Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bajerek
bajerek

bajerek

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 68799
  • Znaleziska 33749
  • Mikroblog 35050
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 402
Czoso
Czoso
17.06.2026, 13:12:53
  • 3441
Zarobki miesieczne. Od najwyzszych do najnizszych

1. Ortopeda z Grójca - 60 000 USD miesiecznie

2. Prezydent USA - 33 000 USD

3.Przewodniczacy
Czoso - Zarobki miesieczne. Od najwyzszych do najnizszych

1. Ortopeda z Grójca - 60 ...

źródło: image

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bajerek
bajerek
bajerek 17.06.2026, 19:59:21 via iOS
  • 0
@Czoso: no prezydent USA na tym inside tradingu swoim to raczej 66mln $ xD
  • Odpowiedz
HedonistycznyEremita
HedonistycznyEremita
15.06.2026, 16:24:34
  • 64
#mecz Czy Hiszpania w ogóle zdaje sobie sprawę, że - według ekspertów - jest jednym z faworytów do pucharu? xd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bajerek
bajerek
bajerek 15.06.2026, 16:26:44 via iOS
  • 16
@HedonistycznyEremita: chyba jeszcze nikt im nie powiedział
  • Odpowiedz
ZenithNV
ZenithNV
14.06.2026, 18:59:16
  • 26
#mecz I takie drużyny jak Curacao czy Wyspy Zielonego Przylądka grają na mundialu, a Włosi czy nawet my Polacy już nie z powodu, że EU dostalo mało miejsc.. bez względu na to, czy jesteśmy słabi czy są słabi Włosi ani my ani makaroniarze nie dostalibyśmy takiego wpier**lu od Niemców.. brawo FIFA
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bajerek
bajerek
bajerek 14.06.2026, 19:03:48 via iOS
  • 1
@ZenithNV: akurat nasi to mogli tu obskoczyć w------l… jakby dostali bramkę na 1:1 to już byłoby po ich kruchej psychice xD
  • Odpowiedz
tyrytyty
tyrytyty
14.06.2026, 18:32:02
  • 38
"Brown" strzelający dla Niemiec

#mecz
tyrytyty - "Brown" strzelający dla Niemiec

#mecz

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bajerek
bajerek
bajerek 14.06.2026, 18:33:55 via iOS
  • 2
@tyrytyty: teraz Braun jest serio Braun :)
  • Odpowiedz
Dequstator
Dequstator
14.06.2026, 17:00:33
  • 5
#mecz #mundial musimy znaleźć konsensus
Dequstator - #mecz #mundial musimy znaleźć konsensus

źródło: comment_1589122001CpUFkU6SpkQFpgL2QPDEFy,w800

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bajerek
bajerek
bajerek 14.06.2026, 17:01:13 via iOS
  • 2
@Dequstator: on już znalazł kyrasao
  • Odpowiedz
bajerek
bajerek
bajerek 14.06.2026, 17:00:43
  • 0
#mecz kyrasao to się borek dokształcił :D
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CyganskiKsiaze
CyganskiKsiaze
18.05.2026, 04:09:23
  • 2030
Pamiętajcie: „Za każdym sukcesem mężczyzny stoi kobieta”
CyganskiKsiaze - Pamiętajcie: „Za każdym sukcesem mężczyzny stoi kobieta”

źródło: IMG_2900

Pobierz
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bajerek
bajerek
bajerek 18.05.2026, 08:44:22 via iOS
  • 0
@CyganskiKsiaze: ale idiotka
  • Odpowiedz
bajerek
bajerek
bajerek 06.04.2026, 20:26:39
  • 1
#wojna #izrael jak miło, będziemy wspomagać wiernego i wdzięcznego sojusznika
bajerek - #wojna #izrael jak miło, będziemy wspomagać wiernego i wdzięcznego sojuszni...

źródło: IMG_2204

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
06.04.2026, 20:31:18 via Android
  • 0
@bajerek: o nje, czy to jeszcze polska? Czy zydopolin?!
  • Odpowiedz
Zielonkazdr
Zielonkazdr
Zielonkazdr
06.04.2026, 20:53:49 via Wykop
  • 1
@bajerek: No już stoją ;)
Zielonkazdr - @bajerek: No już stoją ;)

źródło: 1000033262

Pobierz
  • Odpowiedz
keep_it_real
keep_it_real
02.04.2026, 18:15:24
  • 1326
#wojna #iran #izrael #usa

dla fabuły byłoby śmiesznie jakby od jutra europejskie tankowce pływały jakby nigdy nic :D :D :D
keepitreal - #wojna #iran #izrael #usa

dla fabuły byłoby śmiesznie jakby od jutra eu...

źródło: image

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bajerek
bajerek
bajerek 02.04.2026, 18:49:51 via iOS
  • 757
@keep_it_real: Ale właśnie francuski kontenerowiec kończy przepływać
bajerek - @keepitreal:  Ale właśnie francuski kontenerowiec kończy przepływać

źródło: IMG_2179

Pobierz
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
01.04.2026, 03:41:23
  • 446
Afrobiker

źródło: 1000005484

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bajerek
bajerek
bajerek 01.04.2026, 14:37:03 via iOS
  • 0
@Afrobiker: *kota sąsiadki
  • Odpowiedz
Wahitisyu
Wahitisyu
31.03.2026, 19:14:21
  • 10
#mecz
Wahitisyu - #mecz

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bajerek
bajerek
bajerek 31.03.2026, 19:14:58 via iOS
  • 0
@Wahitisyu: i dobrze, może będą jakieś większe zmiany niż kosmetyczne
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
27.03.2026, 19:02:00
  • 19
z powodu płonących składów ropy jakość powietrza w petersburgu osiąga poziomy szkodliwe dla zdrowia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - z powodu płonących składów ropy jakość powietrza w petersburgu osiąga pozi...

źródło: hdffdhhfddfhfddfhhfddhfh

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bajerek
bajerek
bajerek 27.03.2026, 19:05:57 via iOS
  • 20
@robertkk: fog of war, tak zwana mgła wojny
  • Odpowiedz
milosc_smierc_i_roboty_drogowe
milosc_smierc_i_roboty_drogowe
27.03.2026, 17:13:39
  • 1
narysowałbym dżdżownice w kutasie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
bajerek
bajerek
bajerek 27.03.2026, 17:52:57 via iOS
  • 0
@milosc_smierc_i_roboty_drogowe: to najpierw musisz do niego wejść
  • Odpowiedz
KierownikWBiedronce
KierownikWBiedronce
27.03.2026, 17:18:47
  • 13
#parkside #heheszki #humorobrazkowy #harrypotter
KierownikWBiedronce - #parkside #heheszki #humorobrazkowy #harrypotter

źródło: 1000000343

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bajerek
bajerek
bajerek 27.03.2026, 17:19:45 via iOS
  • 8
@KierownikWBiedronce: mulczowanie mózgu
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
23.02.2026, 09:50:57
  • 150
Na ile wycenilibyście taką pracę?
Odpowiedzi poniżej 300zł/h będę usuwał

#polska #lekarz100k #praca #pracbaza #medycyna #nfz #konowalposting
Nighthuntero - Na ile wycenilibyście taką pracę?
Odpowiedzi poniżej 300zł/h będę usuw...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bajerek
bajerek
bajerek 23.02.2026, 12:18:29 via iOS
  • 6
@Nighthuntero: niezła kretynka, Ale teraz medycyna będzie w każdym powiatowym to coraz więcej córeczek lokalnych januszexow będzie zostawało lekarzami ….
  • Odpowiedz
pieknylowca
pieknylowca
pieknylowca
17.02.2026, 09:29:55
  • 6
Moje ulubione kabanosy pleśniowe w stylu francuskim w Chlewionce #biedronka #polska
pieknylowca - Moje ulubione kabanosy pleśniowe w stylu francuskim w Chlewionce #biedr...

źródło: 1000012005

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bajerek
bajerek
bajerek 17.02.2026, 09:33:53 via iOS
  • 2
@pieknylowca: dobrze, że te grzyby jeszcze ognia nie wynalazły bo by się działo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
delulusional
delulusional
17.02.2026, 08:27:21
  • 52
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bajerek
bajerek
bajerek 17.02.2026, 09:25:28 via iOS
  • 9
@Lukardio: Ale Baćki nigdy na zdjęciach nie ma bo siedzi głęboko w dupie putka
  • Odpowiedz
quarox
quarox
quarox
09.02.2026, 14:55:01
  • 0
Konczy mi sie leasing na auto i planuje wziąć kolejne,

Wybor padl na BMW X5 w wersji M60i lub X5M z 2024/2025 roku (z racji tego ze wygladaja nowoczesniej i ogolnie ladniej niz bazowa X5)

Problem w tym, ze produkcja tego modelu sie konczy w tym roku i wchodzi nowy model, ktory wyglada tak jak na zdjeciu, styl Neuee Klasse

Zastanawiam
quarox - Konczy mi sie leasing na auto i planuje wziąć kolejne,

Wybor padl na BMW X5...

źródło: Zrzut ekranu 2026-02-9 o 15.52.36

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bajerek
bajerek
bajerek 09.02.2026, 16:54:00 via iOS
  • 0
@quarox: aktualna jeszcze 2-3 lata będzie wyglądać świeżo, modele z końca produkcji mają lepsze wyposażenie bo upychają producenci z półek resztki gadżetów, na
Schodzący model są dobre rabaty, BMW zjechało z jakością G60vs G30 tu może być podobnie, aktualny model ma dobre silniki np 40i lub 40d
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.09.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.12.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.10.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking