Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
źródło: 1000013768
Pobierz@Thor1990: tak serio to opisanie tego jako "upał" jest trochę niedopowiedzeniem, jeśli ludzie mają to poważnie potraktować
- 1
@sprzedawcataniejwhyski: ludzie nie odróżniają bynajmniej od przynajmniej więc czego oczekiwać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
Mmm posiadanie jasnej karnacji w takich warunkach. Gdyby nie kremy z filtrem, to bym się usmażył.
#oswiadczeniezdupy
#oswiadczeniezdupy
IMO #linkedin powinien mieć opcję automatycznego ukrywania postów ludzi z HR i marketingu w nazwie stanowiska. J----e raczysko. Niektóre aż skręcają z zażenowania.
#oswiadczeniezdupy #korposwiat
#oswiadczeniezdupy #korposwiat
@Commodore_64: a i tak tam wchodzisz i czytasz
- 0
@elberet: bo pojawia mi się na feedzie, gdy szukam interesujących mnie treści.
Mam jako sąsiadów repatriantów z Kazachstanu. Cały dzień się kłócą, a raczej baba krzyczy na faceta(który jest w sumie spoko chłopem), krzyczy po rosyjsku, takim głosem ruskiej starej baby. I chyba nigdy nie śpią, bo jak wstaje do pracy około 4-5 to słysze to jej ruskie darcie mordy. (づ•﹏•)づ . Ocipieć można.
#oswiadczeniezdupy #kazachstan
#oswiadczeniezdupy #kazachstan
@ryszard-kulesza: mieszkałem na studiach w domu na pokoje z typem i jego laską, on udawał i zgrywał twardziela i kogoś, kto wie wszystko, ma na wszystko odpowiedź i jest najlepszy przy czym innych traktował z góry (a tak na prawdę był zakompleksionym debilem ze wsi), śmieszne to było jak dawał sobą pomiatać przy swojej, moja dziewczyna to słyszała i po prostu kompromitacja cwela. Ale jak gada z innymi to stawia
@Malynavy_Krool: C--j nas twoje historie obchodzą
- 1
Ten teledysk jest bardzo estetyczny. Prawdziwa sztuka.
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #sztuka #muzyka #muzykaelektroniczna #bmw
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #sztuka #muzyka #muzykaelektroniczna #bmw

- 1
ciagnie mnie do sklepu a nawet nie wiem po co
#oswiadczeniezdupy
#oswiadczeniezdupy
Naściągać lekarzy z Bialorusi i Ukrainy, zaoferować im 20k/mc pod warunkiem, że nauczą się Polskiego na poziom C1 w ciągu roku i patrzeć jak te nasze nienażarte gęby w kitlach, śpiący na dyżurach, płaczą, że bieda i mało
#lekarz100k #lekarz #oswiadczeniezdupy
#lekarz100k #lekarz #oswiadczeniezdupy
- 12
Nie obejrzałem jeszcze ani jednego meczu, skrótu ani nawet gola z #ms2026 #mundial #mundial2026
#oswiadczeniezdupy
#pilkanozna #mecz
#oswiadczeniezdupy
#pilkanozna #mecz
- 3
#oswiadczeniezdupy #gotujzwykopem
Dobre śniadanie jest wtedy, gdy dostajesz od dietetyka skierowanie do psychiatry.
Dobre śniadanie jest wtedy, gdy dostajesz od dietetyka skierowanie do psychiatry.
- 0
#zalesie #oswiadczeniezdupy #bekazpodludzi
Jak mnie w-------ą osoby co ciągle żyja komunistyczną propagandą "Polska kuchnia zdrowa, pożywna itp." Ziemniaki z kawałkiem smażonego mięcha na tłuszczach zwierzęcych, wszystko długo gotowane by wszelkie substancje odżywcze się rozpadły, wywar z kości i mąka z jajkami i do tego garstka świeżych warzyw, oczywiście na wigilię ryba, której nikt nie dotyka bo jest zbiorowiskiem największego syfu. I te tekst"Moja babka 90 dożyła
Jak mnie w-------ą osoby co ciągle żyja komunistyczną propagandą "Polska kuchnia zdrowa, pożywna itp." Ziemniaki z kawałkiem smażonego mięcha na tłuszczach zwierzęcych, wszystko długo gotowane by wszelkie substancje odżywcze się rozpadły, wywar z kości i mąka z jajkami i do tego garstka świeżych warzyw, oczywiście na wigilię ryba, której nikt nie dotyka bo jest zbiorowiskiem największego syfu. I te tekst"Moja babka 90 dożyła
@damch Ja też. Pieczoną czy gotowaną?
- 0
- 0
Każdy zasługuje na drugą szansę, ale nie każdy dostanie ją na wolności.
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #takaprawda
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #takaprawda
Sram Biedronce do ryja za otwieranie jednej kasy i zmuszanie kasjerki do odblokowywania c-------h kas na których musieli tez cebulić i ciagle sie zacinaja, j---c was portugalskie janusze
#oswiadczeniezdupy #biedronka
#oswiadczeniezdupy #biedronka
- 0
@Altar: Nie uzywam kas samoobslugowych jak mam wiecej niz 3 rzeczy, nikt mi za to nie płaci
@jegertilbake: Mi płacą w zaoszczędzonym czasie. Jak są to gówniane kasy (Biedronka), to idę do normalnej. Ale w Kauflandzie to jest sztos. Spróbuj kiedyś.
- 1
Jedyny plus tej suszy w kraju to taki, że nie ma tego gówna czyli komarów.
#oswiadczeniezdupy
#oswiadczeniezdupy
- 6
Mam japońskie auto
#oswiadczeniezdupy
#oswiadczeniezdupy
mam to w dupie
#oswiadczeniezdupy
#oswiadczeniezdupy
Barberów już poyebalo doszczętnie z tymi cenami. Kurde byłem u babki 2 miesiące temu, płaciłem 70 zł, a teraz już stówę krzyczy.
Za stówę to mi powinna na tym fotelu w pakiecie obciągnąć z połykiem, a nie tylko włosy obciąć...
#oswiadczeniezdupy #gownowpis #barber
Za stówę to mi powinna na tym fotelu w pakiecie obciągnąć z połykiem, a nie tylko włosy obciąć...
#oswiadczeniezdupy #gownowpis #barber
@nie_umiem_inwestowac: Ale jednak szanujmy pracownika trochę. Z połykiem to za 150. Za stówę może wypluć.
@nie_umiem_inwestowac: Ja w powiatowym u chłopa placę 35zł. Niedawno podniósł z 30 na 35zł.
Właśnie odkryłem, że podoba mi się niemiecka muzyka w stylu folk
#oswiadczeniezdupy #muzyka #sluchajzwykopem #folk
#oswiadczeniezdupy #muzyka #sluchajzwykopem #folk

- 0
Przydało by się zbojkotować amazon ale i tak u nich nie miałem nic wykupionego.
ludzie jakieś listy piszą zamiast demolować samochody czy podpalić siedzibę a włodarzy nabić na pal. płatki śniegu.
#oswiadczeniezdupy
ludzie jakieś listy piszą zamiast demolować samochody czy podpalić siedzibę a włodarzy nabić na pal. płatki śniegu.
#oswiadczeniezdupy























#kino #film #oswiadczeniezdupy
źródło: 3YMd9Ogae4rDKLWuAZFuse9xhc5
Pobierz