@nickjuzmam: brawo mam od kilku lat i sodastream, amerykańskie reklamy wcisnęły wam kit że trzeba targać wodę i kupować ja w plastiku kiedy macie ją pod nosem w kranie.
  • Odpowiedz
@exclaim4759: bawie się w to samo, tylko kwotą 20€. Zainspirował mnie Mirek który kiedyś wrzucił posta o kolesiu co zrobił sobie z tego dodatkowy filar emerytalny " bitfilar", czy jakoś tak.
Na jakiej platformie kupujesz? Ja Mam automat ustawiony na swissborg w każdy czwartek o 21:55 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dodałem użytkownika @zazdrosny do grona osób które obserwuję. Możecie dla kolegi pogratulować i brać z jego przykład, to może i Ciebie wariacie/wariatko kiedyś taki zaszczyt dotknie i też znajdziesz się na tej liście szlachetnej.
Póki co pracujcie na ten sukces.
z fartem
#oswiadczenie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@zazdrosny: Dzisiaj to oni wszyscy zazdroszczą dla Ciebie chłopaku, to jest Twój szczęśliwy dzień, celebruj, świętuj, baw się i uśmiechaj.
z fartem
  • Odpowiedz
O, jakieś rokefelery moją ofertę co złożyłem celowo z takimi stawkami, żeby nie została zaakceptowana i potraktowana poważnie to potraktowali poważnie i zaakceptowali, no bardzo dobrze, podoba mi się to.
Jutro umowę podpiszę, se mieszkanko ładne fajne na ajerbienbi wynajmę, mandżur pakuję i wyjeżdżam do kraju innego, normalnie wariacie zagraniczne wojaże będą uskuteczniane
z fartem
#oswiadczenie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O ludziach wielkich, których do szczęścia przybliża sukces, ale spokoju nie odnajdą nigdy. Postacie wybitne i tragiczne.
z fartem
#oswiadczenie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Kulfonix: Rozumiem, że każdy potencjalny klik to są pieniążki dla ekipy. Jakby to było jeszcze profilowane pod zainteresowania, hobby czy też obserwowane tagi to powiedzmy przymykałbym oko a tu takie ciekawostki z opowieści spod znaku mchu i paproci....
  • Odpowiedz
Beka z wielkich artystów intelektulistów, twórców, jednostki kreatywne czy innych pacjentów co mają ból d--y, że są takimi prostakami bez polotu i finezji żeby płakać o te sztuczną inteligencję, co robi to sami co oni, ale w ułamku czasu i nakładu finansowego. Takich to do paleolitu cofnąć, niech tam swoje wybitne zdolności i umiejętności kreatywne wykazują, bo nowoczesny cywilizowany świat to nie dla nich, oni zacofani okropnie są a wydaje im się,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@fredperry: i Ci rzemieślnicy się bulwersują, płaczą i skomlą, że im chińczyk czy hindus zamordował kurę znoszącą złote jaja? Bo mi się wydaje, że po prostu oddzieliło się ziarno od plew, Ci którzy potrafią zrobić coś wartościowego i to sprzedać to mają się dobrze, Ci mniej utalentowani znaleźli sobie inną robotę i równowaga jest, jest dobrze. Tak samo będzie z AI mordko
z fartem
  • Odpowiedz