Wszystko
Najnowsze
Archiwum

- 2
1
Problem rosnący wśród ludzi.
Zapraszam nie mumisujcie.porozglądajcie się trochę ma ta związek z 4B 1L i z zakładem psychiatrycznym w Bytomiu i z uchem.Uwaga, ponieważ żywność ta zawiera arsen, rtęć,arszenik i inne substancje.Idźcie do sklepu.zapraszam na biedronki, lidla, intermarchè Kauflanda.Niech te ciemne dziewczyny z 
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #

- 1

- 0
4
Pensja minimalna 2230 euro brutto w Niemczech. Sprawdź, ile zostaje na rękę.

Pensja minimalna w Niemczech netto w 2025 roku W największej gospodarce Europy ustawowa płaca minimalna Mindestlohn stanowi istotny fundament zapewnienia pracownikom odpowiednich warunków życia.
z- 4
- #
- #
- #
- #
5
Takiego kryzysu dawno nie było. Znikają miejsca pracy w Europie.500 etatów dzien

Miejsca pracy w Europie znikają każdego dnia. Zwolnienia przeprowadzają nawet największe koncerny na kontynencie. Takiego kryzysu dawno nie było.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
7
Płaca minimalna w Polsce większa niż w USA :>
Dogoniliśmy jankesów, Polska gurom. Minimalna stawka godzinowa brutto (federalna, czyli powiedzmy że ogólnokrajowa) : 7,25 USD czyli 26,5 zeta Minimalna stawka godzinowa brutto u nas : 30,5 zeta Zarabiamy dolara na godzinę więcej od Amerykańca : ] A przynajmniej ci na minimalnej krajowej ;)
z- 25
- #
- #
- 9
- 1
To nawet nie jest typowa umowa-zlecenie według US i ZUS tylko tzw. inne źródło.
Regulowana jest tylko kwota do której składki ZUS i NFZ płaci budżet państwa.
Swoją drogą raczej dziś nianie pracują za około 30 zł/h nawet na czarno. Legalnie to pracują najczęściej na umówioną stałą pensję miesięczną.
Czasem ktoś założy konto
- 0
- 0
źródło: temp_file3849721253955628199
Pobierz#pracujzwykopem #praca
24
Są młodzi, nie uczą się i nie pracują. W Polsce znów ich przybywa? [ANALIZA]
![Są młodzi, nie uczą się i nie pracują. W Polsce znów ich przybywa? [ANALIZA]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/099a18ea5a2233231233b4ac5effe22d12fd52097c86d2acb5f89ecea1153e9a,w220h142.jpg)
W ubiegłym roku zatrudnienie młodych osób nad Wisłą zmalało najbardziej od 15 lat, wyraźnie bardziej niż ich populacja.
z- 16
- #
- #
- #
- #
Wolicie pracę czy chodzenie do szkoły? Co jest lepsze?
- Szkola 19.0% (11)
- Praca 48.3% (28)
- to zależy 32.8% (19)
- 0
Układ CV jak w załączniku. W bocznej sekcji mam zdjęcie, dane kontaktowe i umiejętności. Pytanie, jak powinno wyglądać to na drugiej stronie? puste zostawić to słabo wygląda, a powielić też dziwne. zmieniać układu nie chcę, bo akurat całkiem ładne cv zmontowałem :p
#hr
źródło: bartosz-nowak-20-08-2024-1
PobierzW HR nie pracuję, ale wiem dużo
- 0
- 1
#praca #
- 7
Ja mam wrażenie, że tutaj żyjemy jak na przełomie XIX i XX wieku. Normalnie ziemia obiecana... W głowach radośnie kiełkują i rosną pomysły typu:
- nieskończone potoki ludzi do top5
- nieskończona ilość wysoko płatnych etatów
Gdzie bedzie wiecej pracy?
- w powiecie - bo dzis fizycznie nie ma komu obsadzi 29.2% (35)
- w top5 - gdzie bija sie o dobre stolki w korpo 70.8% (85)
to jest smutne podsumowanie naprawde spore grupy ludzi dzis w top5.... oni NIGDY nie osiagneliby tego poziomu zycia, gdyby nie korporacje, bo sie zwyczajnie do tego nie nadaja.... za to robili by pozyteczne rzeczy, zamiast excele dla andzeiliki - szkola pielgniarska, zamiast outlook dla michala - kierowca w mpk.
Ale nie.... takie zawody im smierdza... oni sa stworzeni do WIEKSZYCH rzeczy.... :)
@del855:
źródło: image
Pobierz- 55
- 38
Jak ktoś był chad'em lub orbitował koło tego levelu widział taką naturę kobiet że to zmienia światopogląd na zawsze. I tylko totalne przegrywy wychowane na blackpillu i chady mają wgląd w to. Przy czym chad'y często nie rozkminiają tego głębiej.
Tak czy siak przeciętny mąż nie rozumie natury kobiet w ogóle. Żeby nie było - są też






















