Wpis z mikrobloga

Ciekawy jestem co to będzie jak wszyscy dzisiejsi oszuści podatkowi, jednofakturowcy na B2B spod tagu #programista15k się postarzeją...

Stawiam dolary przeciwko orzechom, że ci którzy tak dzisiaj złorzeczą na wyimaginowaną patologię, w wieku emerytalnym pierwsi będą się ustawiać w kolejkach do gadania:

Pani redaktur, jam całe życie pracował, a paczy Pani jaka tera emerytura cienka. To wszystko przez tych złodziei z ZUSu!1!


#programowanie #przedsiebiorczosc #b2b #bekazprawakow #bekazlibka #bekazkonfederacji #antykapitalizm
throwaway2137 - Ciekawy jestem co to będzie jak wszyscy dzisiejsi oszuści podatkowi, ...

źródło: comment_1658299023kfwo0lnw0WlOtwU6AifFWo.jpg

Pobierz
  • 97
@throwaway2137: to normalne, że odprowadzając minimalne składki i przyjmując benefity w formie wysokich zarobków na b2b trzeba część tych zysków reinwestować i zabezpieczyć sobie emeryturę samemu.
Jak ktoś tak nie robi to jest debilem i na starość będzie żarł gruz.
Nie to, żeby obecni 20-30 latkowie mieli lepszą perspektywę przed sobą odprowadzając składeczki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to normalne, że odprowadzając minimalne składki i przyjmując benefity w formie wysokich zarobków na b2b trzeba część tych zysków reinwestować i zabezpieczyć sobie emeryturę samemu.


@JuzTuKiedysBylem: Jak ja mówię, że tak robię to znajomi się ze mnie śmieją. ;)

w wieku emerytalnym pierwsi będą się ustawiać w kolejkach do gadania:


@throwaway2137: Masz całkowitą rację.

Państwo obiecało, ja wymagam.


@WhiskyRomeo: Dostaniesz, minimalną, nie starczy nawet na wykup leków.