od dawna uważam, że posłowie oraz urzędnicy, powinni zarabiać niewiele więcej jak minimalna krajowa ..
Zero odliczeń kilometrówek itp. ulg..
@xmas78: posadźmy do zarządzania krajem ludzi, którzy z założenia będą ledwo wiązać koniec z końcem, co może pójść nie tak?
Swoją drogą to mieliśmy już taki ustrój w naszej historii gdzie (bardzo szerokie) prawa wyborcze mieli właśnie ludzie zależni finansowo od innych. Od magnatów, od obcych krajów, od prywatnych interesów. Kupienie sobie




















No i zmieniają, nowi fani się nie pojawiają, starzy są niezadowoleni, produkt nie wypala, firma