Wytłumaczcie mi cos ludzie. Dlaczego kolorowych niepiśmiennych i przestępców nie mogą wysłać do ośrodków imigranckich we francuskich terytoriach zależnych? Albo dzierżawionych terenów w upadłych krajach trzeciego świata? Może wyjść to nawet taniej i dużo bardziej bezpiecznie dla autochtonów, a jak deprymująco dla kolejnych wykolejeńców na pontonach.
Totalny zwrot w unijnej polityce migracyjnej

Cicha rewolucja w UE. Sprowadza się on do zastąpienia postawy "chętnie was ugościmy" postawą "chętnie was deportujemy".
z- 87
- #
- #
- #
- #
- #
- #
















Jak wyszedłem na dwór to przy 39 stopniach poczułem małą ulgę.
Jeśli chcecie więcej porad w upały bez klimy, zapraszam na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lato #upal #pogoda