@Anonim5: no ta ale to trzeba pisac wypowiedzenie, robic badania przed praca(strata twojego czasu stac pare godzin w kolejkach) no i znowu rejestrowac sie w urzedzie pracy jesli chcesz miec znowu ubezpieczenie xd
  • Odpowiedz
Jak podchodzicie do przeróżnych wpisów na linkedinie?

Bo ja mam tak:
- jakieś subiektywne przekonanie o czymś od bab z HR, w sumie wystarczy mi przeczytać opis profilu jestli, jest HR, recruitment, marketing, public relations
Od razu nie czytam xD
- wpisy o swojej firmie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mr-dawid: probowac zawsze warto. ale bez konkretnych umiejetnosci i z dobrym jezykiem skonczysz w jakims kolchozie pracy. ja raz wyjechalem i przez pare miesiecy mialem zycie praca-sen tak bylem w------y fizycznie. pracy nie rzucisz skoro wydales kase na przyjazd. jesli ci to odpowiada to mozesz sprobowac moze tobie to akurat podpasuje na jakis czas
  • Odpowiedz
Takie rzeczy jak na filmie, ale nie 1:1 dzieją się również w Polsce w biurach, urzędach, biurwy i tych schowanych jak szczury w tych swoich pokoikach biurowych w jakimś zakładzie, kołchozie - plotki, kawusia, ciasteczko i 2 lub 3 godziny pracy na 8 godzin, a ty z---------j w systemie 4 brygadowym 8 lub 10 godzin non stop, bo każda 1 sekunda jest ważna przy produkcji mając 15 minut przerwy lub niektórzy wcale
shaguar - Takie rzeczy jak na filmie, ale nie 1:1 dzieją się również w Polsce w biura...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy znajdę kogoś na wykopie co pracuje w akumulatorowni na magazynie? Czyli wymienia i serwisuje baterie trakcyjne? Miałbym parę pytań. Odnośnie tego czy nie czuje że wdycha jakieś kwasy, czy ma w pomieszczeniu jakieś czujniki mgły kwasowej i H2S. I czym i jak myje te akumulatory. #magazyn #praca #elektryka #baterie #akumulator
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Endrius: No raz poczułem drapanie w gardle i jakoś ciężej mi się oddychało. Od tamtej pory wymieniam w masce i jest ok. Z tego linka to wyczytałem że powinienem mieć zbiornik z neutralizatorem a u mnie tego wcale nie ma xD A myślę kupić te paski lakmusowe mierzące ph i przykleić do rękawiczek. Może wtedy się dowiem kiedy i gdzie występuje ta mgła.
  • Odpowiedz
Witam! Pracuję dla firmy automotive w Anglii i około 1.5 roku temu zmieniłem pozycję na bardziej związaną z modelowaniem, projektowaniem i optymalizacją napędów elektrycznych. Moje wykształcenie jest jednak w kierunku elektryki i mechaniki, więc zacząłem się zastanawiać nad jakimiś kursami albo studiami podyplomowymi.

Znalazłem na AGH podyplomówkę z 'Uczenia maszynowego w analityce danych' i wysłałem wszystkie dokumenty (została mi płatność). Chciałbym iść w kierunku Sztucznej Inteligencji + podszkolić się w programowaniu. Ma
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@irry: Ja mam na rękę około 20k PLN, widełki są do około 25k (tak w przeliczeniu na złotówki mniej-więcej) na moim stanowisku (Lead). Każdy awans to około 3-5k zł więcej ale zależy jak sobie wynegocjujesz. Jeśli chodzi o pracowników kontraktowych to nie spotkałem nikogo z Polski, ale to pewnie zależy od działu. Mój jest stricte inżynierski i mam wokoło siebie głównie osoby pracujące na fizycznymi projektami (silniki, elektronika, mechanika).

Ogólnie
  • Odpowiedz
@tubkas12 spychologia to akurat tylko słabi menagerzy tak robią i jakoś tak się składa, że najczęściej są to nietechniczne śmiecie

Chociaż nie powiem byłem na rekrutacjach gdzie zadawałem podchwytliwe pytania i niektórzy programisci którzy zostali managerami też tego nie umieja robic, choć mam wrażenie, że i tak częściej się idzie z nimi dużo lepiej dogadać albo pomoc sobie wzajemnie, a jak mozesz sobie pomoc z osobą nietechniczna która nie wie co
  • Odpowiedz
technikiem Elektrykiem


@jaglak99: Technikiem elektrykiem mozesz byc tylko po szkole technikum i zdaniu egzaminow panstwowych na technika. Nie daje ci to zadnych uprawnien tylko tytul technika elektryka
  • Odpowiedz
✨️ Szukam pracy w Katowicach na studia
Końcem miesiąca przeprowadzam się na Slask na studia do Katowic, może jakis mirek ma uczciwa ofertę dla pomocnika budowlanego z doświadczeniem lub pracownika w innym sektorze pracy, cv i doświadczenie zawodowe chętnie podeślę. Posiadam własne auto. Na olx i fb jest wiele ofert ale w pierwszej kolejności wolę zapytać na mirko
oprócz budowlanki dobrze odnajduje się w świecie komputerowym
21lvl

#katowice #praca #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach