Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko196
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Kowalm2
Kowalm2

Kowalm2

Dołączył 6 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17731
  • Znaleziska 17511
  • Mikroblog 220
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 32

565

Psy goniły dziecko w Brennej. Zostały otrute. Wyrok w głośnej sprawie

Psy goniły dziecko w Brennej. Zostały otrute. Wyrok w głośnej sprawie

Sąd Rejonowy w Cieszynie ogłosił wyrok w sprawie Damiana D. oskarżonego za podanie psom sąsiadów trutki na ślimaki w Brennej.

ken-wawa
z
o2.pl
dodany: 23.06.2026, 16:24:51
  • 239
  • #
    wiadomosci
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    prawo
  • #
    informacje
Kowalm2
Kowalm2
Kowalm2 21 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 0
@jbpis: nie wiedzialem. Od dzisiaj bede jadł duzo rodzynek na spacerach.

4086

Lekarze od lat starają się JAK NAJBARDZIEJ ograniczyć prawa pokrewnym zawodom

Lekarze od lat starają się JAK NAJBARDZIEJ ograniczyć prawa pokrewnym zawodom

sytuacja ta dotyczy fizjoterapeutów, dietetyków, optometrystów, kosmetologów, psychologów klinicznych, ratowników medycznych, pielęgniarek, położnych, diagnostów laboratoryjnych, farmaceutów etc

kontogoogle
z
wykop.pl
dodany: 21.06.2026, 21:58:50
  • 182
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz
  • #
    lekarski
Kowalm2
Kowalm2
Kowalm2 22.06.2026, 14:23:33 via Wykop
  • 0
@tigerade: tak dokladnie jest, tylko trzeba w tym posiedziec. Dodam, ze dobry lekarz, nie mowie o dziadach, wie, ze jak wezmiesz jedno, to bedziesz pobudzony, wezmiesz drugi bedziesz zamulony, po trzecim bez pamieci itp. Oni to znaja z rozmow z pacjentami i tym wygrywają. Trzeba by czytac fora o kazdym leku, a ludzie rozne rzeczy pisza na forach.

2583

Kolejny lekarz z gigantycznymi zarobkami. To radny powiatu z PiS

Kolejny lekarz z gigantycznymi zarobkami. To radny powiatu z PiS

Z oświadczenia majątkowego dyrektora wynika, że w minionym roku zarobił on w zadłużonej na 5,2 mln złotych placówce blisko 864 tys. zł brutto.

etepetete
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 21.06.2026, 08:51:35
  • 212
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
Kowalm2
Kowalm2
Kowalm2 21.06.2026, 14:57:23 via Wykop
  • 7
@giorgioborgio: ale bida, jakiś malo zaradny.

932

"Pierwszeństwo mają Ukraińcy". Żabka reaguje po ogłoszeniu, które wywołało burzę

"Pierwszeństwo mają Ukraińcy". Żabka reaguje po ogłoszeniu, które wywołało burzę

Ogłoszenie o pracę w Żabce wywołało burzę w sieci. Prowadząca sklep Ukrainka napisała wprost, że zatrudni tylko swoich rodakow

karol1011
z
fakt.pl
dodany: 20.06.2026, 03:21:16
  • 182
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
Kowalm2
Kowalm2
Kowalm2 21.06.2026, 07:20:47 via Wykop
  • -4
@Wolfr: taaa czepiają się, a sami nie potrafią prowadzić biznesu.
Kowalm2
Kowalm2
Kowalm2 21.06.2026, 07:22:09 via Wykop
  • 10
@Mateusz_Zawadeusz: to nienawiść wyssana z mlekiem matki :)
Kowalm2
Kowalm2
Kowalm2 21.06.2026, 07:27:37 via Wykop
  • 12
@Lumberjack91: oni tą nienawiść wyssali z mlekiem matki. U mnie w pracy jak zaczeła sie wojna na ua, to wszyscy pomagali rodzinie ukrainki, która z nami pracowała. Pozniej zaczely się akcje na granicy z blokowaniem transportu itd, to zaczela wypisywac teksty w stylu "bracia ukraincy, za blokowanie granicy nie kupujmy polskiego chleba i towarów". Kierowniczka to zobaczyla u niej na facebooku i nastepnego dnia ukrainka zostala wywalona z roboty:)

535

Kacprzyk pracował w trzecim miejscu

Kacprzyk pracował w trzecim miejscu

Co jeszcze wypłynie?

alterego
z
wykop.pl
dodany: 19.06.2026, 20:31:07
  • 53
  • #
    afera
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    csiwykop
  • #
    polska
Kowalm2
Kowalm2
Kowalm2 21.06.2026, 07:17:09 via Wykop
  • 1
@Aggressive_Perfector: ciekawe czy młody lekarz dzielił się pieniędzmi.

645

Koniec z wracaniem do tej samej apteki. Ważna zmiana dla pacjentów już od lipca

Koniec z wracaniem do tej samej apteki. Ważna zmiana dla pacjentów już od lipca

Pacjenci nie będą już musieli wracać do tej samej apteki, aby wykupić kolejne opakowania leku z jednej e-recepty. Ministerstwo Zdrowia przygotowuje uruchomienie tzw. e-recepty dzielonej, która pozwoli kontynuować realizację recepty w różnych placówkach

freedomseeker
z
gazetaprawna.pl
dodany: 19.06.2026, 13:49:39
  • 116
  • #
    leki
  • #
    apteka
  • #
    polska
  • #
    farmacja
  • #
    erecepta
  • #
    recepta
Kowalm2
Kowalm2
Kowalm2 21.06.2026, 06:56:09 via Wykop
  • -2
@JDEVIL: juz jest zniesiony. Ostatnio kupowalek lek w aptece i nie bylo problemu z zakupem opakowan 5mg i 10mg a mialo być jedno 15.
Kowalm2
Kowalm2
Kowalm2 21.06.2026, 07:00:21 via Wykop
  • 0
@peters294: nic nie musisz. Nawe pielegniarka na recepcji moze wystawiac recepty (nie na wszystkie leki). Po to konczy 5 letnie studia. Jeszcze masz internetowe konto pacjenta i tam chyba tez mozna to ogarnac. Do tego sa e recepty za 60 zl xD
Kowalm2
Kowalm2
Kowalm2 21.06.2026, 07:02:09 via Wykop
  • 0
@Leniek: przeciez mozna wykupic calosc a nie po jednym opakowaniu.
Kowalm2
Kowalm2
Kowalm2 21.06.2026, 07:06:23 via Wykop
  • 0
@FuzzyWuzzy_: a kto kupi leki w takiej aptece, ktora bedzie blokowala inne?

1556

Hanflarz samochoów oburzony pytaniem o vin i nr rej.

Hanflarz samochoów oburzony pytaniem o vin i nr rej.

Handlarz samochodów oburzony, że ktoś chce sprawdzić numer vin i tablice. Wyzywa od buraków itp. Reklamuje się jako elitarny klub miłośników aut.

Kowalm2
z
x.com
dodany: 19.06.2026, 11:41:11
  • 143
  • #
    januszebiznesu
  • #
    samochody
  • #
    kupujzwykopem
  • #
    motoryzacja
  • #
    auta

1237

"Przepraszam, ale pierwszeństwo mają Ukraińcy.. Bojkotujemy żabkę na białołęce?

"Przepraszam, ale pierwszeństwo mają Ukraińcy.. Bojkotujemy żabkę na białołęce?

Czy stajemy się obywatelami drugiej kategorii we własnym kraju?

kmwtq
z
x.com
dodany: 17.06.2026, 11:05:42
  • 138
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    zabka
  • #
    afera
Kowalm2
Kowalm2
Kowalm2 18.06.2026, 07:46:37 via Wykop
  • 3
@orejpolenatraktore: nie wina Polaków, tylko taki stosunek do nas mają ukraińcy OD ZAWSZE.

2075

Absolutny rekordzista. Lekarz z Sosnowca przepracował w rok aż 4881 godzin.

Absolutny rekordzista. Lekarz z Sosnowca przepracował w rok aż 4881 godzin.

Absolutny rekordzista. Lekarz z Sosnowca przepracował w rok aż 4881 godzin. Wychodzi ponad 13 godzin dziennie, codziennie bez urlopów i świąt ;D A to bez prywatnego gabinetu gdzie może bez kasy fiskalnej działa i jeszcze więcej ciągnie...

yetix
z
facebook.com
dodany: 15.06.2026, 19:20:51
  • 130
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
Kowalm2
Kowalm2
Kowalm2 16.06.2026, 08:29:02 via Wykop
  • 25
@Latarenko: taki pracownik to skarb!

1188

9 mld zł na podwyżki dla medyków od lipca. Zapłaci Narodowy Fundusz Zdrowia

9 mld zł na podwyżki dla medyków od lipca. Zapłaci Narodowy Fundusz Zdrowia

Około 9 mld zł - taką kwotę podwyżek dla medyków rekomenduje Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacjin(...) Tymczasem dziura w budżecie Funduszu wynosi ok. 16 mld zł. Nie ma informacji skąd miałyby pochodzić brakujące pieniądze.

cepheus
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 15.06.2026, 15:02:18
  • 138
  • #
    polska
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
Kowalm2
Kowalm2
Kowalm2 16.06.2026, 07:50:54 via Wykop
  • 3
@megagizmo:nie muszą obciążać podatnika nowymi daninami. Mogą np. zmniejszyć i tak bogatą rację żywnościowa dla pacjentów w szpitalach.

1723

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że na polskim rynku pracy nie ma żadnych znaczących zmian. Ani nie ogłasza się masowo zwolnień grupowych, ani rekrutacji. Po cichu dochodzi jednak do bardzo znaczącej rewolucji na rynku pracy.

VoxClamantisInDeserto
z
next.gazeta.pl
dodany: 14.06.2026, 16:01:51
  • 650
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    kryzys
Kowalm2
Kowalm2
Kowalm2 15.06.2026, 04:15:39 via Wykop
  • 3
@strasznyposterunkowy: taki jesteś dobrotliwy a niemiec czy francuz na Ciebie lach... kładą. Ceny aut byly chore dla frajerów takich jak Ty.
Kowalm2
Kowalm2
Kowalm2 15.06.2026, 04:18:04 via Wykop
  • -1
@kimunyest95: ardzo dobrze, ze to sie zmienia. Chcesz to pracuj za frajer.
Kowalm2
Kowalm2
Kowalm2 15.06.2026, 04:20:29 via Wykop
  • 31
@dzumers: ta? A jak to jest, ze pracownik w mc donaldzie w niemczech, czy francji zarabia wiecej od polaka i tam się oplaca ludzi zatrudniac? A cena bułki jest taka sama.

1962

Podkarpacki urolog zarobił 926 tys. zł w rok

Podkarpacki urolog zarobił 926 tys. zł w rok

Dariusz Sobieraj łączny dochod z działalności lekarskiej: ~926,000

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 13.06.2026, 10:41:48
  • 248
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
Kowalm2
Kowalm2
Kowalm2 14.06.2026, 05:24:23 via Wykop
  • 2
@kazzr: ok, a czemu nie podajemy nazwiska ludzi, którzy im dają takie pensje? Ja mi szef da podwyzke do 200tys miesiecznie i firma sie zadłuży, to kto jest winny? Ja czy szef?

611

NFZ nie zwróci 100 tys zł. za lot do Monachium po surowicę dla 16-latka

NFZ nie zwróci 100 tys zł. za lot do Monachium po surowicę dla 16-latka

16-latek z Nowego Targu ukąszony przez żmiję lewantyńską. Płatnikiem za przelot był krakowski szpital. I pieniędzy nie odzyska. Narodowy Fundusz Zdrowia nie zamierza bowiem zapłacić za transport lotniczy leku dla 16-latka.

potspodpach
z
dziennikpolski24.pl
dodany: 12.06.2026, 16:20:04
  • 230
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    polska
  • #
    szpital
Kowalm2
Kowalm2
Kowalm2 13.06.2026, 09:36:13 via Wykop
  • 1
@nastaremilion: zapłaca podatnicy w zbiórce i jeszcze rodzina na tym zarobi.

2623

29 letni Radny KO Dawid Kacprzyk zarobił jako lekarz w rok 1.6 miliona zł

Dawid w 2024 powiedział, że przyjmuje tylko na NFZ i nie realizuje wizyt prywatnych. Działacz Koalicji Obywatelskiej w kampanii mówił, że konieczne jest zwiększenie nakładów finansowych na służbę zdrowia xD

ubijakitopiel
z
x.com
dodany: 10.06.2026, 09:57:35
  • 260
  • #
    bekazpo
  • #
    nfz
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    polityka
Kowalm2
Kowalm2
Kowalm2 11.06.2026, 04:20:12 via Wykop
  • 4
@PustyCzlowiek: to nie dobra jest:)
Kowalm2
Kowalm2
Kowalm2 11.06.2026, 04:23:16 via Wykop
  • 1
@EdwardKruk: a niech sobie beda i z prywatnej z łowicza, ale nie okradali mnie.
Kowalm2
Kowalm2
Kowalm2 11.06.2026, 04:25:45 via Wykop
  • 1
@thomcios: a ten ma wolny czas, jest radnym, udziela sie a ma 130.

656

Zakaz smartfonów zadziałał. 80 proc. nauczycieli widzi poprawę

Zakaz smartfonów zadziałał. 80 proc. nauczycieli widzi poprawę

W badaniu 600 pedagogów z Nowego Jorku uczniowie po zakazie lepiej się zachowują, mocniej angażują i częściej współpracują. Spadła też liczba przypadków nękania.

Pan_od_Internetu
z
bankier.pl
dodany: 06.06.2026, 12:42:07
  • 89
  • #
    szkola
  • #
    dzieci
  • #
    smartfony
  • #
    edukacja
  • #
    usa
  • #
    technologia
Kowalm2
Kowalm2
Kowalm2 07.06.2026, 06:38:41 via Wykop
  • 1
@enron: wystarczy dopuszczenie do uzytku telefonów z klawiaturą:) takich dla emerytów.

649

Urzędnicy skarbówki staną przed sądem. Nielegalnie korzystali z danych

Urzędnicy skarbówki staną przed sądem. Nielegalnie korzystali z danych

"Najwięcej za uszami ma mieć 52-letnia Beata I.P.. Kobieta, będąc pracowniczką I US w Rzeszowie, miała sprawdzać w bazach danych informacje, objęte tajemnicą skarbową. Były to m.in. informacje o indywidualnych danych zawartych w deklaracjach. Następnie miała udostępniać je osobom nieuprawnionym"

cepheus
z
nowiny24.pl
dodany: 02.06.2026, 13:26:28
  • 76
  • #
    polska
  • #
    urzadskarbowy
  • #
    skarbowka
  • #
    urzednik
  • #
    podkarpacie
Kowalm2
Kowalm2
Kowalm2 03.06.2026, 13:34:48 via Wykop
  • 1
@Shaun_x_Boswell: to zależy od pary czynników. Nie musi być tak jak mówisz.

606

Zamiast na studia idą do pracy. "Nie potrzebuję kolejnego papierka".

Zamiast na studia idą do pracy. "Nie potrzebuję kolejnego papierka".

- Na studia nie idę. Matka jest zła i twierdzi, że to duży błąd. Tylko ten papier jest dziś tak naprawdę bez znaczenia. Nie chcę marnować pięciu lat na coś, co potem schowam do szuflady - zaznacza Edyta, tegoroczna maturzystka. Czy to nowy trend? Czy faktem jest dziś to, że młodzi ludzie coraz...

robert-kuzba
z
edziecko.pl
dodany: 01.06.2026, 17:52:24
  • 424
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    polska
  • #
    edukacja
  • #
    studia
  • #
    szkola
Kowalm2
Kowalm2
Kowalm2 03.06.2026, 03:47:46 via Wykop
  • 0
@nie_mow_o_mnie_swojemu_mezowi: tylko ściśłe? Jest dużo dobrych kierunków, które takie nie są.

2069

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Koniec znanej i lubianej akcji lody za pasek w Pszczynie. Po 25 latach kultywowania lokalnego zwyczaju, Lodziarnia Pod Dębem została zmuszona do zaprzestania rozdawania darmowych lodów uczniom z wyróżnieniem. Decyzja ta zapadła po otrzymaniu oficjalnego, imiennego pisma od Rzecznika Praw Dziecka

Trzebieslawice
z
pszczyna.naszemiasto.pl
dodany: 02.06.2026, 12:30:49
  • 446
  • #
    polska
  • #
    wykopefekt
  • #
    pszczyna
  • #
    slask
  • #
    nauka
  • #
    szkolastandard
Kowalm2
Kowalm2
Kowalm2 02.06.2026, 15:58:38 via Wykop
  • 4
@Fikster: taa. Tylko, ze zaraz bedzie tam urzad skarbowy i inni. P---b... lewicowa równość w państwie rudego i spółki.

924

Bezos głosi erę dobrobytu przez AI. Pytanie: skąd te 16 000 zwolnień w Amazonie?

Bezos głosi erę dobrobytu przez AI. Pytanie: skąd te 16 000 zwolnień w Amazonie?

Jeff Bezos w wywiadzie dla CNBC ogłosił, że AI sprawi, że domy i jedzenie będą tańsze, a bezrobocia nie ma się co bać. W tym samym czasie Amazon zwalnia 16 000 pracowników, a Bezos prowadzi własny startup AI wart już 10 miliardów dolarów.

aiport
z
aiport.pl
dodany: 01.06.2026, 05:20:54
  • 256
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    amazon
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    biznes
Kowalm2
Kowalm2
Kowalm2 02.06.2026, 04:12:46 via Wykop
  • 5
@wypok_wypok: zaczelo sie od covid. Wczesniej byly piekne czasy, tanie loty, z biedry za 200 zl mialem caly kosz produktów premium, a teraz bida xD

1798

Clint Eastwood kończy 96 lat

Clint Eastwood kończy 96 lat
111aaa111
z
entertainmentnow.com
dodany: 31.05.2026, 05:34:36
  • 143
  • #
    kino
  • #
    film
  • #
    clinteastwood
Kowalm2
Kowalm2
Kowalm2 31.05.2026, 13:12:50 via Wykop
  • 0
@fullmonty: ciekawe ile miał przeszczepów od porawanych dzieci xD
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.02.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.11.2020

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking