Wpis z mikrobloga

Ciekawy jestem co to będzie jak wszyscy dzisiejsi oszuści podatkowi, jednofakturowcy na B2B spod tagu #programista15k się postarzeją...

Stawiam dolary przeciwko orzechom, że ci którzy tak dzisiaj złorzeczą na wyimaginowaną patologię, w wieku emerytalnym pierwsi będą się ustawiać w kolejkach do gadania:

Pani redaktur, jam całe życie pracował, a paczy Pani jaka tera emerytura cienka. To wszystko przez tych złodziei z ZUSu!1!


#programowanie #przedsiebiorczosc #b2b #bekazprawakow #bekazlibka #bekazkonfederacji #antykapitalizm
throwaway2137 - Ciekawy jestem co to będzie jak wszyscy dzisiejsi oszuści podatkowi, ...

źródło: comment_1658299023kfwo0lnw0WlOtwU6AifFWo.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
@throwaway2137: to normalne, że odprowadzając minimalne składki i przyjmując benefity w formie wysokich zarobków na b2b trzeba część tych zysków reinwestować i zabezpieczyć sobie emeryturę samemu.
Jak ktoś tak nie robi to jest debilem i na starość będzie żarł gruz.
Nie to, żeby obecni 20-30 latkowie mieli lepszą perspektywę przed sobą odprowadzając składeczki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@throwaway2137: Lol, ja będą dopiero w połowie drogi do #programista15k odkładam co miesiąc na IKE i IKZE, jak będzie wpadać więcej kasy w przyszłości to będę odkładał więcej albo znajdę jeszcze inne miejsca do inwestowania w emeryturę. W tych czasach i przy tej wydolności ZUS-u będąć nawet na UoP nie liczyłbym na wysoką emeryturę xD
  • Odpowiedz
to normalne, że odprowadzając minimalne składki i przyjmując benefity w formie wysokich zarobków na b2b trzeba część tych zysków reinwestować i zabezpieczyć sobie emeryturę samemu.


@JuzTuKiedysBylem: Jak ja mówię, że tak robię to znajomi się ze mnie śmieją. ;)

w wieku emerytalnym pierwsi będą się ustawiać w kolejkach do
  • Odpowiedz
@throwaway2137: Ale kim ty jesteś aby legalna formę pracy nazywać patologia ?

I czy wiesz ze programista 15k zapłaci więcej podatków w VAT przy kupowaniu produktów od całej pato rodzinki ?
  • Odpowiedz
legalna formę pracy


@Furiat: Buhahahahahaha lol xD

Wystawianie jednej faktury w miesiącu pracodawcy pod którego kierownictwem pracujesz to jest legalna forma pracy. Podpisujesz wtedy umowę o pracę, a nie fakturka. Zresztą wylane w to mam, możecie sobie pisać co chcecie, tak jak mój ziomek, co musiał wszystkie składeczki ładnie oddawać, bo mu zakwestionowali b2b. ;)
  • Odpowiedz