Wpis z mikrobloga

- Miałeś GraphQL robić, robisz?
- Jakie GraphQl?
- O tu.
- O tu GraphQL? Dla lead deva?
- No...
- Dla Ciebie?
- No
- Wiesz co, walnąć Ciebie w łeb tak? Może troszeczkę, wiesz, opamiętasz się... Przed teamem, bo już mi robisz wstyd. #!$%@? taski jak mało który, jak juniorek.
- A ja zrobię tak, że tu będzie GraphQL.
- Wiesz co... Opamiętaj się.
- I frontendy będą tu... Nie odpytywać...
- Tu już architektura, zaprojektowana, że będzie REST API. W tym roku będą implementować. Tak, REST API będzie.
- No to dobrze, niech implementują te REST API, a ja se zrobię dalej GraphQL.
- Gdzie? Na czym? Tam dalej zrobisz GraphQL? Tam serwery.
- Wirtualne? ... Tamte aplikacje - rozpier... Zapier... Jak to się mówi... O Jezu, nie mogę mówić. Tu tego. To, #!$%@? te po kolei, co są...
- Czy Ciebie #!$%@?ą? Już ciebie #!$%@? raz. Za coverage.
- Przestań, przestań... Tam jest chmura duża. Na frontendy się da zrobić... I mikroserwisy też mogą się łączyć.
- Ale co, ale co mogą się łączyć, devopsy?
- Mikroserwisy. Jak tamte aplikacje rozwalę.
- A po co Tobie mikroserwisy? Na co, do czego?
- A co, tu nie łączą się?! Po eventy?!
- Przepraszam bardzo. Mikroserwis łączy się i zapisuje event w agregacie. A co tu, GraphQL zrobisz dla mikroserwisu?
- Nie, ja tam zrobię na frontendy. Tam są dwie - trzy aplikacje, do rozwalenia. Ja ich rozwalę. Aby tylko zaaplikował na Scrum Mastera. Czy na lead deva, nie bądź czy na kogo... Ty patrz żeby Twojego Poda nie podnieśli do góry i nie wynieśli. Ty, czy ja wynajmowany czy ty?
- Właśnie, to właśnie chodzi, kto jest wynajmowany, dobrze powiedziałeś.
- No, no to we trzech chyba, tak?
- Dobrze powiedziałeś.
- A architekt trzeci, tak? Ty, ja wynajmowany, ty wynajmowany, architekt wynajmowany, no to #!$%@? jest team leasing.
- Kto wynajmowany, grafik?
- Architekt. To teraz jest już #!$%@? team leasing. Na dzień dzisiejszy to ja nie wiem, durnoty chyba.

#kononowicz #pasta #heheszki #programista15k #pdk
igoras1993 - - Miałeś GraphQL robić, robisz?
- Jakie GraphQl?
- O tu.
- O tu Graph...
  • 4
  • Odpowiedz