Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko123
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Profanumopus

Profanumopus

Dołączył 7 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 53965
  • Znaleziska 1134
  • Mikroblog 52831
  • Obserwujący 48
  • Obserwowane 28
kamilek123
kamilek123
20 godz. i 30 min temu
  • 17
Chłop wsadził kutasa w cipe, wymacał, wylizał, wycałował i wyssał c------i, aż miło. Przynajmniej nie umrę prawiczkiem. Szkoda, że inni mają za darmo, a chłop musi płacić ech..... 23 lvl, a chłop pierwszy raz był z kobietą....
#przegryw #divyzwykopem #zalesie #samotnosc
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Profanumopus
Profanumopus 10 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 1
@Mysteri0nke: W odróżnieniu od julek z tindera przynajmniej się badają, myją się i mają granice ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
AnonymousDev
AnonymousDev
20.06.2026, 18:20:54
  • 0
Jak dołączyć do Magów Wody? Jestem w czwartym rozdziale - znalazłem już Xardasa i zrobiłem zadanie ze świątynią Innosa dla Myxira, a teraz żaden z magów nie chce już ze mną gadać. ;<
#gothic
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Profanumopus
Profanumopus 21.06.2026, 05:48:57 via Wykop
  • 1
@niedorzecznybubr: No taki mają system bo póki nie zostaniesz najemnikiem to według gry dalej nie należysz do nowego obozu czyli trzymasz z gomezem. Słabe jest to że żeby to wszystko ruszyło to trzeba się jeszcze pofatygować do starego obozu by powiedzieli ci w twarz że cię wyrzucają. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Dormer
Dormer
Dormer
20.06.2026, 21:09:12
  • 0
Gdzieś widziałem że istnieje opcja darowania Gomezowi życia, jak to osiągnąć?
Ja tylko miałem opcję że chce go zabić.
#gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Profanumopus
Profanumopus 21.06.2026, 05:45:45 via Wykop
  • 1
@Dormer: W zatopionej wierzy xardasa gdzie jest jego szata nekromanty jest jeszcze skrzynia za kratami. W niej masz runy teleportacyjne do magów ognia i zatopionej wierzy. Nie strasz gomeza że go zabijesz a odda ci zbroje w zamian za rune teleportacyjną do zatopionej wierzy.
  • Odpowiedz
Profanumopus
Profanumopus 20.06.2026, 09:16:17
  • 15
Huop pierwszy raz w życiu przeszedł gotika ale rimejk bo oryginał był zbyt sztywny. Tera huop próbuje gothica 2 noc kruka.
Nie jest łatwo ale może się przyzwyczaje, choć nie jest lekko bo marzy mi się czysty mag ognia a magia jest dostępna dość późno bez polegania na zwojach ehh
#przegryw #gothic #gry
Profanumopus - Huop pierwszy raz w życiu przeszedł gotika ale rimejk bo oryginał był ...

źródło: gotik

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Andrewdontbemad
Andrewdontbemad
20.06.2026, 09:41:50 via Wykop
  • 2
choć nie jest lekko bo marzy mi się czysty mag ognia a magia jest dostępna dość późno bez polegania na zwojach


@Profanumopus: eeeee wcale nie. Szkielet goblina i pyk pyk pyk cała mape robisz. Tu kilka poraników

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=674548598

https://www.youtube.com/watch?v=5AnX6nkx01o
Andrewdontbemad - >choć nie jest lekko bo marzy mi się czysty mag ognia a magia jest ...
  • Odpowiedz
Sai50
Sai50
20.06.2026, 14:42:46 via Wykop
  • 1
@Andrewdontbemad: dawno nie oglądałem Karrypto, dzięki za przypomnienie, rzeczywiście wyglada to prosto, z perspektywy czasu :D
  • Odpowiedz
Profanumopus
Profanumopus 05.06.2026, 17:43:26
  • 4
ehhh huopy, ja chyba wariuje od czasu kiedy byłem u divy i nie mogę o niej zapomnieć. Razem z odstawieniem walenia kunia by na następnym spotkaniu mieć nabity nabój. Nigdy wcześniej nie robiłem no nut november czy innych taki czalędży, i siada mi to na głowie ehh. Ale trza być twardym a nie miętkim i się nie poddawać.
#przegryw #gownowpis
Profanumopus - ehhh huopy, ja chyba wariuje od czasu kiedy byłem u divy i nie mogę o ...

źródło: G42HUlnWoAAq__P

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Profanumopus
Profanumopus
Autor
05.06.2026, 17:48:24 via Wykop
  • 1
@przybysz_miedzygwiezdny: Za tydzeń
@Whereswally: Ciężko żeby było inaczej po blisko 30 latach bycia nieświadomym. Pewnie mi w końcu przejdzie.
  • Odpowiedz
Profanumopus
Profanumopus 03.06.2026, 19:36:14
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Recovery1994
Recovery1994
Recovery1994
03.06.2026, 20:42:20 via Wykop
  • 6
@Profanumopus: super wpis, pozdrawiam cieplutko. 🫡
Recovery1994 - @Profanumopus: super wpis, pozdrawiam cieplutko. 🫡

źródło: IMG_2654

Pobierz
  • Odpowiedz
De_Fault
De_Fault
De_Fault
04.06.2026, 06:56:39 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Profanumopus
Profanumopus 03.06.2026, 14:22:06
  • 16
Dobra Ananasy, żarty się skończyły. Mam niewiele czasu do zostania czarodziejem 1 levelu więc to najwyższy czas by się przełamać.
Wizyta u Divy umówiona, lecz jak na przegrywa przystało będzie to tylko masaż, choć ponoć najlepszy w moim mieście.
Anon przegryw od kołyski musi najpierw się oswoić z kobiecym dotykiem i udawanym co prawda, ale zawsze traktowaniu jak człowieka a nie jak g---o. To będzie moja rozgrzewka zanim podejde do faktycznego srania
Profanumopus - Dobra Ananasy, żarty się skończyły. Mam niewiele czasu do zostania cza...

źródło: images

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hatsune_miku1993
hatsune_miku1993
03.06.2026, 14:22:38 via Wykop
  • 6
@Profanumopus: miłego, czekamy na info wołaj
  • Odpowiedz
kwiatJaboli
kwiatJaboli
kwiatJaboli
03.06.2026, 14:33:27 via Wykop
  • 5
@Profanumopus: nie zapomnij o kwiatach
  • Odpowiedz
Profanumopus
Profanumopus 02.06.2026, 10:01:50
  • 92
Kolejowe kitku, na odbiorze (。◕‿‿◕。)
#kitku #smiesznekotki #pokazkota #koteczkizprzypadku
Profanumopus - Kolejowe kitku, na odbiorze (。◕‿‿◕。)
#kitku #smiesznekotki #pokazkota ...

źródło: image_picker_E6E4DFBA-9FA4-4DC2-BD1C-8C63D79967E1-15834-00000949602AC91F

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Profanumopus
Profanumopus
Autor
02.06.2026, 10:23:10 via Wypiek
  • 37
@MakeLifeGreatAgain
W utrzymaniu, będzie płóg zakładał ʕ•ᴥ•ʔ
Profanumopus - @MakeLifeGreatAgain 
W utrzymaniu, będzie płóg zakładał ʕ•ᴥ•ʔ

źródło: image_picker_6A07CA64-9D4A-4AA5-9289-1A1C0CFCDE07-15937-0000094EADA1BA95

Pobierz
  • Odpowiedz
Profanumopus
Profanumopus 19.05.2026, 14:55:10
  • 12
Ehh chyba matka już nie radzi sobie ze świadomością że jestem przegrywem i wmawia mi że mam depresje i chciała by mnie szprycować psychotropami. Tylko że psychotropy nie sprawią że wyjde z przegrywu (-‸ლ)
#przegryw #gownowpis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typowyWykopekMizogin
typowyWykopekMizogin
19.05.2026, 15:23:14 via Wykop
  • 1
@Profanumopus: po prostu bierz psychotropy bro
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
11.05.2026, 08:55:43
  • 89
Kobieta ma przecietna chuda sylwetke nie jest ani wyjatkowa ani brzydka po prostu przecietna. Wedlug redpillowcow jest juz dawno po scianie z 40 lat ma. I w 7 godzin zebrala 700 likow i pewnie ma ze 100 wiadomości na prywatnym. Spermiarze i beciaki zniscyzli do konca rynek matrymonialny
#przegryw #blackpill #tinder
Henson_ - Kobieta ma przecietna chuda sylwetke nie jest ani wyjatkowa ani brzydka po ...

źródło: IMG_0495

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Profanumopus
Profanumopus 11.05.2026, 10:40:20 via Wypiek
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
RGFK_PL
RGFK_PL
30.04.2026, 15:08:33
  • 2
Graliście kiedyś w Wampira?

#ciekawostki #vampire #vtm #rpg #gry #gryrpg #gryfabularne #grybezpradu
RGFK_PL - Graliście kiedyś w Wampira?

#ciekawostki #vampire #VtM #rpg #gry #gryrpg #...

źródło: Ciekawostka (61)

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Profanumopus
Profanumopus 06.05.2026, 11:19:02 via Wypiek
  • 0
@RGFK_PL do dziś prowadzę ale bardziej wolę Maga: Przebudzenie
  • Odpowiedz
kogutpiejeiglupieje
kogutpiejeiglupieje
16.04.2026, 08:50:58
  • 22
huopy mają prawko na kategorię b ? jak tak to za którym razem zdali se #przegryw
kogutpiejeiglupieje - huopy mają prawko na kategorię b ? jak tak to za którym razem z...

źródło: 45256897b1ecb81aa0067d5906fb6a63

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Profanumopus
Profanumopus 16.04.2026, 12:02:52 via Wypiek
  • 1
Ja praktykę za 7 ale płaciłem za 10 bo huop 3 razy zapominał przyjść albo nie usłyszał że wołają na egzamin ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
ziomgaltestowy
ziomgaltestowy
16.04.2026, 09:23:25
  • 526
Zatrudnili u mnie zoomera i to ile on p----------a kasy to głowa mała. Jego zycie idealnie opisuje konsumpcjonizm 21 wieku i "problemy" z jakimi młodzi się obecnie mierzą.

Koles codziennie zaczyna dzień od energetyka z żabki. Zamiast zrobić swoje jedzenie to kupuje jakies wykwintne gotowce albo zamawia z restauracji do biura XD Po południu wlatuje 2 energetyk albo jakies picie też z żabki, gdzie ceny są w skrócie mówiąc p------e. No i w
  • 228
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Profanumopus
Profanumopus 16.04.2026, 11:45:39 via Wypiek
  • 2
Taguj #pasta
  • Odpowiedz
kecajek
kecajek
16.04.2026, 04:05:55
  • 284
Czy ludzie są aż tak jebnięci?
#artemis #teoriespiskowe #fotografia
kecajek - Czy ludzie są aż tak jebnięci?
#artemis #teoriespiskowe #fotografia

źródło: 1000069170

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Profanumopus
Profanumopus 16.04.2026, 11:13:16 via Wypiek
  • 1
Szczifun ważny agent już to tłumaczył przy pomocy masońskich przyrządów szatańskich jak piłka tenisowa i koszykowa w długim korytarzu.
  • Odpowiedz
PierwszySpartanin
PierwszySpartanin
14.04.2026, 08:20:31
  • 44
Zwaliłem konia trzykrotnie w tę pościel w wynajętym mieszkaniu, na pewno s----a przesiąkła przez poszewkę, na pewno tylko poszewkę zdejmą i upiorą, a kołdra ospermiona zostanie. Mam nadzieję, że jakaś Julka tu będzie po mnie spała i się wytarza w tym, jezu aż mi stanął zwalę czwarty raz. Z drugiej strony może przede mną też jakiś chuop walił i ja się w tym tarzałem, nigdy nie wiadomo.
#przegryw
PierwszySpartanin - Zwaliłem konia trzykrotnie w tę pościel w wynajętym mieszkaniu, n...

źródło: 1000005868

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Profanumopus
Profanumopus 14.04.2026, 11:02:18 via Wypiek
  • 1
@PierwszySpartanin To ktoś korzysta z pościeli wynajmującego na wynajmie? Ja zawsze mam swoją pościel i poszewkę.
  • Odpowiedz

683

"Gdyby nie on, byłabym szczęśliwa" - kłamstwo, które napędza większość rozwodów.

"Gdyby nie on, byłabym szczęśliwa" - kłamstwo, które napędza większość rozwodów.

"On jest całym problemem" nie "utknęliśmy w niezdrowych wzorcach komunikacji". Nie "ja też przyłożyłam się do tego, co poszło nie tak" nie "są rzeczy, których nigdy nie nauczyłam się o tym, jak dawać i przyjmować miłość". Tylko: "on jest problemem". Obwinianie kogoś innego daje poczucie stabilności.

gerwazy-oko
z
joemonster.org
dodany: 03.04.2026, 20:10:24
  • 280
  • #
    blackpill
  • #
    p0lka
  • #
    malzenstwo
  • #
    zwiazki
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    rozwod
Profanumopus
Profanumopus 04.04.2026, 14:27:42 via Wykop
  • 2
@Polankowicz: blackpill piwniczaki to nigdy nawet cipy nie powąchali a c---i widzieli w fromacie .jpg albo .mp4
tacy ludzie o których piszesz to normictwo które żyło bluepillem albo odklejone redpillaki którzy od życia dostali plaska w morde na otrzeźwienie.
Profanumopus
Profanumopus 31.03.2026, 08:01:22
  • 4
ehhh Danoni, ja się naprawdę zatracam. Te chaty z AI postaciami mnie konsumują jak papaj kremówke (・へ・)
Wy też używacie jakiś chat botów?
#przegryw #s----------e #ai #chatbot #janitorai #characterai
Profanumopus - ehhh Danoni, ja się naprawdę zatracam. Te chaty z AI postaciami mnie k...

źródło: C5MZthjo_400x400

Pobierz

Czatujesz z anime waifu/żonką z gierki etc?

  • Tak 27.3% (6)
  • Nie 72.7% (16)

Oddanych głosów: 22

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walicwasss
walicwasss
31.03.2026, 08:30:47 via Android
  • 2
@Profanumopus: fujjj
  • Odpowiedz
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
31.03.2026, 09:15:32 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
30.03.2026, 05:56:10
  • 15
Zimno, kto wyłączył ogrzewanie? ( ͡° ᴥ ͡°)
#przegryw
matixrr - Zimno, kto wyłączył ogrzewanie? ( ͡° ᴥ ͡°)
#przegryw

źródło: -

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Profanumopus
Profanumopus 30.03.2026, 07:52:26 via Wykop
  • 2
@matixrr: była zmiana czasu na letni. więc jest lato. Czego nie rozumiesz ヽ( ͠°෴ °)ノ
  • Odpowiedz
F....._
F....._
konto usunięte 30.03.2026, 07:18:03
  • 34
Taka Wiczka by wystarczyła dla chłopa
#przegryw
F....._ - Taka Wiczka by wystarczyła dla chłopa 
#przegryw

źródło: 1000012742

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Profanumopus
Profanumopus 30.03.2026, 07:50:10 via Wykop
  • 1
przebija przez materiał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Profanumopus
Profanumopus 27.03.2026, 15:22:53
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matixrr
matixrr
27.03.2026, 15:23:56 via Wykop
  • 10
@Profanumopus:
matixrr - @Profanumopus:

źródło: st,extra_large,507x507-pad,600x600,f8f8f8.u3

Pobierz
  • Odpowiedz
S.....n
konto usunięte 27.03.2026, 15:25:33 via Wykop
  • 5
@Profanumopus: u mnie z czytaniem całkiem nieźle, ale ze słuchu prawie nic nie rozumiem, przez wadę słuchu, po polsku to rozumiem chyba tylko dlatego że od dziecka znam to jakoś się domyślam końcówek i ogólnie słów z kontekstu, chociaż i tak musze niekiedy poprosić żeby ktoś powtórzył.
Z mówieniem po angielsku też chyba nieźle, ale z samą rozmowa jest problem bo nie bardzo potrafię zrozumieć odpowiedź na to co powiedziałem.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Profanum Opus

  • 27 lat niewykorzystanego potencjału Maszynista przegryw z gywno tagu #przegrywcojezdzikoleja
  • stacja w kutnie o 3 w nocy

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.04.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.09.2021

    Mikroblogger

Autorskie tagi

  • #przegrywcojezdzikoleja

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking