Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
jaqqu7

jaqqu7

Dołączył 16 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 384815
  • Znaleziska 100030
  • Mikroblog 284785
  • Obserwujący 282
  • Obserwowane 174
PrawdziwyMongolzMongolii
PrawdziwyMongolzMongolii
wczoraj, 16:31:03
  • 259
PiS mając takie złoto w postaci afery z lekarzami uznał że lepszym pomysłem jest zrobienie z siebie idiotów w Niemczech xDDD

Bosze jesteśmy otoczeni debilami xD

#bekazprawakow #polityka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaqqu7
jaqqu7 wczoraj, 16:34:22 via Wykop
  • 201
@PrawdziwyMongolzMongolii: Proste - PiS ma w swoich szeregach też lekarzy, patrz np. jeden z byłych marszałków. Plus sam Jarosław miał królewskie traktowanie i cały oddział wyłącznie dla siebie nie tak dawno temu przy problemach z kolanem. Albo Witek, która trzymała męża na intensywnej terapii przez dwa lata. Ogółem to jest problem systemowy a nie afera jednej partii, więc nie chcą rozdrapywać czegoś, w co sami byli i są umoczeni.
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
15.06.2026, 17:31:14
  • 3
#polityka Ojcowski liść De Bura
badreligion66 - #polityka Ojcowski liść De Bura

źródło: 1000053743

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaqqu7
jaqqu7 15.06.2026, 19:06:48 via Wykop
  • 1
@Turin89: Gdyby Potężny Bór wyjął kopyto, to Rybicki byłby na intensywnej terapii
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
13.06.2026, 12:19:54
  • 59
ohui, ale się tu Krzysio odpalił xD jeszcze z rok-dwa i pewnie będzie wygłaszał ranty do ludu niczym Sołowjow
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #stanowski #kanalzero
splinter96 - ohui, ale się tu Krzysio odpalił xD jeszcze z rok-dwa i pewnie będzie wy...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaqqu7
jaqqu7 13.06.2026, 12:36:18 via Wykop
  • 71
@splinter96: Stanowski A.D. 2026
jaqqu7 - @splinter96: Stanowski A.D. 2026

źródło: 1000022991

Pobierz
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
11.06.2026, 12:02:51
  • 827
Jordan Bardella, przewodniczący Zjednoczenia Narodowego, partii ludu (następca Marine Le Pen po tym jak dostała zarzuty, taki odpowiednik piso-konfederacji w Polsce), patrii zwykłych i cierpiących od systemu Francuzów, pokazal sie na Grand Prix Monako ze swoją partnerką.

Partnerka to Maria Karolina Burbon, księżniczka krwi z głownej lini Burbonów. Maria Karolina znana jest choćby z wywiadu udzielonego magazynowi Vouge, w którym przyznała że nigdy nie robiła zakupów w markecie, gdyż "prości ludzie napawają ją
thorgoth - Jordan Bardella, przewodniczący Zjednoczenia Narodowego, partii ludu (nast...

źródło: HKe0_LUWwAA0jL_

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaqqu7
jaqqu7 11.06.2026, 12:36:27 via Wykop
  • 3
@thorgoth: Zawsze najłatwiej odwracać uwagę od prawdziwych wyzyskiwaczy i wrogów ludu pracującego szukając wrogów wśród klas, które powinny być sojusznikami
  • Odpowiedz
mstasiek
mstasiek
13.05.2026, 12:09:25
  • 1
A propos Mentzena i jego ostatniej wypowiedzi o kosztach utrzymania Ukraińców w poprawczakach. Jeśli spojrzymy szerzej na to wszystko, a nie jedynie same koszty wychowanka to kwota 1 mld nie wydaje się już taka nierealna ;) Mentzen zapewne miał na myśli też ośrodki wychowawcze. Ciężko mi uwierzyć by się pomylił aż tak.

#polityka #mentzen #konfederacja
mstasiek - A propos Mentzena i jego ostatniej wypowiedzi o kosztach utrzymania Ukraiń...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaqqu7
jaqqu7 13.05.2026, 13:25:58 via Wykop
  • 3
@mstasiek: "Do długości kutasa wliczamy też kręgosłup" - Mentzen po prostu p------i od rzeczy i rzuca danymi z d--y. Jak zresztą w przypadku 90% spraw na jakie się wypowiada. Mentzen nie jest może najostrzejszym ołówkiem w piórniku, ale wie że wyborcy Konfederacji mają jeszcze więcej deficytów intelektualnych, więc łyknął wszystko co powie. A nawet jak ktoś zweryfikuje, to zaraz zaczną się fikołki tłumaczące "co wódz tak naprawdę miał na myśli".
  • Odpowiedz
jaqqu7
jaqqu7 13.05.2026, 14:01:09 via Wykop
  • 1
@mstasiek: Po prostu nie zamierzam się gryźć w język już widząc jak się wypisuje bzdury. Równie dobrze możesz doliczyć koszt amortyzacji chodnika, czy drogi dojazdowej do poprawczaka. To raz. Dwa - wygenerowanie tabelki przez AI, gdzie nie masz nawet podanych źródeł danych, konkretnych wyliczeń etc. - to też jest bez sensu, bo Chat GPT mógł ci po prostu wyrzucić losowe liczby. Co więcej gdyby nawet ująć te "koszty pośrednie" -
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
13.05.2026, 10:22:09
  • 516
#polityka #usa #chiny #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow #trump

Jak to leciało... DONALD TRUMP! DONALD TRUMP! DONALD TRUMP! XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Kempes - #polityka #usa #chiny #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow #trump 

...

