Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SolarisYob

SolarisYob

Dołączył 7 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11403
  • Znaleziska 733
  • Mikroblog 10670
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 14
SolarisYob
SolarisYob 22.06.2026, 00:08:07
  • 4
Jaka byłaby reakcja, gdyby w 2022 ktoś powiedział, że 4 lata później Curacao i Cabo Verde będą miały dłuższe serie meczów bez porażki na MŚ niż Polska?
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Castellano
Castellano
20.06.2026, 09:14:40
  • 1
a ja myślałem, że nagonka na pewne grupy zawodowe wynikała przez tvpis, a nie przez to, że ktoś mylnie, na podstawie wyjątków i pojedynczych przypadków oskarża o to samo całą grupę. tak samo było z nauczycielami, co każdy człowiek był znawcą i miał pewne nieprzyjemności i wypowiadał się jako autorytet. tak samo było z sędziami, bo każdy miał tam jakieś doświadczenia i mógł się wypowiedzieć jako specjalista. tak teraz każdy miał jakąś
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SolarisYob
SolarisYob 20.06.2026, 12:32:26 via Wykop
  • 0
@Castellano: wykopki to ścierwo opłacane politycznie - nic nowego
  • Odpowiedz
SolarisYob
SolarisYob 11.06.2026, 21:33:10
  • 7
Gdyby ktoś przegapił cytat roku:

abter rebiew utakur numberr dep comisell por pri eees dans directi dijey fayce dey deeyyyyy defender. Decision, directure free, red car

#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cimlik
cimlik
11.06.2026, 21:37:02 via Wykop
  • 2
@SolarisYob: sędzia chciał połączyć hiszpański, afrikaans i angielski, tak żeby wszyscy kibice zrozumieli ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Japan_Panda
Japan_Panda
11.06.2026, 21:39:25 via Android
  • 1
@SolarisYob: to suahili?
  • Odpowiedz
SolarisYob
SolarisYob 11.06.2026, 21:18:51
  • 173
Dla tych, którzy nie wiedzą co się odjaniepawliło, amerykańska telewizja podaje wyjaśnienie ¯\(ツ)/¯
#mecz
SolarisYob - Dla tych, którzy nie wiedzą co się odjaniepawliło, amerykańska telewizja...

źródło: usalol

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klima777
Klima777
11.06.2026, 21:21:29 via Wykop
  • 184
@SolarisYob: info o tym czym jest spalony zasłoni pół ekranu
  • Odpowiedz
_pomaranczarz_
_pomaranczarz_
11.06.2026, 21:21:56 via Wykop
  • 50
@SolarisYob: reżim epsteiński moment
  • Odpowiedz
SolarisYob
SolarisYob 10.06.2026, 13:01:22
  • 2
Właśnie ogłoszono, że Dengeki Daisy, jedna z najpopularniejszych mang shojo w historii (wydana nawet w Polsce przez Waneko kilkanaście lat temu) będzie miała w przyszłym roku anime.
No ale w 2026 roku kilka lat różnicy między bohaterami to dosłownie zbrodnia. No i zaczyna się atak turystów...

#animedyskusja
SolarisYob - Właśnie ogłoszono, że Dengeki Daisy, jedna z najpopularniejszych mang sh...

źródło: 718942372_1566101745082173_5346513242558060760_n

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Daleth2202
Daleth2202
10.06.2026, 18:47:10 via Android
  • 1
@SolarisYob: 24 i 16 to taka zbrodnia?
  • Odpowiedz
Yaoschi
Yaoschi
11.06.2026, 07:32:23 via Wykop
  • 2
Niestety w internecie wszyscy moga sie wypowiedzieć nawet ludzie chorzy psychicznie
  • Odpowiedz
SolarisYob
SolarisYob 07.06.2026, 17:44:13
  • 3
Niedziela wieczór i jak zwykle przypomnienie, jak rozmawiać z przełożonymi.

#pracbaza
SolarisYob - Niedziela wieczór i jak zwykle przypomnienie, jak rozmawiać z przełożony...

źródło: poradnik

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
07.06.2026, 17:46:15 via Wykop
  • 0
@SolarisYob: To jeszcze gorsze niż mem z zepsutą niedzielą. Teraz to dopiero przypomniałeś o robocie.
  • Odpowiedz
SolarisYob
SolarisYob 05.06.2026, 16:02:30
  • 10
Myśleliście, że to już koniec afery z targami japońskimi? (dla niezorientowanych: https://wykop.pl/wpis/86277101/tymczasem-jakis-polaczek-wymyslil-sobie-ze-bedzie-). Nic z tego, inba dopiero się rozkręca xD

Polaczek oświadczył, że archiwizuje wszystkie wpisy z internetu i będzie podawał do sądu. Ściga mnie prokurator, ratunku xD

https://konwenty-poludniowe.pl/konwenty-informacje/pasozytowanie-na-sukcesie-publikujemy-pelna-komunikacje-i-oswiadczenia-miedzy-ningyo-a-niuconem

#japonia #animedyskusja #konwenty #konwent
SolarisYob - Myśleliście, że to już koniec afery z targami japońskimi? (dla niezorien...

źródło: 718112457_122197328660069550_7526308033792418860_n

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tobaccotobacco
tobaccotobacco
05.06.2026, 16:10:01 via Wykop
  • 7
@SolarisYob: i ten plakat wygenerowany z prompta xd
  • Odpowiedz
feless
feless
05.06.2026, 16:39:50 via Wykop
  • 3
@SolarisYob: następnym krokiem jaki podejmą będzie pewnie zastrzeżenie znaku towarowego "Japonia" ( ಠ_ಠ)
  • Odpowiedz
SolarisYob
SolarisYob 28.05.2026, 17:36:57
  • 201
Tymczasem jakiś polaczek wymyślił sobie, że będzie miał monopol na imprezy japońskie w polsce i zaczął wysyłać przedsądowe wezwania prawne do konwentów o zaprzestanie działalności xDDD

#japonia #animedyskusja #konwenty
SolarisYob - Tymczasem jakiś polaczek wymyślił sobie, że będzie miał monopol na impre...

źródło: senshocwel

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SolarisYob
SolarisYob
Autor
28.05.2026, 17:45:58 via Wykop
  • 7
@SpongeBobertKanciastoRenki: w tym kraju kretynów nie brakuje xD
  • Odpowiedz

478

Wandale szaleją we Wrocławiu. Rozbijają szklane przystanki jeden po drugim.

Wandale szaleją we Wrocławiu. Rozbijają szklane przystanki jeden po drugim.

Od początku 2026 roku wandale wybili już blisko 50 szyb na przystankach w całym mieście. Koszt napraw wyniósł około 225 tys. zł, a tylko w maju usuwanie skutków wandalizmu pochłonęło aż 210 tys. zł. Dla porównania miesięczny budżet na utrzymanie całej infrastruktury przystankowej we Wrocławiu, obe

murison
z
gazetawroclawska.pl
dodany: 28.05.2026, 08:55:05
  • 114
  • #
    wroclaw
  • #
    mpkwroclaw
  • #
    komunikacjamiejska
  • #
    patologiazmiasta
SolarisYob
SolarisYob 28.05.2026, 16:42:30 via Wykop
  • -15
@majoreq: won do fiutina

263

Wiedźmin 4 nie zadebiutuje przed 2028 rokiem

Wiedźmin 4 nie zadebiutuje przed 2028 rokiem

Kurs CD Projekt runął o ponad 7% po oficjalnej zapowiedzi dodatku Pieśni Przeszłości do Wiedźmina 3 na... 2027 rok. Rynek liczył na premierę jeszcze w tym roku. Analityk BM Banku Millennium wyjaśnia, że to opóźnienie automatycznie przesuwa premierę Wiedźmina 4 co najmniej na 2028 rok. Dziś wieczor

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 28.05.2026, 09:14:25
  • 105
  • #
    cdprojektred
  • #
    gamedev
  • #
    technologia
  • #
    gry
  • #
    gielda
  • #
    inwestycje
SolarisYob
SolarisYob 28.05.2026, 15:35:55 via Wykop
  • -2
manchildy się popłaczą...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

6

Wypadek karetki na sygnale na rondzie Zesłańców Syberyjskich w Warszawie

Wypadek karetki na sygnale na rondzie Zesłańców Syberyjskich w Warszawie

Wypadek karetki na sygnale na rondzie Zesłańców Syberyjskich w Warszawie. Po zderzeniu z autem osobowym karetka przewróciła się na bok. W środku przewożony był pacjent, ale nic poważnego się nie stało. 21.04.2025

stopchamteam
z
youtube.com
dodany: 22.05.2026, 16:06:01
  • 7
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawojazdy
  • #
    warszawa
  • #
    wypadek
SolarisYob
SolarisYob 22.05.2026, 18:36:30 via Wykop
  • -7
@Saeglopur: obaj kierowcy są w tym przypadku winni. Nie usprawiedliwiaj bandyty drogowego.
SolarisYob
SolarisYob 01.05.2026, 18:38:56
  • 1
Ale poje bana akcja xD Znajomy złapał lekki katarek w czwartek, poszedł od razu po pracy do lekarza, zrobił smutną minkę że musi być zdrowy od poniedziałku i dostał zwolnienie lekarskie na całą majówkę.

A ponieważ firma i tak w tych dniach nie pracuje, chłop nie dość że nie stracił żadnej dniówki, to jeszcze ZUS mu zapłaci dodatkowo za trzy dni walenia konia i oglądania chińskich bajek xD Tak trzeba żyć!

#
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SolarisYob
SolarisYob
Autor
01.05.2026, 18:52:59 via Wykop
  • 1
@darek-jg: to problem uopowców
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
01.05.2026, 17:50:26
  • 6
Zauważyłem ciekawą prawidłowość.

Gdy na IG albo FB pisałem do ciekawych ludzi z pytaniami dot. porad, rozwoju, żeby coś doradzili to większość z nich bardzo chętnie wchodziło w dyskusje, udziela informacji, odpowiada i jest zainteresowanych rozmową nie wazne czy mają 10tys obserwujących czy 100tys obserwujących.
Mam na myśli ludzi z zachodniej Europy.

Gdy zadaje takie pytania na polskich profilach dot. szkoleń medycznych, sztuki, rozwoju, budowania kariery albo tylko wyświetlają albo w ogole
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SolarisYob
SolarisYob 01.05.2026, 18:26:21 via Wykop
  • 9
@DoktorMorela: to chyba jest w genach polactwa. Jak podczas pisania pracy dyplomowej potrzebowałem dostęp do jakichś materiałów, które były dostępne tylko na UJ, to prawie się zesrali xD Że jakiś kmiot spoza ich ELYTARNEJ KRAKOFFSKIEJ ÓCZELNI śmie śmieć.

A jak pisałem prośbę do uczelni zagranicznych, to dostałem pełny dostęp na miesiąc do zasobów naukowych i jeszcze maila z podziękowaniami za zainteresowanie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
nga_plz
nga_plz
15.04.2026, 15:33:37
  • 0
#prawopracy #praca #pracbaza
Mirasy sprawa wygląda tak: Odchodzę z pracy szefostwo chce abym szkolił nowych pracowników do obsługi maszyny. Muszę ich szkolić czy mogę odmówić?
Nie uśmniecha mi się za darmo dzielić wiedza którą zdobywałem sam.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SolarisYob
SolarisYob 15.04.2026, 17:51:29 via Wykop
  • 1
nagany do akt


@nga_plz: ale wiesz że nie ma czegoś takiego?
  • Odpowiedz
niezawysoki
niezawysoki
niezawysoki
14.04.2026, 17:15:52
  • 3
#informatyka #pracbaza #komputery #internet

Powiem wam, że zawsze miałem takie że ci młodzi to teraz nie bardzo umieją w komputery. Ale jak siadłem dziś do kompa nie swojego z win11, to miałem takie: ja p------e co to k---a jest. Przecież to mi się w tym wszystkim ciężko połapać, a co dopiero młodym. Niby w każdej dziedzinie się rozwijamy i w ogóle, ale zamiast dążyć
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SolarisYob
SolarisYob 14.04.2026, 17:49:47 via Wykop
  • 0
@beer_man: nie znam nikogo normalnego, kto by używał czegoś innego niż win7, a jak ktoś używa tego szrotu win11 to powinien leczyć się psychiatrycznie
  • Odpowiedz

78

Działał w obronie własnej teraz przez ĆPUNA grozi mu więzienie

Działał w obronie własnej teraz przez ĆPUNA grozi mu więzienie

Proszę o mobilizację wszystkich wykopowiczów i pomoc w zbiórce dla Borysa, który w obronie własnej zastrzelił jednego z ćpunów, którzy go zaatakowali. Borys nie wyszedł tej nocy z zamiarem odebrania życia komukolwiek! Jest instruktorem strzelectwa z pozwoleniem na broń.

enjoyka
z
zrzutka.pl
dodany: 12.04.2026, 14:38:41
  • 86
  • #
    afera
  • #
    wykopefekt
  • #
    strzelanina
  • #
    prawo
  • #
    pomoc
  • #
    zrzutka
SolarisYob
SolarisYob 12.04.2026, 16:03:37 via Wykop
  • -4
@bleblebator: bronisz mordercy. Ja ci tego nie odpuszczę
SolarisYob
SolarisYob 12.04.2026, 16:04:21 via Wykop
  • -7
@armiakrolewska: bronisz mordercy.

22

Bronił się i dostał zarzut zamiaru bezpośredniego zabójstwa (art. 148 1 kk)

Pokaż treści 18+

Bronił się i dostał zarzut zamiaru bezpośredniego zabójstwa (art. 148 1 kk)

Mężczyzna, który strzelał, sam zgłosił się na policję. Twierdził, że działał w samoobronie. Dwaj pozostali uczestnicy zostali zatrzymani nad ranem byli pod wpływem alkoholu. Dziś prokuratura ogłosiła, że jej ocenie napadnięty instruktor strzelectwa działał w zamiarze bezpośredniego zabójstwa

haakenn
z
facebook.com
dodany: 12.04.2026, 15:29:38
  • 16
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    prawo
SolarisYob
SolarisYob 12.04.2026, 16:01:30 via Wykop
  • -4
Jeśli strzelał, to jest mordercą. Tu nie ma w ogóle dyskusji.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SolarisYob
SolarisYob 12.04.2026, 16:01:50 via Wykop
  • -4
@bleblebator: bronisz mordercy.
SolarisYob
SolarisYob 12.04.2026, 16:02:02 via Wykop
  • -4
@lenanela: bronisz mordercy.
SolarisYob
SolarisYob 12.04.2026, 15:33:04
  • 1
Mój niedzielny czelendż osiągnięcia 250 rankingu chyba nie wyjdzie.
Jak ja mam #k---a rywalizować z ludźmi, którzy na tym poziomie mają 80% dokładności, a ja 20% xD
#szachy
SolarisYob - Mój niedzielny czelendż osiągnięcia 250 rankingu chyba nie wyjdzie.
Jak ...

źródło: szachy3

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SolarisYob
SolarisYob
Autor
12.04.2026, 15:55:45 via Wykop
  • 0
@fux0cit: @Shea_99 ja nie pytałem o poradę, ja tylko wylewam frustrację.
Zresztą co wy mi możecie pomóc, ja mam 50k rozegranych gier, nawet się nie równacie ze mną.
  • Odpowiedz
SolarisYob
SolarisYob 12.04.2026, 15:30:12
  • 0
Odwieczna beka z wykopków, którzy myślą, że KAŻDA oferta pracy znajduje się w internecie xD
Nawet Business Insider pisał swego czasu, że 95% ofert nie wychodzi poza rekrutację wewnętrzną
#pracbaza
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SolarisYob
SolarisYob
Autor
12.04.2026, 15:43:42 via Wykop
  • 0
@Ritowel11: przeczytaj raz jeszcze ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >
  • Przeciwko palestyńskim i ruskim mordercom.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 24.04.2021

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking