Mam znajomego programistę. Chlop całe dni gra w gry, chwali się tym, że w trakcie pracy gra w gierki albo oglada seriale i udaje, że pracuje. Kasuje za to calkiem sporo pieniędzy i wszem wobec to pisze. Wszystko oczywiście na jdg. Ciagle narzeka jak to wielkie skladki odprowadza i nic za to nie ma.
Zarabia spokojnie ponad 40tys netto po podatkach a i tak narzeka że kasta bogaczy kupuje mieszkania, drogie auta
Zarabia spokojnie ponad 40tys netto po podatkach a i tak narzeka że kasta bogaczy kupuje mieszkania, drogie auta
















#randki #tinder #badoo #kobiety #zwiazki
jedni powiedzą, że jest inni - jaki kryzys. Może to kwestia adaptacji. Kobiety się zaadaptowały w taki sposób że znajdują sobie partnerów (czy egzotycznych czy nie to nie