#samochodoza #konfitura #samochody
Skuteczne odparcie agresora gazem pieprzowym

Naruszenie nietykalności cielesnej i szybka karma. Stop chamstwu kierowców.
z- 92
- #
- #
- #
- #
- #
- #

Naruszenie nietykalności cielesnej i szybka karma. Stop chamstwu kierowców.
z
źródło: image
PobierzGeneralnie trzeba to szybko ukrócić zanim się komuś stanie krzywda.
W tej kwestii mimo, że jestem dla wielu wykopków debilem bo krytykuje Konfiturę - to tutaj się z Konfiturą w 100% zgadzam i popieram!


Absolutnie niewydolny system egzekwowania przepisów prawa o ruchu drogowym skutkuje poczuciem bezkarności po stronie kierowców oraz bezsilności po stronie pieszych. Spacer ze streamerami: https://youtu.be/Fhkl0MA7qTY Chcesz wesprzeć moją działalność? Zajrzyj tutaj: https://patronite.pl/konfitura htt
zI uważasz, że samozwańczy szeryfi, których jest coraz więcej

Miasto trzyma za mordę i pieszych i zmotoryzowanych pieszych :)
Chyba źle zrozumiałeś moje słowa.
Miasta tak prowadzą politykę, że jednocześnie piesi mają lipę (widać to na
Wprowadzimy od razu prawo samosądów

Kampania Atomic Arch: hakerzy przejęli porzucone pakiety AUR i zainfekowali je programem kradnącym dane oraz rootkitem eBPF. Rootkit ukrywa procesy i przeżywa standardowe czyszczenie systemu. Cel: klucze SSH, tokeny GitHub, dane chmurowe. Systemy wymagają pełnej reinstalacji OS.
z
źródło: 623
Pobierz
źródło: 656
Pobierz
źródło: HKhc52VXEAEB-Ce
Pobierz

Skończyło się. Konfitura został dotkliwie ukarany przez odpowiednie służby, które są od tego, żeby karać za takie paskudne wykroczenia. W końcu poniósł konsekwencje swoich czynów! Myślę, że się po tym długo nie pozbiera.
z
źródło: image
Pobierz
Haboken od 9 lat nie odnotowało śmiertelnego wypadku pieszych dzięki prostym i tanim rozwiązaniom słupkom blokującym parkowanie przy skrzyżowaniach, zmianom w sygnalizacji i ograniczeniu prędkości. To przykład, że bezpieczeństwo wymaga poświęceń kierowców dla dobra ogółu.
zcenniejsze są głosy niż życia wyborców
źródło: 1250336b4b8b3166b3cc28724a2885e6f8d274f6d72dfd1d6781f04c9907d87e
Pobierz
Pedały w obcisłych gatkach to absolutnie roszczeniowa grupa
Tak samo jak z BMW.
Nikt tak nie lamie przepisów jak te chuje
źródło: moja-lodz-podwodna
PobierzStraż miejska postanowiła mnie dzisiaj zepchnąć z mojego pasa ruchu na dość ruchliwej al. Solidarności, sugerując przy tym, że powinienem korzystać z drogi dla rowerów po drugiej stronie ulicy. Oprócz tego, że nie mam takiego obowiązku, to tam nie ma żadnej drogi dla rowerów.
z
źródło: 1000046819
Pobierz
źródło: image
PobierzArt. 33. [Obowiązki kierującego rowerem, motorowerem lub hulajnogą elektryczną]
1. Kierujący rowerem lub hulajnogą elektryczną jest obowiązany korzystać z drogi dla rowerów, drogi dla pieszych i rowerów lub pasa ruchu dla rowerów, jeżeli są one wyznaczone dla kierunku, w którym się porusza lub zamierza skręcić. Kierujący rowerem lub hulajnogą elektryczną, korzystając z
Art. 33. [Obowiązki kierującego rowerem, motorowerem lub hulajnogą elektryczną]
1. Kierujący rowerem lub hulajnogą elektryczną jest obowiązany korzystać z drogi dla rowerów, drogi dla pieszych i rowerów lub pasa ruchu dla rowerów, jeżeli są one wyznaczone dla kierunku, w którym się porusza lub zamierza skręcić. Kierujący rowerem lub hulajnogą elektryczną, korzystając z drogi dla pieszych i rowerów, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustępować pierwszeństwa pieszemu.
źródło: image
PobierzZgadzam się, że ścieżki rowerowe nie są dobrze oznakowane i to powinno się zmienić.
a co jak wsiadłem w auto kolegi? A co jak kupiłem auto akurat na tej posesji, a przyszedłem piechotą?
no tak wiadomo, rowerzysta nie musi... Jego PoRD dotyczy tylko gdy mu jest wygodnie.
doopka z siodełka i przeprowadzić rower
źródło: image
Pobierzchyba cię powaliło że będziesz pedalorzowal po trzy pasmowej drodze środkiem xD
"Skąd mam wiedzieć, że tam jest DDR?".
wiec kierowca może przejechać przez chodnik i parking, bo skąd ma wiedzieć że jest wjazd?
który przepis mówi o tym że ddr ma być przy jezdni którą jedzie?
tak jak i nakazują korzystanie z DDR jeśli jest w tym samym kierunku co jezdnia.
DDR jest dwukierunkowa
źródło: image
Pobierzkolejny raz pytam: który przepis mowi że w takim przypadku art 33.1 nie ma zastosowania?
Np jeśli wzdłóż drogi jest DDR, wtedy art 33.1 mówi co ma zrobić rowerzysta który jedzie w kierunku w którym jest DDR
rozumiem że z rowerkiem nie może przejśc 300 metrów, albo przejść metrem?
źródło: image
Pobierz
źródło: Zrzut ekranu 2026-05-31 220537
Pobierz
Wezwali policję do straży miejskiej jadącej nielegalnie po chodniku...
zRocznica
od 22.04.2026
Gadżeciarz
od 21.04.2015
Mikroblogger
od 27.07.2023
Komentator
od 15.01.2026
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Od kiedy to zwykłe zwrócenie uwagi to antagonizowanie ludzi? Jest np. taka zasada, że zazwyczaj z jakiegoś miejsca najpierw się wychodzi np. z autobusu czy tramwaju. Czy gdy wychodzę z tramwaju, a jakiś koleś pcha się na mnie, bo on chcę wejść i zwracam mu uwagę mówiąc "proszę poczekać, najpierw się wysiada", to czy ja antagonizuję go? Ja tylko zwracam mu uwagę. Mogę to
Ale co to za różnica, czy zwracam komuś uwagę często czy nie? Zachowanie ludzi, którym zwraca się uwagę nie może polegać na rzucaniu
Ale teraz rozmawiamy w kontekście filmu Stop Cham, gdzie koleś zwrócił uwagę osobie, która źle parkuje, a Ty piszesz o tym pstryczku w nos.
@Miszczu_wszystkiego:
@Miszczu_wszystkiego: a gdzie mam stanąć, jeżeli mam chodnik o szerokości 2m? Mam schodzić na ulicę czy na trawnik, żeby kierowca mógł dalej popełniać wykroczenia? Czemu to on nie może zaniechać dalszego popełniania wykroczenia i czym prędzej z tego chodnika uciec? A co najważniejsze, jeżeli jest taka sytuacja, że ktoś przed nim stoi to zamiast trąbić czy odganiać rękami, jak much to zwrócić się normalnie
Oczywiście, że to nie jest przypadek. Teraz do niego piszą ludzie i proszą o wsparcie. Wcześniej pokazywał miejscówki np. w drodze do szkoły z dziećmi, do pracy itp., gdzie chciał rozwiązać problemy. Konfitura w sposób regularny pokazuje, gdzie pojawiają się groźne zachowania kierowców samochodu i chce naświetlić ten