Wszystko
Najnowsze
Archiwum
1
Zapraszamy na studia w Politechnice Częstochowskiej

RUSZYŁA III TURA REKRUTACJI
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
5
Nie wystarczy powiedzieć wracajcie do biur. Trzeba mówić językiem korzyści

Jeśli chcemy, by ludzie wracali do biur, musimy mówić językiem korzyści. Powinniśmy tłumaczyć, po co to robimy, a także pokazać, że to dla ich dobra: rozwoju zawodowego czy dobrostanu psychicznego. Praca zdalna ma swoje plusy, ale człowiek potrzebuje kontaktu, wymiany myśli czy wspólnej przestrzeni.
z- 28
- #
- #
- #
- #
- #
- #
1
Koniec ziemi obiecanej? Tylko 1 na 10 Polaków wyjechał do pracy za granicę
Sezonowe migracje zarobkowe stają się coraz rzadsze. Choć w krajach Europy Zachodniej czekają setki tysięcy ofert, tylko nieliczni Polacy decydują się na wyjazd najczęściej skuszeni wyższymi zarobkami lub chęcią sfinansowania dużych wydatków.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
źródło: Gz6uwriXUAAn38c
Pobierz- 10
Gdzie może pracować osoba która zna angielski na C1 i drugi język np niemiecki/hiszpański na B2 ? Zastanawiam się nad podjęciem studiów językowych,czy takie studia mają waszym zdaniem sens ? Czy sama znajomość języków w połączeniu z wyższym wykształceniem to dobry punkt startowy do znalezienia spoko pracy czy w dzisiejszych czasach to już nic nie znaczy ?
IMO studia językowe mają mało sensu. Lepiej ogarnij coś konkretnego + ucz się dodatkowo języka.
12
Globalny koncern Fujitsu zwalnia ponad 800 pracowników w Polsce

Kolejna wielka, znana, globalna firma tnie zatrudnienie w Polsce. Japoński koncern Fujitsu Technology Solutions planuje wielkie zwolnienia grupowe. Redukcja zatrudnienia ma objąć łącznie aż 834 osoby.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
źródło: 1000006125
Pobierz- 1
Mam pytanie o urlop okolicznościowy w związku z zawarciem związku małżeńskiego. Dopiero dowiedziałem się, że takie coś mi przysługuje. Ale już wcześniej zaklepałem sobie 4 tygodniowy urlop, 2 tygodnie przed ślubem i 2 tygodnie po ślubie. A czytam, że te dwa dni przysługują bezpośrednio przed lub po ślubie. Czyli rozumiem, że jest już po ptakach? Oczywiście mam uop.
#praca #pytanie
No spoko, ale nie każdego celem jest zbijanie fortuny. Ja bym chętnie zmniejszył zarobki, żeby pracować mniej.
Jak siedzisz przy biorku i robisz byle co, to masz lepsza prace niz 80% spoleczenstwa
- 0
Macie jakies rady dla młodszego kolegi?
#praca
Spodziewaj się tego, że rynek nie jest łatwy i może być ciezko znaleźć pracę od kopa. Pewnie sie uda, ale chwile to zajmie. Z takim doświadczeniem raczej nie spodziewam się kokosów na start, chyba że zaczepisz się w jakiejś firmie obsługującej polskie spółki, to wtedy twoja wiedzą moze
- 45
Hejka wykopowe ludki. Poszukuję pracy Łódź i okolice, najchętniej na 1 zmianę od rana.njesli ktoś coś słyszał albo ma jakąś propozycję to słucham.
Wykształcenie informatyczne technik i licencjat ale bez doświadczenia. Pracowałam jako pracownik montażu i rejestratorka medyczna. Będę wdzięczna za propozycje.
- 0
- 0
#katowice #pracbaza #korposwiat #praca #niemiecki
- 84
- 55
to ja mam lepiej
śni mi się koniec roku w technikum, łażę i poprawiam wszystkie przedmioty
a nagle przypominam sobie, że mam zaliczyć jakiś przedmiot, co sen inny, na którym nie byłem cały semestr bo wagarowałem
budzę się spocony
- 8























Komentarzy pod takimi filmami są dziesiątki jak nie setki i każdy piszę "co to jest 10 tysięcy netto" "10 tysięcy netto to dzisiaj nic" ktokolwiek kto napiszę że takie zarobki są mało realne w Polsce zostaje z buta obrażany
Jak chcesz mieć dom, samochód, jakieś hobby to te 10k to wcale nie tak dużo. Przykładowo kredyt 4k, leasing 3k, zostaje ci 3k. Paliwo, opłaty, żarcie, drobne przyjemności i zostaje nic.
Możesz też żyć skromnie w małym mieszkaniu i jeździć używką, wtedy zostanie ci sporo.
Dla każdego normalne życie wygląda inaczej.
Ale też myślę że te statystyki są trochę zaniżone, nie biorą chyba pod uwagę ludzi na własnej działalności? A tam 10k jest jak najbardziej osiągalne, szczególnie że nie wszyscy