Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
true-true

true-true

Dołączył 13 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8970
  • Znaleziska 6433
  • Mikroblog 2537
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 8
true-true
true-true wczoraj, 14:26:27
  • 1
Co Wam powiem, to Wam powiem:

Ludzie, którzy są u władzy w Polsce od dekad gardzą Nami. Wielu z nich myśli, że oni są przykładami prawdziwych, pełnowartościowych osobników homo-sapiens. W ich mniemaniu lud, podatnik, który ich utrzymuje to głupi robal. Robala trzeba ustawić, żeby pracował, ale nie przeszkadzał elitom.

Te "elity" to takie samo mięso, krew i kość jak każdy, ale wsiadło to mięso do Mercedesa i poczuło się panem śwata.

A
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

574

NFZ nie zwróci 100 tys zł. za lot do Monachium po surowicę dla 16-latka

NFZ nie zwróci 100 tys zł. za lot do Monachium po surowicę dla 16-latka

16-latek z Nowego Targu ukąszony przez żmiję lewantyńską. Płatnikiem za przelot był krakowski szpital. I pieniędzy nie odzyska. Narodowy Fundusz Zdrowia nie zamierza bowiem zapłacić za transport lotniczy leku dla 16-latka.

potspodpach
z
dziennikpolski24.pl
dodany: przedwczoraj, 16:20:04
  • 227
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    polska
  • #
    szpital
true-true
true-true przedwczoraj, 19:32:23 via Wykop
  • 8
Brakuje pieniędzy na rozdawanie za darmo?! Szok i niedowierzanie!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

839

Deweloper nie miał zgody na wycinkę dębów. "Poprzewracał je koparkami"

Deweloper nie miał zgody na wycinkę dębów. "Poprzewracał je koparkami"

Deweloper budujący osiedle bloków w Nowym Dworze Mazowieckim nie dostał zgody na wycinkę kilkudziesięcioletnich dębów, więc wziął dosłownie sprawy w swoje ręce. Zdrowe drzewa zostały poprzewracane koparkami, a że są niskie kary to korzysta.

Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
z
tvn24.pl
dodany: 10.06.2026, 09:48:37
  • 97
  • #
    deweloperka
  • #
    drzewa
  • #
    nowydwormazowiecki
  • #
    patologia
true-true
true-true 10.06.2026, 13:15:40 via Wykop
  • 9
Za takie działanie niestety powinno być więzienie. Jak deweloper będzie mógł się wykupić z odpowiedzialności, to znaczy, że prawo jest tylko dla biednych.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

true-true
true-true 10.06.2026, 13:49:55 via Wykop
  • -1
@qusqui21: Właśnie przede wsxzystkim zarząd/właściciel jest odpowiedzialny za działania firmy. Jak wzięli sobie idiotę do pracy to niech ponoszą za niego konsekwencje. Pracownik oraz cały pion zarządzania nad nim do pierdla.
To nie kwestia kapitalizmu tylko sprawiedliwości.
true-true
true-true 10.06.2026, 16:46:18 via Wykop
  • 0
@pwone: Były przełomowe momenty w prawie, które wprowadzały równość wobec prawa, jak na przykład KONSTYTUCYJNA KSIĘSTWA WARSZAWSKIEGO z 1807 roku. Nie możemy pozwalać obecnie urzędującym biurwom cofać nas w rozwoju o ponad 2 wieki.
Zresztą to stanowisko zostało wielkorotnie potwierdzone: np w Konstytucji marcowej z 1921 czy w obecnej Konstytucji RP z 1997.

Także nie, nie zawsze było i polski lud, jako suweren musi domagać się egzekwowania prawa.
true-true
true-true 11.06.2026, 09:01:58 via Wykop
  • 0
@pwone: różnica między papierem a rzeczywistością to ile osób jest gotowych stanąć po stronie papieru

4447

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"

W przyszłych latach nie jest planowane zwiększanie liczby miejsc na studiach medycznych ani otwieranie nowych kierunków lekarskich. Po rozmowach z MNiSW, które odbyły się w ubiegłym tygodniu, podtrzymaliśmy stanowisko, że nie ma potrzeby dalszego zwiększania limitu przyjęć na studia lekarskie.

cepheus
z
edukacja.rp.pl
dodany: 10.06.2026, 13:13:06
  • 520
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    medycyna
  • #
    lekarze
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
true-true
true-true 10.06.2026, 15:12:56 via Wykop
  • 0
Co za idioci. Przecież moglibyśmy produkować masę lekarzy i stać się centrum turystyki medycznej dla całego Zachodu.
Ale nie, bo przecież urzędnik nie widzi na centymetr poza urząd.

Komuna
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

true-true
true-true 10.06.2026, 16:47:41 via Wykop
  • 0
@P_i_o_t_R: Dentyści bardzo się z tego cieszą. Wszyscy od których potem dentyści coś kupują też się bardzo cieszą. Nawet Urząd Skarbowy się cieszy. I przede wszystki pacjenci się cieszą.

Gdzie wady?
true-true
true-true 10.06.2026, 16:48:05 via Wykop
  • -2
Raczej centrum eksportowym lekarzy na zachód xD


@goparys: też super
true-true
true-true 10.06.2026, 17:27:13 via Wykop
  • 0
@P_i_o_t_R: nie wiem o co Ci chodzi, to jak będzie mniej lekarzy to będzie taniej?

558

Wiek emerytalny do zmiany. Polska otrzymała jasne wytyczne

Komisja Europejska zaleciła Polsce podjęcie działań mających zwiększyć stabilność systemu emerytalnego. Wśród rekomendacji znalazła się przede wszystkim ochrona przed ubóstwem KOBIET na emeryturach

MakiawelicznyAltruista
z
wnp.pl
dodany: 09.06.2026, 13:48:05
  • 119
  • #
    neuropa
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    demografia
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    redpill
true-true
true-true 09.06.2026, 20:46:28 via Wykop
  • 6
@bury256: zapraszam p-------ć system

34

Polska gigafabryka AI za 3 mld € i 3% podatek od Big Techu. 2 fronty, 1 cel

Polska gigafabryka AI za 3 mld € i 3% podatek od Big Techu. 2 fronty, 1 cel

Polska walczy o gigafabrykę AI z budżetem 3 mld euro, a równolegle szykuje podatek cyfrowy do 3% przychodów dla firm takich jak Google czy Meta - oba ruchy mierzą w to samo: żeby decyzje o cyfrowej infrastrukturze nie zapadały wyłącznie w Dolinie Krzemowej.

aiport
z
aiport.pl
dodany: 09.06.2026, 02:51:24
  • 6
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    technologia
  • #
    ekonomia
true-true
true-true 09.06.2026, 18:06:11 via Wykop
  • 10
Giga-wał zrobią.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1961

Wielka Brytania chce skanować wiadomości w telefonach. Więzienie za odmowę

Wielka Brytania chce skanować wiadomości w telefonach. Więzienie za odmowę

Rząd UK chce skanowania zdjęć i wiadomości jeszcze przed ich wysłaniem. Firmy odmawiające wprowadzenia takiego rozwiązania, mogą odpowiadać karnie, włącznie z więzieniem. To propozycja przepisów mająca oczywiście chronić dzieci.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 08.06.2026, 13:59:13
  • 278
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wielkabrytania
  • #
    uk
true-true
true-true 09.06.2026, 09:43:04 via Wykop
  • 0
Brexit Brexitem, a UK i tak robi dokadnie to samo co UE, czasami nawet mocniej.

No ale może będzie zdecydowany sprzeciw społeczeństwa, jak w sprawie Digital ID i plany się rozwieją przynajmniej na kilka lat.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1503

Chorzy zapłacą podatek od anonimowych darowizn. Skarbówka ściga zbiórki

Chorzy zapłacą podatek od anonimowych darowizn. Skarbówka ściga zbiórki

Kolejny absurd polskiego aparatu urzędniczego. Jak informuje Rzeczpospolita, Urząd Skarbowy stoi na stanowisku, że anonimowe wpłaty na internetowe zbiórki (np. na leczenie dzieci) nie spełniają wymogów darowizny, ponieważ urzędnicy nie mogą zweryfikować tożsamości darczyńcy. Efekt? Osoby potrzebuj

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 08.06.2026, 07:04:12
  • 209
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    wiadomosci
  • #
    afera
  • #
    wykop
true-true
true-true 08.06.2026, 14:36:44 via Wykop
  • 12
Nie dość, że trzeba dawać dupsko do prześwietlenia na każdym kroku, przechowywać tonę kwitów, to jeszcze trzeba w kółko udowadniać że się nie jest wielbłądem.

Wszystko to w imię podatku dochodowego!

Sprawiedliwość feudalna AD 2026
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

970

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

W 2025 roku Polska zanotowała najmniej urodzeń od zakończenia II wojny światowej. Dane GUS niepokoją.

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 07.06.2026, 12:37:04
  • 725
  • #
    demografia
  • #
    finanse
  • #
    polska
true-true
true-true 08.06.2026, 07:12:55 via Wykop
  • 1
60% realnego opodatkowania to przecież mało!!! Dlaczego się nie rozmnażacie?!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

557

Demografia uderzy w zyski firm. Nie rodzą się pracownicy, ani przyszli klienci

Demografia uderzy w zyski firm. Nie rodzą się pracownicy, ani przyszli klienci

Kryzys demograficzny staje się również problemem biznesowym. - Najczęściej mówi się o tym, że zaczyna brakować pracowników. Ale ten kij ma też drugi koniec - nie rodzą się przyszli klienci.

VoxClamantisInDeserto
z
bankier.pl
dodany: 04.06.2026, 07:21:51
  • 361
  • #
    polska
  • #
    demografia
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    praca
  • #
    dzieci
true-true
true-true 04.06.2026, 12:44:15 via Wykop
  • 3
Co to za durnowaty wysryw. Przecież konkurencja też się nie będzie rodziła.

Ekspert skupia się na tym, jak pracodawcy mogliby zwiększyć swoje koszty, żeby ratować demografię.

A recepta jest jedna:

Likwidacja
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

true-true
true-true 07.06.2026, 16:12:00 via Wykop
  • 0
@riv8: jestem pewien, że to wciąż mniej ofiar i mniejszy koszt niż obecne niewolnictwo ekonomiczne

750

Śmierć Henryego Nowaka. Czy Polak zginął przez wytyczne antyrasistowskie?

Pokaż treści 18+

Śmierć Henryego Nowaka. Czy Polak zginął przez wytyczne antyrasistowskie?

Śmierć Henryego Nowaka wywołała w Wielkiej Brytanii debatę o działaniach policji i wytycznych antyrasistowskich.

kenai
z
pl.euronews.com
dodany: 05.06.2026, 12:55:37
  • 83
  • #
    polak
  • #
    smierc
  • #
    wielkabrytania
  • #
    wiadomosci
  • #
    polska
true-true
true-true 06.06.2026, 09:33:44 via Wykop
  • -1
Gdyby policjanci zajęli się tylko ratowaniem Nowaka, nawet gdyby razem z policją od razu pojawiła się karetka - i tak by nie przeżył. Więc odpowiadam na pytanie - nie, nie zginął przez wytyczne antyrasistowskie, tylko przez ugodzenie nożem.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

682

ZUS bezlitosny dla JDG. Rząd szykuje podwyżkę - to dobije małe biznesy

ZUS bezlitosny dla JDG. Rząd szykuje podwyżkę - to dobije małe biznesy

Chcesz prowadzić legalny biznes w Polsce? Zapłać ponad 24 tysiące rocznie samych składek. Mamy dopiero połowę 2026 roku, a Ministerstwo Finansów już podliczyło przedsiębiorców na rok 2027. Przebicie bariery 2000 zł miesięcznie bezdusznego, ryczałtowego ZUS-u staje się faktem. Nie ważne czy zarabiasz

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 03.06.2026, 10:17:56
  • 302
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    gospodarka
true-true
true-true 03.06.2026, 14:23:31 via Wykop
  • 75
To skoro takiej kasy na JDG nie zarabiasz to może lepiej nie pchać się we własny biznes?


@Bijelodugme: biznes często zajmuje lata, zanim się rozkręci i będzie oplacalny. Przez ten czas bywa, że właściciel zarabia mniej niż pracownik.
true-true
true-true 03.06.2026, 15:54:55 via Wykop
  • 10
@tellet: kumpel miał firmę malarską, ale nie miał klientów, to wyceniał roboty tak tanio, żeby klientów zdobywać i robił to swoim kosztem, do czasu aż wyrobił sobie jakąś pozycje i fuchy zaczęły pojawiać się regularnie. A pracownikowi musiał płacić stałą stawkę, nie ważne jak robota wyceniona, ani ile tej roboty.

W firmie najpierw opłacasz koszty, a potem masz dla siebie to co zostanie.

@Bijelodugme: jak jeden biznes nie
true-true
true-true 04.06.2026, 08:34:21 via Wykop
  • 0
@mateunio420: Tak, ale na koniec widać tylko tych, którym się udało osiągnąć sukces.
@Bijelodugme @tellet Więc może powstwać wrażenie, że każda firma zawsze dobrze prosperuje, bo wszystkie istniejące firmy są rentowne.
Ale to jest błąd przeżywalności (https://pl.wikipedia.org/wiki/Błąd_przeżywalności )

415

Rząd szykuje nowy zakaz. Do internetu wejdziesz z EUDI Wallet

Pokaż treści 18+

Rząd szykuje nowy zakaz. Do internetu wejdziesz z EUDI Wallet

Rząd realizuje swój plan ochrony dzieci przed pornografią. Rada Ministrów właśnie przyjęła projekt ustawy, która zmusi serwisy dla dorosłych do sprawdzania, ile lat ma użytkownik. Zmiany mają wejść w życie do końca 2026 roku, a na opornych czekają surowe kary i blokowanie stron.

ochucki
z
telepolis.pl
dodany: 03.06.2026, 06:52:49
  • 201
  • #
    pornografia
  • #
    internet
  • #
    komputery
  • #
    polska
  • #
    prawo
true-true
true-true 04.06.2026, 07:32:25 via Wykop
  • 1
Pieprzyć dzieci i ich ochronę w sieci.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

798

Stanowski: Kanał Zero rozda lody uczniom ze świadectwem z czerwonym paskiem

Zablokowanie przez RZecznika Praw Dziecka akcji rozdawania najlepszym uczniom lodów w Pszczynie, szybko spotkało się z odpowiedzią Krzysztofa Stanowskiego z Kanału Zero.

Victor_Manzon
z
dorzeczy.pl
dodany: 03.06.2026, 21:09:20
  • 193
  • #
    stanowski
  • #
    kanalzero
  • #
    edukacja
  • #
    heheszki
  • #
    polska
true-true
true-true 04.06.2026, 07:17:42 via Wykop
  • 5
W poprzednim komentarzu napisałem że lodziarnia robi tą akcją marketing na piątkę, ale muszę poprawić ocenę, to jednak szóstka.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3374

Wrze w Wielkiej Brytanii po zabójstwie Polaka. Ludzie wyszli na ulice

Pokaż treści 18+

Wrze w Wielkiej Brytanii po zabójstwie Polaka. Ludzie wyszli na ulice

W Southampton na południu Anglii wybuchły zamieszki po tym, jak policja opublikowała nagranie, na którym funkcjonariusze

buont666
z
onet.pl
dodany: 03.06.2026, 07:30:24
  • 452
  • #
    polska
  • #
    anglia
  • #
    wielkabrytania
true-true
true-true 03.06.2026, 10:17:55 via Wykop
  • 5
Porównanie tego do sprawy G Floyda to esencja głupoty.

  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

true-true
true-true 03.06.2026, 14:04:55 via Wykop
  • 1
@kuplende: no ale co tu mówić o reakcji społeczeństwa, skoro akcja jest zupełnie inna, a jedyne co ma wspólnego, to, że tu i tu umarł skuty i obaj powiedzieli "I can't breathe".

Zresztą, jak zauważyl kolega @DrGreen_2 powyżej, już są siły polityczne, próbujące na tym coś ugrać. W przypadku Floyda, też reakcja społeczna była rozdmuchiwana. Z tym, że tam wtedy było o co dmuchać.

Jedyne co tutaj politycznie powinno
true-true
true-true 03.06.2026, 14:35:14 via Wykop
  • 2
@DrGreen_2: no tu akurat też nie ma porównania, po Floydzie były protesty milionów osób w tysiącach miast, przez miesiące. Tu był, zdaje się jakiś mały protest przeciwko policji w Southampton, na którym było starcie z policją.

2068

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Koniec znanej i lubianej akcji lody za pasek w Pszczynie. Po 25 latach kultywowania lokalnego zwyczaju, Lodziarnia Pod Dębem została zmuszona do zaprzestania rozdawania darmowych lodów uczniom z wyróżnieniem. Decyzja ta zapadła po otrzymaniu oficjalnego, imiennego pisma od Rzecznika Praw Dziecka

Trzebieslawice
z
pszczyna.naszemiasto.pl
dodany: 02.06.2026, 12:30:49
  • 446
  • #
    polska
  • #
    wykopefekt
  • #
    pszczyna
  • #
    slask
  • #
    nauka
  • #
    szkolastandard
true-true
true-true 02.06.2026, 14:25:02 via Wykop
  • 2
Lodziarnia nie narusza tu niczyich praw. Powinni zignorować RPD. Z tym, że oni postanowili przystać na prośbę RPD, a potem się poskarżyć w gazecie, aby zrobić sobie reklamę.

Pała za RiGCz, piątka z marketingu!
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

865

Liczba urodzeń Afrykanek w Polsce rośnie wykładniczo

Liczba urodzeń Afrykanek w Polsce rośnie wykładniczo

Imigracja z krajów afrykańskich zaczyna przynosić pierwsze efekty demograficzne. Już około 0,14% dzieci urodzonych w Polsce ma afrykańskie matki. Nie wiadomo natomiast ile dzieci Polek ma afrykańskich ojców, a patrząc na strukturę demograficzną imigrantów w której może to być jeszcze większa liczba.

nasz_czas
z
pbs.twimg.com
dodany: 01.06.2026, 13:45:44
  • 363
  • #
    demografia
  • #
    imigranci
  • #
    afryka
  • #
    murzynkiboners
  • #
    gospodarka
  • #
    statystyka
true-true
true-true 02.06.2026, 09:26:40 via Wykop
  • 2
@emjot86: III RP jest skończona. Polska będzie trwała, dopóki będą Polacy. Ale jeszcze najpierw będą musieli walczyć o obecnie własną ziemię z Maurami.
bezrobotnymysliwy78
bezrobotnymysliwy78
01.06.2026, 22:16:37
  • 2
Macie Płaczki (tytuł) #przegryw
bezrobotnymysliwy78 - Macie Płaczki (tytuł) #przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

true-true
true-true 01.06.2026, 22:28:45 via Wykop
  • 2
@białek weź k---a coś zrób z tym playerem. Płacę za jutuba to nie chcę mieć reklam.
@bezrobotnymysliwy78:sorry za OT
  • Odpowiedz
true-true
true-true 01.06.2026, 22:50:01 via Wykop
  • 0
Nic nie płacę i nie mam reklam...


@Mr_3nKi_: co daje taką moc?
  • Odpowiedz
Miguelos
Miguelos
01.06.2026, 22:13:51
  • 22
Kolacja chłopska porobotnicza, śmiechu warte!

#przegryw #gotujzwykopem
Miguelos - Kolacja chłopska porobotnicza, śmiechu warte!

#przegryw #gotujzwykopem

źródło: image_picker_FF63D335-C155-4D8B-BDAE-DB3B26EEE846-64741-000007C9AC26A25E

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

true-true
true-true 01.06.2026, 22:30:06 via Wykop
  • 0
@Miguelos: dobra, ale mało
  • Odpowiedz
sebastian-podjadlo
sebastian-podjadlo
sebastian-podjadlo
01.06.2026, 22:18:51
  • 0
Ludzie, jak wy vibe-kodujecie swoje g---o? Patrzycie na to w ogóle?
Claude właśnie mi radośnie oznajmił że "zwróćmy TaskResult("ok") jako exception, wtedy moduł XYZ to złapie".
To już mój trzeci dzień poprawiania paździerzu po tym co claude początkowo wygenerował. Ok, to wciąż szybsze niż bym pisał samemu, ale tyle poprawek i rozplątywania to ja nawet po juniorach nie miałem.
Tym właśnie się różni junior używający AI od seniora.
#ai #
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

true-true
true-true 01.06.2026, 22:27:22 via Wykop
  • 1
@sebastian-podjadlo: ja w ogóle nie mogę złapać flow przy vibe-kodowaniu. Zamiast myśleć o problemie, 10% czasu piszę prompta, potem 90% to czekanie - czyli wykop i inne śmieszne obrazki. Zero skupienia. Do tego jak mi coś wypluje w kilka sekund setki linii kodu, to jak coś nie działa, to nawet nie chcę mi się myśleć co jest grane, po prostu debuguje e-jajem. Dopiero jak widzę, że się kręci w kółko
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >
  • Jeśli kogoś uraziłem swoimi wypowiedziami, to najmocniej przepraszam, staram się trzymać dystans do dyskusji. Po prostu czasami, jak czytam niektóre intelektualitarne słowo-sraki to mnie chuj strzela i jadę...

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.09.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 14.06.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking