Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko210
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow

nie-ma-juz-wolnych-loginow

Dołączył 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 49
  • Znaleziska 35
  • Mikroblog 14
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4

455

Białoruski trener obraża Polaków. Nagranie wywołało burzę w sieci

Białoruski trener obraża Polaków. Nagranie wywołało burzę w sieci

Jedyna nacja która jest popi**** to jest Polska tak o naszym kraju i Polakach wypowiedział się białoruski trener Andriei Hremyk. Nagranie krąży już po sieci i wywołuje sporą falę komentarzy. Co sądzicie o takich słowach ze strony przedstawiciela środowiska sportowego?

GoodGuyChucky93
z
wykop.pl
dodany: 01.06.2026, 03:01:50
  • 104
  • #
    boks
  • #
    primemma
  • #
    rosja
  • #
    bialorus
  • #
    polska
  • #
    sport
nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow 01.06.2026, 07:47:56 via Wykop
  • 19
Dobre to imie i nazwisko bo jedyne źródło to wykop?
nie-ma-juz-wolnych-loginow - Dobre to imie i nazwisko bo jedyne źródło to wykop?

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

69

Mentzen obraził aktorów. Żulczyk odpowiada: "Zamknij mordę i do roboty"

Trwa burza po przyjęciu ustawy wspierającej artystów. Mentzen nazwał zawód aktora "pajacowaniem", a jego wpis dobitnie skomentował pisarz, Jakub Żulczyk. "Przede wszystkim to my wszyscy, artyści, magazynierzy, rolnicy, hutnicy, sprzedawcy musimy płacić na ciebie" - zwrócił się do posła.

spere
z
kultura.gazeta.pl
dodany: 29.05.2026, 10:30:56
  • 58
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    bekazprawakow
  • #
    pracbaza
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    finanse
nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow 29.05.2026, 19:30:36 via Wykop
  • 2
Szkoda, że nie ma jakiegoś lobby programistów. Jak mam niskie zarobki ale utrzymuje projekty open-source to dopłacają do ZUS.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

738

Skarbówka wpadła na pizzę. Skończyło się mandatem na 2500 zł

Skarbówka wpadła na pizzę. Skończyło się mandatem na 2500 zł

Kontrola skarbówki w jednej z pizzerii w Gdańsku zakończyła się mandatem na kwotę 2500 zł. Powodem nałożenia tak wysokiej kary były krewetki, które pojawiły się na pizzy. Właściciel naliczył bowiem błędną stawkę VAT.

nie-ma-juz-wolnych-loginow
z
finanse.wp.pl
dodany: 29.05.2026, 19:28:04
  • 200
  • #
    skarbowka
  • #
    pizza
  • #
    podatki
  • #
    kara
  • #
    pieniadze

3

Onet dalej reklamuje informatykę jako najbardziej opłacalny kierunek studiów.

Onet dalej reklamuje informatykę jako najbardziej opłacalny kierunek studiów.

"Sprawdziliśmy, kto trafia na najbardziej opłacalny kierunek stacjonarny w Polsce, którego połowa absolwentów zarabia więcej niż 14 tys. zł już w pierwszym roku po dyplomie. Ten wynik dotyczy magistrów informatyki po Uniwersytecie Warszawskim."

nie-ma-juz-wolnych-loginow
z
onet.pl
dodany: 28.05.2026, 10:40:15
  • 0
  • #
    informatyka
  • #
    it
  • #
    programisci
  • #
    onet

492

Jednostka Sił Zbrojnych Ukrainy z kontrowersyjnym imieniem. Polska reaguje

Jednostka Sił Zbrojnych Ukrainy z kontrowersyjnym imieniem. Polska reaguje

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski zdecydował o nadaniu jednej z jednostek Sił Zbrojnych Ukrainy imienia "Bohaterów UPA". Ukraińska Powstańcza Armia, której dotyczy ta decyzja, jest w Polsce uznawana za odpowiedzialną za masowe zbrodnie na ludności polskiej na Wołyniu.

rybak_fischermann
z
onet.pl
dodany: 27.05.2026, 11:41:18
  • 128
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wojsko
  • #
    wojna
  • #
    upa
  • #
    polityka
nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow 27.05.2026, 14:18:03 via Wykop
  • 2
@peters294: I cyk nagły wyciek filmików z politykami i prostytutkami.

1900

Nowy dodatek do Wiedźmina 3 Potwierdzony!!

Nowy dodatek do Wiedźmina 3 Potwierdzony!!

Songs of the Past w 2027

TheFlashes
z
x.com
dodany: 27.05.2026, 09:13:42
  • 341
  • #
    gry
  • #
    wiedzmin
  • #
    konsole
  • #
    wiedzmin3

nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow 27.05.2026, 11:39:55 via Wykop
  • 11
Czy są jakieś przecieki o jakości?
nie-ma-juz-wolnych-loginow - Czy są jakieś przecieki o jakości?

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow 25.05.2026, 15:20:22
  • 0
Być milionerem, poważanym piłkarzem grającym w Barcelonie, miej wszystko to można mieć ale i tak skuś się na reklamowanie jakiś lodów.
Jeszcze rozumiem coś premium ale bazarowe lody?
nie-ma-juz-wolnych-loginow - Być milionerem, poważanym piłkarzem grającym w Barceloni...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

red7000
red7000
25.05.2026, 15:22:17 via Wykop
  • 4
@nie-ma-juz-wolnych-loginow: Najczęściej, to prawa do wizerunku ma jego agencja. Przychodzi lodziarnia, mówi, że potrzebują fotę Wojtka, może być byle jaka, nawet w piżamie, byle rękawice miał. Agencja mówi, spoko, tu macie fotkę sprzed 2 lat. To będzie milion. Dzięki. Cześć.
  • Odpowiedz
neerg_ylno
neerg_ylno
25.05.2026, 15:43:30 via Android
  • 1
@nie-ma-juz-wolnych-loginow: lepsze to niż reklamowanie skupu katalizatorów (✌ ゚ ∀ ゚)☞

Pamiętam w jak liceum byłem wielkim fanem Jarka Jakimowicza. Oglądałem młode wilki chyba ze sto razy. Cały pokój miałem w jego plakatach. Chciałem być taki jak on, wyglądać jak on i mówić jak on.
Pewnego dnia zobaczyłem go jak jadł hamburgera w jednym z warszawskich maków. Wyrwałem kartkę z zeszytu i podszedłem do niego. Dukając poprosiłem o autograf,
  • Odpowiedz
nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow 21.05.2026, 09:32:36
  • 0
Chyba najgorszy możliwy rozmiar mieszkania. Ani to kawalerka, ani coś rodzinnego. Po co takie powstają?
nie-ma-juz-wolnych-loginow - Chyba najgorszy możliwy rozmiar mieszkania. Ani to kawal...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow
Autor
21.05.2026, 09:48:01 via Wykop
  • 0
@Bpnn: No tak to jest większe niż kawalerka. kawalerka to jakoś do 30 m. To jak dla mnie to takie pośrodku niczego.
  • Odpowiedz
nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow 15.05.2026, 06:53:04
  • 0
Pracownicy wózków widłowych do odstrzału? Reklama na Onet.
nie-ma-juz-wolnych-loginow - Pracownicy wózków widłowych do odstrzału? Reklama na One...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow 13.05.2026, 13:24:14
  • 80
Właściciel dostosował się do poziomu komentującej.
nie-ma-juz-wolnych-loginow - Właściciel dostosował się do poziomu komentującej.

źródło: image

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
13.05.2026, 13:31:54 via iOS
  • 493
@nie-ma-juz-wolnych-loginow: żałosna odpowiedź, właściciel dopasował się do poziomu menela
  • Odpowiedz
Pawulon_Dla_Starych
Pawulon_Dla_Starych
13.05.2026, 14:01:39 via Wykop
  • 314
@nie-ma-juz-wolnych-loginow: Ale cuchnie januszem, aż muszę okno otworzyć.
  • Odpowiedz

985

Brzoska wygrywa z Zuckerbergiem. Historyczny moment dla szefa InPost

Brzoska wygrywa z Zuckerbergiem. Historyczny moment dla szefa InPost

Scam na Facebooku i Instagramie: polskie orzeczenie może wywrócić UE do góry nogami.

adam-hunter
z
ithardware.pl
dodany: 29.04.2026, 13:13:51
  • 108
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    komputery
  • #
    polska
nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow 29.04.2026, 14:52:49 via Wykop
  • -3
Zuckerberg to kolega Trumpa teraz. UE nie poświęci złoszczenia pomarańczowego dla jakiegoś kolesia od paczek.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

493

Krzysztof Stanowski po raz kolejny kłamie

Krzysztof Stanowski po raz kolejny kłamie

Tym razem kłamliwe twierdzi, że filmik PiSu na którym Czarnek mówi o akcji Łatwogang, z doklejonym kodem QR do zbiorki na konto PiS został zmanipulowany przez Jana Grabiec (KO).

Jarusek
z
wykop.pl
dodany: 29.04.2026, 10:57:52
  • 61
  • #
    kanalzero
  • #
    klamstwo
  • #
    manipulacja
  • #
    polityka
  • #
    afera
  • #
    bekazpisu
nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow 29.04.2026, 13:49:20 via Wykop
  • -15
nie-ma-juz-wolnych-loginow

źródło: image

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

475

Średni koszt wynajmu mieszkania w Polsce równy najniższej krajowej

Średni koszt wynajmu mieszkania w Polsce równy najniższej krajowej

Rynek nieruchomości w Polsce potrafi zaskakiwać. Nie inaczej jest tym razem. Ceny najmu mieszkań w naszym kraju spadły. W miastach wojewódzkich korekta w dół wyniosła średnio około 1%. Są jednak wyjątki od tej reguły. To chociażby Olsztyn, Opole i Kielce, gdzie czynsze podrożały. A gdzie jest najdro

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 29.04.2026, 09:21:36
  • 181
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje

nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow 29.04.2026, 12:26:18 via Wykop
  • 11
No to nie płacić, rząd oficjalnie planuje dać temu zielone światło. Najlepiej wynająć od polityków albo ich rodzić, zapłacić kilka razy i przestać.

Sam najmuje w Krakowie kawalerkę ale mam stałą lokatorkę od lat i płaci 1200zł miesięcznie. Ani nie myśli o wyprowadzce ani kombinowaniu. Kontakt bardzo dobry.

Ja 0 problemów, tylko widzę przelewy. Jak są cwaniaki co podnoszą bez opamiętania to ja bym jechał z nimi.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow 29.04.2026, 12:13:21
  • 1
Ciekawe ile osób dodatkowo wtopi.
nie-ma-juz-wolnych-loginow - Ciekawe ile osób dodatkowo wtopi.

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow 29.04.2026, 07:44:13
  • 0
Tak wygląda tankowiec zdaniem reporterów.
nie-ma-juz-wolnych-loginow - Tak wygląda tankowiec zdaniem reporterów.

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teluch
teluch
29.04.2026, 08:07:43 via Wykop
  • 0
@nie-ma-juz-wolnych-loginow:
teluch - @nie-ma-juz-wolnych-loginow:

źródło: 1000019692

Pobierz
  • Odpowiedz

3

Ustawa o kryptowalutach. Polsat News nieoficjalnie: Prezydent zaakceptuje ustawę

Ustawa o kryptowalutach. Polsat News nieoficjalnie: Prezydent zaakceptuje ustawę

Prezydent Karol Nawrocki podpisze ustawę o kryptowalutach, jeśli Sejm przyjmie ją w takiej formie, w jakiej proponuje Polska 2050 - ustalił nieoficjalnie dziennikarz Polsat News Paweł Balinowski u źródeł w Kancelarii Prezydenta

freedomseeker
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 23.04.2026, 09:21:59
  • 2
  • #
    kryptowaluty
  • #
    polska
  • #
    prezydent
  • #
    sejm
  • #
    polska2050
  • #
    polityka

nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow 23.04.2026, 09:27:45 via Wykop
  • 0
Czyli Tusk wygrał, warto było poświęcić zondacrypto i ich klientów za podpis jego zdaniem.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

386

Poseł Lewicy: Niech roboty płacą podatki na nasz dochód gwarantowany

Poseł Lewicy: Niech roboty płacą podatki na nasz dochód gwarantowany

Maszyny zaczynają zastępować ludzi, ale nie odprowadzają składek. Musimy to zmienić mówi Arkadiusz Sikora.

Darekson
z
wroclawskiefakty.pl
dodany: 23.04.2026, 06:14:38
  • 234
  • #
    technologia
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    rynekpracy
  • #
    wiadomosci
  • #
    ciekawostki
  • #
    polityka
nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow 23.04.2026, 09:26:45 via Wykop
  • -1
CIekawe czy wpadną na pomysł żeby dodatkowo opodatkowywać subskrypcje AI typu Cursor, CoPilot i inne.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow 22.04.2026, 14:41:28
  • 0
Oni na Zonda mają odpalony jakiś tryb demo czy tam rzeczywiści handel sie cały czas odbywa?
nie-ma-juz-wolnych-loginow - Oni na Zonda mają odpalony jakiś tryb demo czy tam rzecz...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

586

Trzy państwa złożyły wniosek o zawieszenie współpracy UE z Izraelem

Trzy państwa złożyły wniosek o zawieszenie współpracy UE z Izraelem

Hiszpania, Słowenia i Irlandia domagają się od Unii Europejskiej zdecydowanej reakcji wobec Izraela. Ministrowie spraw zagranicznych tych krajów apelują o zawieszenie umowy stowarzyszeniowej z Tel Awiwem, wskazując na naruszenia praw człowieka i międzynarodowego prawa.Decyzja może zapaść już wkrótce

Stopa_Szopa
z
rmf24.pl
dodany: 21.04.2026, 10:57:22
  • 39
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    izrael
  • #
    prawaclowieka
  • #
    polityka
nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow 21.04.2026, 12:53:44 via Wykop
  • 16
Nasi to zawetują, nawet jak większośc państw by tego chciała.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow 21.04.2026, 13:01:39 via Wykop
  • 3
@LudzieToDebile: Polska to zawetuje.

2820

Pracownicy zonda zostali zwolnieni. Prezes nieuchwytny, ma paszport Izraela.

Pracownicy zonda zostali zwolnieni. Prezes nieuchwytny, ma paszport Izraela.

To by było na tyle jak ktoś liczył jeszcze na pieniądze.

nie-ma-juz-wolnych-loginow
z
money.pl
dodany: 21.04.2026, 12:40:22
  • 397
  • #
    zonda
  • #
    bitcoin
  • #
    krypto

nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow
Autor
21.04.2026, 12:52:36 via Wykop
  • -1
@elo345: Paszport niech będzie ale domagac sie od Izraela ekstradycji.
nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow
nie-ma-juz-wolnych-loginow
Autor
21.04.2026, 12:58:42 via Wykop
  • 124
To tak wygląda spłacanie ustawy 447. Jak starał się o paszport Izraela to pewnie to wszystko było zaplanowane tylko czekał żeby mu jeszcze ktoś wpłacił. I dalej wpłacają jak ktoś nie czyta wiadomości.
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Ktos Inny

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking