Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Myslovitz

Myslovitz

Dołączył 3 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3637
  • Znaleziska 1170
  • Mikroblog 2467
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 16

276

Koniec pracy w upale? Nowe limity temperatur

Koniec pracy w upale? Nowe limity temperatur

Projekt ustawy zakłada maksymalną temperaturę 35 st. C w pomieszczeniach pracy oraz 32 st. przy ciężkiej pracy na zewnątrz. Już po przekroczeniu 28 st. w pomieszczeniu albo 25 st. przy pracy fizycznej pracodawca ma stosować działania ochronne. Jak obstawiacie, to będzie martwy przepis?

zwyklychlopakszary
z
skarbiec.biz
dodany: 18 godz. i 20 min temu
  • 117
  • #
    praca
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    pracbaza
  • #
    kolchoz
Myslovitz
Myslovitz 5 godz. i 23 min temu via Android
  • 1
@raxon1: 31 to ja mam teraz na chacie xD

558

Łukasz Żak miał w celi telefony i próbował wpływać na świadków

Łukasz Żak miał w celi telefony i próbował wpływać na świadków

Oskarżony o spowodowanie wypadku w Warszawie Łukasz Żak miał w celi dostęp do telefonów. Miała mu je zatrzymać Służba Więzienna. Próbował wpływać na zeznania ważnych świadków. Pytaliśmy, czy prokuratura sprawdziła, kto dostarczył Żakowi urządzenia. Śledczy odmówili odpowiedzi nawet na pytania o to,

motvik
z
onet.pl
dodany: 12 godz. i 45 min temu
  • 50
  • #
    kryminalne
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    zabojstwo
  • #
    policja
Myslovitz
Myslovitz 8 godz. i 26 min temu via Android
  • 3
@xer2--her: mój sąsiad to miał na profilowe na FB ustawione selfie z celi xD
chaddeveloper
chaddeveloper
14.06.2026, 21:28:27
  • 0
Cześć, poszukuje urologa/chirurga. Mam do wycięcia torbiel naskórkowa, macie kogoś sprawdzonego? Nie chcę wydawać 300 złotych na konsultację, gdzie się dowiem że to co na to to co myślałem, za tydzień wycięcie i kolejne 300 pln xD

#lekarz #szpital #medycyna #slask #katowice #chorzow
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myslovitz
Myslovitz 16 godz. i 18 min temu via Android
  • 0
@DalaCiLama: ja za 50zł, tylko brzeszczota nie mam
  • Odpowiedz
Icouldbeyourmom
Icouldbeyourmom
przedwczoraj, 18:33:29
  • 1
#katowice #chorzow

Podobno dzisiaj jeżdżą po Katowicach (rejony Obroki i Witosa) niebieskie ku**wy i ludzi straszą? Gieksa zamierza coś odpowiedzieć, czy morda w dół i da sobie pluć na ryj?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myslovitz
Myslovitz 16 godz. i 23 min temu via Android
  • 0
@Icouldbeyourmom: pochowali się w domach
  • Odpowiedz
ty_to_chyba_lubisz
ty_to_chyba_lubisz
23.06.2026, 05:34:00
  • 742
Jestem jedyną osobą przed setką, która uważa, że kanalizacja i bieżąca woda zabiły ducha przygody?
Kiedyś po każdym posiłku było losowanie: zatrucie, pasożyty czy jednak przeżyję do jutra. Człowiek musiał być czujny.
Dzisiaj ludzie myją ręce, płuczą warzywa i piją wodę bezpośrednio z kranu. Wszystko przewidywalne, żadnego charakteru.
Wygodniej, ale jakoś mniej ciekawie. Kiedy ostatnio słyszeliście o kimś, kto nabawił się czerwonki po zwykłym obiedzie?
W sumie niby nikt nie zabrania czerpać
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myslovitz
Myslovitz 23.06.2026, 08:45:37 via Android
  • 5
@ty_to_chyba_lubisz:
KANALIZACJA NIE ZEPSUŁA DUCHA PRZYRODY, ONA R-------A RELACJĘ Z WOZIWODAMI
  • Odpowiedz
konserwix
konserwix
23.06.2026, 06:39:21
  • 2210
#lekarz100k #konowalposting ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konserwix - #lekarz100k #konowalposting ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000003879

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myslovitz
Myslovitz 23.06.2026, 08:43:55 via Android
  • 5
@wujek_srednia_rada: chyba 30 letnią od turka w reichu i w dwóch częściach. Ceny za panamere startują od 563k
  • Odpowiedz

98

Marcin Banot wspiął się na najwyższy budynek w Polsce. Postawił na nogi służby

Marcin Banot wspiął się na najwyższy budynek w Polsce. Postawił na nogi służby

W niedzielny poranek, 21 czerwca, służby zostały postawione w stan gotowości po zgłoszeniu dotyczącym mężczyzny wspinającego się na Varso Tower. Na miejscu pojawili się policjanci i strażacy. To nie pierwszy taki przypadek spektakularnej wspinaczki na wysokie budynki w Warszawie. Szczegóły w tekście

Maaatiz
z
warszawa.naszemiasto.pl
dodany: 22.06.2026, 08:50:05
  • 81
  • #
    banot
  • #
    bnt
  • #
    marcinbanot
  • #
    wspinaczka
  • #
    warszawa
  • #
    wiadomosci
Myslovitz
Myslovitz 23.06.2026, 08:35:25 via Android
  • -3
@123_: no raczej oczywiste, że tak z d--y nie zaczął wspinać się na 300 metrowe budynki tylko ma doświadczenie i wyrobione ciało do tego. Inaczej by się s--------ł już po 15 metrach

397

Naukowcy znaleźli banalny sposób na kleszcze. Liczba pajęczaków spada o 99%

Naukowcy znaleźli banalny sposób na kleszcze. Liczba pajęczaków spada o 99%

Naukowcy z University of Ottawa odkryli, że wysypanie wzdłuż leśnych ścieżek pasa zwykłych drewnianych zrębków dramatycznie ogranicza kontakt z pajęczakami w niektórych przypadkach nawet o 99 procent. Jak to możliwe?

Hyrieus
z
nieruchomosci.infor.pl
dodany: 20.06.2026, 16:40:41
  • 99
  • #
    kleszcze
  • #
    las
  • #
    kanada
  • #
    pajeczaki
  • #
    przyroda
  • #
    natura
Myslovitz
Myslovitz 21.06.2026, 14:11:46 via Android
  • 3
@enten: lepiej taką mechaniczną robo dupę w którą by się wgryzały. Za design powinien odpowiadać walaszek
Myslovitz
Myslovitz 21.06.2026, 14:14:05 via Android
  • 0
@vanschout: biorąc pod uwagę, że wczoraj w 30 minut w lesie w którym roiło się od takich kopców co 5 metrów złapałem 4 kleszcze to śmiem się nie zgodzić xD

517

Zmarł kierowca, który uśmiercił 9-latka i jego ojca. Zdążył się nie przyznać

Zmarł kierowca, który uśmiercił 9-latka i jego ojca. Zdążył się nie przyznać

10 czerwca 52-letni kierowca wjechał na chodnik i śmiertelnie potrącił chłopca (9 l.) i jego ojca (48 l.). Miał on epilepsję, w ogóle nie powinien był siadać za kierownicą. W szpitalu zeznał, że nie pamięta wypadku. Sąd odrzucił areszt, a dziś w wyniku następstwa choroby, mężczyzna zmarł

wilgaroksa
z
radiowroclaw.pl
dodany: 16.06.2026, 13:10:15
  • 134
  • #
    wypadek
  • #
    zdrowie
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
Myslovitz
Myslovitz 19.06.2026, 14:36:07 via Android
  • 0
Czego to człowiek nie zrobi by się wyłgać od odpowiedzialności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Myslovitz
Myslovitz 19.06.2026, 14:45:56 via Android
  • 1
@renegatt: trudno spowodować wypadek jak się jeździ 20kmh po mieście. Takich kierowców co jeżdżą 20-30 bo ledwo widzą, słyszą lub mają refleks leniwca to trochę znam.
Generalnie każdy powinien raz na 5 lat przechodzić badania bez względu na wiek i nie byłoby problemu a nie że ten ślepy, tamten głuchy itp

Same badania do prawka w Polsce to kpina i lipa.
Jak robiłem badania do prawka to wyglądało to tak,

265

Emerytura dla Polaków pracujących w Niemczech. 5 lat wystarczy, żeby dostać.

Emerytura dla Polaków pracujących w Niemczech. 5 lat wystarczy, żeby dostać.

Może u nas coś takiego wprowadzić.

jestesmytylkotrybami22
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 19.06.2026, 04:08:41
  • 111
  • #
    polska
Myslovitz
Myslovitz 19.06.2026, 12:04:34 via Android
  • -1
@jan-fifalski: to zależy od kraju. Np w Holandii minimalny okres to 10 lat
Myslovitz
Myslovitz 19.06.2026, 12:14:03 via Android
  • 2
@Pawel993: problem to będziesz miał ty licząc na godną emeryturę. Ci co na czarno odkładają to będą srali pieniędzmi pod warunkiem że tego nie ruszają.
Odkładaj 2k przez te 45 lat pracy to masz ponad milion złotych na życie na emeryturze, bez stresu, paniki i liczenia czy ci na leki starczy.

Będąc kobieta to jeszcze ma sens.
Ale będąc chłopem to ile ty pożyjesz na tej emeryturze średnio 8 lat.
Myslovitz
Myslovitz 19.06.2026, 13:30:03 via Android
  • -1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

1515

"Po co mam zatrudniać 10 ortopedów po 20 tys zł jak mogę jednego za 200 tys zł"

"Po co mam zatrudniać 10 ortopedów po 20 tys zł jak mogę jednego za 200 tys zł"

Jest reakcja Naczelnej Izby Lekarskiej po artykule Wirtualnej Polski na temat ortopedy Michała Burczego, który pracował tak dużo, że ze swojej praktyki lekarskiej miał w ub. roku aż 2,8 mln zł przychodu. NIL w oświadczeniu odcina się od słów, w których przekonywał, że dla szpitala nie ma różnicy, cz

airaG
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 17.06.2026, 15:15:28
  • 139
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
Myslovitz
Myslovitz 18.06.2026, 14:58:52 via Android
  • 0
@amadeus86: paradoksalnie tak. Jakby zarządzał jakiś gryzipiorek to nawet nie miałby pojęcia które wydatki są konieczne a które nie

2797

Większość lekarzy nie chce zakazu łączenia pracy w sektorze publicznym i prywatn

Większość lekarzy nie chce zakazu łączenia pracy w sektorze publicznym i prywatn

Pełny zakaz pracy jednocześnie w publicznym systemie i w prywatnej popiera jedynie 15 proc. lekarzy. Ograniczyło by to możliwości okradania Polaków. Większe poparcie mają rozwiązania porządkujące. Jakie? Przede wszystkim wzrost wynagrodzeń w sektorze publicznym. Jeszcze im mało!!!

danielbr3
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 17.06.2026, 10:20:59
  • 278
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
  • #
    finanse
  • #
    medycyna
  • #
    praca
  • #
    korposwiat
Myslovitz
Myslovitz 17.06.2026, 15:14:06 via Android
  • 0
No i mając wybierać pomiędzy służbą zdrowia a prywatną praktyką to zgadnijcie co wybiorą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Myslovitz
Myslovitz 17.06.2026, 18:26:57 via Android
  • 0
@P_i_o_t_R: przecież sektor wizyt prywatnych ma się lepiej niż tych na NFZ. Masa ludzi i tak od lat chodzi prywatnie, bo alternatywa to wizyta za pół roku na NFZ. Część zrobi kwity na orzecznika i będzie klepać 200zl za 5 minut na badaniach do prawka. Kolejna część przejdzie do firm jak Medicover itp
Myslovitz
Myslovitz 18.06.2026, 08:00:08 via Android
  • 0
@P_i_o_t_R: no będą umierać, ale przynajmniej lekarz swoje zarobi( ͡° ͜ʖ ͡°)

259

Przyszycie guzika za 36 zł, suwak za stówę. Nowe krawieckie promocje w Żabce

Przyszycie guzika za 36 zł, suwak za stówę. Nowe krawieckie promocje w Żabce

Idziesz po chipsy, a wychodzisz z zacerowanymi spodniami? Żabka rozszerza usługi o krawiectwo i naprawę butów (w ramach woshwosh). O ile dostępność od 6:00 do 23:00 robi wrażenie, o tyle cennik ścina z nóg: 36 zł za przyszycie jednego guzika, 99 zł za wszycie suwaka i ponad 300 zł za renowację butów

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 16.06.2026, 07:48:52
  • 148
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
Myslovitz
Myslovitz 17.06.2026, 11:04:04 via Android
  • 3
@Wpisz_LoginTU: do tego notariusz w 15 minut

345

Holenderska obligacja z 1648 r. do dzisiaj płaci odsetki

Holenderska obligacja z 1648 r. do dzisiaj płaci odsetki

I będzie je płacić dopóki bedzie istniał emitent, czyli możliwe że do końca świata

Eldritch2077
z
blogi.bossa.pl
dodany: 15.06.2026, 14:59:44
  • 35
  • #
    finanse
  • #
    oszczedzanie
  • #
    ciekawostki
  • #
    pieniadze
Myslovitz
Myslovitz 16.06.2026, 14:48:49 via Android
  • 0
@wiverna: chwała hamurabiemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

702

Polka, żona Sikha broni mordercę Polaka

Pokaż treści 18+

Polka, żona Sikha broni mordercę Polaka

p0lka broni mordercę Vikruma Digwę i twierdzi że biali to rasiści. Obwinia Henrego o sprowokowanie ataku

uplink
z
youtube.com
dodany: 14.06.2026, 19:37:28
  • 144
  • #
    uk
  • #
    wielkabrytania
Myslovitz
Myslovitz 15.06.2026, 10:19:16 via Android
  • 0
@CCH5OH: wyjedź z Podlasia

964

Petycja przeciwko ograniczeniom Google w używaniu plików APK

Petycja przeciwko ograniczeniom Google w używaniu plików APK

Petycja zebrała blisko 200 000 podpisów, ale Google mimo sprzeciwu użytkowników wprowadza restrykcje na pliki APK. Autor zachęca do odwiedzenia keepandroidopen.org, gdzie znajdziecie informacje o obejściu blokad i dalszym sprzeciwie wobec Google. Dziękuje społeczności Androida za walkę o otwartość.

nameisnull
z
change.org
dodany: 13.06.2026, 12:14:32
  • 122
  • #
    technologia
  • #
    android
  • #
    smartfon
  • #
    telefony
  • #
    programowanie
  • #
    programista15k
Myslovitz
Myslovitz 14.06.2026, 12:26:19 via Android
  • 4
@snorli12: jaki to mniej zaawansowany użytkownik? Taki nawet nie wie jak zainstalować taki plik z poza sklepu, bo i tak musi najpierw włączyć opcje dewelopera, zaznaczyć tą opcję a potem wyrazić zgodę na instalację i zainstalować taki plik

81

Mławski szpital umiera. Dyrektor: lekarz zażądał 1700 zł za dyżur

Mławski szpital umiera. Dyrektor: lekarz zażądał 1700 zł za dyżur

Szpitali generujących straty będzie znacznie więcej ocenia w rozmowie z Medonetem Piotr Parjaszewski, dyrektor szpitala w Mławie. Problemy finansowe placówki doszły do takiego poziomu, że znalazła się na krawędzi zamknięcia. Nadal głośno o długu, a sytuacja w mławskim szpitalu jak w soczewce skupi

airaG
z
pro.medonet.pl
dodany: 11.06.2026, 07:51:27
  • 78
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    zdrowie
  • #
    pieniadze
  • #
    wydarzenia
Myslovitz
Myslovitz 14.06.2026, 03:12:16 via Android
  • 0
Dyżur ma 24h co daje 70zl netto/h. To niby dużo?
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Myslovitz
Myslovitz 14.06.2026, 11:56:10 via Android
  • 1
@lysa_pala: to niech wykopki nauczą się składać zdania, bo po to debil xd
Myslovitz - @lysa_pala: to niech wykopki nauczą się składać zdania, bo po to debil xd

źródło: 1000028576

Pobierz
Squirell_
Squirell_
12.06.2026, 09:58:23
  • 0
Hej mircy z #katowice #chorzow

Gdzie można zostawić auto w pobliżu Parku Śląskiego? Tak, żeby mnie nie odholowali ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myslovitz
Myslovitz 12.06.2026, 10:05:30 via Android
  • 4
Jak się na festiwal wybierasz to złota rada, parkuj jak najdalej. Żeby w pobliżu zaparkować to byś musiał już parkować a dwa to i tak nie ma to sensu bo potem 3h będziesz wyjeżdżał
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
11.06.2026, 06:12:03
  • 262
To jest jakieś niesamowite po prostu. Kobieta sobie szła spokojnie do samochodu i kiedy położyła rękę na klamce żeby otworzyć drzwi rzucił jej się na rękę pies i pogryz a psiarze obwiniają kobietę, bo powinna odpowiednio wcześnie wypatrzeć psa i w bezpiecznej odległości go ominąć xd

Klękajcie narody i schodźcie z drogi bo psiarz z psem idzie ulicą.

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #truestory #warszawa
WielkiNos - To jest jakieś niesamowite po prostu. Kobieta sobie szła spokojnie do sam...

źródło: 1000131670

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myslovitz
Myslovitz 11.06.2026, 12:00:15 via Android
  • 4
@WielkiNos: specjalnie na takie okazje noszę całkiem okazałego sprężynowca. W razie potrzeby posłuży do prawidłowego socjalizowania pieska
  • Odpowiedz

751

Kupujesz słuchawki z funkcją. Serwis ją wyłącza. Rękojmia odrzucona XD

Kupujesz słuchawki z funkcją. Serwis ją wyłącza. Rękojmia odrzucona XD

Cześć Mirki i Mirabelki! Kupiłem słuchawki Sony WH-1000XM5 w Media Markt i złożyłem reklamację z tytułu rękojmi, bo urządzenie nie działało zgodnie z funkcjonalnością opisaną przez producenta. Słuchawki zaczęły same się wyłączać podczas użytkowania, mimo że były nadal używane i podłączone poprzez bl

ziomal1234
z
wykop.pl
dodany: 09.06.2026, 16:48:19
  • 193
  • #
    polska
  • #
    januszebiznesu
  • #
    uokik
  • #
    prawo
  • #
    bezprawnik
  • #
    wykopefekt
Myslovitz
Myslovitz 09.06.2026, 20:31:13 via Android
  • -2
@balrog84: bo w chińczyku nie będzie działać od początku zapomniałeś dodać xd
Myslovitz
Myslovitz 09.06.2026, 20:38:47 via Android
  • 3
@say-my-name: ja właśnie słyszałem że z polskim problem bo Polaczki cebulaczki wykorzystywali każdą okazję by dostać refunda a niemiecki spoko.
Akurat moja siostra pracowała przy obsłudze tego ale nie na polskim tylko chyba niemieckim
Myslovitz
Myslovitz 09.06.2026, 20:41:43 via Android
  • 1
@michalson18: ja pamiętam jak się pojawiły kiedyś te opaski band od Samsunga to oni mieli model co działał tylko z jednym modelem telefonu Samsunga xD nie że tylko z samsungami ale z jednym modelem xD
Myslovitz
Myslovitz 09.06.2026, 20:49:03 via Android
  • 1
@projektant_doktorant: ja do tej pory używam starego laptopa Sony Vaio. W sumie nawet nie zmieniam bo robi dokładnie to co powinien robić laptop. Już chyba trzeci z rzędu Vaio u mnie dogorywa i pewnie jak padnie to kupię kolejnego
Myslovitz
Myslovitz 09.06.2026, 20:53:15 via Android
  • 0
@krzysssss: a kto powiedział że nowego, też kupię sztrucla z okolic 2010, bo jak coś działa to po co zmieniać
Myslovitz
Myslovitz 09.06.2026, 21:00:39 via Android
  • 4
@Diasendi: ja wcześniej miałem Vaio serii Z to jak na 15 letniego lapka to to jest dla mnie szczyt idealnego laptopa

https://blogs.windows.com/windowsexperience/2011/07/13/sonys-new-vaio-z-redefines-luxury-computing/
Myslovitz - @Diasendi: ja wcześniej miałem Vaio serii Z to jak na 15 letniego lapka t...

źródło: 1000028345

Pobierz
Myslovitz
Myslovitz 09.06.2026, 21:40:19 via Android
  • 1
@Diasendi: trzy w 15 lat xD na swoją obronę powiem tyle, że za każdym razem to były uszkodzenia mechaniczne a zmienić musiałem przez problematyczny dostęp części
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >
  • Katowice

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 09.10.2024

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 15.10.2023

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 05.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking