#mecz Czy Hiszpania w ogóle zdaje sobie sprawę, że - według ekspertów - jest jednym z faworytów do pucharu? xd
bajerek via iOS
- 16
@HedonistycznyEremita: chyba jeszcze nikt im nie powiedział
- 26
#mecz I takie drużyny jak Curacao czy Wyspy Zielonego Przylądka grają na mundialu, a Włosi czy nawet my Polacy już nie z powodu, że EU dostalo mało miejsc.. bez względu na to, czy jesteśmy słabi czy są słabi Włosi ani my ani makaroniarze nie dostalibyśmy takiego wpier**lu od Niemców.. brawo FIFA
- 38
bajerek via iOS
- 2
@Dequstator: on już znalazł kyrasao
- 0
#mecz kyrasao to się borek dokształcił :D
- 2030
bajerek via iOS
- 0
@CyganskiKsiaze: ale idiotka
- 1
@bajerek: o nje, czy to jeszcze polska? Czy zydopolin?!
@bajerek: No już stoją ;)
źródło: 1000033262
Pobierz- 1326
bajerek via iOS
- 757
@keep_it_real: Ale właśnie francuski kontenerowiec kończy przepływać
źródło: IMG_2179
Pobierz- 446
źródło: 1000005484
Pobierz- 10
- 19
źródło: hdffdhhfddfhfddfhhfddhfh
Pobierznarysowałbym dżdżownice w kutasie
bajerek via iOS
- 0
@milosc_smierc_i_roboty_drogowe: to najpierw musisz do niego wejść
źródło: 1000000343
Pobierz
bajerek via iOS
- 8
@KierownikWBiedronce: mulczowanie mózgu
- 150
Na ile wycenilibyście taką pracę?
Odpowiedzi poniżej 300zł/h będę usuwał
#polska #lekarz100k #praca #pracbaza #medycyna #nfz #konowalposting
Odpowiedzi poniżej 300zł/h będę usuwał
#polska #lekarz100k #praca #pracbaza #medycyna #nfz #konowalposting

bajerek via iOS
- 6
@Nighthuntero: niezła kretynka, Ale teraz medycyna będzie w każdym powiatowym to coraz więcej córeczek lokalnych januszexow będzie zostawało lekarzami ….
źródło: 1000012005
Pobierz
bajerek via iOS
- 2
- 52
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Konczy mi sie leasing na auto i planuje wziąć kolejne,
Wybor padl na BMW X5 w wersji M60i lub X5M z 2024/2025 roku (z racji tego ze wygladaja nowoczesniej i ogolnie ladniej niz bazowa X5)
Problem w tym, ze produkcja tego modelu sie konczy w tym roku i wchodzi nowy model, ktory wyglada tak jak na zdjeciu, styl Neuee Klasse
Zastanawiam
Wybor padl na BMW X5 w wersji M60i lub X5M z 2024/2025 roku (z racji tego ze wygladaja nowoczesniej i ogolnie ladniej niz bazowa X5)
Problem w tym, ze produkcja tego modelu sie konczy w tym roku i wchodzi nowy model, ktory wyglada tak jak na zdjeciu, styl Neuee Klasse
Zastanawiam
źródło: Zrzut ekranu 2026-02-9 o 15.52.36
Pobierz
bajerek via iOS
- 0
@quarox: aktualna jeszcze 2-3 lata będzie wyglądać świeżo, modele z końca produkcji mają lepsze wyposażenie bo upychają producenci z półek resztki gadżetów, na
Schodzący model są dobre rabaty, BMW zjechało z jakością G60vs G30 tu może być podobnie, aktualny model ma dobre silniki np 40i lub 40d
Schodzący model są dobre rabaty, BMW zjechało z jakością G60vs G30 tu może być podobnie, aktualny model ma dobre silniki np 40i lub 40d
Osiągnięcia
Komentator
od 05.09.2021Komentator Rocznica
od 28.12.2025Rocznica Gadżeciarz
od 27.12.2015Gadżeciarz Mikroblogger
od 09.10.2016Mikroblogger













1. Ortopeda z Grójca - 60 000 USD miesiecznie
2. Prezydent USA - 33 000 USD
3.Przewodniczacy
źródło: image
Pobierz