Mam jako sąsiadów repatriantów z Kazachstanu. Cały dzień się kłócą, a raczej baba krzyczy na faceta(który jest w sumie spoko chłopem), krzyczy po rosyjsku, takim głosem ruskiej starej baby. I chyba nigdy nie śpią, bo jak wstaje do pracy około 4-5 to słysze to jej ruskie darcie mordy. () . Ocipieć można.
#oswiadczeniezdupy #kazachstan
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ryszard-kulesza: mieszkałem na studiach w domu na pokoje z typem i jego laską, on udawał i zgrywał twardziela i kogoś, kto wie wszystko, ma na wszystko odpowiedź i jest najlepszy przy czym innych traktował z góry (a tak na prawdę był zakompleksionym debilem ze wsi), śmieszne to było jak dawał sobą pomiatać przy swojej, moja dziewczyna to słyszała i po prostu kompromitacja cwela. Ale jak gada z innymi to stawia
  • Odpowiedz
Naściągać lekarzy z Bialorusi i Ukrainy, zaoferować im 20k/mc pod warunkiem, że nauczą się Polskiego na poziom C1 w ciągu roku i patrzeć jak te nasze nienażarte gęby w kitlach, śpiący na dyżurach, płaczą, że bieda i mało

#lekarz100k #lekarz #oswiadczeniezdupy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#zalesie #oswiadczeniezdupy #bekazpodludzi
Jak mnie w-------ą osoby co ciągle żyja komunistyczną propagandą "Polska kuchnia zdrowa, pożywna itp." Ziemniaki z kawałkiem smażonego mięcha na tłuszczach zwierzęcych, wszystko długo gotowane by wszelkie substancje odżywcze się rozpadły, wywar z kości i mąka z jajkami i do tego garstka świeżych warzyw, oczywiście na wigilię ryba, której nikt nie dotyka bo jest zbiorowiskiem największego syfu. I te tekst"Moja babka 90 dożyła
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@jegertilbake: Mi płacą w zaoszczędzonym czasie. Jak są to gówniane kasy (Biedronka), to idę do normalnej. Ale w Kauflandzie to jest sztos. Spróbuj kiedyś.
  • Odpowiedz
Przydało by się zbojkotować amazon ale i tak u nich nie miałem nic wykupionego.
ludzie jakieś listy piszą zamiast demolować samochody czy podpalić siedzibę a włodarzy nabić na pal. płatki śniegu.

#oswiadczeniezdupy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach