestem z policji, bo zauważyli, że mam policyjną smycz do kluczy. Doszli do wniosku, że pewnie jestem tajniakiem, bo wcześniej były włamania do szafek w szatni. Sami sobie dopowiedzieli resztę.
Minister ds. równości Katarzyna Kotula zareagowała na incydent z udziałem europosła Grzegorza Brauna, do którego doszło w ubiegłą środę w gmachu Sejmu RP, gdzie skrajnie prawicowy polityk zniszczył wystawę poświęconą społeczności LGBT. We wtorek złożono w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury.
kiedy po trzeciej lub czwartej stronie i na tych stronach normalnie dokopywałes się do czegoś potrzebnego, a to blog jakiegoś szweda fanatyka tematu albo ruskie forum gdzie temat był mielony w watku na 32 strony z mnóstwem zdjęć i softu/wsadów. a jak nie dało sie pobrac pliku to wklejałeś normalie "nazwa_pliku.rar" a on ci wyszykał jakiegoś ftp-a nawet nie chodzi że dziś na głównej masz rekalmy, juz dawno temu nie było sensu wklikiwac się
Dziś ku przestrodze, a jutro ku pamieci:
Zdarzbóg. Coś się... coś się zniweczyło i nie dało się zapisać to raz jeszcze rzeknę. Na wolnej elekcyji wynik Jakuba Ludwika Sobieskiego to jest jakiś blamaż. Ja dumam, że ta polska, do diabła, głupia szlachta ta (...) #stonogapasta☕️