źródło: 1000077832

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaqqu7
jaqqu7 13.05.2026, 10:23:47 via Wykop
  • 559
@Kempes: To jest ten słynny pivot amerykański na Pacyfik, którym ludzie tłumaczyli porzucenie europejskich sojuszników?
  • Odpowiedz
jaqqu7
jaqqu7 07.05.2026, 09:37:24
  • 226
Mam pomysł na alternatywne pytanie: "Czy uważasz, że Prezydent Karol Nawrocki powinien przestać ssać Pomarańczowej Małpie jego małego Czitosa?"

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kocha_to_poczeka
kocha_to_poczeka
07.05.2026, 09:38:22 via Wykop
  • 2
@jaqqu7: znaczy, że jeszcze raz xD
  • Odpowiedz
Amicia
Amicia
03.05.2026, 12:08:10
  • 954
No niech zgadnę jak będzie wyglądać ta konstytucja batyra:

1. Prezydent może wszystko
2. Rząd nie może nic

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #4konserwy
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaqqu7
jaqqu7 03.05.2026, 12:34:35 via Wykop
  • 445
@Amicia:

Art. 1. Po pierwsze Trump, po drugie Ameryka.
Art. 2. Każdy Polak ma obowiązek obciągnąć lachę Trumpowi przy pierwszym spotkaniu pod groźbą internowania w razie odmowy.
Art. 3. Snusy prawem nie towarem.
Art. 4. Ustawki tylko bez sprzętu.
Art. 5. Każdy Polak, który ukończył 60 rok życia musi przepisać co najmniej jedną nieruchomość na Karola Nawrockiego.
  • Odpowiedz
jaqqu7
jaqqu7 02.05.2026, 15:13:23
  • 27
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
jaqqu7 - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu

źródło: 1000022336

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
02.05.2026, 15:15:30 via Android
  • 3
@jaqqu7: tak to jest jak się jest bardziej amerykański niż sami Amerykanie i własnego języka się zapomina.

Forfiter.
  • Odpowiedz
radek-kosiecki
radek-kosiecki
radek-kosiecki
02.05.2026, 16:37:56 via Wykop
  • 6
@Turin89: Tarczyński mówi po angielsku na bardzo podstawowym poziomie. Jego dobór słownictwa jest słaby. Jedyne, co go wyróżnia, to pewność siebie. Nie potrafiłby jednak dyskutować na złożone tematy z abstrakcyjnym słownictwem. Jenot popełnia też błędy gramatyczne.
  • Odpowiedz
jaqqu7
jaqqu7 01.05.2026, 19:32:52
  • 6
Nikt:
Nawrocki:

#polityka #neuropa #4konserwy
jaqqu7 - Nikt:
Nawrocki: 

#polityka #neuropa #4konserwy

źródło: 1000022323

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wszebor
Wszebor
01.05.2026, 20:10:56 via Wykop
  • 1
@jaqqu7:

Karol powinien przyjąć jakieś ładne, chwytliwe miano człowieka pracy, jak Lenin albo Stalin, a nie jakieś dziwne Batyry czy Rocky.
  • Odpowiedz
szychun
szychun
30.04.2026, 14:58:18
  • 486
#polityka #bekazpisu wetować muszem bo siem uduszem xd
szychun - #polityka #bekazpisu wetować muszem bo siem uduszem xd

źródło: 1000018130

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaqqu7
jaqqu7 30.04.2026, 15:11:54 via Wykop
  • 409
@szychun: Tysiąc doradców i pracowników Kancelarii Prezydenta przypomnę
  • Odpowiedz
jaqqu7
jaqqu7 17.04.2026, 15:11:47
  • 97
Czyli Iran finalnie uzyskuje praktycznie większość z punktów, które chciał w ramach zawieszenia broni. Co więcej USA ma im zapłacić 20 mld dolarów za uran. Art of the deal xD

#polityka #iran #neuropa #4konserwy
jaqqu7 - Czyli Iran finalnie uzyskuje praktycznie większość z punktów, które chciał w...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panDario
panDario
17.04.2026, 15:16:40 via Wykop
  • 58
@jaqqu7: wspaniałe zwycięstwo, lepszego nie będzie. DJT
  • Odpowiedz
KitaxKita
KitaxKita
17.04.2026, 15:18:01 via Wykop
  • 75
@jaqqu7:
KitaxKita - @jaqqu7:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
XeNinja
XeNinja
17.04.2026, 14:54:36
  • 5
Donald Trump, na Truth Social: ”TERAZ, GDY SYTUACJA W CIEŚNINIE HORMUZ JEST JUŻ ZAKOŃCZONA, OTRZYMAŁEM TELEFON OD NATO Z PYTANIEM, CZY POTRZEBUJEMY JAKIEJŚ POMOCY. POWIEDZIAŁEM IM, ŻEBY TRZYMALI SIĘ Z DALEKA, CHYBA ŻE CHCĄ PO PROSTU ZAŁADOWAĆ SWOJE STATKI ROPĄ. BYLI BEZUŻYTECZNI, GDY BYLI POTRZEBNI - PAPIEROWY TYGRYS! PREZYDENT DJT”
#polityka #usa #iran
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaqqu7
jaqqu7 17.04.2026, 15:10:04 via Wykop
  • 1
@XeNinja: HALO, TUTAJ DZWONI JOHN NATO, CHCĘ CI POMÓC Z CIŚNIENIEM W CIEŚNINIE!
  • Odpowiedz
Davvs
Davvs
Davvs
09.04.2026, 12:30:24
  • 589
Czy ja dobrze widzę, że Bakiewicz i ruch obrony granic już nie broni granicy tylko teraz bronią trybunału konstytucyjnego? Szeroka gama zastosowań XD. #polityka #bekazpisu
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaqqu7
jaqqu7 09.04.2026, 12:54:59 via Wykop
  • 7
@Davvs: Niech ich wyślą do pilnowania cieśniny Ormuz xD
  • Odpowiedz
jaqqu7
jaqqu7 08.04.2026, 16:40:49
  • 8
Szybko poszło xD

#polityka #wojna #iran #usa #neuropa #4konserwy
jaqqu7 - Szybko poszło xD 

#polityka #wojna #iran #usa #neuropa #4konserwy

źródło: 1000022053

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mike-johnston
mike-johnston
07.04.2026, 14:09:04
  • 242
#polityka #wegry #ukraina #bekazpisu
mike-johnston - #polityka #wegry #ukraina #bekazpisu

źródło: IMG-20260407-WA0010

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaqqu7
jaqqu7 07.04.2026, 14:11:55 via Wykop
  • 40
@mike-johnston: Nie da się zniszczyć coś co nie istnieje po 16 latach rządów Orbana
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
08.03.2026, 08:39:34
  • 270
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaqqu7
jaqqu7 08.03.2026, 09:04:41 via Wykop
  • 176
@Sin-: Bo tu nie chodzi, żeby dostać ten sprzęt od USA, ale żeby złożyć ofiarę przed Pomarańczowym Cielcem
  • Odpowiedz
fan_poteznego_dunczyka
fan_poteznego_dunczyka
07.03.2026, 21:58:16
  • 7
co za downgrade loga, ten orzeł się zmienił w kure

#polityka
fanpoteznegodunczyka - co za downgrade loga, ten orzeł się zmienił w kure 

#polityka

źródło: Screenshot Capture - 2026-03-07 - 22-57-27

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaqqu7
jaqqu7 07.03.2026, 22:15:47 via Wykop
  • 0
@fan_poteznego_dunczyka: Wygląda bardziej jak gołąb xD
  • Odpowiedz
jaqqu7
jaqqu7 07.03.2026, 14:04:36
  • 7
Czyli tak: przekaz PiS będzie far right light, więc wyborcy prawicowi będą przepływać jeszcze bardziej do Konfy i Korony. Bo po co będą mieli mieli wybierać dietetyczną skrajną prawicę, gdy mają do wyboru radykałów?

Jednocześnie Czarnek kompletnie odrzuca wyborców umiarkowanych i centrowych. Tutaj nie przyciągnął nikogo nowego, a raczej będą tylko krwawić wyborcami.

Wcale bym się nie zdziwił, gdyby Mateo Maowiedzki jednak wyszedł z PiS i założył swój PiS light. Tym bardziej,
jaqqu7 - Czyli tak: przekaz PiS będzie far right light, więc wyborcy prawicowi będą p...

źródło: 17728922673401173843910393955988

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

baltic-vodka
baltic-vodka
baltic-vodka
07.03.2026, 14:51:47 via Wykop
  • 0
@jaqqu7: mi się wydaje, że w perspektywie czasu to Konfa może zostać zjedzona, bo jest za mało radykalna w porównaniu do Korony, a ci mniej radykalni wyborcy, rozczarowani pójdą jednak do pisu.
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
06.03.2026, 08:55:01
  • 1614
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaqqu7
jaqqu7 06.03.2026, 09:04:31 via Wykop
  • 25
@Jabby: Mogliby chociaż udawać, że nie są już kompletnie zwasalizowani i przekupieni przez MAGA
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 37
  • Strona 1 z 37
  • >

Tajemniczy Pan Q

  • Zed is dead, baby...
  • Przeworsk

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 06.06.2019

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 17.07.2017

    Komentator
  • VIP
    od 14.04.2017

    VIP
  • Łapacz Błędów
    od 11.06.2014

    Łapacz Błędów
  • Rocznica
    od 18.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.02.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.01.2016

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking