Plan chłop taki jest:
usadowić się na stołku w nowej pracbazie ~ 3 mies.
i zacząć 2 pracę na b2b na 2 etat.
Będzie wpadać kolejne 15k na łapę.
Żeby nadążyć #!$%@?ć na 2 etaty, wynajmę se taką posiadłość 70m^2 za 6k, dieta pudełkowa za 3k, sprzątanie za 1k, usługi consierge 1k, wszędzie jazda taksówką 1k, masaże, a właściwie to rehabilitacja 1k i wsparcie psychiatry 1k = 13k czyli wyjdzie na to,
usadowić się na stołku w nowej pracbazie ~ 3 mies.
i zacząć 2 pracę na b2b na 2 etat.
Będzie wpadać kolejne 15k na łapę.
Żeby nadążyć #!$%@?ć na 2 etaty, wynajmę se taką posiadłość 70m^2 za 6k, dieta pudełkowa za 3k, sprzątanie za 1k, usługi consierge 1k, wszędzie jazda taksówką 1k, masaże, a właściwie to rehabilitacja 1k i wsparcie psychiatry 1k = 13k czyli wyjdzie na to,
@eternalzz: a tymczasem ja - 1500 za 4h dziennie na śmieciówce, całe poddasze u mamusi do własnej dyspozycji, trzy ciepłe posiłki dziennie, 300 zł dorzucam się do rachunków i zostaje mi 1200 na własne potrzeby, czyli więcej niż w opisanej przez ciebie hipotetycznej sytuacji












































- Jakie GraphQl?
- O tu.
- O tu GraphQL? Dla lead deva?
- No...
- Dla Ciebie?
- No
- Wiesz co, walnąć Ciebie w łeb tak? Może troszeczkę, wiesz, opamiętasz się... Przed teamem, bo już mi robisz wstyd. #!$%@? taski jak mało który, jak juniorek.
- A ja zrobię tak, że tu będzie GraphQL.
- Wiesz co... Opamiętaj się.
- I frontendy będą tu... Nie