Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko112
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Bertoos
Bertoos
Profil firmowy

Bertoos

Dołączył 8 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 34059
  • Znaleziska 9257
  • Mikroblog 24802
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 20
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
7 godz. i 23 min temu
  • 1074
Ogrzałem kilkoma farelkami swój pokój do 54 stopni Celsjusza, spytacie dlaczego to zrobiłem w taki upał?

Jak wyszedłem na dwór to przy 39 stopniach poczułem małą ulgę.

Jeśli chcecie więcej porad w upały bez klimy, zapraszam na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#lato #upal #pogoda
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bertoos
Bertoos
Bertoos 1 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 3
@Mariuszzuk: Ale mi bliski temat zapodałeś. Moja Ś.P. Babcia zawsze powtarzała, że na upał najlepsza jest ciepła herbata. Za gówniarza stukałem się w głowę, ale potem odkryłem, że coś w tym jest. Pijąc ciepłą herbatę, pocisz się mocniej - a gdy tylko herbata oraz jej rozgrzewający wpływ się kończy, pozostajesz z troszkę bardziej spoconym ciałem niż wynikałoby to z czystej fizjologii. Odparowujący extra pot powoduje większą stratę ciepłoty ciała i
  • Odpowiedz

418

Totalny zwrot w unijnej polityce migracyjnej

Totalny zwrot w unijnej polityce migracyjnej

Cicha rewolucja w UE. Sprowadza się on do zastąpienia postawy "chętnie was ugościmy" postawą "chętnie was deportujemy".

zwora
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: wczoraj, 13:21:13
  • 87
  • #
    europa
  • #
    swiat
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    uchodzcy
  • #
    granica
  • #
    islam
Bertoos
Bertoos
Bertoos 7 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 4
Totalny zwrot to będzie, jak zaczną to towarzystwo wyłapywać na ulicy i odsyłać do ośrodków w krajach trzeciego świata.

Wytłumaczcie mi cos ludzie. Dlaczego kolorowych niepiśmiennych i przestępców nie mogą wysłać do ośrodków imigranckich we francuskich terytoriach zależnych? Albo dzierżawionych terenów w upadłych krajach trzeciego świata? Może wyjść to nawet taniej i dużo bardziej bezpiecznie dla autochtonów, a jak deprymująco dla kolejnych wykolejeńców na pontonach.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JanDzbanPL
JanDzbanPL
24.06.2026, 16:05:44
  • 32
Ciężki tydzień łykopków, najpierw trzeba było bronić zelenskiego i że UPA to wcale nie jest takie złe. Teraz trzeba bronić sekty z warszawskiego szpitala a dopiero jest środa ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka #ukraina #lekarz100k
JanDzbanPL - Ciężki tydzień łykopków, najpierw trzeba było bronić zelenskiego i że UP...

źródło: 1000018307

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bertoos
Bertoos
Bertoos 24.06.2026, 17:13:14 via Wykop
  • 3
@Sagittus: Zostało jeszcze tylko kilka tysięcy pisowcow do rozliczenia, ale to trzeba na spokojnie - może w przyszłej kadencji usiądzie się na spokojnie.
  • Odpowiedz

1572

97 proc. pacjentów kliniki szpitala MSWiA było przyjmowanych poza kolejką

97 proc. pacjentów kliniki szpitala MSWiA było przyjmowanych poza kolejką

Kontrola NFZ w klinice Państwowego Instytutu Medycznego MSWiA wykazała, że 97,1 proc. pacjentów przyjmowano poza kolejką, z pominięciem zasad. Zgodnie z badaniami pacjenci mający skierowanie z gabinetu prywatnego lekarza pracującego w publicznej placówce w 90 proc. przypadków czekają średnio o 20 pr

airaG
z
zero.pl
dodany: 22.06.2026, 21:20:20
  • 118
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
Bertoos
Bertoos
Bertoos 23.06.2026, 05:38:28 via Wykop
  • 30
@PfefferWerfer: Dokładnie! Logi zostawiają ślady w systemie, ścieralny długopis pani w rejestracji nigdy!
Itori_
Itori_
20.06.2026, 07:10:09
  • 380
Przykra sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#p0lka
Itori_ - Przykra sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#p0lka

źródło: 1000004682

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bertoos
Bertoos
Bertoos 20.06.2026, 17:29:21 via Wykop
  • 0
@Itori_: Latynoską XD Chyba spermę pod nosem, pustak bez czci i wiary.
  • Odpowiedz
Emes91
Emes91
20.06.2026, 13:12:55
  • 65
Stan relacji ukraińsko-polskich na AD 2026.

Ale oczywiście niektóre asy powiedzą, że to wina wstrętnych polaczków, bo przecież mogliby siedzieć cicho i nie mieć problemu xD

#polityka #heheszki #ukraina #rosja #memy #memyhistoryczne #polska #wojna
Emes91 - Stan relacji ukraińsko-polskich na AD 2026.

Ale oczywiście niektóre asy pow...

źródło: mememem

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bertoos
Bertoos
Bertoos 20.06.2026, 15:11:19 via Wykop
  • 1
@Aldona_Lipska: Przed 14 lat wojen z RU nie dorobili się współczesnych bohaterów pozbawionych romantycznych historii walki o niepodległość z nieuzbrojoną ludnością cywilną? Może gdyby głowy UA z zachodu były pozbawione szowinizmu i antypolonizmu to i ich ulice byłyby tego pozbawione 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ
  • Odpowiedz
XeNinja
XeNinja
20.06.2026, 12:43:36
  • 111
#heheszki #przegryw
XeNinja - #heheszki #przegryw

źródło: 1781943294885

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bertoos
Bertoos
Bertoos 20.06.2026, 15:01:55 via Wykop
  • 1
@XeNinja: Piękne i prawdziwe, dużo bardziej prawdziwe niż wersja męska!! Klasyka gatunku w kategorii przeciętna różowa "10/10" odkrywa Tindera - tylko wszystkie powinny być w sukniach ślubnych.
  • Odpowiedz
Gordoniarz
Gordoniarz
Gordoniarz
20.06.2026, 10:57:46
  • 90
#wojna
#ukraina
#polityka
Gordoniarz - #wojna 
#ukraina
#polityka

źródło: d67560ebfa2fd1bc384352ad6ae30119

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bertoos
Bertoos
Bertoos 20.06.2026, 14:00:19 via Wykop
  • 1
@tomasz-kalucki: Jakie urojenia i projekcje to ja p------e hahahha XD
  • Odpowiedz
Bertoos
Bertoos
Bertoos 20.06.2026, 14:10:24 via Wykop
  • 0
@tomasz-kalucki: Noo obrazu klinicznego urojenia wyższościowego :D
  • Odpowiedz
Davvs
Davvs
Davvs
19.06.2026, 19:20:52
  • 523
Nawrocki odebrał order Żeleńskiemu na dzień przed konferencją w Polsce dot. odbudowy Ukrainy i dzień po atakach na Moskwę. No cóż, chyba zachód Europy się ucieszy z kontraktów na odbudowę. A my jak zwykle nie dostaniemy nic. Ciekawe czy temu też odbierze?

#wojna #ukraina #nawrocki #polityka
Davvs - Nawrocki odebrał order Żeleńskiemu na dzień przed konferencją w Polsce dot. o...

źródło: 8cdd2157d40f1df72b8cba67bf54ac702769ae8ed3de10eb069a8ea859932a9c

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bertoos
Bertoos
Bertoos 20.06.2026, 05:01:48 via Wykop
  • 3
@Davvs: Litości XD tyś taki głupi czy naiwny, że wierzyłeś w kasę z odbudowy. Większość tego durnego narodu broniła z pianą na gębie UA przed ludźmi którzy oczekiwali choćby minimalnej tranzakcyjnosci podczas przekazywania sprzętu. Nawet teraz p0lscy politycy szczekają na ten nic nie znaczący w polityce gest.
  • Odpowiedz

40

Dyżury i wynagrodzenia lekarzy. NIL: Przygotowujemy własne propozycje dla rządu

Dyżury i wynagrodzenia lekarzy. NIL: Przygotowujemy własne propozycje dla rządu

Środowisko lekarskie jest sceptyczne wobec rządowych pomysłów związanych z kontrolą płac lekarzy i przygotowuje własne propozycje. Próbowaliśmy potwierdzić w Naczelnej Izbie Lekarskiej informacje o ewentualnej propozycji elektronicznego monitorowania czasu pracy lekarzy. System - jak się wcześniej d

dawan
z
biznes.interia.pl
dodany: 17.06.2026, 10:05:53
  • 10
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    afera
  • #
    polityka
Bertoos
Bertoos
Bertoos 18.06.2026, 10:31:18 via Wykop
  • 4
Przecież to normalne że do instalacji domowych zabezpieczeń nalepiej zaprosić włamywacza. Ha tfu na k---y bez honoru.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

735

Od rana trwa zmasowany atak na Moskwę

Od rana trwa zmasowany atak na Moskwę

Aktualna sytuacja na dzień 16.06.2026

Mikuuuus
z
streamable.com
dodany: 16.06.2026, 06:59:54
  • 144
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    film
  • #
    wideozwojny
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
Bertoos
Bertoos
Bertoos 16.06.2026, 18:58:46 via Wykop
  • 0
Nagłówki jak z połowy roku 1942
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Marcepanowy_Detektyw
Marcepanowy_Detektyw
14.06.2026, 16:13:08
  • 192
P-----c w dzieciństwie i jej skutki

Na Mirko często przewija się temat toksycznych rodziców, „świętego spokoju” i słynnego tekstu „kiedyś to było, dostało się kablem od prodiża i człowiek wyrósł na ludzi”. Porozmawiajmy poważnie. Jak z perspektywy czasu oceniacie atmosferę w swoich domach rodzinnych? Czy fizyczna lub psychiczna tresura ze strony rodziców to był u Was standard, czy mieliście szczęście wychować się w normalnych warunkach?

Ankieta w pełni anonimowa.

#ankietydetektywa

Jaki rodzaj „metod wychowawczych” dominował w Twoim domu i jak na Ciebie wpłynął?

  • Przemoc fizyczna (pas, kabel) i trauma do dziś 9.9% (1024)
  • Przemoc psychiczna (wyzywanie, poniżanie) 7.6% (790)
  • Zimny chów (brak zainteresowania) 9.3% (962)
  • Sporadyczny klaps, ale był strach przed rodzicem 20.5% (2127)
  • Awantury domowe i alkohol (syndrom DDA/DDD) 10.2% (1055)
  • Nadopiekuńczość i toksyczna kontrola (brak luzu) 7.4% (765)
  • Normalny dom – szacunek, miłość i wsparcie 14.4% (1496)
  • Było biednie/ciężko, ale bez żadnej przemocy 8.5% (887)
  • Dopiero na terapii odkryłem, jak było toksycznie 2.3% (234)
  • Wyniki / Nie chcę o tym myśleć 10.1% (1050)

Oddanych głosów: 10390

  • 227
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bertoos
Bertoos
Bertoos 14.06.2026, 18:07:26 via Wykop
  • 28
@Marcepanowy_Detektyw: Dostałem parę razy w------l od rodziców paskiem i od razu powiem że nie mam traumy, mieszkamy razem w jednym domu na oddzielnych piętrach i dobrze się dogadujemy. Istnieje wszechobecna nagonka na choćby jednorazowe zbicie dziecka, a ja jestem za moje wychowanie rodzicom wdzięczny. Zawsze ostrzegali mnie przed konsekwencjami mojego zachowania - dostawałem zawsze po uprzednim kilkukrotnym upomnieniu, że to się stanie. Była to po prostu ostateczna, nienadużywana, forma kary
  • Odpowiedz
Bertoos
Bertoos
Bertoos 14.06.2026, 22:35:26 via Wykop
  • 0
@KontrproduktywnyAnalityk: Nie, jestem lewicowym anarchomunistą. Za to ty jesteś klaunem z internetu, który z pięciu linijek komentarza robi kompleksową analizę psychologiczną z podrozdzialem dotyczącym sympatii wyborczych?

Napisałem komentarz tak prawdziwy jak to tylko możliwe i tyle - niczego nie popieram niczego nie neguje. A ty wrzucasz mnie z miejsca w swoje ciasne półeczki ograniczonego światopoglądu XD
  • Odpowiedz

678

Rzeszów: Lekarka zbierała martwe płody i przetrzymywała je w domu 50 CIAŁ

Pokaż treści 18+

Rzeszów: Lekarka zbierała martwe płody i przetrzymywała je w domu 50 CIAŁ

Liczba szczątków płodów odnalezionych na posesji w miejscowości Lutoryż pod Rzeszowem miała wzrosnąć do 50.

Kosmita123
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 12.06.2026, 15:04:00
  • 211
  • #
    lekarz
  • #
    polska
Bertoos
Bertoos
Bertoos 13.06.2026, 21:58:51 via Wykop
  • 0
@Wentrosz: Szczerze wątpię. Bardzie wygląda to na lewą klinikę aborcyjną.
Bertoos
Bertoos
Bertoos 13.06.2026, 22:00:10 via Wykop
  • 0
@MiedzygalaktycznyMors: No k---a, to ile tych szkiełek miała że złożyli z nich już 50 kompletów ( ͡º ͜ʖ͡º)
Bertoos
Bertoos
Bertoos 13.06.2026, 22:06:00 via Wykop
  • 1
@Drwal_Wojciech: Dokładnie. Zabieranie do siebie odpadów ze szpitala jest tak k------o bez sensu, że aż niemożliwe. Jeżeli te zwłoki byłyby "legalne" to normalnie trafiłyby do utylizacji jak każde inne. Ale jak jest się patomorfologiem, a nie ginekologiem, to ciężko podrzucać resztki płodów, gdy oficjalnie do utylizacji oddajesz szkiełka i bloczki z parafiną. Ale szkiełka mi bloczki z parafiną też znaleźli, więc tak w sumie to ciężko powiedzieć.

674

Szydłowice: pies brutalnie pogryzł 8 letnie dziecko

Pokaż treści 18+

Szydłowice: pies brutalnie pogryzł 8 letnie dziecko

Szydłowice: pies pogryzł 8-letnie dziecko. Wezwano śmigłowiec LPR Dziecko zostało pogryzione przez psa. Do zdarzenia doszło dziś (11.06) tuż po godzinie 15:00 w Szydłowicach. Ucierpiał 8-letni chłopiec.

El_Kamilos23
z
facebook.com
dodany: 13.06.2026, 05:54:33
  • 74
  • #
    psy
  • #
    informacje
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    policja
  • #
    psiarze
Bertoos
Bertoos
Bertoos 13.06.2026, 21:42:15 via Wykop
  • -1
@prymus143: Noo o to to! ja mam tak samo z bronią. Idzie człowiek z bronią i bawi się nią na sznurku, a gnoje podbiegają z łapami. Mają szczęście że ja akurat macham nieprzeładowaną.

519

Zarzuty za naklejki na aucie za złe parkowanie

Zarzuty za naklejki na aucie za złe parkowanie

Mieszkaniec Płocka (Mazowieckie) nakleił na nieprawidłowo zaparkowanym aucie dwie naklejki, uszkadzając lakier samochodu i powodujac straty w wysokosci 5000zl. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Może mu za to grozić nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Dorodny_Wieprz
z
tvn24.pl
dodany: 12.06.2026, 21:02:32
  • 381
  • #
    stopcham
  • #
    samochody
  • #
    samochodoza
  • #
    konfitura
  • #
    polskiedrogi
  • #
    polska
Bertoos
Bertoos
Bertoos 13.06.2026, 21:23:16 via Wykop
  • 6
@Khorne_: Zdziwiłbyś się gdyby to w twojej sprawie krawężniki miały biegać od miejscówki do miejscówki i załatwiać nagrania z monitoringu. Tutaj musiała wjechać motywacja od przełożonego.
Bertoos
Bertoos
Bertoos 13.06.2026, 21:29:44 via Wykop
  • 0
@Deray: Włączył ci się tryb "głupiego filizofa". Jeżeli ktoś zamierzałby robić aferę o naklejkę na poważnie, to powinien wezwać policję i zgłosić zdarzenie, wezwać lawetę (jeżeli naklejka jest na szybie lub lusterku) i zawieźć samochód do profesjonalnej myjni. Wziąć fakturę i wystąpić na drogę sądową z prywatnego oskarżenia. Roboty na kilka dni zamiast na kilkanaście minut.
Bertoos
Bertoos
Bertoos 13.06.2026, 21:30:21 via Wykop
  • -5
@Karbon315: Chyba obaj ponieśli XD
donatien-de-sade
donatien-de-sade
13.06.2026, 11:40:42
  • 103
„Darmowy ciepły posiłek dla każdego dziecka” brzmi tak pięknie gdyby nie koszt w wysokości 15 miliardów złotych rocznie i fakt, że około 40% podstawówek w Polsce nie ma nawet zaplecza kuchennego.

Łatwo się wymyśla podobne ustawy gdzie coś jest „darmowe”, gorzej z finansowaniem.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - „Darmowy ciepły posiłek dla każdego dziecka” brzmi tak pięknie gdy...

źródło: IMG_7701

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bertoos
Bertoos
Bertoos 13.06.2026, 17:51:11 via Wykop
  • 0
@Nemayu: Co ty p--------z, do mojej szkoły przychodzą prosto na stołówkę i od razu wychodzą - obiady mają za free z CUSu
  • Odpowiedz
Bertoos
Bertoos
Bertoos 13.06.2026, 18:25:37 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

925

Dzieciaki bez wyobraźni robią co chcą na warszawskich ulicach

Dzieciaki bez wyobraźni robią co chcą na warszawskich ulicach

Elektryczne rowery, hulajnogi, wheelie, pędzenie po chodnikach, uciekanie przed Policją. Te jednostki są generalnie nieuchwytne, mają w nosie zagrożenia i twierdzą, że to AI wygenerowało. To codzienność dla tego typa, który zarabia na tych dzieciakach (prowadzi sklep i social media). Przykład: 9:01

Rabe
z
youtube.com
dodany: 06.06.2026, 16:01:44
  • 246
  • #
    warszawa
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
  • #
    policja
  • #
    patologiazmiasta
Bertoos
Bertoos
Bertoos 06.06.2026, 19:00:46 via Wykop
  • 15
@jedzbudynie: I co ma zrobić z tym, twoim zdaniem? Zjawisko znane od lat (od X lat, podobne akcje spotykały mnie ze strony znudzonej gówniarzerii na zwykłych rowerach) Teraz ameby bananowe maj łatwiej bo nie trzeba rozpędzać się na chodnikach z górki. W prawdziwym państwie wystarczyłby zespół dosłownie 5 policjantów i rok pracy. Siadają na dupie, analizują materiał wideo - bananowe bezmózgi sami udostępniają dowody i swoje twarze i wszystko rejestrują.
Bertoos
Bertoos
Bertoos 06.06.2026, 22:12:12 via Wykop
  • -2
@jedzbudynie: Piszesz debilizmy, ale pociągnijmy je dalej. Jak blokować? Ciałem? Gdy jadą po drodze na czerwonym, czy na ścieżce rowerowej, gdy zapieprzają na jednym kole? Nagrywać, jak? Mijający go peleton? Ma ich gonić na piechotę, rowerem czy komunikacją miejską, gdy oni zasuwają w okolicach 40 - 60 km/h?
Bertoos
Bertoos
Bertoos 06.06.2026, 23:04:10 via Wykop
  • -2
@tkont: Przecież kierowca też może p-------c anonimowo bo nikt z tabliczką z danymi na szyi nie jeździ. Nigdzie nie jest powiedziane że autem zawsze jeździ właściciel. A jeżeli sprawcą jest osoba bliska lub spowinowacona to właściciel nie musi nawet zeznawać w sprawie o pobicie XD
Bertoos
Bertoos
Bertoos 07.06.2026, 08:42:26 via Wykop
  • 0
@tkont: jazda motocyklami elektrycznymi bez blach to też zadkosc. ( ͡° ͜ʖ ͡°) J---ć tych wszystkich "normalnych" parkujących samochodami jak by prawo jazdy dostali z przydzialu :) Podludzi parkujących zgodnie z zasadą srającego psa "tu mi się chcę to tu robię" j---ć prądem do samego spodu :*

2681

Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.

Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.

Protestujących przed placem budowy urzędników inwestor zignorował. Nie wpuścił nawet ściągniętej na miejsce straży miejskiej i policji. - Nie będziemy tego komentować. Mamy swoje sposoby postępowania - Przekazała przez telefon przedstawicielka firmy dewelopera RJS House z Legionowa.

Dr-Livingstone
z
warszawa.wyborcza.pl
dodany: 06.06.2026, 08:04:30
  • 274
  • #
    nieruchomosci
  • #
    patodeweloperka
  • #
    antykapitalizm
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    afera
Bertoos
Bertoos
Bertoos 07.06.2026, 04:46:58 via Wykop
  • 2
@Magowie0gniaEnjoyer: Dokładnie. Zaraz padło by pytanie o aborcję i eutanazję, o to czy JP2 tuszował pedofilię, prawa kobiet, o migrantów / uchodźców, globalne ocieplenie i zielony ład.

Uzbrojony lud oddałby dwie salwy w kierunku zarobasow i polityków, po czym zaczął by mordować się między sobą.

775

Obcokrajowcy zaczepiali dziewczynki w centrum miasta

Pokaż treści 18+

Obcokrajowcy zaczepiali dziewczynki w centrum miasta

Dzieci twierdziły, że mężczyźni zagadywali je m.in. tekstami typu: "szukamy kochanek za pieniądze". Ostatecznie dzieci opuściły lodziarnię dopiero w momencie, gdy mężczyźni, którzy je obserwowali, oddalili się.

dartyr
z
epoznan.pl
dodany: 05.06.2026, 18:21:36
  • 114
  • #
    polska
Bertoos
Bertoos
Bertoos 05.06.2026, 22:24:18 via Wykop
  • 15
@wicherq: Grzała fotele jajami, na cepeenach przy wylotówce
MackaCthulhu
MackaCthulhu
04.06.2026, 05:43:10
  • 822
Dylemat onucy
#wojna #ukraina #rosja #bekazpodludzi
MackaCthulhu - Dylemat onucy
#wojna #ukraina #rosja #bekazpodludzi

źródło: 1000111033

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bertoos
Bertoos
Bertoos 04.06.2026, 08:13:30 via Wykop
  • 0
@Leniek: Uznał że trafiło na debila ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.05.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.06.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking